Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• persze mindenkinek megvan a személyes véleménye...
    attól ez még nem valtoztat az igazságon:

fejlodik a cég
    új irodákat nyitunk (Frankfurt, Milán)
    új alkamazottakat veszunk fel
    új licensz engedélyt szereztunk meg (BaFin, Consob)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      persze mindenkinek megvan a személyes véleménye...

fejlodik a cég
      Kedves Zoltan inkabb azzal dicsekedj mikor fizettek nem kell a fostalicska cegeteket reklamozni mert azt mar mindenki megismerte. Szoval fejlodtok mi? Csak januartol nem fizettek .. ez aztan fejlodes gratula. a hazudozasba oriasit fejlodtetek veled az elen

Hozzászólás

fejlodik a cég

Az igazságon nem is, vizsgálat folyik a cégetek ellen, rendőrségi feljelentések, és bírósági perek.

Te hol dolgozol? Még mindig titok?

Hozzászólás

• Én kiszálltam innen végleg.
          Azelőtt sem sokat jártam ide most meg már nem is szeretnék.
          Megkaptam a pénzemet nekem egy szavam sem lehet.
          Nem tudhatom valóban mi van az egyik,illetve a másik oldalon.
          Az Iront szerettem nagyon és sajnálom azt ami most történik.
          Reméljük helyre áll a rend és újra beindul az egész gépezet!
          Én a pénzemet is maradéktalanul megkaptam,sőt ha volt valami Zoli rögtön bármiben a rendelkezésemre állt.
          Remélem pozitívan fog rendeződni a helyzet mindenki számára a jövőben!

Hozzászólás

fejlodik a cég
            Kit érdekel ez?

A múltkor meg tudtad mondani, hogy a mirror számlára pontosan melyik passzus vonatkozik a jelenlegi TC-ben.

Akkor erre is válaszolj: amit most itt rengeteg emberrel csináltok, (pénzvisszatartás), annak milyen szerződés, melyik pontjában, hol van alapja?

Mert amíg erre nem válaszolsz, addig egy nem kompetens ember vagy.

IDÉZD BE IDE! Ha nem teszed, hanem inkább elhúzol, akkor AZZAL ELISMERED: NINCS ILYEN SEHOL SEMMILYEN SZERZŐDÉSBEN.

Konkrét passzust mondj, ne mellébeszélést!

Hozzászólás

fejlodik a cég
              Zoltan van gerinced? Mikor fizet a fejlodo cegetek? Lassan tobb irodatok van mint ugyfeletek

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kit érdekel ez?

A múltkor meg tudtad mondani, hogy a mirror számlára pontosan melyik passzus vonatkozik a jelenlegi TC-ben.

Akkor erre is válaszolj: amit most itt rengeteg emberrel csináltok, (pénzvisszatartás), annak milyen szerződés, melyik pontjában, hol van alapja?

Mert amíg erre nem válaszolsz, addig egy nem kompetens ember vagy.

IDÉZD BE IDE! Ha nem teszed, hanem inkább elhúzol, akkor AZZAL ELISMERED: NINCS ILYEN SEHOL SEMMILYEN SZERZŐDÉSBEN.

Konkrét passzust mondj, ne mellébeszélést!
                És elhúzott. Tehát nincs semmilyen szerződésben sehol ennek a pénzbefagyasztásnak alapja. EZ TEHÁT: BŰNCSELEKMÉNY! JOGTALAN ELTULAJDONÍTÁSA SZÁMLAKIVONATOKKAL IGAZOLT PÉNZEKNEK!!

Hozzászólás

• Németh Zoli egyébként sem kompetens már a global ügyeiben.

Egy kollégája elmondta hogy már nem dolgozik náluk.

Az angol cégnél van ami ugye teljesen külön van...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    [/OFF]

Az új "Birkanyírás LIVE" című cikk mikor lesz kész?
                    Értem én, hogy folyamatosan ezt láthatjuk itt élőben, de ettől függetlenül szerintem már sokan várják.

[/OFF]

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      [/OFF]

Az új "Birkanyírás LIVE" című cikk mikor lesz kész?
                      Értem én, hogy folyamatosan ezt láthatjuk itt élőben, de ettől függetlenül szerintem már sokan várják.

