Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Akkor most hallhatsz
    Jobban slippage znek mint kéne állítólag, van hogy évekig jó egy cég de változik, az a jó ha kipróbálgatod őket mert egyik cég embere szidja a másik céget mint ha ügyfél lenne, nem bízhatsz mások véleményében, érdekből is hazudhatnak.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Activtrades is van, nem market maker, teljesen automatikus a feldolgozás, 100 usd már elég, ja és mesésen olcsó díjak, pozitív swap eurusd re.
      Nem market maker?

Biztos vagy benne?

Az összes mt4-es broki az. Hülyék is lennének kivinni a piacra az ordereket amikor az ügyfelek nagy része bukni fog.

Az iron is erre számított de az SNB napon telinyerte sok ügyfél a nagy mozgás miatt.
      Nem véletlenül január 15. után lett az ironfx gyakorlatilag fizetésképtelen.

Hozzászólás

• Azért ez a sok idő a vizsgálatra tényleg fura, bezzeg a NAV 1 hétvége alatt átvizsgálta saját magát....

Hozzászólás

• Bpforex mondta telefonba hogy egy mm és nem mm máshogy van bejegyezve vagy nyilván tartva, nem tom ilyesmi, szóval valahogy utána lehet járni.

Hozzászólás

Bpforex mondta telefonba hogy egy mm és nem mm máshogy van bejegyezve vagy nyilván tartva, nem tom ilyesmi, szóval valahogy utána lehet járni.
            Németh Zoli is azt mondta korábban hogy nekik nem fáj ha az ügyfél nyereséges. Most meg kiderül hogy folyamatosan hazudott.

Az XM-et is kaptuk már ordas nagy hazugságon.

Ezeknek azt se hidd el amit kérdeznek...

Egy dolgot akarnak: a kereskedők pénzét. Lehetőleg mindet.

Hozzászólás

• Csak egy kérdés maradt, te kit tudsz akiről még nem derítetted ki hogy rossz, vagyis talán ő korrekt?

Hozzászólás

Csak egy kérdés maradt, te kit tudsz akiről még nem derítetted ki hogy rossz, vagyis talán ő korrekt?
                Attól hogy érdekellentét van közted és a broker között még nem fog kivágni ha kb 100.000 usd nyerő fölé nem tornászod magad (legalábbis én ezt az összeget hallottam).

Az amit most az ironfx elkövet minősíthetetlen és azt hiszem kijelenthetjük: az EU területén működő brokerek között egyedülálló. Élenjáró vállalat ahogy magukat definiálják.

Hozzájuk képest gyakorlatilag bármelyik jobb.

Összegfüggő a dolog. Ezért értelmetlen 100 dollárral letesztelni bármelyiket. Tuti minden rendben lesz (kivéve persze az iront...)

Dax-ra én az etx capitalt találtam legjobbnak. Angol cég, csak nem dől be főleg hogy ex-Lehmann- vezetők igazgatják

Hozzászólás

• Havonta?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Értem tehát írásban megírta neked a CySec hogy az IronFX miatt kuldték a levelet?

Hol van leírva hogy torvénysértés tortént? A levélben irányelvek vannak leírva nincsen megállapítva torvénysértés.

Azt is valaki megerosítette neked a CySec-tol hogy ez vagy az a pont az IronFX-re vonatkozik?
                    Azt hiszem ez a szólás volt az utolsó csepp a pohárban a tekintetben, hogy meggyőződjünk: nem szerződéses partnerekkel, hanem nyakkendős, öntörvényű bűnözőkkel van dolgunk.

Ha szerződés szerinti hozzáállásuk lenne, akkor keresnék a megoldást, az egyértelműen szembehedgelt számlák közül a nyertesről levonnák a vesztes oldal bónuszát is, a többit pedig vissza adnák jogos tulajdonosának. Ugyanakkor szembehedgelt oldal híján a teljes összeget visszaadnák. És mindezzel már rég végeztek volna ennyi idő alatt.

Hozzászólás

• "Azt hiszem ez a szólás volt az utolsó csepp a pohárban a tekintetben, hogy meggyőződjünk: nem szerződéses partnerekkel, hanem nyakkendős, öntörvényű bűnözőkkel van dolgunk."

Mindenhol ez megy ahol pénzről van szó.Érdekes,hogy ez nem tűnt fel eddig neked.
                      A politikában a legdurvább.Elég ha ma szétnézel kis hazánkban.
                      Így van ahogy mondod.Sajna már én is látom,hogy nem azt keresik,hogy hogyan lehetne megoldani a helyzetet hanem még ők kötekednek meg pontosítanak,hogy így a Cysec meg úgy a Cysec.
                      Lehet,hogy a Cysec tud a dologról de nem akarja bedönteni őket mert ciprus becsülete az egész szakma felé látná ennek a kárát.
                      Gondolom valahogy megmentik a céget csak az még idő,hogy hogyan és mikor.

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        "Azt hiszem ez a szólás volt az utolsó csepp a pohárban a tekintetben, hogy meggyőződjünk: nem szerződéses partnerekkel, hanem nyakkendős, öntörvényű bűnözőkkel van dolgunk."

