Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy ciprusi cég alapból nem lehet túl jó. egyébként ez szabályozatlan piac. bármikor bármi történhet és itt-ott meg is történik. amikor egy forexbrókernél
    nyitsz egy számlát, akkor azzal vállalod, hogy a számládon lévő összes pénz elmehet a levesbe. ilyen ez a piac. azért csak tőke egy töredékével nyitunk számlát és választjuk a legmagasabb tőkeáttételt, hogy kicsi legyen a fedezeti igény. ennél jobb megoldás csak az van, ha nem kereskedsz. mert brókerekkel bármikor,bármi történhet. minden nap így menj ki a piacra.
    Ez így is van ahogyan leírtad. A kockázatokkal teljes mértékben tisztában vagyok. Már jártam pórul másik cégnél viszont ott csődesemény történt lezárták a nyitott poziciókat ezt el is fogadom. Viszont az Ironfx tudtommal él és virul, azt állítják, hogy minden a legnagyobb rendben sőt még új irodákat is nyitnak. Viszont akkor milyen jogon szerepel a honlapon? "Védelem a Befektetők Kompenzációs Alapja által"; "Elkülönített Ügyfél Tőke"; "Számlák a Legnagyobb Bankoknál"; "2004/39/EK (MiFID) irányelv". A 24 órás feldolgozási időről ne is beszéljünk. Simon András ezekkel érvelt amikor befizettem a kereskedési tőkém. Sőt ajánlgatta még z Ironfx kártyát, hogy a megtakarításomat is náluk tartsam (hála Istennek ezt nem tettem). Mennyit és mennyien fizetnének be egy brokihoz ha kiírná a honlapra. - A pénzt amit befizettél arról mi rendelkezünk, nem biztos, hogy fisszafizetjük de az is lehet, hogy fél év múlva, nyugodtan mehetsz panaszra a jóistenhez is úgysem érdekel minket még a mail címét is megadjuk, a hazautalásod nem tudjuk mikor fog teljesülni ha fog egyáltalán. Ha csőd van akkor is buktad a pénzed de ha fejlődünk akkor sem fogunk kifizetni hehe. A kockázatok értelmezésem szerint a KERSKEDÉSRE és CSŐDESEMÉNYRE vonatkoznak de ez utóbbinál is ott szerepel a kompenzációs alap. Akkor a honlap kőkeményen a FOGYASZTÓ FÉLREVEZETÉSE ÉS MEGTÉVESZTÉSE. EGYÉBKÉNT NEM IS KERESKEDTEM az Ironnál mint írtam korábban . Egy működő cégnél szeretném a szerződésemet felmondani és visszakapni a KERESKEDÉSMENTES tőkém. No ezt nem engedik. Még azt is elfogadom ,hogy váratlan esemény miatt van egy mondjuk tíznapos feldolgozási idő de két hónapja nem fizetnek ki emberek, csak hülyítenek különböző szövegekkel. A számlatörténetemben egyetlen egy tétel szerepel egy tőkeátutalás az Ironfx számára ezt kell hónapokig vizsgálni? EZ KÖZÖNSÉGES RABLÁS, KIFOSZTÁS bocs de másképpen ezt nem tudom mondani. Egy online kaszinó tisztességesebb és azokat akarják mindnáron tiltani? Nem azért fizettem be a pénzem, hogy ellopják!

Hozzászólás

egy ciprusi cég alapból nem lehet túl jó. egyébként ez szabályozatlan piac. bármikor bármi történhet és itt-ott meg is történik. amikor egy forexbrókernél
      nyitsz egy számlát, akkor azzal vállalod, hogy a számládon lévő összes pénz elmehet a levesbe. ilyen ez a piac. azért csak tőke egy töredékével nyitunk számlát és választjuk a legmagasabb tőkeáttételt, hogy kicsi legyen a fedezeti igény. ennél jobb megoldás csak az van, ha nem kereskedsz. mert brókerekkel bármikor,bármi történhet. minden nap így menj ki a piacra.
      András!

A piac szabályozatlan de a bróker pénzkezelése elvileg NEM.
      Máskülönben minek vannak a nagy tekintélyű felügyeleti szervek?

