Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AZ IRONFX PÉNZTÁRÁT KERESSÜK.
    A KI NEM FIZETETT ÜGYFELEK KÉPVISELETÉBEN JÖTTÜNK. :-)))

Jó lesz ez, látom megvan az utódom.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem hiszem hogy toled kellene kajpak bármit is...

Ha hivatalos eljárás folyik akkor a megfelelo szervek értesítik az érintetteket, és ez egyenlore nem tortént meg sem az IronFX felé sem hozzám nem érkezett semmi!
      Pontosan így is történt. Demetris Kyriacou írta alá. De ezek szerint ezt se olvastad el.

Viszont az nagyon érdekes, hogy ÉN viszont kellene hogy kapjak tőletek hivatalos értesítést, ami viszont még véletlenül sincs. Mert ugye tájékoztatási és együttműködési kötelezettségetek van.

UI: Egyelőre nem pedig egyeNlőre. Párszor már szóltam, de te itt égeted magad továbbra is. Érettségit sikerült megszerezni? Vigyázz mert ennek is utánanézek mint a kamu diplomádnak...

Hozzászólás

• " szallac
        Szenior tag

Hely: Föld
        Összes hozzászólás: 424
        Hírnév szint: 1
        szallac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szallac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.

Alapbeállítás
        Ha attól fél valaki nincs pénze Ironnak azoknak csak azt tudom mondani sajnos hogy akkor lesz jó jövedelme, anyagi helyzete Ironnak, ha kereskednek az ügyfeleik és nem úgy ha mindenki egyszerre ki akarja utalni a pénzét, nekem túl sok nincs bent de azért elmondanám hogy tradelek és nem kértem ki még egy fillért se, ha más is így tenne az jót tenne Ironnak, persze ha valakinek kell a pénz és kiutal azt megértem, de aki tudja nélkülözni az tradelhetne inkább, ráadásul úgy is hónapokat kell várni rá, hiába való kiutalást kérni.
        Bocs de nekem nincs jobb ötletem, ha nagyon hülyeség akkor sajnálom, tőlem nem telik jobb megoldásra. "

Ha nem nézném a hsz-eid számát, frissen regisztrált trollnak néznélek .GONDOLOM , nem ma kezdted a kereskedést .
        Ezért furcsálom mind azt ,hogy a további kereskedésre buzditasz , mind azt hogy összemosod az Iron és az ügyfelek pénzét.
        Ügyvédi letéthez az ügyvéd nem nyúlhat ,KIZÁRÓLAG ügyfele megbízását teljesítve .
        Tőkénkhez a brokicég nem nyulhat , KIZÁRÓLAG az ügyfél megbizást teljesítheti belöle .
        Akkor ki beszél az Iron pénzéröl ( hogy pillanatnyilag nincs neki annyi )?Hol érdekel engem , mennyi pénze van a cégnek ? Sehol . A sajátomat akarom visszakapni.

A céget s képviselöit megbízhatatlannak minösítem ( ezért is kértem vissza a pénzem )
        Ha nincs meg a lé , akkor simán megáll a nagyértékre elkövetett csalás , amibe, minden MAGYAR piacot, kereskedöket felügyelö állampolgára a cégnek gyanús . ( még nem gyanúsitott , csak gyanús . Egyenlöre)
        Kétlem az UNIós büntetöjog enyhébb lenne mint a magyar.
        Ha záros határidöig nem kapom vissza a pénzem , lehet, követem Ádám példáját.
        És nem kell félni hogy megijedek tölük , Ezt hitte a Buda-Cash is . Tévedett .Végigvittem .
        Ja hol is van ma már a BC ? Sehol, feloszlatva .

Zoltánunk magyarázata tetszett az okról.
        8 éves unokaecsém is szét tudná válogatni az igényeket.
        Ezen , nem volt kereskedés , mehet a kifizethetők kosárba.
        Ezen , nem vesztettek vagy nyertek hirtelen túl sokat , ez is mehet oda .
        Emezen érdekes szokatlan kötések voltak, na ezeket vizsgáljuk meg jobban .
        Csakhogy a cég szvsz nem is válogatja szét az igényeket , (majdnem senkinek nem fizet )
        Gondolom , nem áll érdekében valamiért .

Kereskedési stratégia : Nem tom kinek volt , én hasból kötöttem . Azon mit lehet vizsgálni ?

A pénz több helyre szórása :Anno a BC-hez beraktam az öszeset . El is veszett . Tanultam belöle .
        Ide csak negyedét raktam.Az benne van a pakliban hogy elvesztem , az már nincs hogy a cég önhatalulag határozza meg mi légyen vele .
        Gyakorlatilag , ezzel a húzással , sikerült az összes Fx céget kerülendövé tenni nekem .
        Mért tanuljak , mért csesszem el az idöm , ha a végén ugyse fizetnek ki ?
        Más meglátás ?
        Utoljára szerkesztve a következő által: gabi999; 2015-04-24, 19:49. Oka: Idézet hiánya

Hozzászólás

Nem hiszem hogy toled kellene kajpak bármit is...