[/OFF]
                      Kicsit kezdem úgy érezni mintha az ironfx egy párhuzamos világban létezne, annyira abszurd az egész történet. Ettől jobbat írni nem tudom lehet -e.
                      Meg fogjuk próbálni, mondjuk az ötödikei Mirror tanfolyam után
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igaz ti már régen megmondtátok, hogy önkéntes birkák mindig lesznek, de még mindig meglepődök rajtuk.

Valójában azért sajnálom az összes ironfx károsultat és áldozatot, és őszintén kívánom mindenkinek, akinek be van ragadva pénze ebbe a cégbe, hogy mielőbb megkapja.

Ha tanácsot kellene adnom, mindenkinek ugyanazt mondanám:

Minden reklám hazugság, minél jobban erőltetik, annál nagyobb.
                        A jó bornak nem kell cégér, ami bűzlik a marketingtől az csak valami nagyüzemileg pancsolt olcsó és gagyi sör lehet.

Hozzászólás

• Nézzük a tényeket. Volt már éles számlám egy kevésbé szabályzott cégnél. Az Ironfx-et mivel ajánlották és a honlap szerint rendelkezik mindenféle engedéllyel, biztosítással nagyon jó választásnak tűnt. Ráadásul még bónuszt is kapok. Az ügyfélszolgálat normális , segítőkész. A kereskedésről nem tudok véleményt mondani mert nem kereskedtem.
                          Aztán úgy döntök, hogy szeretném hazautalni a hangsúlyozom a saját tőkém. Közlik, hogy 4% -ot levonnak inaktivitás címszóval mivel nem kereskedtem, jól van ezt is lenyelem nincs mit tenni. Szóvak 4% veszteség kapásból ,sebaj kibírom. Aztán már két hónapja várok a saját pénzemre. Rengeteg idegeskedés, levélváltás, hitegetés de a pénz sehol és legutoljára már határidőt sem mondanak, hogy mikor látom vissza a saját pénzemet. Mindenféle bónuszcsalásra hivatkoznak. Nem lehet leválogatni a "gyanús ügyfeleket" és kifizetni becsülettel aki gyakorlatilag semmit sem csinált? Ha a legjobb indulattal vizsgáljuk is a dolgokat abban az esetben is teljes bizalmatlanságot vett az egész "iparág" felé. Hogyan is higgyek ezek után bármely fx cég weboldalán lévő tőkegaranciának, biztosításnak? Ha a saját pénzemet sem látom akkor mi lenne az esetleges nyereséggel? Főként úgy, hogy ebben a játékban a bróker hozza a szabályokat. Mindezeket pedig azért egy komoly cégnél tapasztalom. Nem látom, hogy bármi érdemleges történne. Újabb irodák nyílnak, fejlődik a cég ez klassz de hol van a pénzem? Az üzleti ,pénzügyi világban legfontosabb a bizalom. Ha valamit megígérek azt határidőre betartom, teljesítem különben hiteltelenné, szava hihetetlenné válok. Jelenhetnek meg pozitív cikkek acégről de a pénzem akkor sem jön. Persze a nagy igazság tény, hogy olyan pénzel tőzsdézz amelyre nincs szükséged. Viszont én ezt nem úgy értelmeztem, hogy befizetem xy brókerez, hogy az elvegye és ezentúl kizárólagosan ő rendelkezzen felette és ha ő azt úgy gondolja akkor te az ügyfél azt nem kapod vissza vagy majd valamikor ha szerencséd van. Sajnos a második esetem amely ezt a tényt igazolja. Mielőtt én belevágtam ebbe rengeteget gyakoroltam , tanultam és éveket öltem bele bár azt mondhatnám, hogy a semmibe de ehelyett komoly veszteségekbe mindezt úgy ,hogy a havi átlag 1-2% -os nyereséget tudtam hozni.
                          Ez itt nulla. Kockázatkezelés, money management , egy nagy szart ezt csak hazárdírozva szabad csinálni. Aztán gyorsan kivenni a lóvét hazafutni a pénzel ha egyáltalán engedik ,ameddig nem lesz inaktív a tranzakció.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nézzük a tényeket. Volt már éles számlám egy kevésbé szabályzott cégnél. Az Ironfx-et mivel ajánlották és a honlap szerint rendelkezik mindenféle engedéllyel, biztosítással nagyon jó választásnak tűnt. Ráadásul még bónuszt is kapok. Az ügyfélszolgálat normális , segítőkész. A kereskedésről nem tudok véleményt mondani mert nem kereskedtem.
                            Aztán úgy döntök, hogy szeretném hazautalni a hangsúlyozom a saját tőkém. Közlik, hogy 4% -ot levonnak inaktivitás címszóval mivel nem kereskedtem, jól van ezt is lenyelem nincs mit tenni. Szóvak 4% veszteség kapásból ,sebaj kibírom. Aztán már két hónapja várok a saját pénzemre. Rengeteg idegeskedés, levélváltás, hitegetés de a pénz sehol és legutoljára már határidőt sem mondanak, hogy mikor látom vissza a saját pénzemet. Mindenféle bónuszcsalásra hivatkoznak. Nem lehet leválogatni a "gyanús ügyfeleket" és kifizetni becsülettel aki gyakorlatilag semmit sem csinált? Ha a legjobb indulattal vizsgáljuk is a dolgokat abban az esetben is teljes bizalmatlanságot vett az egész "iparág" felé. Hogyan is higgyek ezek után bármely fx cég weboldalán lévő tőkegaranciának, biztosításnak? Ha a saját pénzemet sem látom akkor mi lenne az esetleges nyereséggel? Főként úgy, hogy ebben a játékban a bróker hozza a szabályokat. Mindezeket pedig azért egy komoly cégnél tapasztalom. Nem látom, hogy bármi érdemleges történne. Újabb irodák nyílnak, fejlődik a cég ez klassz de hol van a pénzem? Az üzleti ,pénzügyi világban legfontosabb a bizalom. Ha valamit megígérek azt határidőre betartom, teljesítem különben hiteltelenné, szava hihetetlenné válok. Jelenhetnek meg pozitív cikkek acégről de a pénzem akkor sem jön. Persze a nagy igazság tény, hogy olyan pénzel tőzsdézz amelyre nincs szükséged. Viszont én ezt nem úgy értelmeztem, hogy befizetem xy brókerez, hogy az elvegye és ezentúl kizárólagosan ő rendelkezzen felette és ha ő azt úgy gondolja akkor te az ügyfél azt nem kapod vissza vagy majd valamikor ha szerencséd van. Sajnos a második esetem amely ezt a tényt igazolja. Mielőtt én belevágtam ebbe rengeteget gyakoroltam , tanultam és éveket öltem bele bár azt mondhatnám, hogy a semmibe de ehelyett komoly veszteségekbe mindezt úgy ,hogy a havi átlag 1-2% -os nyereséget tudtam hozni.
                            Ez itt nulla. Kockázatkezelés, money management , egy nagy szart ezt csak hazárdírozva szabad csinálni. Aztán gyorsan kivenni a lóvét hazafutni a pénzel ha egyáltalán engedik ,ameddig nem lesz inaktív a tranzakció.
                            Remélem ezt mind elmondtad már az illetékes rendőrségen is, feljelentés formájában. Mert ez így tényleg több mint felhábórító.

