Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kivalloan kepzett amator banda... januar 15 utan lekamuzzak , hogy 15milliot nyertek azutan 17en kicserelik a tc-et sunyiba es visszadatumozzak...
    na ezert kezdte mindenki visszakerni a penzt mert lattak ,hogy nagy a kamu...
    jol kigondoltak az ironos vezetok... zsenik

Hozzászólás

• Közben újabb magyar távozott a ciprusi kötelékből...

Menekülnek a süllyedő hajóról.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Közben újabb magyar távozott a ciprusi kötelékből...

Menekülnek a süllyedő hajóról.
        Ebből is látszik, hogy a budapesti irodában nem patkányok dolgoznak. Ők nem menekülnek.

Csak szimplán buták és reménykednek...nah meg persze nincs is már nekik hová menni, szektoron belül nem fogadják őket.

Szomorú story lesz ebből sajnos.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása
          Szoval a legnacsobb csalok az iron alkalmazottak(ezt gondoltam...) es most ezek az emberek mindenkit vadolnak csalassal ... szep tortenet
          gondolom NEMETH ZOLTAN is egy abuser volt( a nagyfonok)
          remelem ez a fostalicska ceg hamarosan eltunik a kivallo alkalmazottakkal es vilagszintu vezetoseggel egyutt
          Még mindig nincs képben ez az ember

Nem volt csalás. Ha feltételeznek ilyen dolgot akkor hol vannak a bizonyítékok? Az, hogy nagy lotokkal kereskedett valaki még nem az. Csak ha többet nyer mint amit veszít akkor nem tetszik neki.

Ez a srác annyira nincs tisztába a dolgokkal, hogy az fáj. Peti és a többi ember max ügyfelem volt itt vagy ott. Semmi más kapcsolat nincs köztünk. Tőlem sokan kérdezték, hogy én miért nem csináltam? Hát azért mert szerintem kockázatos ez a fajta kereskedés....ezt mindenki tudja aki velem dolgozott.

Anonym meg azért lett kitiltva mert Ironos alkalmazott és úgy tett mintha nem lenne az. Pont úgy ahogy a világ többi fórumán is csinálta az Iron.

Erről ennyit.

Hozzászólás

• Na, eltűnt anonymus, B+-gel együtt?

Nem etikus bárkinek bárkit önös érdekből kitiltatni, cenzúrázni, törölni egyes hozzászólásait (a többit meg kérésre sem.)

Nade helyén kell kezelni a dolgot: ez egy vicces szubjektív fórum, nem pedig a Tudományos Akadémia.
            https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• A moderáció és kitiltás oka elsősorban az, hogy valaki nem megengedett hangnemben ír hozzászólásokat. Egy darabig tűröm és csak bele-bele csillagozik, vagy törlök egy-két hozzászólást.

Viszont ha valakinek minden második hozzászólásával gond van, akkor (mondhatni saját kényelmem érdekében) kitiltom.
              Ha valaki ezek után képes lehiggadni, akkor feloldom a kitiltást.

Aki szentségelni és káromkodni kezd másik nick-en, azt meg majd legfeljebb újra kitiltom. Nekem 10 másodperc, neki macerásabb. Ő fogja előbb megunni.

Viszont bármikor, bárki jobb belátásra térhet. Aki kulturált hangnemben képes vitázni azt soha nem fogom csak úgy kimoderálni, vagy törölni. Mondjon bárkire hideget, vagy meleget.

Az csak a bónusz, hogy ha valaki nyilvánvalóan képvisel valakit, akkor azt vállalja fel! Egy fórum ugyan alapvetően anonim ha a tagjai úgy akarják, de azért ennek is vannak határai. Nem szoktam szeretni, ha valaki saját magával beszélget, vagy a nyomaték kedvéért másod és harmadnickekkel erősít rá valamire. Ez már annak a határa, hogy manipulálja a közösséget, ami nem vezet jóra a fórum és tagjainak szempontjából.

Anonymus. Várunk vissza, ha lehiggadtál.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Anonym meg azért lett kitiltva mert Ironos alkalmazott és úgy tett mintha nem lenne az. Pont úgy ahogy a világ többi fórumán is csinálta az Iron.
                Az IronFX-tol csak én írok itt a fórumon.
                Viszont lehet hogy ex alkalmazott volt az illeto, és a fórumon mindenki szabadon kifejezheti a véleményét azért fórum, az persze más kérdés hogy ki mennyire kultúrált... mert ha ez szempont lenne akkor a fele bandát már kiszórta volna a harzol

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Viszont lehet hogy ex alkalmazott volt az illeto, és a fórumon mindenki szabadon kifejezheti a véleményét azért fórum, az persze más kérdés hogy ki mennyire kultúrált... mert ha ez szempont lenne akkor a fele bandát már kiszórta volna a harzol
                  Megint hazudsz Zoli...

Viszont a srác pontos törvénysértést írt le névvel. Én se írom le, hogy te egy mocskos csaló vagy, mert ezt nem tudom bizonyítani.

Azt, hogy össze vissza hazudozol azt persze igen, mert azt tudom. Mondjuk nem is fenyegetsz perrel mert ezt te is tudod, hogy bukó lenne.

Inkább sunnyogsz , bujkálsz.

Hány magyar van még cipruson? Bak Norbert, van a haverja akivel Xforextől jöttek... van még valaki?
                  Hallom Balog Anna is felmondott tegnap...

Hozzászólás

Olyan ex alkalmazott mint amilyen te vagy? Mert ugye nem az IronFX Global-nál vagy már, hiszen két külön cég az UK és ciprusi....

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Megint hazudsz Zoli...
                      Ádám jogod van véleményt formálni, de attól még nem lesz igaz ha 100x leírod ugyanazt...