Ha hivatalos eljárás folyik akkor a megfelelo szervek értesítik az érintetteket, és ez egyenlore nem tortént meg sem az IronFX felé sem hozzám nem érkezett semmi!
          Te csak akkor hiszed el hogy árvíz van, ha már a küszöbödnél van a víz?

Az, hogy ordítanak, hogy átszakadt a gát, az még neked nem elég?

Látom az előbbi érdemi témájú hozzászólásomra nem sikerült válaszolni...

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            " szallac
            Szenior tag

Hely: Föld
            Összes hozzászólás: 424
            Hírnév szint: 1
            szallac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szallac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.

Alapbeállítás
            Ha attól fél valaki nincs pénze Ironnak azoknak csak azt tudom mondani sajnos hogy akkor lesz jó jövedelme, anyagi helyzete Ironnak, ha kereskednek az ügyfeleik és nem úgy ha mindenki egyszerre ki akarja utalni a pénzét, nekem túl sok nincs bent de azért elmondanám hogy tradelek és nem kértem ki még egy fillért se, ha más is így tenne az jót tenne Ironnak, persze ha valakinek kell a pénz és kiutal azt megértem, de aki tudja nélkülözni az tradelhetne inkább, ráadásul úgy is hónapokat kell várni rá, hiába való kiutalást kérni.
            Bocs de nekem nincs jobb ötletem, ha nagyon hülyeség akkor sajnálom, tőlem nem telik jobb megoldásra. "

Ha nem nézném a hsz-eid számát, frissen regisztrált trollnak néznélek .GONDOLOM , nem ma kezdted a kereskedést .
            Ezért furcsálom mind azt ,hogy a további kereskedésre buzditasz , mind azt hogy összemosod az Iron és az ügyfelek pénzét.
            Ügyvédi letéthez az ügyvéd nem nyúlhat ,KIZÁRÓLAG ügyfele megbízását teljesítve .
            Tőkénkhez a brokicég nem nyulhat , KIZÁRÓLAG az ügyfél megbizást teljesítheti belöle .
            Akkor ki beszél az Iron pénzéröl ( hogy pillanatnyilag nincs neki annyi )?Hol érdekel engem , mennyi pénze van a cégnek ? Sehol . A sajátomat akarom visszakapni.

A céget s képviselöit megbízhatatlannak minösítem ( ezért is kértem vissza a pénzem )
            Ha nincs meg a lé , akkor simán megáll a nagyértékre elkövetett csalás , amibe, minden MAGYAR piacot, kereskedöket felügyelö állampolgára a cégnek gyanús . ( még nem gyanúsitott , csak gyanús . Egyenlöre)
            Kétlem az UNIós büntetöjog enyhébb lenne mint a magyar.
            Ha záros határidöig nem kapom vissza a pénzem , lehet, követem Ádám példáját.
            És nem kell félni hogy megijedek tölük , Ezt hitte a Buda-Cash is . Tévedett .Végigvittem .
            Ja hol is van ma már a BC ? Sehol, feloszlatva .

Zoltánunk magyarázata tetszett az okról.
            8 éves unokaecsém is szét tudná válogatni az igényeket.
            Ezen , nem volt kereskedés , mehet a kifizethetők kosárba.
            Ezen , nem vesztettek vagy nyertek hirtelen túl sokat , ez is mehet oda .
            Emezen érdekes szokatlan kötések voltak, na ezeket vizsgáljuk meg jobban .
            Csakhogy a cég szvsz nem is válogatja szét az igényeket , (majdnem senkinek nem fizet )
            Gondolom , nem áll érdekében valamiért .

Kereskedési stratégia : Nem tom kinek volt , én hasból kötöttem . Azon mit lehet vizsgálni ?

