Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Akiknek most nem fizetnek, de 120 napnál nem régebben kártyás beutalásuk volt, azok próbálkoztak már a chargeback eljárással?
    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      KIt hivtall fel pontosan,?
      Bak Norbertet

Hozzászólás

• Érdekes, az Xm nél állandó 50% bónusz van mégsincs gond, ha valaki nem tetszően kereskedik vissza veszik tőle azt kész, nem kell ide emberek tömegét állítani akik figyelik a számlákat, sima program elég.
        Ha valaki 1 nap 100% ot nyer attól elvenném a bónuszt, ez lenne a tc ben, megtehetik hogy bárkitől vissza veszik indoklás nélkül is, ha esetleg a tc be nem lehetne kikötni hogy ne nyerj túl sokat, ennyi, nem kell ide doktorátus, a sharing bónuszt szerintem csak és kizárólag akkor lehet kijátszani ha valaki 1 nap több mint 100% ot nyer, attól meg el lehet venni a bónuszt azt kész, ne mondják már hogy lehetetlent mondok, a nagy világelső nem bírja megoldani, egy mondat kell a tc be csak, az hogy max 100% / nap lehet a profit, különben vissza vegyék a bónuszt.
        Nem /trade hanem per nap mert azt ki lehet játszani hogy megszakítom aztán vissza szállok ugyan abba az instrumentumba ugyan abba az irányba.

Hozzászólás

• Szallac a sharing bónusz jelenlegi felhasználási feltételeivel is nagyon csúnyán meg lehet szívatni az ügyfelet ha már vastagon nyerőben van, még a profitját sem kell eltörölni.

Egyetlen oka lehet amiért a most kialakult, számukra öngyilkossággal felérő forgatókönyvet választotta a cég:

NINCS MEG AZ ÜGYFÉLTŐKE.

Az az ügyféltőke amit KÖTELEZŐ lett volna elkülönítve tárolniuk.

Hozzászólás

• Nem azt akarom hogy szivathat meg, hanem hogy mit lehet tenni a bónusz visszaélés ellen:

2000 a stopom és a célom sokszorosa a számlámnak pl 8000 akkor minden bukásnál csak 1000 et vesztek, ez a cég nyeresége, viszont ha nyerek akkor 6000 az enyém.
            Átlagosan 4 szer vesztek 1000 et (meg a 1000 bónuszt) és egyszer nyerek 6000 t. -4000+6000=2000 profit

Na ezt úgy lehet megakadályozni hogy legyen benne a tc ben hogy ha valaki egy nap nyer 200% nál többet akkor a bónuszt vissza veszi, esetleg a 200% feletti profitot is.
            Szerintem teljesen korrekt feltétel, így megéri a cégnek és az ügyfélnek is.

Úgy számoltam jó akkor is ha 200% a felső korlát 100 helyett.
            2000 stop, 4000 cél
            átlag 3 ból 2 szer vesztek=-2000
            1 szer nyerek 2000 (4-2)
            Átlag 0 nál vagyok mínusz a spred swap.

Hozzászólás

• Nem szoktam ide irogatni, csak olvasom a fórumot.
              Én is várom a pénzem március eleje óta, pedig nem csaltam!

De, hogy most itt elkezdetek azon gondolkodni, hogy a profitot hogyan maximalizálják - vegyék el... ez az ostobaság legalja!

Mindenki a profitért kereskedik. Ha egy nap össze jön valakinek a 100 v. 200% okkor az már csaló? Vegye el a Bróker? Mi ez a selejt gondolkozás?

A Brókernek a kereskedéseimhez semmi köze. Adja a felületet, adom a pénzt, és kereskedem. Ennyi.

Hozzászólás

• Gvohir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem szoktam ide irogatni, csak olvasom a fórumot.

De, hogy most itt elkezdetek azon gondolkodni, hogy a profitot hogyan maximalizálják - vegyék el... ez az ostobaság legalja!

Mindenki a profitért kereskedik. Ha egy nap össze jön valakinek a 100 v. 200% okkor az már csaló? Vegye el a Bróker? Mi ez a selejt gondolkozás?

A Brókernek a kereskedéseimhez semmi köze. Adja a felületet, adom a pénzt, és kereskedem. Ennyi.
                Ez az eszme futtatás csak egy embernél jött elő.
                Minden bróker cég ami rendben van nem is gondol ilyenre.

Az Iron a szakadék szélén állt és most globálisan is belelökték őket. Ez tény mára már. Rengeteg baj van az egész történettel. Egy nem működő modellt akartak erőltetni.

Keressetek egy másik céget ahol folytatjátok a kereskedést. A pénzetek pedig szerintem idén megkapjátok csak végig kell várni amíg a feljelentések, nyomozások végig mennek.

Hozzászólás

• Gvohir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem szoktam ide irogatni, csak olvasom a fórumot.

