Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• azért akármennyire megy az utálat, nyilván az ügyfelek miatt, én azért bízok benne és remélem, hogy minden oké lesz az ironnal. Már csak azért is, mert ismerek olyat, aki nem csalt, szimplán kereskedett, minden pénze, de tényleg minden vagyona bennt van az ironnál, és akárhogy mondtam, hogy legalább a felét utalja ki, ő nem értesült a bajokból, gondokból, fórumos aggódásokból, és biztonságban tudja a vagyonát az ironnál. Szóval én remélem, hogy nem lesz semmi gond, és beindul ismét a cég, már csak az ismerősöm miatt is, mert ha 1x oda lesz neki a pénz, olyan volt-nincs stílusban, akkor biztos vagyok benne, hogy még aznap felakasztja magát, mert ott marad minden pénz, megtakarítás, munka, stb nélkül. Szal nagy a tét, mert ez csak 1 eset, de nem lehet tudni, hogy a többi beragadt embereknél mekkora veszteség lenne ez az eset.
    Hozzáteszem, most ezzel nem támadom az iront, és nem védem a csalókat sem, semleges vélemény, a remény mellett, mert ténylegesen emberi életek függnek a végkimeneteltől.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szóval én remélem, hogy nem lesz semmi gond, és beindul ismét a cég, már csak az ismerősöm miatt is, mert ha 1x oda lesz neki a pénz, olyan volt-nincs stílusban, akkor biztos vagyok benne, hogy még aznap felakasztja magát, mert ott marad minden pénz, megtakarítás, munka, stb nélkül. Szal nagy a tét, mert ez csak 1 eset, de nem lehet tudni, hogy a többi beragadt embereknél mekkora veszteség lenne ez az eset.
      Hozzáteszem, most ezzel nem támadom az iront, és nem védem a csalókat sem, semleges vélemény, a remény mellett, mert ténylegesen emberi életek függnek a végkimeneteltől.
      Gondolom a barátod sem hallott még arról, hogy csak azt az összeget szabad brókernél benntartani, aminek az elvesztése "nem fáj"... Továbbá a pénz likviddé tételéről sem hallott (minél több helyen szétszórni, annál kisebb az esély az összes elvesztésére).

Szóval már megbocsáss, de speciel én, az olyanokat akik minden pénzüket ebbe teszik (de tényleg mindet), egy percig nem tudom sajnálni. De persze ki vagyok én, hogy ezt megítéljem, csak a véleményem gondoltam megosztani.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        azért akármennyire megy az utálat, nyilván az ügyfelek miatt, én azért bízok benne és remélem, hogy minden oké lesz az ironnal. Már csak azért is, mert ismerek olyat, aki nem csalt, szimplán kereskedett, minden pénze, de tényleg minden vagyona bennt van az ironnál, és akárhogy mondtam, hogy legalább a felét utalja ki, ő nem értesült a bajokból, gondokból, fórumos aggódásokból, és biztonságban tudja a vagyonát az ironnál. Szóval én remélem, hogy nem lesz semmi gond, és beindul ismét a cég, már csak az ismerősöm miatt is, mert ha 1x oda lesz neki a pénz, olyan volt-nincs stílusban, akkor biztos vagyok benne, hogy még aznap felakasztja magát, mert ott marad minden pénz, megtakarítás, munka, stb nélkül. Szal nagy a tét, mert ez csak 1 eset, de nem lehet tudni, hogy a többi beragadt embereknél mekkora veszteség lenne ez az eset.
        Őszintén remélném én is, hogy talpra áll a cég és az ismerősöd ,mások és én is visszakapjuk a pénzünket. Mindenesetre én pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban. Mekkora a bizalomvesztés egy ilyen cégnél? Én nem is kereskedtem, nincs profitom, a SAJÁT pénzemet szeretném visszakapni már majd két hónapja és azt sem teljesítik. Az utolsó igéret szerint legkésőbb a mai nap teljesül. Ez mese habbal, nem teljesül itt semmi. Ez ugyanolyan átverés, lehúzás mint ez a "tőzsde kisembereknek". Ez volt az utolsó ,hogy én bármit is kérjek Ironfx-es ügyfélmanagertől, Zoltántól. A mai napig kellene feldolgozásra kerüljön a hazautalásom. Ebben olyan biztos, vagyok, hogy nem történik meg ahogyan itt ülök is írok a fórumba. Hétfőtöl kezdődöen részemről minden követ megmozgatok, hogy az MNB visszavonja a magyarországi engedélyüket. Szerencsére a munkám miatt amúgy is kapcsoltban állok velük. Valószínüleg ez csak erkölcsi kárpótlás lesz mert már nem látok tőlük egy vasat sem de már ezért is megéri. Gazdasági újságíró is nagy szeretettel várja már az anyagokat amelyeket összegyűjtöttem ezekről a "világelsőkről".