A pénz több helyre szórása :Anno a BC-hez beraktam az öszeset . El is veszett . Tanultam belöle .
            Ide csak negyedét raktam.Az benne van a pakliban hogy elvesztem , az már nincs hogy a cég önhatalulag határozza meg mi légyen vele .
            Gyakorlatilag , ezzel a húzással , sikerült az összes Fx céget kerülendövé tenni nekem .
            Mért tanuljak , mért csesszem el az idöm , ha a végén ugyse fizetnek ki ?
            Más meglátás ?
            Pontosan így van ahogyan azt leírtad! Kamuznak, hazudnak össze-vissza és a lényeg,hogy nem fizetnek. Már egy hónapja fel kellett volna jelentenem őket csak voltam olyan hülye ,hogy hittem Zoltán és brigádja kamudumáinak. Már három hete elsők között vagyok a kifizetési sorban. Csak soha nem érek oda a pénztárhoz. Röhej. Csodálkozom, hogy Balog Anna nem lépett ki. Már öt emberrel leveleztem az Ironnál. Ha másfél hónapja kifizettek volna már az is késő lett volna. Volt ,hogy napi 5 e-mailt küldtem nekik. Milyen eljárás ez. Bekamuznak olyat, hogy sorrendben kell teljesíteniük a kiutalásokat ezt a felügyelet kérte. Elérték azt, hogy egyetlen fx brokercégnek sem hiszek már. Mi az ,hogy a kereskedésmentes tőkémet nem hajlandóak visszautalni március 6 óta és nem hajlandóak megszüntetni a számlámat? Zoltán biztosan itt is olvasta a hozzászólásaim levelet is küldtem neki tegnap de most persze megy a nagy lapítás. No meg diszkrét győzködés, korábban hogy kereskedjek a már kilépett ügyfélmanager részéről. Aha, oké, hogy levadásszanak , ügyes mert akkor meg nem kell már "hivatalosan" sem visszafizetni semmit.

Hozzászólás

• A brókercégek többsége fizet, de kis lóvéval is lehet nyitni néhol, kb 30 ezer ft értékben. Nem kell bizalom, kicsi pénzt jó beraknod ha nem bízol, oda ahova legközelebb mész tradelni. Én nem adom fel fx et.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Már egy hónapja fel kellett volna jelentenem őket csak voltam olyan hülye ,hogy hittem Zoltán és brigádja kamudumáinak. .
                Mire vársz? Ott a lakhelyed szerinti rendőrség...az az illetékes.

Emberek, ébredjetek már fel: a legnagyobb ellenség nem az IronFx, hanem a saját cselekvésképtelenségünk, naivitásunk, a beletörődés, a feladás, az elhívése annak, hogy nem tehetünk semmit! Dehogy nem tehetünk, egy csomó mindent tehetünk.

Most hagyjátok, hogy ez az alak ott Londonban pöffeszkedjen és mondogassa, hogy még nem kapott semmit sehonnan...? És még mindig játssza a felsőbbrendű arcot...? Egyenrangú felek vagyunk, volt egy szerződés, nem csinálhatnak azt, amit akarnak, pusztán azért mert náluk van a pénz! Ők ezt a helyzeti előnyt törvénytelenül használják ki, és ezzel bűncselekményt valósítanak meg!

Lehet, hogy valamennyi pénz visszatartásához joguk van, de, hogy ők ennél aránytalanul sokkal tovább mentek most, az egészen biztos.

Nem tudom mennyi euród van bennt, de ha azt a nyílt utcán vették volna el tőled, akkor nem értesítenéd a rendőröket azonnal? Ez ugyanaz... csak itt körmönfontabb eszközökkel vették el tőled...a lényeg ugyanaz: bűncselekmény történt!

Hozzászólás

és ha valaki az e-mail kikuldése után (amiben leírtuk hogy nem minosítjuk csalónak) elkezd visszaélni a bónusszal?
                  Ezért csempésztétek bele január végén visszadátumozva (!!!) azt a pontot ami alapján eltörölhetitek a profitot "gyanú" esetén.
                  Az ügyfeleket persze "elfelejtette" a cég értesíteni.
                  Más kérdés hogy ilyet nem tehettek akkor sem hogy beleírjátok a felhasználási feltételekbe.
                  Egyébként nyilván ekkor kezdte el tömegesen kivenni a legtöbb ügyfél a pénzét:
                  ilyen feltételek mellett nem éri meg kockáztatni a saját tőkét: ha veszít az ügyfél elbukja a saját pénzét, ha nyer pedig elveszi a cég a nyereséget mondván csalt... Korrekt

Itt derült ki napnál világosabban hogy Németh Zoli rosszindulatú és szándékosan becsapni próbálja az ügyfeleket, saját honfitársait: azt hazudta hogy ez a pont korábban is benne volt a szerződésben:
                  Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Pontosan tudod hogy benne volt csak eddig nem olvastad el rendesen!
                  Zoltán írásban viszonylag óvatosan fogalmaz, szóban már kevésbé:

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mire vársz? Ott a lakhelyed szerinti rendőrség...az az illetékes.

Emberek, ébredjetek már fel: a legnagyobb ellenség nem az IronFx, hanem a saját cselekvésképtelenségünk, naivitásunk, a beletörődés, a feladás, az elhívése annak, hogy nem tehetünk semmit! Dehogy nem tehetünk, egy csomó mindent tehetünk.