Kérlek olvasd el jól a hsz emet, a bónuszt ha úgy használod hogy a számlád egésze a stop, a célárad meg pl 3 szoros vagy több akkor minden normális bróker vissza fogja venni a bónuszod mert nagyon veszteséges neki így adni a bónuszt, leírtam kiszámolva hogy és mért, vedd a fáradtságot és normálisan értelmezd át, ha értetted volna nem hurrognál le, nem akarok ezen vitázni, hiszen arra se fáradsz hogy megértsél és simán elítélsz. Ha így kereskedsz a bónusszal ahogy mondtam csak nyerhetsz hosszú távon, vagyis veszteséged mindig kevesebb lesz mint a nyereséged, semelyik bróker nem bírná örökké ha tömegesen így játszanának hiszen az mm ek csődbe mennek ha baromi sok profitos kereskedőjük lenne... ne haragudj sokat nem akarok magyarázni, csak bízz bennem, megéri elfogadnod a bónuszt akkor is ha napi 200% a felső határ, de így a brókernek is megéri adni, a csalók ellen jól védene a felső 200% határ, ha nem jó ne fogadd el a bónuszt, de akkor is vissza szokták venni úgy is a bónuszod ha úgy használod ahogy a brókernek nem tetszik, pl Xm..

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez az eszme futtatás csak egy embernél jött elő.
                    Minden bróker cég ami rendben van nem is gondol ilyenre.
                    Nem igaz, a bónuszt mindenféle feltételhez kötik, Shortosgyula is írta hogy az a legjobb ha egész számlád a stop és a célárad a többszáz %, de hogy ezt a brókerek nem hagyják és vissza veszik a bónuszt ilyenkor, hogy mért azt kiszámoltam előző egyik hsz emben.

Bocs az ötletem miatt, csak ez tényleg megvédené a céget a bónusz visszaélésektől, ami pozitív hír mert akkor nem lehetne mire fogni hogy mért nem fizet, nameg nem hiszem el hogy napi 200% nem elég, aki többet tud az előtt le a kalappal, szinte csak a bónusz hedgerek használnak pl 300% os célárat naponta, meg nem muszáj bónuszos brokinál kereskedni, bónusz nélkül nincs szükség ilyen korlátozásokra. Bónusznak meg mindig vannak korlátozásai amúgy is.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem igaz, a bónuszt mindenféle feltételhez kötik, Shortosgyula is írta hogy az a legjobb ha egész számlád a stop és a célárad a többszáz %, de hogy ezt a brókerek nem hagyják és vissza veszik a bónuszt ilyenkor, hogy mért azt kiszámoltam előző egyik hsz emben.

Bocs az ötletem miatt, csak ez tényleg megvédené a céget a bónusz visszaélésektől, ami pozitív hír mert akkor nem lehetne mire fogni hogy mért nem fizet, nameg nem hiszem el hogy napi 200% nem elég, aki többet tud az előtt le a kalappal, szinte csak a bónusz hedgerek használnak pl 300% os célárat naponta, meg nem muszáj bónuszos brokinál kereskedni, bónusz nélkül nincs szükség ilyen korlátozásokra. Bónusznak meg mindig vannak korlátozásai amúgy is.
                      Akik engem kérdeztek tavaly, arra tippeltem, hogy idén lesz vége a bónuszoknak a cégeknél. Egyszerűen nem jó a matek broki oldalon.

Volt egy korszak. Lezárult. Tovább kell lépni. Olyan volt mint egy spike. Voltak akik elvéreztek, voltak akik extra profitra tettek szert.
                      Mondjuk itt akik elvéreztek legalább így vagy úgy de visszafogják kapni a pénzüket vagy egy részét legalább.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Akkor is fognák valamire.

http://ironfxscam.com/

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A T&C-ben mindig is benne volt hogy NEM engedélyezett a bónusszal való visszaélés! Szóval mindig is szabály ellenes volt!
                          Akkor te miért ajánlottad ezt ügyfeleknek? MIért mondtad, hogy bukják el egy másik brókercégnél? Az nem szabálytalan? Németh Zoltán, erre válaszolj. Miért ajánlottad az ügyfeleknek, hogyha tudtad, hogy szabálytalan? Miért tévesztetted őket meg?

Hozzászólás

• Van itt olyan tag aki telefonon megbeszélte Németh Zolival hogy az egész családja bónuszozik. Zoli áldását adta rá ha bukni fognak ...

Hamarosan kiderül mennyire korrupt a ciprusi igazságszolgáltatás. Indulnak a feljelentések ott is.

Addig is egy kis öntömjénezés:

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Van itt olyan tag ...hogy az egész családja bónuszozik.
                              Ilyenkor sajnálom, hogy nem olyan családba születtem, ahol mindenki pénzügyi zseni…
                              Vagy ez csak simán kapzsiság?
                              http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Email egy ügyfélnek a számlamenedzserétől:

A végén a PS érdekes, felgyorsíthatja a kiutalási folyamatot ha nyit egy mirror számlát...

Az a jelenlegi gyakorlat hogy gyakorlatilag zsarolják az ügyfeleket: nyissanak mirror számlát és bukják el a pénzüket.

Az csak hab a tortán hogy állítólag a mirror számlán történő "sikeres" bukások után a kiutalások gyorsak, ott hirtelen felpörög a kiutalási folyamat.

A hatóságoknak itt van minden bizonyíték amiért vádat emelhetnek az account managerek ellen is.
                                Tudniuk kell hogy miben vesznek részt, nem véletlen az extrém módon felgyorsult fluktuáció a cégnél.
                                Ki az az őrült aki a nem túl magas fizetésért a börtönt kockáztatja?
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X