Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tisztelt Zoltán!
    Láttam az usd/jpy-n a spread 0.4 pip prémium számlán - 2500 dollár a min. befizetés, ami nem egy nagy összeg. ez pozitív. viszont ugye ez változó spread. gondolom hírek környékén nagyobb lesz. milyen időpontokban mekkora a spread?(csak az usd/jpy érdekel - nekem elég csak ez az 1 devizapár úgyis 1 percesen nézem a grafikont felettes idősíkok nélkül)
    nem tudom kipróbálni demószámlán se, mert az egy kicsit (nagyon) zavar, hogy egy brókercégnek van 5 féle számlatípusa. de amikor számlát nyitok, akkor csak 1 féle demószámla elérhető. egyébként a 2500$-os prémium számla spreadjei(kb. 4 devizapár, ami sok is) kiválóak. a kérdés mennyi a spreaden kívül a jutalék + a slippage-k. ja és a Premimum FIX számla nekem mostani életkörülményeimhez nem megfelelő. csak a sima premium számla.
    Köszönöm!

Hozzászólás

• Kedves Zoltán,
      a 100%os befizetési bónusszal kapcsolatban érdekelne, hogy jól értem e a működését: Pl befizetek meglévő számlára 2000 USDt, kapok mellé 2000 USDt az IronFXtől. Ha nyerek mondjuk +1000 USDt, és kiveszem a pénzemet, akkor nekem jut 3000, IronFX visszavesz 2000-t. Ha viszont veszítek mondjuk 2500 USDt, akkor az IronFX úgy veszi, mintha nem is adott volna bónuszt, és kivehetem a maradék 1500at?

Az alábbi pont alapján értelmeztem így:
      "12. In the event that the Client’s account balance goes below $50 or equivalent then the granted Festive Welcome Trading Bonus provided by IronFX will be cancelled and no future removal of the initial granted Festive Welcome Trading Bonus will be applied."

Így működik, vagy valamit félreértettem?

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Zoltán,
        a 100%os befizetési bónusszal kapcsolatban érdekelne, hogy jól értem e a működését: Pl befizetek meglévő számlára 2000 USDt, kapok mellé 2000 USDt az IronFXtől. Ha nyerek mondjuk +1000 USDt, és kiveszem a pénzemet, akkor nekem jut 3000, IronFX visszavesz 2000-t. Ha viszont veszítek mondjuk 2500 USDt, akkor az IronFX úgy veszi, mintha nem is adott volna bónuszt, és kivehetem a maradék 1500at?

Így működik, vagy valamit félreértettem?
        4000-ből vesztesz 2500-at, azt felezik veled. 2000 a befizetésed-1250 a rád eső veszteség, marad 750 amit kivehetsz.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          4000-ből vesztesz 2500-at, azt felezik veled. 2000 a befizetésed-1250 a rád eső veszteség, marad 750 amit kivehetsz.
          Igen ez így van!

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tisztelt Zoltán!
            Láttam az usd/jpy-n a spread 0.4 pip prémium számlán - 2500 dollár a min. befizetés, ami nem egy nagy összeg. ez pozitív. viszont ugye ez változó spread. gondolom hírek környékén nagyobb lesz. milyen időpontokban mekkora a spread?(csak az usd/jpy érdekel - nekem elég csak ez az 1 devizapár úgyis 1 percesen nézem a grafikont felettes idősíkok nélkül)
            nem tudom kipróbálni demószámlán se, mert az egy kicsit (nagyon) zavar, hogy egy brókercégnek van 5 féle számlatípusa. de amikor számlát nyitok, akkor csak 1 féle demószámla elérhető. egyébként a 2500$-os prémium számla spreadjei(kb. 4 devizapár, ami sok is) kiválóak. a kérdés mennyi a spreaden kívül a jutalék + a slippage-k. ja és a Premimum FIX számla nekem mostani életkörülményeimhez nem megfelelő. csak a sima premium számla.
            Köszönöm!
            Kedves Sindler!

Az alábbi linkre kattintva megnézheted a Prémium számla minimum átlag spreadjeit: http://www.ironfx.com/hu/trading-products/forex
            A demo számla is a Prémium számla éles adatati tukrozi.

A legjobb spreadjeink a Londoni nyitástól a NewYorki zárásig vannak.
            Jelenleg nincs túl nagy likviditás a piacon, ígyy mindenhol magasabbak a spreadek. Január elso hetében normalizálódik a helyzet.

Jutalék nincsen nálunk a forex devizákra, a végrehajtásban sincsen slippage, azonnal teljesulnek a pozíciók.

