Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az ironnal minden penz szamit most mert ures a kassza

egy kis tortenet:
    egy baratomnak az iron visszautalt veletlenul 500$ tobbet(igaz januar elejen) azota is hivogatjak telefonon hetente ,hogy utalja vissza az 500$. de szerencsere a baratom kozolte veluk ,hogy vizsgalat ala helyezte az ironfx-et es a vizsgalat addig tart amig az iron nem fizet mindenkinek.
    tehat ez az 500$ is szamit az ironnak mert ures a kassza
    Az is eszembe jutotott, hogy az alkalmazottaiknak fizetnek egyáltalán? Nem ezért lépkednek ki folyamatoan a cégtől? Két hónap alatt lassan már az ötödik számlamanagert kapom. Az ,hogy már 500 dolcsi is ennyire fáj nekik az már nagyon gáz.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az is eszembe jutotott, hogy az alkalmazottaiknak fizetnek egyáltalán? Nem ezért lépkednek ki folyamatoan a cégtől? Két hónap alatt lassan már az ötödik számlamanagert kapom. Az ,hogy már 500 dolcsi is ennyire fáj nekik az már nagyon gáz.
      alkalmazottak kozul
      aki kapott mas munkahelyet az lelepett
      aki nem az meg marad es rememykedik(hatha talal)
      es van egy kategoria akik kemenyen bonuszoztak(stromanokkal) es bent van a penzuk na ezek most nyomjak a mirror dumat mindenkinek es rememykednek ,hogy beindul a fostalicska ceg es lessz kifizetes
      mindenhol keresnek acount managereket minden irodaba mert aki tud az lelep

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem fenyegetted meg az origót?

Egy cégcsoport vagytok, azt állítod de amikor az ügyfél szeretné hogy tegyétek át a pénzét az Uk számlára akkor megtagadjátok.

Más:

nyit az ügyfél az UK -nál egy mirror számlát és ott az stp-ről átnyeri a pénzét a bookra. Kifizetitek a nyereséget?
        nem fenyegettem meg senkit, csak felhívtam a figyelmuket arra hogy nem tényeket írnak le...
        ha a te és az ádám véleményét akarják leírni akkor írják oda hogy ez a ti véleményetek
        ha tényeket akarnak leírni akkor kérdezzék meg az illetékest az adott témában

a két cég jogilag kulonálló és az ugyfeleket is kulon kulon kezeljuk.

a mirror számlát lehet használni bármalyik felugyeleti szerv alatt is regisztrál egy ugyfél. Tehát az FCA alatt is. Eddig mindegyik mirror számlás ugyfélnek teljesultek a tranzakciói.
        fontos a 100% sharing bónusznak másak a T&C feltételei az FCA alatt...

Hozzászólás

az ironnal minden penz szamit most mert ures a kassza

egy kis tortenet:
          egy baratomnak az iron visszautalt veletlenul 500$ tobbet(igaz januar elejen) azota is hivogatjak telefonon hetente ,hogy utalja vissza az 500$. de szerencsere a baratom kozolte veluk ,hogy vizsgalat ala helyezte az ironfx-et es a vizsgalat addig tart amig az iron nem fizet mindenkinek.
          tehat ez az 500$ is szamit az ironnak mert ures a kassza
          ilyen azért nincs mert a tranzakciót mi is vissza tudjuk fordítani direktben kontaktálva a bankkal...

Hozzászólás

alkalmazottak kozul
            aki kapott mas munkahelyet az lelepett
            aki nem az meg marad es rememykedik(hatha talal)
            es van egy kategoria akik kemenyen bonuszoztak(stromanokkal) es bent van a penzuk na ezek most nyomjak a mirror dumat mindenkinek es rememykednek ,hogy beindul a fostalicska ceg es lessz kifizetes
            mindenhol keresnek acount managereket minden irodaba mert aki tud az lelep
            igen keresunk továbbra is account managereket ahogy eddig is folyamatosan...
            aki menni akar a dolgozók kuzol menjen nyugodtan nem tartunk vissza senkit
            azok akik jól végzik a munkájukat elégedettek

Hozzászólás

• [QUOTE=Zoltán Németh IronFX;68238]ilyen azért nincs mert a tranzakciót mi is vissza tudjuk fordítani direktben kontaktálva a bankkal...[/QUOTE

sajnos nem tudjatok...
              csak hetente telefonon konyorogni a visszautalasert

Hozzászólás

• Akkor ezek szerint:

Én kitehetem az IronFX logót és kezdhetek írogatni a cég nevében. Máshol dolgozom, külön álló cég. Ugyan úgy mint ahogy kedves fogyatékos Zoli barátunk.
                Mert ezt nem felfogni az már nagyon durva.

