Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A FCA-nál tett levél után, az alábbi üzenet olvasható:

Thanks for getting in touch. If your email is one that we can help with, you’ll hear back from us within a week.

If you can't wait - for example, because you're being threatened with legal action relating to your finances or because you're seriously ill - you can also give us a call. You might also want to have a look at our website to see the sorts of things we can help with. We sort out complaints about financial businesses like banks, insurance companies and pay day lenders.

Because of the number of people who need our help, if you’re having a problem that is not about a financial business, we might not be able to get back to you. But, we hope that one of the organisations below will be able to help.

Szóval ha egy héten belül nem válaszolnak, akkor nem is foglalkoznak az üggyel. Valakinek válaszolt már az FCA bármit is?

A cysec Nekem semmit.

Gondolom összejátszanak.
    Sajnos az FCA nem fog/tud segíteni, hacsak nem a UK cégben ragadt be a pénzed. Ha a Cysec nem reagál, írj ide, bepanaszolva a Cysec-et is: http://europa.eu/whoiswho/public/ind...hy&nodeID=2860

Hozzászólás

• Nikolett ahol megjelenik, az a cég csődbe megy, Lady Doom

Hozzászólás

• Aki a jövő szombati berlini mókán ott tud lenni jelezze nekem!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Aki a jövő szombati berlini mókán ott tud lenni jelezze nekem!
          már jeleztem

Hozzászólás

• https://charts.mql5.com/7/996/eurusd...l-services.png

world best execution :-)

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Lali ebbol nem derul ki semmi...
              Az se látszik hogy IronFX chart-e vagy sem, éles számla-e vagy demo stb

Ha valami nem úgy tortént ahogy szerinted torténnie kellett volna írd meg nekem, számlaszám, pozíció sorszám, és hogy szerinted minek kellett volna torténnie!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Lali ebbol nem derul ki semmi...
                Az se látszik hogy IronFX chart-e vagy sem, éles számla-e vagy demo stb

Ha valami nem úgy tortént ahogy szerinted torténnie kellett volna írd meg nekem, számlaszám, pozíció sorszám, és hogy szerinted minek kellett volna torténnie!
                MQL5 képfeltöltés, ahol látszik a bróker a linkben.
                h**ps://charts.mql5.com/7/996/eurusd-m1-ironfx-financial-services.png

Az tényleg nem derül ki, hogy demó-e, de szerintem a hozzáértők tudják a pozíció sorszámából.
                Viszont a buy pozíciónál a nyitáskor megfizette a spreadet, az ár pedig jól láthatóan elérte a TP-t, mert a kanóc picivel fölé szúrt, mégsem záródott a pozíció, mert sz@r a teljesítés.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  MQL5 képfeltöltés, ahol látszik a bróker a linkben.
                  h**ps://charts.mql5.com/7/996/eurusd-m1-ironfx-financial-services.png

Az tényleg nem derül ki, hogy demó-e, de szerintem a hozzáértők tudják a pozíció sorszámából.
                  Viszont a buy pozíciónál a nyitáskor megfizette a spreadet, az ár pedig jól láthatóan elérte a TP-t, mert a kanóc picivel fölé szúrt, mégsem záródott a pozíció, mert sz@r a teljesítés.
                  és az nem lehet hogy a TP-t csak azután tette be mikor az árfolyam már visszajott?

meg tudunk mindet nézni amint elkuldi a számlaszámot és a pozi sorszámot...

Hozzászólás

• Sziasztok, helló Zoli!

Igen, éles, igen Iron, igen, nem teljesült, nem, nem érdekel, komoly 1$ volt a tét, aztán később kiment tp-n. Nem, nem küldök számlaszámot, nem kell kivizsgálni, nem terhelem le az embereiteket, úgy gondolom eléggé sok a munkájuk az én 1$-os pozim nélkül is, hiszen a mai napig nem értek a végére jópár számla vizsgálatának :-).

Nincs nekem bajom a céggel, amíg megy a meta, addig én boldogan kereskedem az IronFX-nél s remélem még sokáig ügyfeletek lehetek! Komolyan, nem trollkodom.

Hozzászólás

Sziasztok, helló Zoli!

Igen, éles, igen Iron, igen, nem teljesült, nem, nem érdekel, komoly 1$ volt a tét, aztán később kiment tp-n. Nem, nem küldök számlaszámot, nem kell kivizsgálni, nem terhelem le az embereiteket, úgy gondolom eléggé sok a munkájuk az én 1$-os pozim nélkül is, hiszen a mai napig nem értek a végére jópár számla vizsgálatának :-).

Nincs nekem bajom a céggel, amíg megy a meta, addig én boldogan kereskedem az IronFX-nél s remélem még sokáig ügyfeletek lehetek! Komolyan, nem trollkodom.
                      Engem viszont érdekel a dolog mert nem hiszem hogy rossz lenne a végrehajtásunk...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        és az nem lehet hogy a TP-t csak azután tette be mikor az árfolyam már visszajott?

meg tudunk mindet nézni amint elkuldi a számlaszámot és a pozi sorszámot...
                        De, lehet. Ez is gyorsan kiderülhet, ha küld egy képet a naplóról is, amin látszik az elhelyezés időpontja.

Hozzászólás

• Nem, nem megyek bele a játékba, a számla él, lehet rajta trédelni, nem adom ki az adatokat, ahogy te sem adod ki a crm rendszered adatait, vagy pld az mt4 managerét sem.

A tp a pozi nyitása percében került be, de engedjük el ezt inkább szerintem.
                          https://charts.mql5.com/8/1/eurusd-m...services-4.png

Hozzászólás

Sziasztok, helló Zoli!

Ezen jót röhögtem.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezen jót röhögtem.
                              Miért? Komolyan írtam pedig.

Tovább akarok trédelni az Ironnál, ott egy rakás pénz, ami eddig nem dolgozott, most pedig munkára tudom fogni, nekem ez tetszik. Egy malacperselynek tekintem jelenleg a céget, amibe nem fér több pénz, mint 20.000EUR-nyi dollár. Az ő pénzükön kereskedem, a monitoron elfér +1 nyitott meta, aztán majdcsak kifizet(i) valaki a pénzt.
                              Az stp-ről pld fizettek. Nincs kockázatom, a kötésmásolónak meg mindegy, hogy 1-2-3-100 számlát kezel-el.

Hozzászólás

Miért? Komolyan írtam pedig.

Tovább akarok trédelni az Ironnál, ott egy rakás pénz, ami eddig nem dolgozott, most pedig munkára tudom fogni, nekem ez tetszik. Egy malacperselynek tekintem jelenleg a céget, amibe nem fér több pénz, mint 20.000EUR-nyi dollár. Az ő pénzükön kereskedem, a monitoron elfér +1 nyitott meta, aztán majdcsak kifizet(i) valaki a pénzt.
                                Az stp-ről pld fizettek. Nincs kockázatom, a kötésmásolónak meg mindegy, hogy 1-2-3-100 számlát kezel-el.
                                Ezért nevettem:

Nincs bajom a céggel - nem fizetnek.
                                1 usd profit
                                Nem terheled az embereket

Most meg ezen:
                                Malacpersely....

Hozzászólás

Working...
                                X