Udv,

Hozzászólás

• Januártól már lehet az IronFX Magyarországi bankszámlájára befizetni:

Beneficiary Account Name: IRONFX FINANCIAL SERVICES LIMITED (CL.ACC.)
              Beneficiary Bank Name: Raiffeisen BANK
              Bank Address: H-1054 Budapest, Akadémia u. 6., Hungary
              SWIFT: UBRTHUHB

USD Client Account:
              Account number: 12001008-01373873-00900003
              IBAN: HU 0312 0010 0801 3738 7300 9000 03

EUR Client Account:
              Account number: 12001008-01373873-00800006
              IBAN: HU 2412 0010 0801 3738 7300 8000 06

JPY Client Account:
              Account number: 12001008-01373873-01000003
              IBAN: HU 9512 0010 0801 3738 7301 0000 03

CHF Client Account:
              Account number: 12001008-01373873-01200007
              IBAN: HU 7412 0010 0801 3738 7301 2000 07

GBP Client Account:
              Account number: 12001008-01373873-01100000
              IBAN: HU 7412 0010 0801 3738 7301 1000 00

HUF Client Account:
              Account number: 12001008-01373873-00700009
              IBAN: HU 4512 0010 0801 3738 7300 7000 09

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ha valaki nem érti a 100%-os promóciót nem az én hibám. Mit nem lehet érteni rajta?
                Ha már magyarázni kell hogy mit tud valaki csinálni a bónusszal az régen rossz.
                Dupla toke, fele akkora kockázat roviden ez a lényeg!
                Minden más csak okoskodás.

[/url]
                No persze.

Nem akarok én ezen rugózni, sőt még gondolkodtam is számlanyitáson, ha korrekt választ kapok a korábbi kérdéseimre.

Mint azt már leírtam, számlanyitáskor ez tőkeáttétel növelés, semmi más.

A veszteséges kezdő ügyfél számára valóban jó, mert később bukja el a pénzét, igaz, azt már Ironfx-nél. (De ki a fene nyit több ezer dolláros számlát azzal a céllal, hogy elbukhassa?)

Nyereséges ügyfél viszont jobban jár, ha magasabb tőkeáttételt választ, mert a bónusz felülről limitált, nem nő az egyenleggel együtt, sőt visszavonásra is kerül.

Mivel én sem kezdő, sem veszteséges nem vagyok, várnék inkább egy olyan kampányra, ahol nagyobb profit elérését segítik.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  No persze.

Nem akarok én ezen rugózni, sőt még gondolkodtam is számlanyitáson, ha korrekt választ kapok a korábbi kérdéseimre.

Mint azt már leírtam, számlanyitáskor ez tőkeáttétel növelés, semmi más.

A veszteséges kezdő ügyfél számára valóban jó, mert később bukja el a pénzét, igaz, azt már Ironfx-nél. (De ki a fene nyit több ezer dolláros számlát azzal a céllal, hogy elbukhassa?)

Nyereséges ügyfél viszont jobban jár, ha magasabb tőkeáttételt választ, mert a bónusz felülről limitált, nem nő az egyenleggel együtt, sőt visszavonásra is kerül.

Mivel én sem kezdő, sem veszteséges nem vagyok, várnék inkább egy olyan kampányra, ahol nagyobb profit elérését segítik.
                  Azt ne mondd nekem hogy 8000$-al nem csinálsz nagyobb profitot mint 4000$-al!

Hozzászólás

Azt ne mondd nekem hogy 8000$-al nem csinálsz nagyobb profitot mint 4000$-al!
                    Számold már ki, mekkora a maximálisan kereskedhető összeg bónusszal 1:100-on, vagy bónusz nélkül 1:200, esetleg 1:500-on.

Hozzászólás

• A bónusznak semmi koze a tokeáttételhez!

A tokeáttételt nem tudod elveszíteni!
                      Ha dupla akkora pozit veszel és veszteséges a pozíciód akkor a fele veszteséget levonjuk a bónuszból!

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Számold már ki, mekkora a maximálisan kereskedhető összeg bónusszal 1:100-on, vagy bónusz nélkül 1:200, esetleg 1:500-on.
                        100%-os találati arány mellett neked nincs szükséged rá, hogy megfelezzék a nem létező veszteséged. Ezt a bónuszt tényleg nem neked találták ki.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          100%-os találati arány mellett neked nincs szükséged rá, hogy megfelezzék a nem létező veszteséged. Ezt a bónuszt tényleg nem neked találták ki.
                          Kezdem is magam szarul érezni, hogy mindenhonnan kilógok a sorból.

Hozzászólás

Ha valaki nem érti a 100%-os promóciót nem az én hibám. Mit nem lehet érteni rajta?
                            Ha már magyarázni kell hogy mit tud valaki csinálni a bónusszal az régen rossz.
                            Dupla toke, fele akkora kockázat roviden ez a lényeg!
                            Minden más csak okoskodás.
                            Dupla tőke? Hazugság.
                            Fele akkora kockázat? Hazugság.

