Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• no comment
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ha elfogadják a kiutalást, akkor hány nap alatt érkezik meg a pénz kb? Van olyan akinek elfogadták a kiutalását és már hosszabb ideje vár a pénzére?

Hozzászólás

• neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha elfogadják a kiutalást, akkor hány nap alatt érkezik meg a pénz kb? Van olyan akinek elfogadták a kiutalását és már hosszabb ideje vár a pénzére?
        Amíg nincs a számládon a zsé, bármi megtörténhet.
        Én hallottam olyanról, akinek visszavonták az elfogadást némi idő után.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Amíg nincs a számládon a zsé, bármi megtörténhet.
          Én hallottam olyanról, akinek visszavonták az elfogadást némi idő után.

Gyönyörű kilátások..

Hozzászólás

• Sziasztok! Remélem tudok ezzel reményt adni azoknak akik még nem kapták meg a pénzüket. Ma délelőtt megérkezett a számlámra a pénzem (a teljes tőke). Igaz jó két hónap várokazási idő volt de megjött.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok! Remélem tudok ezzel reményt adni azoknak akik még nem kapták meg a pénzüket. Ma délelőtt megérkezett a számlámra a pénzem (a teljes tőke). Igaz jó két hónap várokazási idő volt de megjött.
              Na ! ez tényleg jó hír. Örülök.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok! Remélem tudok ezzel reményt adni azoknak akik még nem kapták meg a pénzüket. Ma délelőtt megérkezett a számlámra a pénzem (a teljes tőke). Igaz jó két hónap várokazási idő volt de megjött.
                Gratulálok. Jó hír.

Megkérdezhetem milyen devizában volt a pénzed és mekkora összeg?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Egy céget ha megvesznek és van tartozása akkor elismerik. Vagy a cég kifizet mielőtt megveszik, vagy az új tulaj fog.

Viszont ha nagyon szemetek akarnak lenni és az izraeli cégek nem szoktak adományozni, akkor mondhatják azt, hogy T&C alapján neked nem jár ennyi, csak ennyi mondjuk....

Fogalmam sincs, hogy mi lesz ebből ha igaz.

Ha meg nem akkor más valaki fogja..nem hiszem, hogy csak egy vevővel tárgyalnának...az nagyon amatőr lenne.
                  úgy látszik még neki is büdös volt

http://www.reuters.com/article/2015/...nancialsSector

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Gratulálok. Jó hír.

Megkérdezhetem milyen devizában volt a pénzed és mekkora összeg?
                    Köszönöm!
                    1700 USD volt és banki átutalás.

Hozzászólás

• http://leaprate.com/2015/05/sources-...ition-rumours/

Hozzászólás

• nézzétek az iron chatet....

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nézzétek az iron chatet....
                          Nem fizetik a hétvégi műszakot?

Hozzászólás

• Nincs meg véletlenül valakinek annak az oldalnak a képe , ahol 1 napos feldolgozást és 5-10 napos utalást írnak ?
                            Ha meg van valakinek , legyen szives küldje át pü-be .
                            THX

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nincs meg véletlenül valakinek annak az oldalnak a képe , ahol 1 napos feldolgozást és 5-10 napos utalást írnak ?
                              Ha meg van valakinek , legyen szives küldje át pü-be .
                              THX
                              Van bármi jelentősége?

Annyira egyértelműen verik át az ügyfeleket minden kommunikációs csatornán: account managerek, chates "robotok", felsőbb emberek. Egy nagy hazugság az egész cég.

Németh Zoli is már inkább menekül,(nem innen...) érzi hogy forró lett a talaj.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Van bármi jelentősége?

Annyira egyértelműen verik át az ügyfeleket minden kommunikációs csatornán: account managerek, chates "robotok", felsőbb emberek. Egy nagy hazugság az egész cég.

Németh Zoli is már inkább menekül,(nem innen...) érzi hogy forró lett a talaj.
                                Természetesen van .
                                Kiváncsi voltam a hozzám küldött levélben irt 10 munkanapos válaszra .
                                Természetesen nem jött .
                                Tudom elkéstem , de itt az ideje részemröl a yard feljelentésnek ( tudom , nem én vagyok az elsö )
                                Ehhez szeretném csatolni azt az oldal képet.

Hozzászólás

Working...
                                X