Hozzászólás

De akkor végül is bárhol lehet a pénzed , ugyanígy eltűnhet ugye? Ez nem kötvény és társai, hanem a saját elismert pénzedet nem adják vissza azért mert csak. Nulla hivatalos kommunikáció, bujkálás és hazudozás van. Amióta megvan a rendőrségi feljelentés, Zoltán gyakorlatilag eltűnt.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez így is van ahogyan leírtad. A kockázatokkal teljes mértékben tisztában vagyok. Már jártam pórul másik cégnél viszont ott csődesemény történt lezárták a nyitott poziciókat ezt el is fogadom. Viszont az Ironfx tudtommal él és virul, azt állítják, hogy minden a legnagyobb rendben sőt még új irodákat is nyitnak. Viszont akkor milyen jogon szerepel a honlapon? "Védelem a Befektetők Kompenzációs Alapja által"; "Elkülönített Ügyfél Tőke"; "Számlák a Legnagyobb Bankoknál"; "2004/39/EK (MiFID) irányelv". A 24 órás feldolgozási időről ne is beszéljünk. Simon András ezekkel érvelt amikor befizettem a kereskedési tőkém. Sőt ajánlgatta még z Ironfx kártyát, hogy a megtakarításomat is náluk tartsam (hála Istennek ezt nem tettem). Mennyit és mennyien fizetnének be egy brokihoz ha kiírná a honlapra. - A pénzt amit befizettél arról mi rendelkezünk, nem biztos, hogy fisszafizetjük de az is lehet, hogy fél év múlva, nyugodtan mehetsz panaszra a jóistenhez is úgysem érdekel minket még a mail címét is megadjuk, a hazautalásod nem tudjuk mikor fog teljesülni ha fog egyáltalán. Ha csőd van akkor is buktad a pénzed de ha fejlődünk akkor sem fogunk kifizetni hehe. A kockázatok értelmezésem szerint a KERSKEDÉSRE és CSŐDESEMÉNYRE vonatkoznak de ez utóbbinál is ott szerepel a kompenzációs alap. Akkor a honlap kőkeményen a FOGYASZTÓ FÉLREVEZETÉSE ÉS MEGTÉVESZTÉSE. EGYÉBKÉNT NEM IS KERESKEDTEM az Ironnál mint írtam korábban . Egy működő cégnél szeretném a szerződésemet felmondani és visszakapni a KERESKEDÉSMENTES tőkém. No ezt nem engedik. Még azt is elfogadom ,hogy váratlan esemény miatt van egy mondjuk tíznapos feldolgozási idő de két hónapja nem fizetnek ki emberek, csak hülyítenek különböző szövegekkel. A számlatörténetemben egyetlen egy tétel szerepel egy tőkeátutalás az Ironfx számára ezt kell hónapokig vizsgálni? EZ KÖZÖNSÉGES RABLÁS, KIFOSZTÁS bocs de másképpen ezt nem tudom mondani. Egy online kaszinó tisztességesebb és azokat akarják mindnáron tiltani? Nem azért fizettem be a pénzem, hogy ellopják!
          Sajnos a vilagelso broker a chf-es napon elbukott egy csomo penzt es ami meg rossz nekik ,hogy rengeteg ugyfeluk telenyerte a szamlaikat.
          tehat: az iron elbukja az ugyfeltoket(amit nem tartott elkulonitve hanem kedve szerint hasznalt) es meg rengeteg profitot is ki kenne fizessen....
          Ami keves penzuk maradtt mar elkoltottek lassan (fizuk berek reklam jutalekok,...) mert elteltt 3 honap es a talicskat mukodtettek mert remeltek ,hogy beindul a buli ... de tevedtek ...
          szerintem nem fognak fizetni...

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sajnos a vilagelso broker a chf-es napon elbukott egy csomo penzt es ami meg rossz nekik ,hogy rengeteg ugyfeluk telenyerte a szamlaikat.
            tehat: az iron elbukja az ugyfeltoket(amit nem tartott elkulonitve hanem kedve szerint hasznalt) es meg rengeteg profitot is ki kenne fizessen....
            Ami keves penzuk maradtt mar elkoltottek lassan (fizuk berek reklam jutalekok,...) mert elteltt 3 honap es a talicskat mukodtettek mert remeltek ,hogy beindul a buli ... de tevedtek ...
            szerintem nem fognak fizetni...
            Nekem is ez a sejtésem. Pedig melldöngetve állították ,hogy ők még 15 millió dollárt nyertek is.
            http://www.financemagnates.com/forex...-time-updates/

