Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok.
    Én amit láttam azt ügyfelektől kaptam és nem egytől.
    Remélem nem lesz soha gondod ott.
    Rendben, én is remélem. A kezdők nagy része érthetetlen okokból mindenféle illikvid devizákra megy rá, meg aranyra, ott lehet gond valóban

Hozzászólás

• Nemeth Zoltan gratulalok a kis videod a youtube-on elerte a 2138 latogatot. a fostalicska cegetek napi Marshall Gittler videora alig 50 ember kivancsi... sikerult lekoroznod.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        XXX email alatt regisztrált számlákon végzett kereskedési tevékenységekkel kapcsolatos vizsgálataink eredményeképp ezennel tájékoztatjuk, hogy 07/03/2015 dátummal az összesített, visszautalás céljából elérhető egyenleg: NULLA, (mivel valójában nulla alá esett).

A számítási eredmény úgy jött ki, hogy:
        1. Megállapítottuk, hogy egy vagy több bónusszal való visszaélés, TC-szegés történt bizonyos számlákon, a megadott bónusszal.
        2. Az összesített bónuszokat és a bónuszokkal elért profitokat eltöröltük, összhangban a cég idevonatkozó bónusz T&C-jével.

A hazautalásra elérhető egyenleg hamarosan látható lesz a platformon is.

Ha ön vitatja a fenti eredményeket, a cég fenntartja magának a jogot, hogy a negatív egyenleget behajtsa.

Kérésére, ezen email dátumától számított 7 napon belül részletesebb magyarázatot nyújtunk.
        Összesített bónusz:

Ha nyereség volt a bónuszos számlán, a bónuszt visszautaláskor amúgy is levették, tehát ez csak az elbukott bónuszokra vonatkozhat...

Viszont ha negatívba ment a számla: a bónusz "elegyítve volt" a saját tőkével, tehát nem lehetett "vigyázni", hogy most elbuktam a saját tőkét, jaj a bónuszba már nem szabad belemenni, mert az a cégé...A saját tőkét csak "úgy lehetett elbukni", hogy vele elegyítetten a bónuszt is elbukjuk...Az Iron találta ezt ki így. És ekkor ugyábár örültek, és "további bónusszal" jutalmaztak....

A bónusz elbukás tehát úgy szerepelt a TC-ben, mint a további bónusz igénylésének a feltétele, és nem mint az abuserkedés "jele". Akkor hogyan vehetnék már azt vissza?

Hát a profit eltörléshez már nem is tennék hozzá semmit: az ugyebár gyakorlatilag a power bonus elnevezésű promóció részét képezi, a welcome bónusznál ilyenről nem volt szó.

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Összesített bónusz:

Ha nyereség volt a bónuszos számlán, a bónuszt visszautaláskor amúgy is levették, tehát ez csak az elbukott bónuszokra vonatkozhat...

Viszont ha negatívba ment a számla: a bónusz "elegyítve volt" a saját tőkével, tehát nem lehetett "vigyázni", hogy most elbuktam a saját tőkét, jaj a bónuszba már nem szabad belemenni, mert az a cégé...A saját tőkét csak "úgy lehetett elbukni", hogy vele elegyítetten a bónuszt is elbukjuk...Az Iron találta ezt ki így. És ekkor ugyábár örültek, és "további bónusszal" jutalmaztak....

A bónusz elbukás tehát úgy szerepelt a TC-ben, mint a további bónusz igénylésének a feltétele, és nem mint az abuserkedés "jele". Akkor hogyan vehetnék már azt vissza?

Hát a profit eltörléshez már nem is tennék hozzá semmit: az ugyebár gyakorlatilag a power bonus elnevezésű promóció részét képezi, a welcome bónusznál ilyenről nem volt szó.
          az iron lenullaza a szamlakat mert fizetni nem tud, amugy ezt az egesz abuser meset bizonyitani is kellene nekik de nem teszik.. abban remenykednek,hogy csak kevesen perelnek majd mert az ugye penz ido es maceras cipruson perelni.

Hozzászólás

• Nemeth Zoltan leirnad az ironfx tulajdonosok es vezetok nevet ha nem titok mert a honlaprol furcsa de eltunt ez az info...

