Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azért öröm látni, hogy sikerült titeket ismét egy oldalra állítani.

Zalán, sajnálom ha a leírtak neked is kellemetlenségeket okoznak, vagy fognak okozni, de te is ugyanúgy részese voltál a dolgoknak, ezt kár tagadni.
    oké...akkor tegyük tisztába a dolgokat itt ha ezt szeretnéd.

Még amikor Ironnál voltam akkor se voltunk egy oldalon Zolival....

Nekem aztán nem okoznak kellemetlenséget. Gondolod, hogy a sales meetingek és a vezetői tanácsadások csak Ironnál voltak? Tévedsz. Minden MM brókercég ezen elvek alapján működik. Ez nem titok. A piacon az emberek 90% veszít. Erre építeni üzlet nem hülyeség. Csak neked és azoknak akik álomvilágban élnek új dolog ez. Ezt feltalálták már 20 éve is.

Az egész bónusz arbitrage dologról: Ez nem törvénysértés. Max a brókercég belső szabályzata tiltja. Olyan cég szabályzata ami arra van tervezve, hogy megnyerje amit elvesztettek az ügyfelek. Ez mennyire legitim, az más kérdés

A baj az, hogy az abuserek a szektorból veszik ki a pénzt. Ezért nem engedi egy cég sem ezt és ezért próbálnak megszabadulni az ilyen traderektől. Az ami az Ironnál megy, ment tavaly július óta, ahhoz hogy lenne közöm?

Tehát nyugodtan folytasd, érdeklődve olvasom, hogy miket osztottak meg veled azok akik nem ismerték a jéghegy csúcsát sem. Ha ezzel azt hiszed valami nagy összeesküvésről húzod le a lepedőt akkor tévedsz...ahhoz olyan emberekkel kéne beszélj akik min középvezetők voltak, de mi is csak a jéghegy csúcsát láttuk.

Ezen felül szinte teljesen biztos vagyok abba, hogy olyan dolgokat nem fognak megosztani, mint pl. azt, hogy harmadik félnek úgy kiadtak adatokat az után, hogy elb@asztak valamit, hogy nyelni nem volt ideje emberünknek....Nah mindegy, hajrá!

Hozzászólás

• Most leirtad a frankot !

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        oké...akkor tegyük tisztába a dolgokat itt ha ezt szeretnéd.

Még amikor Ironnál voltam akkor se voltunk egy oldalon Zolival....

Nekem aztán nem okoznak kellemetlenséget. Gondolod, hogy a sales meetingek és a vezetői tanácsadások csak Ironnál voltak? Tévedsz. Minden MM brókercég ezen elvek alapján működik. Ez nem titok. A piacon az emberek 90% veszít. Erre építeni üzlet nem hülyeség. Csak neked és azoknak akik álomvilágban élnek új dolog ez. Ezt feltalálták már 20 éve is.

Az egész bónusz arbitrage dologról: Ez nem törvénysértés. Max a brókercég belső szabályzata tiltja. Olyan cég szabályzata ami arra van tervezve, hogy megnyerje amit elvesztettek az ügyfelek. Ez mennyire legitim, az más kérdés

A baj az, hogy az abuserek a szektorból veszik ki a pénzt. Ezért nem engedi egy cég sem ezt és ezért próbálnak megszabadulni az ilyen traderektől. Az ami az Ironnál megy, ment tavaly július óta, ahhoz hogy lenne közöm?

Tehát nyugodtan folytasd, érdeklődve olvasom, hogy miket osztottak meg veled azok akik nem ismerték a jéghegy csúcsát sem. Ha ezzel azt hiszed valami nagy összeesküvésről húzod le a lepedőt akkor tévedsz...ahhoz olyan emberekkel kéne beszélj akik min középvezetők voltak, de mi is csak a jéghegy csúcsát láttuk.

Ezen felül szinte teljesen biztos vagyok abba, hogy olyan dolgokat nem fognak megosztani, mint pl. azt, hogy harmadik félnek úgy kiadtak adatokat az után, hogy elb@asztak valamit, hogy nyelni nem volt ideje emberünknek....Nah mindegy, hajrá!
        Akkor végképp nem értem, hogy mi kifogásod van az ellen amiket leírok.