Hozzászólás

• Németh Zoltán,

Én szeretnélek megkérni, hogy IstvanP - nek legalább honfitársi alapon segíts.
                              Én nem ismerem őt, de ez minden határon túl megy , hogy kereskedés nélül is ellopjátok valakitől a pénzt

Legalább tőle ne lopjatok! Ő mit véthetett, ha nem kereskedett semmit?

Tényleg közönséges tolvajok vagytok?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Németh Zoltán,

Én szeretnélek megkérni, hogy IstvanP - nek legalább honfitársi alapon segíts.
                                Én nem ismerem őt, de ez minden határon túl megy , hogy kereskedés nélül is ellopjátok valakitől a pénzt

Legalább tőle ne lopjatok! Ő mit véthetett, ha nem kereskedett semmit?

Tényleg közönséges tolvajok vagytok?
                                Köszönöm! Próbáltam már segítséget kérni csak sajnos eddig eredménytelenül. Szomorú ez az egész történet. Van egy olyan rossz érzésem, hogy saját maguktól ők már nem fogják visszaadni a pénzem. Nem tudom mit vétettem ellenük. Azt ,hogy nem kereskedtem vagy azt, hogy megírtam nekik ,hogy meg szeretném szüntetni a számlámat?

Hozzászólás

Working...
                                X