én az IronFX alkalmazottja vagyok és továbbra is csak én írok itt a cég nevében

Hozzászólás

Ádám jogod van véleményt formálni, de attól még nem lesz igaz ha 100x leírod ugyanazt...

én az IronFX alkalmazottja vagyok és továbbra is csak én írok itt a cég nevében
                        Ha nem lenne igaz már rég perrel fenyegettél volna mint az Origót...

Az Ironfx Global nevében írsz vagy az Ironfx UK Limited? Mert ugye ez két teljesen külön cég ahogy mondtad...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha nem lenne igaz már rég perrel fenyegettél volna mint az Origót...

Az Ironfx Global nevében írsz vagy az Ironfx UK Limited? Mert ugye ez két teljesen külön cég ahogy mondtad...
                          Nem kell fenyegessek senkit, nem az én mufajom.
                          Viszont az Origo ha olyan dolgokat ir ami valótlan persze hogy ki fogják javítani...

az IronFX nemzetkozi egy cégcsoport és továbbra is itt dolgozom!

Hozzászólás

Nem kell fenyegessek senkit, nem az én mufajom.
                            Viszont az Origo ha olyan dolgokat ir ami valótlan persze hogy ki fogják javítani...

az IronFX nemzetkozi egy cégcsoport és továbbra is itt dolgozom!
                            Nem fenyegetted meg az origót?

Egy cégcsoport vagytok, azt állítod de amikor az ügyfél szeretné hogy tegyétek át a pénzét az Uk számlára akkor megtagadjátok.

Más:

nyit az ügyfél az UK -nál egy mirror számlát és ott az stp-ről átnyeri a pénzét a bookra. Kifizetitek a nyereséget?

Hozzászólás

• Kedves Németh Zoltán! Örömmel látom, hogy fenn van a fórumon. Nos a mai nappal már írhatom, hogy több mint két hónapja nem kapom meg a befizetett tőkémet illetve nem szüntetik meg a számlámat. Az Ironfxnél a számlám KERESKEDÉSMENTES és így sem hajlandóak visszafizetni a SAJÁT pénzemet. Írtam ezügyben levelet többet is Önnek, Simon Andrásnak, Pálinkás Nikolettnek, Bak Norbertnek, Balog Annának. A chaten is próbálkoztam magyar is külföldi alkalmazottaknál. Legutóbb írtam a founding -ra is ahonnan válasz sem jött két napja. (Tegnap előtt ezt tanácsolta egy kollégája a chatről).
                              Nekem ez nagy összeg de akkora cégnek még az Iron gondolom egy porszem. Aggódom mert ha már egy ekkora összeget sem tudnak visszafizetni akkor ott nagyon nagy a baj. Már három hete is azt mondták nekem , hogy már legelöl vagyok a kifizetési listában. Mire várnak még? Ez elfogathatatlan. Egy ekkora cégnél mint az Iron én még álmomban sem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet. Itt már nem kifogás a bónuszcsalás. Az pedig, hogy velem aki nem okoztam kárt az Ironnnak mivel nem is kereskedtem csak a saját pénzemet szeretném visszautalni ez meg merik csinálni az már vérlázító. Ha ennyire nem tudnak fizetni miért nem jelentenek csődöt? Hogyan engedhetik a nagy felügyeleti szervek, hogy ott legyenek a logoik a honlapjukon? Ez azért kiállítja róluk is a bizonyítványt főleg a ciprusi felügyeleti szervről.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves Németh Zoltán! Örömmel látom, hogy fenn van a fórumon. Nos a mai nappal már írhatom, hogy több mint két hónapja nem kapom meg a befizetett tőkémet illetve nem szüntetik meg a számlámat. Az Ironfxnél a számlám KERESKEDÉSMENTES és így sem hajlandóak visszafizetni a SAJÁT pénzemet. Írtam ezügyben levelet többet is Önnek, Simon Andrásnak, Pálinkás Nikolettnek, Bak Norbertnek, Balog Annának. A chaten is próbálkoztam magyar is külföldi alkalmazottaknál. Legutóbb írtam a founding -ra is ahonnan válasz sem jött két napja. (Tegnap előtt ezt tanácsolta egy kollégája a chatről).
                                Nekem ez nagy összeg de akkora cégnek még az Iron gondolom egy porszem. Aggódom mert ha már egy ekkora összeget sem tudnak visszafizetni akkor ott nagyon nagy a baj. Már három hete is azt mondták nekem , hogy már legelöl vagyok a kifizetési listában. Mire várnak még? Ez elfogathatatlan. Egy ekkora cégnél mint az Iron én még álmomban sem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet. Itt már nem kifogás a bónuszcsalás. Az pedig, hogy velem aki nem okoztam kárt az Ironnnak mivel nem is kereskedtem csak a saját pénzemet szeretném visszautalni ez meg merik csinálni az már vérlázító. Ha ennyire nem tudnak fizetni miért nem jelentenek csődöt? Hogyan engedhetik a nagy felügyeleti szervek, hogy ott legyenek a logoik a honlapjukon? Ez azért kiállítja róluk is a bizonyítványt főleg a ciprusi felügyeleti szervről.
                                az ironnal minden penz szamit most mert ures a kassza

egy kis tortenet:
                                egy baratomnak az iron visszautalt veletlenul 500$ tobbet(igaz januar elejen) azota is hivogatjak telefonon hetente ,hogy utalja vissza az 500$. de szerencsere a baratom kozolte veluk ,hogy vizsgalat ala helyezte az ironfx-et es a vizsgalat addig tart amig az iron nem fizet mindenkinek.
                                tehat ez az 500$ is szamit az ironnak mert ures a kassza

Hozzászólás

Working...
                                X