Főleg, hogy tudod jól, hogy minden szó igaz. Legfeljebb van pár olyan infó is amiről még te sem tudsz, főleg mert, hogy 1 éve már nem vagy ott.

De szívesen veszem ha leírod pontosan, hogy szerinted melyik része nem igaz annak amit írtam, és szerinted mi az igazság.

Az iron-nál ami megy az nem csak tavaly július óta megy, hanem akkor is ment amikor te ott voltál. A gondok tavaly év vége felé kezdődtek, amikor elapadtak a kínai befizetések, a dominó pedig tovább dőlt januárban, de erről hamarosan részletesebben.

Nem célom semmilyen összeesküvésről lehúzni a leplet, csak igyekszem rávilágítani a valós helyzetre, amit zoltán barátunk annyira következetesen tagad, még akkor is haz ezzel bűncselekményt követ el, abban bízva, hogy a főnöke korrupt politikai kapcsolatai mindentől megvédik.

Lehet, hogy a pénzügyminiszter a múltkori látogatásán megígérte, hogy mindent megtesznek, hogy megmentsék a céget, de azt az apró tényt elfelejtették, hogy nem minden marad a "négy fal", vagyis a korrupt kis sziget partjai között, tekintve, hogy úniós országról beszélünk, így az úniós szabályok vonatkoznak rájuk is. Csak idő kérdése, hogy mikor nő az ügy akkorára, hogy kényelmetlen lesz a korrupt ciprusi politikusoknak és kénytelenek lesznek kihátrálni a cég mögül.

Hozzászólás

• nemtudom, de az én kapcsolattartóm, Simon Bandi azt mondta, ő nem trédel, és nem is teheti, mivel rálátása van az ügyfelek kötéseire, és emiatt nem engedélyezett számukra az ilyesmi.

Hozzászólás

• Ezt most reggel találtam Portfolion, lehet ebbe az irányba is érdemes elmenni.

http://www.portfolio.hu/premium/az_e....4.214961.html

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Akkor végképp nem értem, hogy mi kifogásod van az ellen amiket leírok.

Főleg, hogy tudod jól, hogy minden szó igaz. Legfeljebb van pár olyan infó is amiről még te sem tudsz, főleg mert, hogy 1 éve már nem vagy ott.

De szívesen veszem ha leírod pontosan, hogy szerinted melyik része nem igaz annak amit írtam, és szerinted mi az igazság.

Az iron-nál ami megy az nem csak tavaly július óta megy, hanem akkor is ment amikor te ott voltál. A gondok tavaly év vége felé kezdődtek, amikor elapadtak a kínai befizetések, a dominó pedig tovább dőlt januárban, de erről hamarosan részletesebben.

Nem célom semmilyen összeesküvésről lehúzni a leplet, csak igyekszem rávilágítani a valós helyzetre, amit zoltán barátunk annyira következetesen tagad, még akkor is haz ezzel bűncselekményt követ el, abban bízva, hogy a főnöke korrupt politikai kapcsolatai mindentől megvédik.

Lehet, hogy a pénzügyminiszter a múltkori látogatásán megígérte, hogy mindent megtesznek, hogy megmentsék a céget, de azt az apró tényt elfelejtették, hogy nem minden marad a "négy fal", vagyis a korrupt kis sziget partjai között, tekintve, hogy úniós országról beszélünk, így az úniós szabályok vonatkoznak rájuk is. Csak idő kérdése, hogy mikor nő az ügy akkorára, hogy kényelmetlen lesz a korrupt ciprusi politikusoknak és kénytelenek lesznek kihátrálni a cég mögül.
              Több okból nem írom le.
              Az egyik, hogy nem telt le az 1 éves időszak a felmondásom óta.
              A másik, hogy nem fogom kiadni az infót senkinek csak a hatóságoknak vagy erre megfelelő személynek.