Most hagyjátok, hogy ez az alak ott Londonban pöffeszkedjen és mondogassa, hogy még nem kapott semmit sehonnan...? És még mindig játssza a felsőbbrendű arcot...? Egyenrangú felek vagyunk, volt egy szerződés, nem csinálhatnak azt, amit akarnak, pusztán azért mert náluk van a pénz! Ők ezt a helyzeti előnyt törvénytelenül használják ki, és ezzel bűncselekményt valósítanak meg!

Lehet, hogy valamennyi pénz visszatartásához joguk van, de, hogy ők ennél aránytalanul sokkal tovább mentek most, az egészen biztos.

Nem tudom mennyi euród van bennt, de ha azt a nyílt utcán vették volna el tőled, akkor nem értesítenéd a rendőröket azonnal? Ez ugyanaz... csak itt körmönfontabb eszközökkel vették el tőled...a lényeg ugyanaz: bűncselekmény történt!
                    Jogos! Nincs mire tovább várni! Javaslom, hogy a rendőrség melett minél többen jelentsük fel őket az MNB-nél is!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ezért csempésztétek bele január végén visszadátumozva (!!!) azt a pontot ami alapján eltörölhetitek a profitot "gyanú" esetén.
                      Az ügyfeleket persze "elfelejtette" a cég értesíteni.
                      Más kérdés hogy ilyet nem tehettek akkor sem hogy beleírjátok a felhasználási feltételekbe.
                      Egyébként nyilván ekkor kezdte el tömegesen kivenni a legtöbb ügyfél a pénzét:
                      ilyen feltételek mellett nem éri meg kockáztatni a saját tőkét: ha veszít az ügyfél elbukja a saját pénzét, ha nyer pedig elveszi a cég a nyereséget mondván csalt... Korrekt

Itt derült ki napnál világosabban hogy Németh Zoli rosszindulatú és szándékosan becsapni próbálja az ügyfeleket, saját honfitársait: azt hazudta hogy ez a pont korábban is benne volt a szerződésben:

Zoltán írásban viszonylag óvatosan fogalmaz, szóban már kevésbé:

Zoltán hazugságait most személyesen én is megtapasztaltam. Ezekből bármit kinézek.

Hozzászólás

• https://plus.google.com/u/0/photos/1...78912386530001

Csak mutatom, hogy mindenki elhiggye. Nem történt kereskedés, 2015.03.06 óta várakozik. De már hetek óta az esők között vagyok a sorban.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A brókercégek többsége fizet, de kis lóvéval is lehet nyitni néhol, kb 30 ezer ft értékben. Nem kell bizalom, kicsi pénzt jó beraknod ha nem bízol, oda ahova legközelebb mész tradelni. Én nem adom fel fx et.
                          Igen egyébként ez a legnagyobb poén az egészben. Az egyik kis mm brókercég amelyet te is írtál privátban olyan amivel úgy fenntartásai lehetnek az embernek nos most mondta a haver, hogy korrektül , határidőre fizet.

Hozzászólás

• Activtrades is van, nem market maker, teljesen automatikus a feldolgozás, 100 usd már elég, ja és mesésen olcsó díjak, pozitív swap eurusd re.

Hozzászólás

• Kedves Zoltán! Nem "fussa" az Ironfx-nek egy programozóra aki ír egy sql szkriptet amely szétválogatja a "gyanús" számlákat? Nincs egy elemzőszoftver amely sec perc alatt elvégzi a feladatot? Esetleg hegyi kecskepásztorokat alkalmaznak a feladatra támogatva a helyi munkaerőpiacot? Ezért ilyen lassú ez a folyamat? Ez lehetséges mert állítólag "manuálisan" kell a számlákat ellenőrizni. Egy hatvanas évekbeli híradó jutott az eszembe amikor nyugdíjas nénik sablonnal válogatják a szerencsejáték vállalatnál a nyertes lottószelvényeket. A világelső ,csúcsbrókernél még itt tart a technika 2015-ben? Szerintem nemcsak számla manageri hanem programozói állásokat is kellene hirdetni az Iron-nak hátha egy kicsit felgyorsúlna a folyamat. :-))))))))))))))

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Activtrades is van, nem market maker, teljesen automatikus a feldolgozás, 100 usd már elég, ja és mesésen olcsó díjak, pozitív swap eurusd re.
                                Ez lehet alternatíva számomra is aki már kétszeresen is csalódott és fájó szívvel gondolok azokra az időkre amikor nagy lelkesedéssel elemeztem a grafikonokat. Ha esetleg bukta van a cégnél akkor sincs nagy gáz. Ekkora összegeket hülyeségekre is elkölt az ember. Ha meg sok pénze és persze GYAKORLATA van és profi szinten szeretné űzni ezt az ipart akkor irány a Dukascopy Bank. No róluk még rosszat nem hallottam. Az tényleg komoly csapat.

Hozzászólás

Working...
                                X