Mindenhol ez megy ahol pénzről van szó.Érdekes,hogy ez nem tűnt fel eddig neked.
                        A politikában a legdurvább.Elég ha ma szétnézel kis hazánkban.
                        Így van ahogy mondod.Sajna már én is látom,hogy nem azt keresik,hogy hogyan lehetne megoldani a helyzetet hanem még ők kötekednek meg pontosítanak,hogy így a Cysec meg úgy a Cysec.
                        Lehet,hogy a Cysec tud a dologról de nem akarja bedönteni őket mert ciprus becsülete az egész szakma felé látná ennek a kárát.
                        Gondolom valahogy megmentik a céget csak az még idő,hogy hogyan és mikor.
                        Hát talán azért nem mindenhol megy azért ez... Úgy 10-12 brókercéggel volt eddig dolgom az elmúlt 6-8 évben. Nem mondom, hogy nem volt sehol probléma, de ami volt azt így vagy úgy megoldottuk és utólag azt mondom, el tudom fogadni azt, ahogyan eljártak. Mert: bizonyos szerződéses alapelveket azért sosem adtak fel, mindegyik tudta, hogy az ügyfél pénze az nem lehet vita tárgya. És olyan brokit is tudnék mondani amelyiknél a legkisebb probléma sem merült fel, semmi, soha.

De ez ami most itt történik, az egy rettenetesen kirívó és senki által előre nem várt jelenség, amit most már csak btk.-ban körülírt fogalmakkal lehet meghatározni.

(Magyar brókercég az számításba sem jött eddig soha...)

Hozzászólás

• Én sem azt állítottam,hogy minden bróker ilyen.Csak úgy alle zusammen ahol pénz van ott kevés a becsület.
                          Egyébként nekem az Iron volt az első brókerem.Hozzáteszem még jól működött nagyon szerettem őket.
                          Kár,hogy ilyen irányt vett ez az egész.:/

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én sem azt állítottam,hogy minden bróker ilyen.Csak úgy alle zusammen ahol pénz van ott kevés a becsület.
                            Egyébként nekem az Iron volt az első brókerem.Hozzáteszem még jól működött nagyon szerettem őket.
                            Kár,hogy ilyen irányt vett ez az egész.:/
                            2008 óta voltam néhány brókercégnél és ilyenről mint amit az iron jelenleg művel még csak nem is hallottam.

Karibi szutyokfx-nél volt olyan hogy eltűntek a nyereségeddel de a depositra még ők sem merték rátenni a kezüket!

Ebben az ironfx világelső!

Hozzászólás

• van aki meg reklamozza az iront...
                              Mirror számla

Érdekes következménye lett az IronFX-nél a bónuszokkal való visszaéléseknek. A helyett, hogy sértődötten bedugták volna a fejüket a homokba, átgondolták, hogyan lehetne ezt a tréding-stílust engedélyezni úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Kialakítottak egy konstrukciót, melyet Mirror (tükör) számlának neveznek. Ez gyakorlatilag az, amit a csalók csináltak, csak szabályozott körülmények között. Az ügyfél nyit 2 számlát. Egy bónuszosat és egy STP számlát. Utóbbinak 3x akkorának kell lennie, mint a bónuszosnak. A cél itt is az, hogy a bónuszt áthedgeljék az STP accountra, vagyis a bónuszos számlán mielőbb elveszíteni a bónuszt (ez ugye nem az Ön pénze), ami az STP számlán, mint nyereség jelentkezik. Rendelkezésre bocsájtják az Expert Advisort is, amelyik az egyidejű ellentétes nyitásokat intézi. Kicsit hosszú lenne itt részletesen elmagyarázni hogyan is működik ez a konstrukció, ezért feltöltöttem róla anyagot az oldalunkra.

Letöltés itt

Akinek kérdései lennének, vagy nem egészen érti mi is a teendő, annak Bak Norbert szívesen elmagyarázza az egészet. (+357-25 027 819)

Aki nem kíván vele személyesen foglalkozni, annak egy kezelt számlás szolgáltatást is nyújt az IronFX.

Úgy gondolom érdemes rászánni egy ½ órát – rengeteg potenciált látok a stratégiába

Jelen tájékoztatót azért kapja, mert valamikor megrendelte a http://www.forex-szignal.hu/ hírlevelét

Hozzászólás

• [QUOTE=suncika;67753]van aki meg reklamozza az iront...
                                Mirror számla

Érdekes következménye lett az IronFX-nél a bónuszokkal való visszaéléseknek. A helyett, hogy sértődötten bedugták volna a fejüket a homokba, átgondolták, hogyan lehetne ezt a tréding-stílust engedélyezni úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Kialakítottak egy konstrukciót, melyet Mirror (tükör) számlának neveznek. Ez gyakorlatilag az, amit a csalók csináltak, csak szabályozott körülmények között. Az ügyfél nyit 2 számlát. Egy bónuszosat és egy STP számlát. Utóbbinak 3x akkorának kell lennie, mint a bónuszosnak. A cél itt is az, hogy a bónuszt áthedgeljék az STP accountra, vagyis a bónuszos számlán mielőbb elveszíteni a bónuszt (ez ugye nem az Ön pénze), ami az STP számlán, mint nyereség jelentkezik. Rendelkezésre bocsájtják az Expert Advisort is, amelyik az egyidejű ellentétes nyitásokat intézi. Kicsit hosszú lenne itt részletesen elmagyarázni hogyan is működik ez a konstrukció, ezért feltöltöttem róla anyagot az oldalunkra.

Letöltés itt

Akinek kérdései lennének, vagy nem egészen érti mi is a teendő, annak Bak Norbert szívesen elmagyarázza az egészet. (+357-25 027 819)

Aki nem kíván vele személyesen foglalkozni, annak egy kezelt számlás szolgáltatást is nyújt az IronFX.

Úgy gondolom érdemes rászánni egy ½ órát – rengeteg potenciált látok a stratégiába

Jelen tájékoztatót azért kapja, mert valamikor megrendelte a http://www.forex-szignal.hu/ hírlevelét[/

most mar lehetsz csalo szabalyozott korulmenyek kozott... erdekes

Hozzászólás

Working...
                                X