Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Adam
    give me the number of my account manager

Christos Solomonides
    I cannot provide his personal information besides his email address

wow
    aki esetleg nem érti:

Elkértem a magyar accountmanagerem telefonszámát (Pintér Gergely)

Erre azt a választ kaptam, hogy ilyen személyes információt nem adhat ki...

Hozzászólás

• Szerintem fölösleges további részletek után nyomozni.

A jelek alapján az IRONFX csődközeli helyzetben van.
      A cég képviselői igyekeznek menteni ami menthető.
      ---------------------------------------------------

Az ügyfelek részéről persze kérdéses mi is lenne a helyes stratégia?
      1.) Várni türelmesen
      ---------------------
      (ha szerencséd van akkor még átcsúszik a visszautalásod a csőd bejelentése előtt)

2.) Pereskedni.
      --------------------
      (a fizetési sorban majd 2 év múlva kerülsz sorra...ha nincs pénz akkor sem fog senki kifizetni mert nem lesz miből)

Jó esetben megmenekül a cég és fizetni tud majd.
      Pánikhangulat esetén a cég előbb jelent csődöt.
      Utána lehet rohangálni mindenféle hatóságokhoz , nem fog fizetni senki.

Persze , az ügyfeleknek igaza van , de ki fogja vállalni a kártalanítást ?
      (Az ALPARI UK -nál elvileg kártalanítanak , de mi van egy ciprusi cég esetében ??)

Ez itt a fő kérdés .
      -------------------

Egyébként nem sok értelmét látom a képviselőket szapulni , mert az IRONFX -el állunk kapcsolatban nem XY ügyintézőkkel.

A cég igazgatója tudna érdemben válaszolni.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Az itt megjelent visszautalásokról szóló sikertörténetek ellenére ~2500 USD -re várok 2015-márc-11 óta.
      (Nem csaltam a bónusszal.)

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A cysec-et felügyeli valaki?A cysec ellen lehet panasszal élni vhol?
        ezt olvasd el
        http://forum.tozsde.hu/brokercegek/5...html#post68134

Hozzászólás

• Cysec a leggyengébb. nem érdemes komolyan venni.

Hozzászólás

• ha elfogadták a hazautalásomat, akkor hány nap múlva számíthatok a pénzre? Mik a tapasztalatok?

Hozzászólás

• neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ha elfogadták a hazautalásomat, akkor hány nap múlva számíthatok a pénzre? Mik a tapasztalatok?
              Elfogadták? Lehet tudni részleteket?

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Elfogadták? Lehet tudni részleteket?

Decemberi akció keretén belül kiutaltam 1000 USD-t, ma meg behúztam egy kisebb profitot és haza akartam utalni. Felhívtam őket, elindítottam a hazautalást és még ma jött az e-mail hogy elfogadták. Írok ha megjött a pénz.

Hozzászólás

Mark Edera is ment.. Böröndy Ernő még tavaly lépett le.. igaza volt. Simon András... na róla inkább nem írok mert engem is kitiltanak.

Mark Edera
                  Böröndy Ernő
                  Simon András
                  Tajti Adrienn

Simon András bekapha*ja... többször mondtam neki szóljon ha vmi gáz van, mindig mondta nincs semmi, nyugi stb, azt közben lécel.. felkerült a listára, az a bizonyos ha véletlen összefutok vele pofánverem lista..

Hozzászólás

• "Decemberi akció keretén belül kiutaltam 1000 USD-t, ma meg behúztam egy kisebb profitot és haza akartam utalni. Felhívtam őket, elindítottam a hazautalást és még ma jött az e-mail hogy elfogadták. Írok ha megjött a pénz."
                    Nekem is így történt,egy pénteki nap.
                    Aztán vasárnap este felmentem az e-bankomra és elképedtem.
                    Ott volt a pénz teljes egészében.
                    Szóval nekem valamikor vasárnap érkezett a számlámra,aztán hétfőn délelőtt már láttam,hogy kitől és honnan jött.
                    Az IronFX Global Limited-től.
                    Nagyon örültem neki!
                    Thank you very much my Lord!