Ezért mondom, hogy oké, nyugodtan írd le, de a jéghegy csúcsát sem ismerő emberek, névtelenül ráadásul nem fognak neked sok olyan infót mondani amit tátott szájjal olvasnánk

Bár ha ezek olyan nagyon új dolgok lennének neked akkor lehet akad még olyan akinek szintén...de azért utálni egy brókercéget mert az brókercégként viselkedik, az hülyeség
              Azért már lehet utálni, mert:

- Nem fizeti ki a pénzeket
              - Hazudozik arról, hogy nincs is baj
              - Nem válaszol a hivatalos levelekre
              - Tenyérbemászó, felsőbbrendű hangvétellel beszélnek emberekkel

Hozzászólás

• Gyerek. Mindenki menjen be a rendőrségre és tegyen feljelentést. Üres a kassza. Első kézből tudjuk Ciprusról, hogy full üres a kassza. Kimenekítették a pénzeket.Ezeket a szerencsétlen Németh Zoliékat még hitegetik egy pár hónapig azt mennek ők is a levesbe. Lecsövesedtek.

A világ vezető brókercégébe nincs pénz.....jellemtelen csalók. Nem baj majd most mindegyik gyökér megtanulja, hogy a kínaiak kevesebb pénzért is tüntettek már fontos embereket el...

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Gyerek. Mindenki menjen be a rendőrségre és tegyen feljelentést. Üres a kassza. Első kézből tudjuk Ciprusról, hogy full üres a kassza. Kimenekítették a pénzeket.Ezeket a szerencsétlen Németh Zoliékat még hitegetik egy pár hónapig azt mennek ők is a levesbe. Lecsövesedtek.

A világ vezető brókercégébe nincs pénz.....jellemtelen csalók. Nem baj majd most mindegyik gyökér megtanulja, hogy a kínaiak kevesebb pénzért is tüntettek már fontos embereket el...
                  Hát a elso kézbol hallottad volna barátom akkor megmondanád a nevét is hogy kitol...
                  Én mindennap beszélek a tulajdonosokkal és a pénzugyi igazgatóval is, nekem ok számítanak elsokézbol származó forrásnak!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hát a elso kézbol hallottad volna barátom akkor megmondanád a nevét is hogy kitol...
                    Én mindennap beszélek a tulajdonosokkal és a pénzugyi igazgatóval is, nekem ok számítanak elsokézbol származó forrásnak!
                    De hát te nem is dolgozol már ott

Lehet neked ők az első kézből hallom forrásom, atyaúristenem....nekem pl. az a srác aki csinálta a risk management szoftvert Ironnak is....neki kicsit jobban hiszek mint azoknak akik neked "jelentenek", hogy Kedves Zoltán jelentjük a főhadiszálláson minden rendben és haladjatok előre!

Hozzászólás

De hát te nem is dolgozol már ott

Lehet neked ők az első kézből hallom forrásom, atyaúristenem....nekem pl. az a srác aki csinálta a risk management szoftvert Ironnak is....neki kicsit jobban hiszek mint azoknak akik neked "jelentenek", hogy Kedves Zoltán jelentjük a főhadiszálláson minden rendben és haladjatok előre!
                      Az IronFX-nél dolgozom...

Nem hiszem hogy te ismernél bárkit is Zalán, pláne hogy nem egy ember írja és fejleszti a szoftverunket.
                      És már ne haragudj egy egy szoftver fejlesztonek mikor van hozzáférése bankszámla információkhoz és egyéb pénzugyi információkhoz?

Hozzászólás

Az IronFX-nél dolgozom...

Nem hiszem hogy te ismernél bárkit is Zalán, pláne hogy nem egy ember írja és fejleszti a szoftverunket.
                        És már ne haragudj egy egy szoftver fejlesztonek mikor van hozzáférése bankszámla információkhoz és egyéb pénzugyi információkhoz?
                        Te butább lettél egy év alatt.
                        Nem gondoltam volna, hogy lehetséges.

Tudod mit Zoli? Minden oké, nyomjad. Mindig is boldogak voltak a tudatlanok.

Hozzászólás

Te butább lettél egy év alatt.
                          Nem gondoltam volna, hogy lehetséges.

Tudod mit Zoli? Minden oké, nyomjad. Mindig is boldogak voltak a tudatlanok.
                          Zalán nem csalódtam benned, meddo vitákban és hatalmas egóban még mindig te viszed a pálmát...

