Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zolival mi történt?
    Nem nagyon aktív mostanság itt.
    Tényleg nincsen már az IronFx-nél?
    -----------------------------------------------------
    Rácsapott a konkurencia ????... egy olyan emberre aki elkötelezett a cége iránt nagy szükség van a mai "nehéz időkben"

Ha maradt akkor sem tehet sokat , nem Ő intézi a visszautalásokat...

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Elindítok egy cikksorozatot, ami ironos alkalmazottak elmondása alapján, belső információkból lesz összeállítva.
      Nem érzem hogy hatalmas titkokat tártál volna fel...

Miért olyan meglepo hogy egy értékesítonek az a feladata hogy értékesítsen???
      Azt pedig hogy teljesítmény arányos bérezést kap egy értékesito az szintén normális.

Ez hogyan érint téged mint kereskedo?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem érzem hogy hatalmas titkokat tártál volna fel...

Miért olyan meglepo hogy egy értékesítonek az a feladata hogy értékesítsen???
        Azt pedig hogy teljesítmény arányos bérezést kap egy értékesito az szintén normális.

Ez hogyan érint téged mint kereskedo?
        Az volt meglepő, hogy azért kap pénzt ha az ügyfelek vesztenek, neked ez nem gond, ahogy látom szereted ellopni az emberek pénzét, és nincs semmiféle morális korlátod.

2 nap és 4 hónapja nem tud fizetni az iron...

indulnak is júniusban a perek cipruson, eddig kb 80-100 ember

a büntető eljárások már mennek itthon és cipruson is Zoli.. én azt hittem már menekülsz de ezek szerint nincs annyi eszed.

Hozzászólás

• hetvegen F1 verseny Monacoban
          kivancsi vagyok ki nyerte az ironfx versenyt mert semmi infot nem talaltam
          IronFX Monaco Super Race
          On the 2nd of January 2015, IronFX Global launched the IronFX Monaco Super Race - the biggest and the most exhilarating live trading competition from IronFX, to-date! Competitors were trading to win the top prize of $100,000 CASH or $150,000 STP/ECN account, plus two VIP tickets to watch the Monaco Grand Prix aboard the IronFX superyacht moored at the exceptional location of the Quais des Etats Unis, with prime views of the circuit de Monaco. With 120 cash prizes on offer, the best performing traders from each team and from the global rankings runner-up traders could also win a runner-up prize of up to $5,000, for their trading efforts. The competition ended on the 31st of March, 2015.

Hozzászólás

• azert dolgozik a cysec is remelem az ironfx is kovetkezik
            http://www.financemagnates.com/forex...ance-failures/

Hozzászólás

• Ironnak szerencséje van hogy nincsenek még tőzsdén, az ő árfolyamuk sokkal nagyobbat esett volna mint a plu500:

http://www.investing.com/equities/plus500-ltd

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                azert dolgozik a cysec is remelem az ironfx is kovetkezik
                http://www.financemagnates.com/forex...ance-failures/
                hát nem mondhatni egy elrettentő büntetésnek, biztos jól megijedtek az ironnál is

Hozzászólás

• Jóhír: Megjött a pénz egyik fele (akkora összeg amit korábban kiutaltam hozzájuk) a másik felére még várok.

Hozzászólás

• Valaki, aki már összeállított rendőrségi feljelentést, az oda tudná nekem is adni az összeállított doksikat, pdf-eket, bizonyítékokat amik szükségesek hozzá?

Minden segítséget előre is köszönök!

Meg akarom tenni a feljelentést, mert elfogyott a türelmem a hazug és tolvaj IronFX-el szemben!

Hozzászólás

• Nekem meg hetvenvalahány nap után visszautasitották . Indolkás , nincs .
                      Vagy , ez lehet a jogi osztály válasza amit 10 munka napon belülre igértek ?

Hozzászólás

• Gvohir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Valaki, aki már összeállított rendőrségi feljelentést, az oda tudná nekem is adni az összeállított doksikat, pdf-eket, bizonyítékokat amik szükségesek hozzá?

Minden segítséget előre is köszönök!

Meg akarom tenni a feljelentést, mert elfogyott a türelmem a hazug és tolvaj IronFX-el szemben!
                        Ezt Én is szívesen venném, ha van valakinek ilyen anyaga.

Hozzászólás

• Mi a helyzet?Nagy a csönd...mindenki megkapta a pénzét?

Hozzászólás

• Affiliate link törölve

Hozzászólás

• Halihó! Eltünt innen mindenki! Mindenki nyaral-pihen?

Segítséget senki nem adott...
                              Akkor itt senki sem ment feljelentést tenni sehova?
                              Még soha sem csináltam, nem tudom mit kellene vinnem...

Hozzászólás

• Mindenkinek csak a szája nagy, de szinte senki nem merte megtenni 1-2 kivétellel.
                                Macera, nyűg lehet az egész, arról nem beszélve, hogy egy csomó pénzbe kerülhet. Neked sok maradt bent?

Hozzászólás

Working...
                                X