Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mert ez nem csalás azért....

Hozzászólás

• Igen,ez nekem is megjött a forex-szignaltól.
      Csak ki az aki most betol pénzt az Iron-hoz?
      Vergődnek,vergődnek.:/

Hozzászólás

• [QUOTE=suncika;67756]
        suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        van aki meg reklamozza az iront...
        Mirror számla

Érdekes következménye lett az IronFX-nél a bónuszokkal való visszaéléseknek. A helyett, hogy sértődötten bedugták volna a fejüket a homokba, átgondolták, hogyan lehetne ezt a tréding-stílust engedélyezni úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Kialakítottak egy konstrukciót, melyet Mirror (tükör) számlának neveznek. Ez gyakorlatilag az, amit a csalók csináltak, csak szabályozott körülmények között. Az ügyfél nyit 2 számlát. Egy bónuszosat és egy STP számlát. Utóbbinak 3x akkorának kell lennie, mint a bónuszosnak. A cél itt is az, hogy a bónuszt áthedgeljék az STP accountra, vagyis a bónuszos számlán mielőbb elveszíteni a bónuszt (ez ugye nem az Ön pénze), ami az STP számlán, mint nyereség jelentkezik. Rendelkezésre bocsájtják az Expert Advisort is, amelyik az egyidejű ellentétes nyitásokat intézi. Kicsit hosszú lenne itt részletesen elmagyarázni hogyan is működik ez a konstrukció, ezért feltöltöttem róla anyagot az oldalunkra.

Letöltés itt

Akinek kérdései lennének, vagy nem egészen érti mi is a teendő, annak Bak Norbert szívesen elmagyarázza az egészet. (+357-25 027 819)

Aki nem kíván vele személyesen foglalkozni, annak egy kezelt számlás szolgáltatást is nyújt az IronFX.

Úgy gondolom érdemes rászánni egy ½ órát – rengeteg potenciált látok a stratégiába

Jelen tájékoztatót azért kapja, mert valamikor megrendelte a http://www.forex-szignal.hu/ hírlevelét[/

most mar lehetsz csalo szabalyozott korulmenyek kozott... erdekes
        Egyébként most rászántam, némi időt, hogy megértsem mi fán terem ez a mirror számla. A forex-szignal.hu-n található linkről letöltött pdf-ek alapján úgy tűnik: alapból nem az van amit én eddig gondoltam, vagyis hogy "ha bookra nyersz az teljes egészében elveszett pénz".

Hanem:

Ez alapján a 100% sharing bónusz feltételei érvényesek a "book"-os részre.
        Vagyis: ha bookra nyersz, akkor a nyereséged felét elveszik, max. a bónusz összegéig.

Kérdés, hogy a "vizsgálatos" számlásokra ez az alap verzió vonatkozik-e?
        Vagy rájuk valami "spéci" verzió? Le van ez valahol írva?
        Az említett mirroros pdf-ben található számolási példa szerint mindenesetre, az alap verzió elég nagylelkű: a sikertelen "irányeltalálás" esetén egyre nagyobbakat nyersz a bookra, viszont a visszavehető nyereség összege "megáll" a bónusz összegnél. Emiatt 12,5% eséllyel veszthetsz kb. 9%-ot (ha 3. körre is vesztesz), és 87,5% eséllyel nyerhetsz 3,5-5,5% között (attól függően, hogy hanyadik körre nyersz a 3-ból)
        Tehát mondjuk 100-ból 87-szer csinálsz átlagosan mondjuk csak 4%-ot: az elvileg 348% , 13-szor csinálsz -9%-ot: az -117%, tehát 100 trade után nagyjából 230% nyereségben jönnél ki eszerint...

De ehhez be kell tartani azt az alapvető szabályt, hogy 3. körnél mindenképpen meg kell állni. Vagyis vissza kell térni a kezdeti lotmérethez.

Kérdés: ki mer ide pénzt betolni?
        Mi lesz ha azt sem adják vissza, ami az stp-re ment?
        Mi van, ha csaló leszek ha elfogadom az ajánlatot?
        Mi van, ha közben megint változtatnak, és nem szólnak?
        És mindenek előtt: hogy kötnék már valakivel úgy szerződést, hogy még az előző szerződés sincs lezárva, letisztázva?

Egyszóval: NO thanks. Mivel a bizalom a cégben: 0%

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen,ez nekem is megjött a forex-szignaltól.
          Csak ki az aki most betol pénzt az Iron-hoz?
          Vergődnek,vergődnek.:/
          Na akkor én ezt elb@ctam .
          Nekem is jön onnan hírlevél , én meg visszakérdeztem hogy a hirdetésért a jutalékát kifizeti-é rendesen a cég.
          Válasz nem jött . Most már sejtem miért

Hozzászólás

• [QUOTE=ergosum;67768]

Egyébként most rászántam, némi időt, hogy megértsem mi fán terem ez a mirror számla. A forex-szignal.hu-n található linkről letöltött pdf-ek alapján úgy tűnik: alapból nem az van amit én eddig gondoltam, vagyis hogy "ha bookra nyersz az teljes egészében elveszett pénz".