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Simon András bekapha*ja... többször mondtam neki szóljon ha vmi gáz van, mindig mondta nincs semmi, nyugi stb, azt közben lécel.. felkerült a listára, az a bizonyos ha véletlen összefutok vele pofánverem lista..
                      Ő volt Anonymus elég nagy valószínűleg. Olyan egy pontja ami erre utal mert csak ő dolgozott nálam kintről amikor külön szobám volt....

Hozzászólás

Mark Edera is ment.. Böröndy Ernő még tavaly lépett le.. igaza volt. Simon András... na róla inkább nem írok mert engem is kitiltanak.

Mark Edera
                        Böröndy Ernő
                        Simon András
                        Tajti Adrienn
                        Azért könnyeket ne hullassunk értük.

Akikben egy csöpp emberi érzés volt, már régebben otthagyták a céget.
                        Akik most menekültek el az utóbbi hónapokban, azok 2 okból kifolyólag tették:

1. Féltek a cég ámokfutásának a jogkövetkezményeitől és ezért léceltek le, és azt hiszik, hogy így megúszhatják a felelősségrevonást.

2. A gátlástalanabbak, akiknek csak és kizárólag a pénz számít, már nem találták megfelelőnek a lehetőségeket, mert a cég jelentősen megvágta a jutalékokat, így újabb vadászterületet és újabb áldozatokat keresnek máshol.

Egyébként hamarosan elindítok egy cikksorozatot, ahol volt iron-os alkalmazottak elmondása alapján fény derül a cég és zoltán vislet dolgairól.

Ha ez nem fogja meggyőzni a kétkedőket a cég szándékait illetően, az menthetetlen.

Szerencsére vannak még emberek, akikbe szorult némi emberi érzés és nem bírják tovább nézni a cég ámokfutását.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Újabb jó ember távozott innen. Nick Jay

Ő egy nagyon jó Sales Manager volt.

Lassan nem marad értelmes ember szerencsére ennél a cégnél. És még engem szidtak és nem értették Júliusban, hogy lehet ilyen céget ott hagyni...Ha akkor sejtettem volna, hogy mi fog itt menni.......
                          Igen menekulnek az emberek a vilagelso brokertol...
                          Nicholas Jay atmentt a hotforex-hez
                          Amr Almassry atmentt az fxprimus-hoz
                          de biztos minden rendben van az ironfx korul ahogy a kamumester Nemeth Zoltan meseli
                          http://www.atozforex.com/news/hotfor...face-nick-jay/

Hozzászólás

• ironfx

a vilagelso broker ceg lassan alkalmazottak nelkul marad
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Decemberi akció keretén belül kiutaltam 1000 USD-t, ma meg behúztam egy kisebb profitot és haza akartam utalni. Felhívtam őket, elindítottam a hazautalást és még ma jött az e-mail hogy elfogadták. Írok ha megjött a pénz.
                              KIt hivtall fel pontosan,?
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Füles; 2015-05-10, 12:58. Oka: helyesiras

Hozzászólás

• Én csak most találtam meg ezt a fórumot.

Sajnos én is 2 hónapja várok a pénzemre. Március 10-én kértem a tőke egy részének a kiutalását. Akkor derült ki, hogy az új személyazonosítóm nem lett beküldve. Ezt kb 2-3 héttel később pótoltam és azóta várok a pénzre. Már érdeklődtem többször és a vizsgálatok elhúzódására hivatkoznak.
                                Olyan "jó", hogy néhány görbe utakon járó ember miatt szívnak a többiek.

Nem tudom, hogy ez a probléma csak magyar gond-e, vagy más országban is lelassult a kiutalások folymata?

Hozzászólás

Working...
                                X