Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ha attól fél valaki nincs pénze Ironnak azoknak csak azt tudom mondani sajnos hogy akkor lesz jó jövedelme, anyagi helyzete Ironnak, ha kereskednek az ügyfeleik és nem úgy ha mindenki egyszerre ki akarja utalni a pénzét, nekem túl sok nincs bent de azért elmondanám hogy tradelek és nem kértem ki még egy fillért se, ha más is így tenne az jót tenne Ironnak, persze ha valakinek kell a pénz és kiutal azt megértem, de aki tudja nélkülözni az tradelhetne inkább, ráadásul úgy is hónapokat kell várni rá, hiába való kiutalást kérni.
    Bocs de nekem nincs jobb ötletem, ha nagyon hülyeség akkor sajnálom, tőlem nem telik jobb megoldásra.

Hozzászólás

• Idézek Németh Zoltán 2015.04.17. leveléből
      "Tudom hogy ezzel nem nyugtatom meg de a jovo hét pénteki napig bezárólag fel lesz dolgozva a kiutalása, és személyesen fogok errol gondoskodni."
      Ma kb.óránként néztem rá a számlámra és nem tudok jó hírről beszámolni. Hiteltelen és szavahihetlen ez a cég. Itt kereskedjek? Ne legyenek dühösek az emberek? Nem csodálom ,hogy késsel mentek be az irodába amikor totál hülyére van véve az ember. Ha megjött volna időben a pénzem volt olyan tervem, hogy forintszámlát nyitok és azzal kereskedek. Ezek után? Ha lesz nyereségem majd megkapom? ha,ha ,ha jó vicc. amikor még a saját tőkémet sem látom viszont. Elkeserítő!

Hozzászólás

• Gyerekek csak semmi panik
        Minister of Cyprus Visits IronFX HQ
        www.youtube.com/watch?v=hlyFY6npaAA

csak benezett a fostalicska ceghez biztos nem kapta meg a vedelmi penzt

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Gyerekek csak semmi panik
          Minister of Cyprus Visits IronFX HQ
          www.youtube.com/watch?v=hlyFY6npaAA

csak benezett a fostalicska ceghez biztos nem kapta meg a vedelmi penzt
          vagy lehet mar 3 honapja var a szegeny miniszter is a penzere

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            már korábban leírtam, leírhatom mégegyszer ugyanazt azok kedvéért akik nem olvasták...

Kereskedőknek olyan csoportját azonosítottuk nemrég az IronFX-nél, akik visszaéltek a promócióinkkal, és ezzel vétettek a szerződési feltételeinkbe foglaltakkal. Ezt a csoportot kivizsgálás alá helyeztük, és az ő kiutalási kérelmeiket függőben tartjuk addig, amíg a vizsgálat véget nem ér. Természetesen ezzel a cégnek az érdekeit is védjük, valamint több mint 500 ezer ügyfél érdekeit, akik normálisan kereskednek a rendszerünkben.
            A kiutalásokban késés azért tapasztalható, mert mióta ezt a csoportot azonosítottuk, a visszautalásokat egy manuális ellenőrzésen kell átengednünk. Korábban erre nem volt szükség. A manuális ellenőrzésnek az a célja, hogy a kereskedőnek a stratégiáját vizsgáljuk, és ezzel kiszűrjük azokat, akik visszaéltek a bónuszunkkal, akik nem használták rendeltetésszerűen.
            Csak az a baj,hogy a szerzodesben annyi volt, hogy ilyen esetben visszaveszitek a bonuszt, marmint a szembehedgelt szamla bonuszat. Ha van szembehedgelt szamlaja a "vizsgalat ala helyezetteknek" akkor vonjatok le mindket oldal bonuszat a nyertes oldalrol , ahogy azt mar korabban megtettek, es itt a forumon is lehetett ilyet olvasni.Ezek utan pedig a tobbi penzt fizessetek ki. Ugyanis ami nem a bonusz az nem a tietek hanem az ugyfele. Arrol pedig nem vol szo semmilyen szerzodesben, hogy boldog boldogtalannak elveszitek az osszes penzet, profitostol,depositostol,tokkal vonoval.
            Ez mar jelentos anyagi kart okozo csalas iletve sikkasztas a btk szerint...