Hanem:

Ez alapján a 100% sharing bónusz feltételei érvényesek a "book"-os részre.
            Vagyis: ha bookra nyersz, akkor a nyereséged felét elveszik, max. a bónusz összegéig.

Kérdés, hogy a "vizsgálatos" számlásokra ez az alap verzió vonatkozik-e?
            Vagy rájuk valami "spéci" verzió? Le van ez valahol írva?
            Az említett mirroros pdf-ben található számolási példa szerint mindenesetre, az alap verzió elég nagylelkű: a sikertelen "irányeltalálás" esetén egyre nagyobbakat nyersz a bookra, viszont a visszavehető nyereség összege "megáll" a bónusz összegnél. Emiatt 12,5% eséllyel veszthetsz kb. 9%-ot (ha 3. körre is vesztesz), és 87,5% eséllyel nyerhetsz 3,5-5,5% között (attól függően, hogy hanyadik körre nyersz a 3-ból)
            Tehát mondjuk 100-ból 87-szer csinálsz átlagosan mondjuk csak 4%-ot: az elvileg 348% , 13-szor csinálsz -9%-ot: az -117%, tehát 100 trade után nagyjából 230% nyereségben jönnél ki eszerint...

De ehhez be kell tartani azt az alapvető szabályt, hogy 3. körnél mindenképpen meg kell állni. Vagyis vissza kell térni a kezdeti lotmérethez.

Kérdés: ki mer ide pénzt betolni?
            Mi lesz ha azt sem adják vissza, ami az stp-re ment?
            Mi van, ha csaló leszek ha elfogadom az ajánlatot?
            Mi van, ha közben megint változtatnak, és nem szólnak?
            És mindenek előtt: hogy kötnék már valakivel úgy szerződést, hogy még az előző szerződés sincs lezárva, letisztázva?

Egyszóval: NO thanks. Mivel a bizalom a cégben: 0%

No igen, a minőség itt is látszik. Tőke($) 30828.. Na pont ennyit ér az egész. Ha 3x vesztesz, akkor a 8000 usdból amit beraktál, lett 7276 ha minden nagyon pontosan teljesült semmi csúszás swap akármi..

Így a bónusz számlán van 6600 usd 500 depóra, na azt tuti hogy soha nem fizetik ki.

Mi van ha 10x nyersz be? simán benne van.

Hozzászólás

• [QUOTE=Adamv;67771]
              ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

No igen, a minőség itt is látszik. Tőke($) 30828.. Na pont ennyit ér az egész. Ha 3x vesztesz, akkor a 8000 usdból amit beraktál, lett 7276 ha minden nagyon pontosan teljesült semmi csúszás swap akármi..

Így a bónusz számlán van 6600 usd 500 depóra, na azt tuti hogy soha nem fizetik ki.

Mi van ha 10x nyersz be? simán benne van.
              igen a bizalom az megszuntt mindenki meguntta a sok hazudozast

ha mar ekkora a baj az ironnal at kellett volna engedni a penzek egy reszet stp-re es szerintem mindenki megprobalta volna a mirroros trukkot... de igy senki se tesz be meg penzt mert a bizalom nulla.. ezt nagyon roszul kezelte az iron eltelt 3 honap sokan perelni fognak...

Hozzászólás

• de meg is erdemli az iron ha csodbe megy es remelem ,hogy igen...
                arogans hazug tarsasag az egessz

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Na akkor én ezt elb@ctam .
                  Nekem is jön onnan hírlevél , én meg visszakérdeztem hogy a hirdetésért a jutalékát kifizeti-é rendesen a cég.
                  Válasz nem jött . Most már sejtem miért
                  Nekem válaszoltak, azt mondta nem pénzért csinálják, hanem a Bak Norbi régi barátja. Azért kemény, Norbi már a barátait is beáldozza, csak valahogy pénz jöjjön be.

És ez az igénytelen hibás pdf..... tragédia.

