Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Németh Zoltán büszkélkedett ezzel a "szakvéleménnyel".

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/7...html#post39796

Névleges számlatulajdonos, bónuszos számla, kereskedni más kereskedett a számlákon.

Sokat nyertek és ezzel minden rendben volt.

Most meg hirtelen csalónak nyilvánítanak olyan ügyfeleket (sablonlevelet küldve közölve velük a számlanullázás tényét) akik többszörözték a számlájukat egy erős trendben.

Nem egy kötéssel, nem egyszerre. Volt aki 40 ezerre tornászta fel a számláját a kezdeti 4000 euros depositról. Kérdezem, ő például hogy élt vissza a bónusszal?

Omlik össze a cég, már nincs chat support csak munkaidőben, account managerek nem válaszolnak az ügyfélnek ha
    pl a mirror számla rejtelmeiről kérdezgetnek csak telefonon hajlandóak belemenni a részletekbe, írásba még chaten sem merik leírni azt ami jelenleg napi rutin a cégnél...

Fél éve még 1500 alkalmazott volt az ironnál és erre nagyon büszkék voltak most Markos szerint 500 van és minden a legnagyobb rendben

Mielőtt valaki megkérdezné miért nem töröltem magam június elsején, a válaszom: CSAK. Jó ez a fórum, a segít a hatóságoknak is megérteni mi folyik ennél a cégnél.

Ló**** a seggetekbe ironos szarháziak. Ki fogunk csinálni benneteket!

Az ilyen csaló brokernek el kell tűnnie a süllyesztőben és el is fog, arra mérget vehet venni.

Hozzászólás

• By Németh Zoli 2014 szeptember:

"Nem hiszem hogy a Világelsonek szuksége lenne álszerénységre.
      Az IronFX hónapokon belul világelso lesz, ehhez kétség sem fér és gondoskodunk róla hogy az egész világ megtudja.

Sajnálom ha ez egyeseknek bántja a lelki világát.
      Ami a tokéletességet illeti, egyik ember alkotta rendszer sem tokéletes. Ámbár minden kereskedo a brókert okolja a saját baklovései miatt."

Na jelenleg a broker okolja a saját hibáiért a kereskedőt.

A VILÁGELSŐ

Hozzászólás

• Szedjük össze Németh Zoli itteni hazugságait, jó móka lesz.

szintén 2014 szeptemberben írta ez a tróger:

"Nálunk NEM segítunk rá hogy az ugyfél elveszítse a pénzét. Ha valaki nem sikeres az magától is elveszíti a penzét. Azok akik sikeresek, egyutt kereskedunk veluk és lefedezzuk a világpiacon."

Nem segítenek rá és aki még így sem veszti el attól elveszik erővel?

Hozzászólás

• Ezt szintén 2014 szeptemberben hazudta:

"nincsen érdekellentét az IronFX és az ugyfelek kozott.
          Ha valaki veszít ahhoz nem kell segítség mindenki meg tudj a oldani magától...
          Ha valaki profitot csinál nem fogunk neki keresztbe tenni, hanem ha kell lefedezzuk a világpiacon..."

( http://forum.tozsde.hu/brokercegek/5...html#post54203)

Hozzászólás

• Zoltan mar bebizonyitotta , hogy minden hozzaszolasa hazugsag...
            lassan tultesz a disz**** Markoson is.

Hozzászólás

• lehet egyszer mondott igazat amikor a szamla kinullazasokrol beszelt...

Hozzászólás

• Nemeth Zoltan ha mar azzal dicsekedsz,hogy minden nap beszelsz a vezetoseggel megkerdezned az ironfx monaco super race gyozteset mert a verseny 2 hete lejart.
                kivancsi vagyok a gyoztesre, esetleg abuser volt? vagy inkabb nincsen penzetek?
                gondolom az ifxexpora se volt beugrotok...

Hozzászólás

• pupak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szerintem nem érdemes ezt Zolitól kérdezni.

Az iron érdeke, hogy keresledj a számlával és bukd el a számlán lévő teljes összeget, akkor nekik nem kell fizetni.
                  Ha meg véletlen nyernél, úgyse fizetnek. A nincsből nem lehet.
                  Egy ilyen csaló cég kapcsán amúgy a kérdés jogos lehet, ha utólag bármikor megmásíthat bármit papíron (most attól tekintsünk el, hogy jogszerűen-e), akkor mit tudsz felmutatni mint saját pénzed? Csakis a depositot.
                  Ebből adódhat egy tanulság is a későbbiekre. Ha már "fájó" összeget sikerült összekereskedni, ki kell utalni az egészet és ha szükség van rá a fedezethez a megemelt lotok miatt, akkor visszautalni és máris van nyoma a jövőre nézve.

