Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálunk nap mint nap tobb millió dollár profitot keresnek az ugyfelek...
    errol kulon kimutatás is van és még senkinek nem kellett távoznia

gondold el mi lenne ha csak veszítene mindenki egy brókercégnel és a nyerteseket pedig elkuldené vagy nem fizetné ki a vállalat?
    Egybol elterjedne a hír és nem jonne tobb kereskedo!

Nálunk orulunk a nyereséges kereskedoknek!
    folyamatosan éles számlás versenyeket rendezunk.
    most is az elso helyezett tobb mint 300%-os profitban van, és továbbra is kereskedik
    http://www.ironfx.com/hu/competition...ition-rankings
    Ezt linkelte már újra valaki?

Hozzászólás

• Ismét utaltattam vissza pénzt,3 nap volt a feldolgozás,és 3 nap a pénz megérkezése.(+egy hétvége.)Tehát összesen 6 munkanap.Most sem hívtam senkit,és nem küldtem emailt sem senkinek.Hát nem tudom..

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ismét utaltattam vissza pénzt,3 nap volt a feldolgozás,és 3 nap a pénz megérkezése.(+egy hétvége.)Tehát összesen 6 munkanap.Most sem hívtam senkit,és nem küldtem emailt sem senkinek.Hát nem tudom..
        Hmm... furcsa hogy sokan már több hónapja várunk a pénzünkre, levelekben és a chat felületen a számlamenedzser megerősíti, hogy nem éltél vissza a bónusszal, és nem fogják a számládat vizsgálni, csak hát sokan vannak előtted akik korábban visszaigényelték a számlájukat és ezért nem kapod te meg időben... aztán valaki meg 1 hét alatt megkapja.
        Roppantkedveséssegítőkészigazmondójuhász-zoltán azt írta levélben:
        "A felugyeleti szervek megkovetelik a TCF betartását (treat clients fairly) vagyis egyenloen bánni minden ugyféllel, így sajnos csak idorendi sorrendben tudjuk feldolgozni a kiutalásokat"

Ne érts félre kismentor nem ellened irányul amit írok, örülök, hogy legalább valamelyik honfitársam megkapja a pénzét mondjuk egy hangyafaxnyit jobban örültem volna ha az enyém jön meg
        Azt meg lehet kérdezni, hogy csak ilyen próbautalás történt párszáz dodóval, vagy komolyabb 10.000-es nagyságrend esetleg?

Hozzászólás

• Dear XY ,

Following the Company's investigation with respect to the trading activity for the accounts held with the Company and registered under the e-mail address XXX, you are hereby informed that the aggregate eligible balance available to withdraw on all of the accounts as at 19/03/2015 is NIL given that the aggregate eligible balance available to withdraw on those accounts has fallen below zero.

The calculation of the amount resulted from (i) recognition that abusive trading activity had occurred on certain of those accounts in breach of the terms and conditions relating to one or more promotions made available to those accounts and (ii) removal of relevant accumulated promotional bonuses and profits generated from promotional bonuses in accordance with the Company's applicable promotional terms and conditions.

The eligible balance available to withdraw will be reflected on the platform in due course.

If you dispute the above findings, the Company reserves the right to take all actions necessary to recover the aggregated negative balances of the accounts in question.

Any clarifications can be provided upon request submitted within seven days from the date of this e-mail.

Kind regards,

IronFX Global Limited

Egy tízszerezett ügyfél kapta a múlt héten

A depositjának tízszeresét kereste meg mert elkapott több trendet.
          Január óta vár a kiutalására és ezt kapja?

Elég meredek, nem?

Megjegyzem az induló perben ez aranyos lesz...

Hozzászólás

• ma a chatan beszelgettem az uj account manageremel mert a regi lelepett...
            a lenyeg , hogy figyelmeztetettet ,hogy nehogy panaszt tegyek a cysecn-nel mert rogton nullazak a szamlat mert ezt az utasitast kaptak a sysec-tol...es az iron ezt nem szeretne de ha megteszem akkor kenytelenek...
            aztan megnyugtattam a kis kamu ironos kocsogot, hogy a cysec-es panaszt bizony mar februarban megtettem...

Hozzászólás

• Most nézem hogy én pl. nem is küldtem el a cysechez a bejelentésemet!

Na ezt a hibát gyorsan kijavítom.

Hozzászólás

• CySec-hez én is beadtam még áprilisban, de egyelőre a szokásos sablon szövegen kívül nem jött még más.
                Tudja valaki mennyi idő alatt kell hogy érdemben is válaszoljanak a panaszra?

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Feltettem egy k...a egyszerű kérdést, de nincs rá válasz, csak találgatás. Zoli, megteszed, hogy válaszolsz?

Kiterjed-e a 20.000EUR-os bef.véd.alap a profitra, vagy csak a depositra? Ez a kérdés.
                  Nem szidom az Iront, nem kötekszem, kussban ülök és trédelek, csak nem biztos, hogy van értelme, ezért a kérdés. Nem lenne utolsó, ha kiderülne ez a dolog, mert ennek fényében tudok én is tervezni a továbbiakban. Elég egy 2-3 szavas válasz. "Igen, kiterjed." vagy "Nem, nem terjed ki. "

L.
                  igen, ez elég érdekes kérdés, mert én, és rajtam kívül még sok ismerősöm pont emiatt nem is használja a számláját, csak áll rajta a pénz.. Szóval egy válasznak örülnénk
                  Igaz, nem hagytam bennt sokat, asszem 1000 dolcsi körül, de azzal is lehet pár lottal nyitni ha olyan.. azért van a tőkeáttét.. én többet be nem teszek sehová sok pénzt, értelmetlen.