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pl az eurusd 2 pip nevetséges, a swap szintén. Én a Dukasról írt dolgokra gondolok, minden szempontból leteszteltem, és semmi nem volt igaz abból, amit mondtatok, nagyon jó cég. Bevallottan sosem láttad még a demo felületet sem, de már Zolival együtt jobban akartad ismerni, mint én, aki akkor már 2 éve ott voltam.
              Általában mindenki azt a lovat dicsőíti amin ül.
              Anno az Ironfx előtt én is eredetileg a Dukascopy-hoz akartam menni,mert valóban,róluk nem sok rosszat lehetett hallani.És szerintem ez a mai napig igaz.
              Ja és nem is drágák!!!!!!!!!!
              Kevés pénzem volt és az Iront a 100%-os bónusz rendszerrel valóban az egyik legjobbnak mondták és a legjobbnak is tűnt.
              Nem is volt velük semmi gond az égvilágon még nem lett ez ami.
              Ha újra kezdeném csak is Dukascopy.
              Az egyetlen kellemetlenség számomra a Jforex,de azt is meg lehet csinálni,hogy MT4-en nézi az ember a "sztorit" aztán Jforexen meg köt.
              Egyébként a Dukascopynál is van idén 100% bónusz méghozzá 10.000 dollárig.Viszont 1 évig nem lehet egyetlen fia dollárt sem kivenni mert akkor a bónusz ugrik.Mondjuk ez számomra nem releváns mivel mindig is hosszútávon gondolkodtam.

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Anno az Ironfx előtt én is eredetileg a Dukascopy-hoz akartam menni,mert valóban,róluk nem sok rosszat lehetett hallani.És szerintem ez a mai napig igaz.
                Kevés pénzem volt és az Iront a 100%-os bónusz rendszerrel valóban az egyik legjobbnak mondták és a legjobbnak is tűnt.
                Az egyetlen kellemetlenség számomra a Jforex,de azt is meg lehet csinálni,hogy MT4-en nézi az ember a "sztorit" aztán Jforexen meg köt.
                Egyébként a Dukascopynál is van idén 100% bónusz méghozzá 10.000 dollárig.Viszont 1 évig nem lehet egyetlen fia dollárt sem kivenni mert akkor a bónusz ugrik.Mondjuk ez számomra nem releváns mivel mindig is hosszútávon gondolkodtam.
                Azt ne feledjétek, hogy egy ECN cég nem fog bónuszt adni, semmilyen bónuszt. Arra kíváncsi lennék még, hogy január mit okozott a svájci brókereknél...

Hozzászólás

Azt ne feledjétek, hogy egy ECN cég nem fog bónuszt adni, semmilyen bónuszt. Arra kíváncsi lennék még, hogy január mit okozott a svájci brókereknél...
                  Erre az úgynevezett Anniversary bónuszra Néver Árpádnál rá is kérdeztem.
                  Ő mondta el hogyan működik ez.
                  Tehát létezik náluk ez a 100%-os bónusz!
                  Legalább is ha Árpi igazat mondott akkor igen.
                  Ha a bónuszt is szeretnéd megtartani mint pénzt akkor egy bizonyos forgalmat le kell bonyolítanod az 1 év alatt amit most hagyjunk,hogy megcsinálható-e.
                  1 év után visszaveszik a bónuszt ha ez nem sikerült.De 1 éven keresztül van bónuszod az egyenlegen.
                  Az 1 év alatt nem lehet kivenni a számládról pénzt mert akkor a bónusz ugrik.
                  Ennyit tudok róla.
                  De ha te Zalán tudsz valami olyat,hogy ez így nem igaz és a bónusz csak "kamu" akkor tájékoztathatnál erről!

Hozzászólás

A Jforex ugyanolyan könnyen megtanulható, mint az MT4, semmivel nem nehezebb, át kell állni, 1 hónap után az MT4 nevetségesnek fog tűnni. 1 dologban jobb, kiszámol olyan dolgokat, mint profit faktor, expected Payoff, amit a Jfx nem

Hozzászólás

Ha a bónuszt is szeretnéd megtartani mint pénzt akkor egy bizonyos forgalmat le kell bonyolítanod az 1 év alatt amit most hagyjunk,hogy megcsinálható-e.
                      1 év után visszaveszik a bónuszt ha ez nem sikerült.De 1 éven keresztül van bónuszod az egyenlegen.
                      Ennyit tudok róla.
                      De ha te Zalán tudsz valami olyat,hogy ez így nem igaz és a bónusz csak "kamu" akkor tájékoztathatnál erről!
                      Én nem mondom, hogy kamu.
                      Csak ha egy cég abból él, hogy ügyfelek kötnek akkor nem tudom miért ajánlanak fel mindenkinek bónuszt...? Túl kockázatos, csak gondolj bele:

- 90% az embereknek veszít.
                      - Csak abból keresel, hogy kereskednek az ügyfelek.