Hozzászólás

• begin4ex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Egy ilyen csaló cég kapcsán amúgy a kérdés jogos lehet, ha utólag bármikor megmásíthat bármit papíron (most attól tekintsünk el, hogy jogszerűen-e), akkor mit tudsz felmutatni mint saját pénzed? Csakis a depositot.
                    Ebből adódhat egy tanulság is a későbbiekre. Ha már "fájó" összeget sikerült összekereskedni, ki kell utalni az egészet és ha szükség van rá a fedezethez a megemelt lotok miatt, akkor visszautalni és máris van nyoma a jövőre nézve.

"akkor mit tudsz felmutatni mint saját pénzed? Csakis a depositot."

Ez szerintem nem így van, mert ha mondjuk van a nyereséges számlád mellett veszteséges számlád is, akkor joggal lehetne azt is mondani hogy te olyan stratégiát használsz amit több számlán együttesen (nem egyidőben) lehet csak alkalmazni és ha a nyereséget nem fizetik ki csak a depositot, akkor a veszteséges számládról is kéred vissza a depositodat mivel ezek az alszámlák a te általad használt stratégia alapján összetartozóak.
                    Persze ez csak az én véleményem.

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hány órakor és hol? Az a stadion ***** nagy
                      Kedves Gyula, te tényleg arra is képtelen vagy, hogy válaszolj? Csak az idézeteket tolod folyamatosan, 3x jeleztem, legutóbb rá is kérdezve, hol van a tüntetés, és hánykor. Még arra sem vetted a fáradságot, hogy válaszolj, nem tudod. Gratulálok. Operatőrként dolgozom itt Berlinben, tudtam volna nyilvánosságot is csinálni, de még a neten sincs semmi nyoma, te meg ugye basztál válaszolni. Oda kéne ám figyelni másra, mert ez így 1 nagy nulla. Ráadásul nem az én ügyem, de segíthettem volna.

Hozzászólás

• Elnézést hogy nem válaszoltam, lefújta a szervező mert kiutalták a pénzét...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Elnézést hogy nem válaszoltam, lefújta a szervező mert kiutalták a pénzét...
                          OK, semmi gond

Hozzászólás

• Perhaps eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            "akkor mit tudsz felmutatni mint saját pénzed? Csakis a depositot."

Ez szerintem nem így van, mert ha mondjuk van a nyereséges számlád mellett veszteséges számlád is, akkor joggal lehetne azt is mondani hogy te olyan stratégiát használsz amit több számlán együttesen (nem egyidőben) lehet csak alkalmazni és ha a nyereséget nem fizetik ki csak a depositot, akkor a veszteséges számládról is kéred vissza a depositodat mivel ezek az alszámlák a te általad használt stratégia alapján összetartozóak.
                            Persze ez csak az én véleményem.
                            A két dolog nem zárja ki egymást. Épp ez a lényeg, hogy a helyzet abszurd. Nem teljesen ugyanarról beszélünk és nyilván igaz amit te mondasz. Én csak a korábbi hozzászólásra reagáltam, hogy objektív "papírod" csakis a beutalt pénzről van, de ez csakis ilyen ironfx-es esetek kapcsán merülhet fel.
                            Normális felügyelet és szabályozás esetén pontosnak kell(ene) lennie minden nyereség-veszteség elszámolásnak is, nincsen hónapokra visszamenőleges átírás, levonás, törlés stb. Ennek következtében alapeset (lenne), hogy a nyilvántartás szerinti aktuális számlaegyenlegre vonatkozik a kártérítési limit.

Hozzászólás

• Feltettem egy k...a egyszerű kérdést, de nincs rá válasz, csak találgatás. Zoli, megteszed, hogy válaszolsz?

Kiterjed-e a 20.000EUR-os bef.véd.alap a profitra, vagy csak a depositra? Ez a kérdés.
                              Nem szidom az Iront, nem kötekszem, kussban ülök és trédelek, csak nem biztos, hogy van értelme, ezért a kérdés. Nem lenne utolsó, ha kiderülne ez a dolog, mert ennek fényében tudok én is tervezni a továbbiakban. Elég egy 2-3 szavas válasz. "Igen, kiterjed." vagy "Nem, nem terjed ki. "

L.

Hozzászólás

• Elvileg igen Erla01.
                                A 20.000 €-os biztosítás a bent lévő pénzedre vonatkozik nem csak a depositodra.

Üdv.
                                C

Hozzászólás

Working...
                                X