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Zoli jár egyáltalán még erre a fórumra???
          Úgynézki tényleg nem dolgozik már ő se az IronFx Globalnál.

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Amúgy halkan jegyzem meg, hogy már a demo számla se működik...............Próbáltam egyet regisztrálni és már email se jön róla.. Szóval be se tudok lépni. Ti is tapasztaltatok ilyet?
            halkan megjegyzem hogy nézd meg a promóció fulet (ha Gmailed van) vagy spam-ot ha más fajta e-mailed.
            Freemail és T-online nem mukodik valamilyen oknál fogva szóval ha ez van akkor másik e-mailcímet adj meg...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              halkan megjegyzem hogy nézd meg a promóció fulet (ha Gmailed van) vagy spam-ot ha más fajta e-mailed.
              Freemail és T-online nem mukodik valamilyen oknál fogva szóval ha ez van akkor másik e-mailcímet adj meg...
              Szerintem ne adjon meg másikat. Felejtsen el titeket amíg nem késő.
              Te pedig ne írjál se más cég nevében se más személy nevében.

Vagy a két cég ennyire hasonló és megtévesztő?

Gyűlnek a bizonyítékok ellened. Te nem vagy Ironfx Global alkalmazott.

Hozzászólás

• Nemeth Zoltan, tudnal ugyanilyen termeszetesseggel felvilagositast adni a kifizetetlen ugyfel igenyekkel kapcsolatban?

Itt egy korabbi hozzaszolo mar ongyilkossagot is emlegetett, nem tudnatok esetleg valami biztatot mondani?

Hozzászólás

• Zoltától kaptam egy nagyon udvarias, készséges levelet múlt héten pénteken.
                  Azt írta ,hogy személyesen járt közbe ,hogy máig feldolgozzák a hazautalásom. Az eremény amely várható volt: no money. Az ügyfélmanagerem aki szintén segítőkész volt már a lista elején vagyok majd a jövő héten. Kiutalás utáni igéretek: "5-10 napon belül, majd a jövő héten, még nem dolgozták fel , majd valamikor, nem tudom mikor, majd a jövő héten, a jövő hét péntekig, a jövő héten". Ti hinnétek nekik?

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zoltától kaptam egy nagyon udvarias, készséges levelet múlt héten pénteken.
                    Azt írta ,hogy személyesen járt közbe ,hogy máig feldolgozzák a hazautalásom. Az eremény amely várható volt: no money. Az ügyfélmanagerem aki szintén segítőkész volt már a lista elején vagyok majd a jövő héten. Kiutalás utáni igéretek: "5-10 napon belül, majd a jövő héten, még nem dolgozták fel , majd valamikor, nem tudom mikor, majd a jövő héten, a jövő hét péntekig, a jövő héten". Ti hinnétek nekik?
                    Jelenleg azt se tudjuk Zoltán hol dolgozik. Többszöri kérdésre se válaszolt rá, ez mindenképpen gyanús, az IronFx honlapján nem szerepel sehol.

De ezeket is meg fogják kérdezni tőle és ott válaszolni is kell majd.

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nemeth Zoltan, tudnal ugyanilyen termeszetesseggel felvilagositast adni a kifizetetlen ugyfel igenyekkel kapcsolatban?

Itt egy korabbi hozzaszolo mar ongyilkossagot is emlegetett, nem tudnatok esetleg valami biztatot mondani?
                      már korábban leírtam, leírhatom mégegyszer ugyanazt azok kedvéért akik nem olvasták...