Ha túl sok lesz a kezdő vagy aki éppen most bukja a pénzét, akkor ügyfelenként mehet a levesbe a 10,000 dollár mondjuk (vagy annyi amennyit adott). Kezdő kereskedő mondjuk köt pár lot-ot, ami nem igazán hozza vissza.

Persze ha nem bukható a bónusz és a számlaegyenleged amikor megközelíti már azt a veszteséget ami a depo volt és kihúzzák akkor az más. Viszont ilyenkor csak hamis képed van a bónuszról, mert még marginként sem használhatod fel esetleg. Ha elbukod a depot de utána bónusszal még kereskedhetsz, akkor neked jó de ecn brókercégnek csak akkor lenne ez jó ha több jutalékot termelsz nekik mint ez a bónusz összeg.

Ezért vannak kicsit hátrányba a DMA ECN cégek, mert ők nem kockáztatnak és nem is fognak ilyen promoval kijönni.

Hozzászólás

Ez nem igaz, bármennyit hajtogatod, a Dukas ecn. Szted a honlapjukra ki mernék tenni, hogy intézményi befektetőknek ajánlják, Swiss Forex elérés, stb. Hány óra alatt lehet ezt lenyomozni, 3-4?
                        A bónuszuk használhatatlan még M1-ben is, a deposit 56000-szeresét kell lekereskedned 1 év alatt, hogy megtarthasd, addig csak sima tőkeáttétel duplázásnak veheted, nem lehet vele visszaélni, az első a számlád stopp loss limitje a bónusz nagysága, azt nem tudod elveszíteni, és ha 1 éven belül kiutalsz, vagy nem teljesíted a limitet, visszaveszik.
                        Megmondom, mit okozott, mivel kivitték a piacra, semmit, akinek negatív egyenlege lett, azt törölték, de megkérdeztem Árpádot, ez csak egyszeri gesztus volt.
                        Felhívnám a figyelmedet arra, mik az ecn ismertetői:
                        1. ajánlat bevitelekor csak a 2. lépésben lehet sl.-t beadni, egyszerre nem. Mondjuk ezt nem voltál hajlandó se te, se Zoltán megérteni, pedig valamelyikőtökkel beszéltem telefonon is, és tőlem kérdezte meg, de ide a fórumba az ellenkezőjét írtátok.
                        2. változó spread
                        3. piaci mélység látható legyen
                        4. alacsony tőkeáttétel, amit a traderek érdekében hétvégére még külön levisznek.
                        Téged védenek, mert nagyobb üzlet, ha sokáig náluk vagy sikeresként, mint ha lehúznak a teljes számládra manipulációkkal.

Hozzászólás

Ennyit tudok róla.
                          így van, ahogy írod, nem tudsz vele vissza élni, Zalán meg a legkevésbé sem releváns e kérdésben, még a platformot sem ismeri

Hozzászólás

Persze ha nem bukható a bónusz és a számlaegyenleged amikor megközelíti már azt a veszteséget ami a depo volt és kihúzzák akkor az más. Viszont ilyenkor csak hamis képed van a bónuszról, mert még marginként sem használhatod fel esetleg. Ha elbukod a depot de utána bónusszal még kereskedhetsz, akkor neked jó de ecn brókercégnek csak akkor lenne ez jó ha több jutalékot termelsz nekik mint ez a bónusz összeg.
                            Itt a lényeg, csak a bónusszal nem kereskedhetsz, ahogy eléri a számlád azt az összeget, lezárják és visszaveszik. Az a limit, ami meg van állapítva, 56e-szerese a bónusznak, az meg a többszörösét hozza jutalékban, onnantól kezdve a megtarthatod.

Hozzászólás

• Eltévedtem! Azt hittem ez az Ironfx topic-ja nem a ducas-é.

Hozzászólás

• már vártam, hogy valaki beszóljon

Hozzászólás

Working...
                                X