Az igazság:
                            1. Valójában hitelből tőzsdézik ,aki a program mellett voksol. Valahol korábban Te is leírtad egyszer. Minden tőzsdei könyv óvva int : "hitelből SOHA".
                            2. Aki felhasznál akár 1$-t is a bónusznak nevezett népbutításból, az biztos lehet benne, hogy vesztésre áll és minél többet használ fel belőle ,annál nehezebb lesz visszakapaszkodnia.
                            3. Kicsit sem támogatja a siker alapfeltételét a "kevesebbet veszíts, mint amennyit nyersz" gondolatot, ellenben a "csak felét veszíted" szlogennel megtéveszti a csapda felé sétálót. A "felét veszíted" gondolat csak a bukáshoz elég és teljesen hibás befektetői gondolkodást takar.

Ez röviden a lényeg.

Hozzászólás

• vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Dupla tőke? Hazugság.
                              Fele akkora kockázat? Hazugság.

Az igazság:
                              1. Valójában hitelből tőzsdézik ,aki a program mellett voksol. Valahol korábban Te is leírtad egyszer. Minden tőzsdei könyv óvva int : "hitelből SOHA".
                              2. Aki felhasznál akár 1$-t is a bónusznak nevezett népbutításból, az biztos lehet benne, hogy vesztésre áll és minél többet használ fel belőle ,annál nehezebb lesz visszakapaszkodnia.
                              3. Kicsit sem támogatja a siker alapfeltételét a "kevesebbet veszíts, mint amennyit nyersz" gondolatot, ellenben a "csak felét veszíted" szlogennel megtéveszti a csapda felé sétálót. A "felét veszíted" gondolat csak a bukáshoz elég és teljesen hibás befektetői gondolkodást takar.

Ez röviden a lényeg.
                              A dupla tőke hazugság? Ha befizetek 2000 USDt, és 4000 USD lesz a számlámon, az nem dupla tőke? Ha van egy stratégiám, amiben annyira bízom, hogy 2000 USDt mernék belefektetni, akkor ehhez elég 1000 USD saját pénz. Ha a stratégia nem jön be, akkor csak 1000 USDt buktam, nem 2000t. tehát másik oldalról megközelítve a bónuszt fele kockázatnak is fel lehet fogni.

1. Igen, a bónusz részben olyan, mint a hitel. Ha nyersz, akkor ugyanis vissza kell fizetned. Itt csak az a baj, hogy elhiszed a marhaságokat, amit összeolvasol. Ha egy tőzsdei könyvben azt olvasod hogy "hitelből SOHA" akkor arra nem az a helyes reakció, hogy a hiteleket messzire elkerülöd, hanem hogy végiggondolod, hogy az író miért írta ezt, és az így leszűrt tanulságot későbbiekben hasznosítod. Ha végiggondolod, akkor rájössz, hogy a hitelt azért kell elkerülni, mert ha valaki hitelből tőzsdézik, akkor az össz. vagyona negatívba is mehet sikertelenség esetén, és az rossz. Ez a negatívum nyilván nem érvényesül ennél a bónusznál. Egyébként a tőkeáttét is egy fajta hitel, úgyhogy jobb, ha a forexet messzire elkerülöd.

2. ennek se füle se farka, no comment

3. Te nyilván azon szerencséek közé tartozol, akik Kmisi stratégiáját követik, és ezért csak nyerhetsz. Mi a többiek viszont olyan piacon ténykedünk, ahol minden bizonytalan, és csak valószínűségekkel dolgozunk, és igyekszünk megtalálni azokat a pontokat, ahol a többségnél pontosabb becslést tudunk tenni az árfolyam jövőbeni alakulására, hogy a várható jövedelmünk pozitív legyen. Ilyen helyzetben a kockázat csökkentő módszerek hasznosak lehetnek.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                3. Te nyilván azon szerencséek közé tartozol, akik Kmisi stratégiáját követik, és ezért csak nyerhetsz. Mi a többiek viszont olyan piacon ténykedünk, ahol minden bizonytalan, és csak valószínűségekkel dolgozunk, és igyekszünk megtalálni azokat a pontokat, ahol a többségnél pontosabb becslést tudunk tenni az árfolyam jövőbeni alakulására, hogy a várható jövedelmünk pozitív legyen. Ilyen helyzetben a kockázat csökkentő módszerek hasznosak lehetnek.
                                Hidd el, ez nem szerencse. Én is ugyanazon a piacon mozgok, csak tudatosan sok mindent máshogy csinálok, mint ahogy azt a többség tanítja/tanulja.

Persze biztosan sokféle módon lehet pénzt keresni ezen a piacon, talán többet is, mint nekem sikerül, de 4 év útkeresés után tényleg elégedett lehetek az elmúlt hónapok eredményeivel.

Következő lépés a tőke hatékonyabb kihasználása, ezért kezdett érdekelni a bónusz, ill. tőkeáttétel kérdése.

Hozzászólás

Working...
                                X