Kereskedőknek olyan csoportját azonosítottuk nemrég az IronFX-nél, akik visszaéltek a promócióinkkal, és ezzel vétettek a szerződési feltételeinkbe foglaltakkal. Ezt a csoportot kivizsgálás alá helyeztük, és az ő kiutalási kérelmeiket függőben tartjuk addig, amíg a vizsgálat véget nem ér. Természetesen ezzel a cégnek az érdekeit is védjük, valamint több mint 500 ezer ügyfél érdekeit, akik normálisan kereskednek a rendszerünkben.
                      A kiutalásokban késés azért tapasztalható, mert mióta ezt a csoportot azonosítottuk, a visszautalásokat egy manuális ellenőrzésen kell átengednünk. Korábban erre nem volt szükség. A manuális ellenőrzésnek az a célja, hogy a kereskedőnek a stratégiáját vizsgáljuk, és ezzel kiszűrjük azokat, akik visszaéltek a bónuszunkkal, akik nem használták rendeltetésszerűen.

Hozzászólás

már korábban leírtam, leírhatom mégegyszer ugyanazt azok kedvéért akik nem olvasták...

Kereskedőknek olyan csoportját azonosítottuk nemrég az IronFX-nél, akik visszaéltek a promócióinkkal, és ezzel vétettek a szerződési feltételeinkbe foglaltakkal. Ezt a csoportot kivizsgálás alá helyeztük, és az ő kiutalási kérelmeiket függőben tartjuk addig, amíg a vizsgálat véget nem ér. Természetesen ezzel a cégnek az érdekeit is védjük, valamint több mint 500 ezer ügyfél érdekeit, akik normálisan kereskednek a rendszerünkben.
                        A kiutalásokban késés azért tapasztalható, mert mióta ezt a csoportot azonosítottuk, a visszautalásokat egy manuális ellenőrzésen kell átengednünk. Korábban erre nem volt szükség. A manuális ellenőrzésnek az a célja, hogy a kereskedőnek a stratégiáját vizsgáljuk, és ezzel kiszűrjük azokat, akik visszaéltek a bónuszunkkal, akik nem használták rendeltetésszerűen.
                        Tehát a csoport azonosítva van.
                        Akkor a többiek miért nem kapják meg? Mert nincs elég ember? Vegyetek fel, azért hogy ti szarul dolgoztok miért az ügyfelek szívnak?
                        500 000 ügyfél? na ezt te se hiszed el.
                        Állításod szerint pár 100 ügyfélről van szó, mégis 1 db vizsgálat sincs meg 3 hónap alatt.

A stratégiát vizsgálhatjátok, semmiféle megkötés nem volt, és akik eddig is úgy kereskedtek és adtátok a bónuszt tovább azzal elfogadtátok a kereskedési stílusukat.

Szóval, hol is dolgozol?
                        Mit szólsz. hogy mégis van per? Azt mondtad nem lesz.
                        Mit szólsz hogy van rendőrségi nyomozás? Erre is azt mondtad hogy nem lesz.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mit szólsz. hogy mégis van per? Azt mondtad nem lesz.
                          Mit szólsz hogy van rendőrségi nyomozás? Erre is azt mondtad hogy nem lesz.
                          még egyikrol sem kapott a sem a cég sem jómagam értesítést...

Hozzászólás

még egyikrol sem kapott a sem a cég sem jómagam értesítést...
                            Megint hazudsz.
                            Pontosabban : folyamatosan hazudsz.

Hozzászólás

• Zoli, nem beszólásnak szánom, nem akarok ártani az Iron hírnevének jelenleg, de ha lesz miattatok öngyilkosság akkor a dolgozóknak és a cégnek annyi lesz, bíróságok perek lesznek folyamatosan ellenetek, de ne félj addig nem juttok el hogy elítéljenek mert a gyászoló tömeg úgy meglincsel és kinyír titeket hogy csak na, nem viccelek, a Questor miatt 2 öngyilkosság volt, nem bántásból mondom, ha van pénz az Ironnak ajánlom jó indulatból hogy sürgősen intézkedjetek, gondolkozz ezen. Egész Európa, köztük befolyásos embereit is fel fogjátok dühíteni. Ha jól értettem van aki 3 hónapja vár.

Hozzászólás

• Volt aki késsel ment be Ironhoz irodába, cikk volt róla, azt se felejtsük el, tehát vannak akik bármire képesek a pénzükért.

Hozzászólás

Working...
                                X