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Csak az a baj,hogy a szerzodesben annyi volt, hogy ilyen esetben visszaveszitek a bonuszt, marmint a szembehedgelt szamla bonuszat. Ha van szembehedgelt szamlaja a "vizsgalat ala helyezetteknek" akkor vonjatok le mindket oldal bonuszat a nyertes oldalrol , ahogy azt mar korabban megtettek, es itt a forumon is lehetett ilyet olvasni.Ezek utan pedig a tobbi penzt fizessetek ki. Ugyanis ami nem a bonusz az nem a tietek hanem az ugyfele. Arrol pedig nem vol szo semmilyen szerzodesben, hogy boldog boldogtalannak elveszitek az osszes penzet, profitostol,depositostol,tokkal vonoval.
              Ez mar jelentos anyagi kart okozo csalas iletve sikkasztas a btk szerint...
              igazad van de Markos az elnokkel , miniszterrel paradezik ... szerintem korupt ez az egesz banda.. barmit megtesznek es nem felnek

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Gondolom a barátod sem hallott még arról, hogy csak azt az összeget szabad brókernél benntartani, aminek az elvesztése "nem fáj"... Továbbá a pénz likviddé tételéről sem hallott (minél több helyen szétszórni, annál kisebb az esély az összes elvesztésére).

Szóval már megbocsáss, de speciel én, az olyanokat akik minden pénzüket ebbe teszik (de tényleg mindet), egy percig nem tudom sajnálni. De persze ki vagyok én, hogy ezt megítéljem, csak a véleményem gondoltam megosztani.
                Azért ezt te sem gondolhatod komolyan.. hogy le van szarva az, aki hibázott és nem volt eléggé tájékozott, és képes volt megbízni egy globális cégben és betette a pénzét 1 helyre.. lehet felelőtlenség, utólag könnyű ezt mondani, és tény, hogy sok ember lehetne tájékozottabb a pénze kezelésében, de na bumm, nem mindenki az. Attól még szerintem nem kellene ilyen: aki hülye haljon meg hozzáállással megnyilvánulnod. Most vagy *****nagy paraszt vagy, vagy szimplán nem vagy képes felfogni, érzékelni a 2 dolog súlyát, az emberélet és a pénzügyi tájékozatlanság közötti eltérést.. Jelzem én eddig minden kiutalásomat megkaptam.

Hozzászólás

• http://www.binaryoptionswire.com/iro...-some-ketchup/

Hozzászólás

• Most már összesen két személyes Iron -os ügyfél ismerősöm van. Mindketten rendben megkapták a pénzüket az Iron -tól. Én a tőkém egy részét kértem csak ki, az eddig nem jött meg (nem hívogatom őket, és nem is emailezgetek, ez vagy megjön magától is, vagy nem jön meg sehogy sem).
                    Nem tudom, hogy itt a fórumon hányan vannak olyan ügyfelek, akik személyesen is ismerik egymást. Mert csak akkor lehet biztos benne az ember, hogy az illető nem zavart le eddig már húsz kanyart a bónusszal, fórum beírások alapján ezt nem lehet eldönteni. Félreértés ne essék, ahogyan ezt már többször leírtam: a cégnek régen vissza kellett volna fizetnie a bónuszcsalók alaptőkéjét, aztán pedig eltanácsolni őket, ha nem tetszik a stratégiájuk. De ennek ellenére miattuk nem fogok sajnálkozni.
                    Mindezt csak azért írtam le, hogy legyen egy kontraszt az alien -es képeim mellett, és mert kezdek lassan kifogyni a művészi ihletből.

Németh Zoltán:

Micsoda eljárás az, hogy csak akkor vizsgálják az ügyfelek számláit, ha pénzt akarnak kiutalni? És ha valaki teszem azt még hónapokon át kereskedik (tegyük fel sikeresen), és később akar pénzt kivenni, akkor elveszik a pénze, és az ideje, amit a kereskedésbe ölt bele, mert csak a kiutalási kísérletnél derül ki, hogy bónuszcsalónak tekinti a cég?

AZ IRON AZ ÖSSZES ÜGYFÉLNEK KÉRÉS NÉLKÜL EMAIL -T KELLENE KÜLDJÖN AZONNALI HATÁLLYAL, AMIBEN FELVILÁGOSÍTJA, HOGY BÓNUSZCSALÓNAK TEKINTI -E, VAGY PEDIG NORMÁLIS KERESKEDŐNEK! A BÓNUSZCSALÓKNAK PEDIG VISSZAUTALNI AZ ALAPTŐKÉT EZZEL EGYIDEJŰLEG, ÉS ELTANÁCSOLNI ŐKET! NEM PEDIG ARRA VÁRNI, AMÍG AZ ÜGYFÉL PÉNZT AKAR KIUTALNI!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      még egyikrol sem kapott a sem a cég sem jómagam értesítést...
                      Ez a folyamatos hazudozás Zoli... Emailban átküldtem neked a közjegyzői végzést a peresítésről...

Tényleg nem értem, ennyire nyilvánvaló dolgokban minek hazudozol? Ha lenne bármennyi hitelességed itt buknád el.