Hozzászólás

• Akinek nem fizetnek az ne várjon mert nincs értelme.Meg kell tenni a szükséges lépéseket. Fizetési felszólítás,utána fizetési meghagyás és ezzel egy időben büntető feljelentés személy szerint a számla managered ellen és Németh Zoltán ellen /Ő a magyar kereskedelmi képviselet ügyvezetője/ Markos ellen és a cég ellen.Nem ismeretlen tettes ellen mert mind ismert.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Akinek nem fizetnek az ne várjon mert nincs értelme.Meg kell tenni a szükséges lépéseket. Fizetési felszólítás,utána fizetési meghagyás és ezzel egy időben büntető feljelentés személy szerint a számla managered ellen és Németh Zoltán ellen /Ő a magyar kereskedelmi képviselet ügyvezetője/ Markos ellen és a cég ellen.Nem ismeretlen tettes ellen mert mind ismert.
                ELég érdekes amit mondasz...! minek tegyél a számla managered ellen??? Mi köze az egészhez? Ő kezeli a pénzügyeket a cég dolgait? NEM
                Az, hogy a Zoltán és a Markos ellen bünteő feljelentést indítasz az rendben van mert vezető beosztásban vannak, és felelősek mindenért ami történik és valőszínű hogy úgy állítanak valótlanságokat miközben pontosan tudják hogy mire van lehetősége a cégnek.
                De ha nagyon pontos akarok lenni akkor a Markos, és a pénzügyi valamint az általános manager ellen teszed ezt mert ők akik döntenek mindenben és pontosan tudjak mi megy a háttérben hiszen ők döntenek mindenről.

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ELég érdekes amit mondasz...! minek tegyél a számla managered ellen??? Mi köze az egészhez? Ő kezeli a pénzügyeket a cég dolgait? NEM
                  Az, hogy a Zoltán és a Markos ellen bünteő feljelentést indítasz az rendben van mert vezető beosztásban vannak, és felelősek mindenért ami történik és valőszínű hogy úgy állítanak valótlanságokat miközben pontosan tudják hogy mire van lehetősége a cégnek.
                  De ha nagyon pontos akarok lenni akkor a Markos, és a pénzügyi valamint az általános manager ellen teszed ezt mert ők akik döntenek mindenben és pontosan tudjak mi megy a háttérben hiszen ők döntenek mindenről.
                  Azert azok szamla managerek is megerdemlik akik megtanitottak hedgelni megnyugtattak ,hogy csinald mert ez az ironak nagyon jo....aztan ugyanazok meg zsarolnak szamla nullazassal meg mirror szamlaval...
                  szerintem ezek se artattlan baranyok...

Hozzászólás

• A számlamanager végül is egy alkalmazott ő csak azt teheti amire utasítják. A vezetőket viszont valóban megrángathatják.

Hozzászólás

A számlamanager végül is egy alkalmazott ő csak azt teheti amire utasítják. A vezetőket viszont valóban megrángathatják.
                      lassan bekovetkezik gyanus ez a csend az iron korul mar Zoltan se harcol igazan itt a forumun az ironert

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        lassan bekovetkezik gyanus ez a csend az iron korul mar Zoltan se harcol igazan itt a forumun az ironert
                        Nagyon eltünt a srác.
                        Kaptam egy újjabb infot a chat-ről a funding@ironfx.com -ra kell állítólag írni. Miért is nem mondták ezt eddig? /Ez költői kérdés volt/

Hozzászólás

• Sziasztok!

Szorgalmas olvasója vagyok ennek a topicnak, mivel sajnos én is érintett vagyok a pénzberagadásban. (Én is meg vagyok jelölve abuserként)
                          2008 óta kereskedek forexen, ezalatt az idő alatt sok embert megismertem a trédertársak közül, olyanokat is, akik ezen a fórumon jelen vannak.
                          Eddig nem írtam ide, most van egy téma, ami "kikényszerítette" ezt.

Ez a téma a mirror számlás kereskedés.

A mirroros rendszert profitosan használhatónak tartom (amennyiben fizet a cég).

Kérek mindenkit, hogy ha van tapasztalata a mirror számla üzemeléséről (belső átutalások, kifizetések teljesítése stb.), azt ossza meg velem! Akár itt a nyilvánosság előtt, akár privát üzenetben, akár emailben, skypeon.
                          A pozitív és a negatív tapasztalatokat is nagyon várom.

Üdv mindenkinek
                          mlaci65
                          Mészáros László

Hozzászólás

• A számla managered a közvetlen kontaktod a céghez,ha Ő nem tájékoztatott megfelelően vagy az Ő által adott információkra alapozva fizettél be a céghez akkor Ő is felelősségre vonható.Az ügyvéd szavai.

Hozzászólás

A számlamanager végül is egy alkalmazott ő csak azt teheti amire utasítják. A vezetőket viszont valóban megrángathatják.
                              ??? Ha bűncselekményre utasítják és megteszi akkor nem felelős? Ezt nem gondoltad komolyan.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ??? Ha bűncselekményre utasítják és megteszi akkor nem felelős? Ezt nem gondoltad komolyan.
                                Átgondoltam ,végül is ez igaz. Ha tud róla és nyilván tud, hogy megtéveszt, valótlanságot állít akkor az bűncselekmény. Ezért lépkednek ki ilylen sebességgel a kapcsolattartók.

Hozzászólás

Working...
                                X