Hozzászólás

• Hát tényleg tűzre valók ezek,szerintem a pl, alapján a hatóságok tudtával szedik vissza az emberek pénzét ezek a brokik és semmit sem tesznek ,menet közben írják át a szerződéseket ilyen a világon sincs csak e csaló térfélen .

Hozzászólás

• Nemeth Zoltan minden rendben az ironfx haza korul?
                      https://www.atozforex.com/news/evan-...s-with-ironfx/

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ezt linkelte már újra valaki?
                        És azt linkelte valaki, amikor te meg Zoltán kb 2 évig nem voltatok hajlandóak elismerni, hogy az Iron drága? Akkoriban ugyanazt a süket szöveget nyomtad, mint ő, pedig nagyon egyszerű matek ám. Örülök, hogy már nem azon az oldalon állsz, de valahogy nekem azért ettől nem lettél szimpatikusabb. Az, hogy a 2. számlát nem nálatok nyitottam, köszönhető az agresszív hazudozásnak, amit ti marketingnek hívtok, meg a konkurrencia szidásának. Ez utóbbi győzött meg arról, hogy megbízhatatlanok vagytok, komoly cég ilyet nem csinál.

Hozzászólás

• XXX email alatt regisztrált számlákon végzett kereskedési tevékenységekkel kapcsolatos vizsgálataink eredményeképp ezennel tájékoztatjuk, hogy 07/03/2015 dátummal az összesített, visszautalás céljából elérhető egyenleg: NULLA, (mivel valójában nulla alá esett).

A számítási eredmény úgy jött ki, hogy:
                          1. Megállapítottuk, hogy egy vagy több bónusszal való visszaélés, TC-szegés történt bizonyos számlákon, a megadott bónusszal.
                          2. Az összesített bónuszokat és a bónuszokkal elért profitokat eltöröltük, összhangban a cég idevonatkozó bónusz T&C-jével.

A hazautalásra elérhető egyenleg hamarosan látható lesz a platformon is.

Ha ön vitatja a fenti eredményeket, a cég fenntartja magának a jogot, hogy a negatív egyenleget behajtsa.

Kérésére, ezen email dátumától számított 7 napon belül részletesebb magyarázatot nyújtunk.

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            És azt linkelte valaki, amikor te meg Zoltán kb 2 évig nem voltatok hajlandóak elismerni, hogy az Iron drága? Akkoriban ugyanazt a süket szöveget nyomtad, mint ő, pedig nagyon egyszerű matek ám. Örülök, hogy már nem azon az oldalon állsz, de valahogy nekem azért ettől nem lettél szimpatikusabb. Az, hogy a 2. számlát nem nálatok nyitottam, köszönhető az agresszív hazudozásnak, amit ti marketingnek hívtok, meg a konkurrencia szidásának. Ez utóbbi győzött meg arról, hogy megbízhatatlanok vagytok, komoly cég ilyet nem csinál.
                            Hát akkoriban voltak azért sokkal drágább cégek. Most relatív mi számít drágának azért. Akkoriba még senki nem gondolta, hogy ez lesz a vége a storynak.

Nem azért vagyok itt, hogy szimpatikus legyek már. Továbbra is fogok szidni olyan cégeket akik megérdemlik és jót írni ha olyan a cég.

Hazudozás és marketing nem ugyan az amúgy. Ez most olyan volt mintha egy cég azt mondaná, hogy csalás amit ti nyereséges kereskedésnek neveztek.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hát akkoriban voltak azért sokkal drágább cégek. Most relatív mi számít drágának azért. Akkoriba még senki nem gondolta, hogy ez lesz a vége a storynak.

Nem azért vagyok itt, hogy szimpatikus legyek már. Továbbra is fogok szidni olyan cégeket akik megérdemlik és jót írni ha olyan a cég.

Hazudozás és marketing nem ugyan az amúgy. Ez most olyan volt mintha egy cég azt mondaná, hogy csalás amit ti nyereséges kereskedésnek neveztek.
                              Pl az eurusd 2 pip nevetséges, a swap szintén. Én a Dukasról írt dolgokra gondolok, minden szempontból leteszteltem, és semmi nem volt igaz abból, amit mondtatok, nagyon jó cég. Bevallottan sosem láttad még a demo felületet sem, de már Zolival együtt jobban akartad ismerni, mint én, aki akkor már 2 éve ott voltam.

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Pl az eurusd 2 pip nevetséges, a swap szintén. Én a Dukasról írt dolgokra gondolok, minden szempontból leteszteltem, és semmi nem volt igaz abból, amit mondtatok, nagyon jó cég. Bevallottan sosem láttad még a demo felületet sem, de már Zolival együtt jobban akartad ismerni, mint én, aki akkor már 2 éve ott voltam.
                                ok.
                                Én amit láttam azt ügyfelektől kaptam és nem egytől.
                                Remélem nem lesz soha gondod ott.

Hozzászólás

Working...
                                X