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

AZ IRON AZ ÖSSZES ÜGYFÉLNEK KÉRÉS NÉLKÜL EMAIL -T KELLENE KÜLDJÖN AZONNALI HATÁLLYAL, AMIBEN FELVILÁGOSÍTJA, HOGY BÓNUSZCSALÓNAK TEKINTI -E, VAGY PEDIG NORMÁLIS KERESKEDŐNEK!
                        és ha valaki az e-mail kikuldése után (amiben leírtuk hogy nem minosítjuk csalónak) elkezd visszaélni a bónusszal?

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Most már összesen két személyes Iron -os ügyfél ismerősöm van. Mindketten rendben megkapták a pénzüket az Iron -tól. Én a tőkém egy részét kértem csak ki, az eddig nem jött meg (nem hívogatom őket, és nem is emailezgetek, ez vagy megjön magától is, vagy nem jön meg sehogy sem).
                          Nem tudom, hogy itt a fórumon hányan vannak olyan ügyfelek, akik személyesen is ismerik egymást. Mert csak akkor lehet biztos benne az ember, hogy az illető nem zavart le eddig már húsz kanyart a bónusszal, fórum beírások alapján ezt nem lehet eldönteni. Félreértés ne essék, ahogyan ezt már többször leírtam: a cégnek régen vissza kellett volna fizetnie a bónuszcsalók alaptőkéjét, aztán pedig eltanácsolni őket, ha nem tetszik a stratégiájuk. De ennek ellenére miattuk nem fogok sajnálkozni.
                          Mindezt csak azért írtam le, hogy legyen egy kontraszt az alien -es képeim mellett, és mert kezdek lassan kifogyni a művészi ihletből.

Németh Zoltán:

Micsoda eljárás az, hogy csak akkor vizsgálják az ügyfelek számláit, ha pénzt akarnak kiutalni? És ha valaki teszem azt még hónapokon át kereskedik (tegyük fel sikeresen), és később akar pénzt kivenni, akkor elveszik a pénze, és az ideje, amit a kereskedésbe ölt bele, mert csak a kiutalási kísérletnél derül ki, hogy bónuszcsalónak tekinti a cég?

AZ IRON AZ ÖSSZES ÜGYFÉLNEK KÉRÉS NÉLKÜL EMAIL -T KELLENE KÜLDJÖN AZONNALI HATÁLLYAL, AMIBEN FELVILÁGOSÍTJA, HOGY BÓNUSZCSALÓNAK TEKINTI -E, VAGY PEDIG NORMÁLIS KERESKEDŐNEK! A BÓNUSZCSALÓKNAK PEDIG VISSZAUTALNI AZ ALAPTŐKÉT EZZEL EGYIDEJŰLEG, ÉS ELTANÁCSOLNI ŐKET! NEM PEDIG ARRA VÁRNI, AMÍG AZ ÜGYFÉL PÉNZT AKAR KIUTALNI!
                          Privátban bárkinek szívesen átküldöm a számlakivonatomat. Nem vagyok bónuszcsaló. Decemberben utaltam át a tőkét az Ironfx-nek. Márciusban 6.-án a Portfolió cikke után rögtön úgy döntöttem kiveszem a pénzt. 0 DB KERESKEDÉS VAN A SZÁMLÁN , CSAK KIZÁRÓLAG A TŐKE, NEM KERESKEDTEM, NEM CSALTAM, NEM HASZNÁLTAM a bónuszt. Ennek ellenére hülyére vesznek, olyan mintha direkt szivatnának. Meg írtam nekik, hogy meg is szeretném a számlám szüntetni és végleg befejezni azt amit el sem kezdtem. Gondolom most úgy vannak vele ,hogy szarrá szivatjuk ezt a hülyegyereket.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez a folyamatos hazudozás Zoli... Emailban átküldtem neked a közjegyzői végzést a peresítésről...

Tényleg nem értem, ennyire nyilvánvaló dolgokban minek hazudozol? Ha lenne bármennyi hitelességed itt buknád el.
                            Nem hiszem hogy toled kellene kajpak bármit is...

Ha hivatalos eljárás folyik akkor a megfelelo szervek értesítik az érintetteket, és ez egyenlore nem tortént meg sem az IronFX felé sem hozzám nem érkezett semmi!

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              igazad van de Markos az elnokkel , miniszterrel paradezik ... szerintem korupt ez az egesz banda.. barmit megtesznek es nem felnek
                              Nekem az esik le inkább hogy az Ironnak vannak védői, szóval mindent megtesznek hogy csőd ne legyen
                              (ami megjegyzem az ügyfelek érdeke is), mert Ciprusnak betenne ha lenne. Meg cysecnek.. is.
                              Ezt jó indulatból írom pozitív hírként.

Hozzászólás

• AZ IRONFX PÉNZTÁRÁT KERESSÜK.
                                A KI NEM FIZETETT ÜGYFELEK KÉPVISELETÉBEN JÖTTÜNK. :-)))

Hozzászólás

Working...
                                X