Gyűlnek a pontok a rendőrségen és bíróságon

Hozzászólás

• Zoltan a vilagelso fostalicska ceg resztvesz az ifxexpon?
                  vagy szegyeltek oda menni?
                  esetleg nem birtok befizetni ?

Hozzászólás

Zoltan a vilagelso fostalicska ceg resztvesz az ifxexpon?
                    vagy szegyeltek oda menni?
                    esetleg nem birtok befizetni ?
                    szeretnél meglátogatni bennunket ott?
                    miért nem jossz be az irodába? lefoglalom a konferencia szobát...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Akkor ezek szerint:

Én kitehetem az IronFX logót és kezdhetek írogatni a cég nevében. Máshol dolgozom, külön álló cég. Ugyan úgy mint ahogy kedves fogyatékos Zoli barátunk.
                      Mert ezt nem felfogni az már nagyon durva.

Gyűlnek a pontok a rendőrségen és bíróságon
                      Zalán kitehetsz a neved mellé bármit, nem hiszem hogy változtat bármin is, te attól még ugyanaz maradsz...

A bankodat hívd fel légyszives mert már fél éve engem hivogatnak a régi számodon! A rendorség nem vette fel velem a kapcsolatot eddig szóval nem tudom mirol beszélsz

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ilyen azért nincs mert a tranzakciót mi is vissza tudjuk fordítani direktben kontaktálva a bankkal...
                        Zoltán! Lehet, hogy a fejtágító trainingen azt mondták akkora cég vagytok, hogy még ezt is megtehetitek, de szólok hogy nem. Leestem a székről amikor ezt olvastam Na ettől meg aztán meghaltam:

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A rendorség nem vette fel velem a kapcsolatot eddig szóval nem tudom mirol beszélsz
                        Nem szokta!

Hozzászólás

• Kedves Zoltán! A kollégája (Kardos Gergő) full hülyének néz a chaten. Felháborító amit maguk művelnek. Jobb helyen egy ilyen céget már lehúznának a klotyón.

Hozzászólás

• Erre nincs válasz ugye? Felmegyek a chatre. Üdvözöl a kezelő barátunk aki két napja azt tanácsolta, hogy írjak a funding@ironfx.com -ra a hazautalással kapcsoltban. Innen természetesen nem válaszoltak. Ma bejelentkezem leírom neki, hogy írtam a fenti címre erre még egyszer megkérdezi ,hogy más is tud erről. Nem barátom csak március 6 óta írogatok szinte naponta. Aztán lelép a francba. Legalább a korábban bekamuzták ,hogy már legelöl vagyok a kifizetési listában. Ez gyalázat. SZERETNÉM A SZÁMLÁM MEGSZÜNTETNI és nem engedik. Úgy nem engedik, hogy egy árva poziciót nem nyitottam az Ironfxnél. KÖZTÖRVÉNYES BŰNÖZŐK! Több mint két hónapja várok a pénzemre. Gyalázat az is ,hogy még egy MNB figyelmeztetés sem született azóta.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Erre nincs válasz ugye? Felmegyek a chatre. Üdvözöl a kezelő barátunk aki két napja azt tanácsolta, hogy írjak a funding@ironfx.com -ra a hazautalással kapcsoltban. Innen természetesen nem válaszoltak. Ma bejelentkezem leírom neki, hogy írtam a fenti címre erre még egyszer megkérdezi ,hogy más is tud erről. Nem barátom csak március 6 óta írogatok szinte naponta. Aztán lelép a francba. Legalább a korábban bekamuzták ,hogy már legelöl vagyok a kifizetési listában. Ez gyalázat. SZERETNÉM A SZÁMLÁM MEGSZÜNTETNI és nem engedik. Úgy nem engedik, hogy egy árva poziciót nem nyitottam az Ironfxnél. KÖZTÖRVÉNYES BŰNÖZŐK! Több mint két hónapja várok a pénzemre. Gyalázat az is ,hogy még egy MNB figyelmeztetés sem született azóta.
                              Ilyenkor gondolj arra és adjon az erőt, hogy nem kell már sok és börtönben lesznek ezek az emberek.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Eddig mindegyik mirror számlás ugyfélnek teljesultek a tranzakciói.
                                Tehát kamu a várólista a kifizetéseknél!!!

Nincs semmilyen sor csak visszatartja a cég a "megjelölt" számlák pénzeit!

Hozzászólás

Working...
                                X