Hozzászólás

Ha ez igaz, akkor legyen kedves megkérdezni holnapra, hogy mikor utalják a pénzemet, amit márc 9-én indítottam???
                            Ha a mailemre nem válaszol a kapcsolattartómmal együtt, akkor itt is kérdezem, ha minden nap találkozik pénzugyi igazgatóval gondolom meg tudja kérdezni. A feldolgozási sor bla-bla-n kívül mi a válasz a kérdésre.
                            Ha nem kapok tiszta választ, akkor igaznak veszem, hogy üres a kassza. Igy sajnos a rendőrségi feljelentés a következő lépés.

Hozzászólás

Zoltán és nem lehet, hogy téged hülyére vesznek? Miért mondanák el neked az igazat? Ha megtudnád, hogy tré van a cégbe, elmennél végre és keresnél egy normális munkát és nem panaszokkal foglalkoznál, hanem szakmai kérdésekkel, mivel szakmai kérdések nincsenek, így te maximum arra vagy jó nekik, hogy tarts az életet abban a kevés agymosott saleses emberben, akik ott dolgoznak.

Meg különböző módon saját magadnak is hazudva, tagadsz mindent.Nem tudom kinek jó ez?

Sajnos a saját szememmel látom, hogy nincs pénzetek kifizetni 5000-10.000 USD s számlákat, elvileg ECN STP-ről. Ilyenkor nem fordul meg a fejedben, hogy lefele trend van az Iron Fx ben és nem tudtok hónapok óta talpra állni.

Nézd emg az FXCM-et, ők buktak a CHF esésen, mégis megkapják az ügyfeleik a pénzüket, ti meg nyertetek, de nem tudtok 3-4 hónap alatt kifizetni számlákat, amelyeken nincs bónusz.

Nem gondolod, hogy egyik új selejt termék sem hozta meg a várva várt csodát, mert az ügyfelek tőkéjét elltüntettéttek és nem tudjátok kifizetni, a piacon mostohagyerekek lettetek, a GAIN Capital sem akart már titeket megvenni meg senki, mert látják, hogy kidurrant a lufi.

Kaptatok ilyen félmegoldásokat, amik ötletesek meg minden, csak szart nem ért, mert a napi beáramlásotok olyan alacsony, hogy már működni alig bírtok. Szerinted egy ilyen rafinált ember, mint a Markosz, azonkívül, hogy mosolyog a szemedben meg motivál, meg kifizeti a béredet, mennyire érdekli, hogy veled mi lesz? Tartsál ki ameddig tudsz, hátha valahogy meglehet menekülni, de egyre kevesebb az idő is meg az esély is...

Nemsokára válaszolni kell majd sok sok embernek a bíróságon, hogy hol a pénz? lehet h párat megnyertek, de amikor révbe ér több ezer ember pere, akkor elkezdhettek csomagolni, mert úgysem lesz meg a lé és akkor bizony a Markosz nagyon nagy menő lehet, tudod a politikusok, nem fogják be mocskolni magukat ilyen Markosz félékkel, ott addig van barátság, amíg jön a lé és nektek már nagyon kevés jön.

Zoli nekünk se hazudj meg magadnak sem. Szerinted kívülről mi látszik ebből az egész kocerájból? Hogy januárban elkezdett süllyedni a hajó, próbálkoztatok ezzel azzal, de nem jött be. Hazudoztok össze vissza, mindegiyk fórumon tudják az emberek, hogy SCAM besorolásban vagytok. Szép jövő előtt biztos, hogy nem álltok.

Egy jó tanács : Ne higgy a feletteseidnek, úgy tesznek mintha fontos lennél, közben meg hülyére vesznek. Különben nem írnál ennyi butaságot, amit az elmúlt 4 hónapban.

Hozzászólás

-------------------------------------------------------------------------
                                Én is szeretném megkérdezni , mikor utalja az IRONFX a 2015-03-11-én indított pénz visszautalásomat ? (Nem csaltam a bónuszokkal.)

21005518 2015-03-11 WBGI3HWA9BNL2GKK Withdrawal – Bank 2,495.00 USD Waiting for Processing

Hozzászólás

Working...
                                X