Hozzászólás

• [QUOTE=suncika;67756]
                    van aki meg reklamozza az iront...
                    Mirror számla

Érdekes következménye lett az IronFX-nél a bónuszokkal való visszaéléseknek. A helyett, hogy sértődötten bedugták volna a fejüket a homokba, átgondolták, hogyan lehetne ezt a tréding-stílust engedélyezni úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Kialakítottak egy konstrukciót, melyet Mirror (tükör) számlának neveznek. Ez gyakorlatilag az, amit a csalók csináltak, csak szabályozott körülmények között. Az ügyfél nyit 2 számlát. Egy bónuszosat és egy STP számlát. Utóbbinak 3x akkorának kell lennie, mint a bónuszosnak. A cél itt is az, hogy a bónuszt áthedgeljék az STP accountra, vagyis a bónuszos számlán mielőbb elveszíteni a bónuszt (ez ugye nem az Ön pénze), ami az STP számlán, mint nyereség jelentkezik. Rendelkezésre bocsájtják az Expert Advisort is, amelyik az egyidejű ellentétes nyitásokat intézi. Kicsit hosszú lenne itt részletesen elmagyarázni hogyan is működik ez a konstrukció, ezért feltöltöttem róla anyagot az oldalunkra.

Letöltés itt

Akinek kérdései lennének, vagy nem egészen érti mi is a teendő, annak Bak Norbert szívesen elmagyarázza az egészet. (+357-25 027 819)

Aki nem kíván vele személyesen foglalkozni, annak egy kezelt számlás szolgáltatást is nyújt az IronFX.

Úgy gondolom érdemes rászánni egy ½ órát – rengeteg potenciált látok a stratégiába

Jelen tájékoztatót azért kapja, mert valamikor megrendelte a http://www.forex-szignal.hu/ hírlevelét[/

most mar lehetsz csalo szabalyozott korulmenyek kozott... erdekes
                    Na ez ami undorító, ahelyett hogy lezárnák a dolgot és normál körülmények között rendezné a cég, inkább "legalizálja" a csalást és még reklámozza és buzdítja a népet erre!!!!

Hozzászólás

• másik madár

http://tamasforexmentor.blogspot.hu/...szamla-st.html

Hozzászólás

• matek feladat Tamásnak:

Kedves Tamás,

Kérlek vezesd le nekem miért éri ez meg az ironFx-nek?

Elfogadom a 4/3-s találati arányt, számoljunk ezzel.
                        befiztés bookra 500 usd + 100% bonusz +500 usd (iron adja)
                        befizetés stp-re 3000 usd
                        --------
                        számoljunk 2 lot eurusd devizapár nyitással (kb 45 pipet kell menni az árnak a book stopout-hoz, vagy 135 pipet az stp számlán)
                        a költség legyen egy körben 100 usd (speadek+slippage+swap)
                        --------

1. eset, nyer az stp számla
                        IronFx nyer 3× 500 usd-t (amit befizettél a bookra) = 1500 usd
                        + a 3 kör költségeinek egy részét, mert ugye a likviditás szolgáltatóval is osztoznia kell és a metatraderekért is fizet... stb, de legyünk nagyvonalúak és mondjuk az összes költséget az Ironfx teszi zsebre: 3× 100 usd = 300 usd

tehát a 3 nyerő körön az IronFx +1800 usd-t keres

2. eset, nyer a book számla
                        IronFx veszít 1× 3000 usd (ami az stp számláról érkezett) - 500 usd ( a 100% bónusszal megegyező veszteség megosztás) és -100 usd (a spreadek+egyéb költségekből keletkezett haszna) = -2400 Usd

vagyis az IronFx ki kell fizessen kb 2400 usd-t az stp-re vagy skrillre a kereskedőnek minden book számlára történt nyerés után

----------

szóval a kérdésem még egyszer, hol éri ez meg az IronFx-nek, ha a nyerési arány (amit ők is reklámoznak) 4/3

minden ilyen csomag 1800-2400= -600 usd veszteséget termel a cégnek...

nem gondolom, hogy ezért hozták létre ezt a számlatipust

de akkor vajon miért?

Hozzászólás

• Még a saját "kereskedésmentes" tőkémet sem fizetik vissza amely az én tulajdonom. Akkor meg miről beszélünk?

Hozzászólás

• Pupak,
                            Ez azért éri meg ironnak mert új ügyfeleket akar vonzani és az újak és régiek is arra vannak inspirálva hogy fizessenek be minél többet.
                            Ironnak ez veszteséges hosszú távon de átmeneti marketing kiadásnak kell felfogni, gondolom idővel vissza vonja a mirror dolgot.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Pupak,
                              Ez azért éri meg ironnak mert új ügyfeleket akar vonzani és az újak és régiek is arra vannak inspirálva hogy fizessenek be minél többet.
                              Ironnak ez veszteséges hosszú távon de átmeneti marketing kiadásnak kell felfogni, gondolom idővel vissza vonja a mirror dolgot.
                              igen

kicsit jobb marketing fogás lenne, ha kifizetnék amit elloptak...

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Pupak,
                                Kb. ezt mondták akkor is amikor a londoni sales manager és én személyesen kértünk anno, hogy lépjünk fel erőteljesebben az abuserekkel szembe, mert nem jó....

Ugyan az a story lesz....

Hozzászólás

Working...
                                X