Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már vártam, hogy valaki beszóljon
    Trollkodunk itt vazzeg...

1, Dukast ismerem. Nem is kicsit, partneri kapcsolatom is volt nagyon régen.
    2, Bónusznál akkor igazam van, köszönöm szépen.
    3, Platformtól függ, hogy sl/tp mikor lehet berakni.

Hozzászólás

• Srácok,nehogy összevesszetek már most ezen a kib...... bónusz dolgon.
      Hehe.
      Elnézést mindenkitől,hogy felkavartam itt az állóvizet!

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Trollkodunk itt vazzeg...

1, Dukast ismerem. Nem is kicsit, partneri kapcsolatom is volt nagyon régen.
        2, Bónusznál akkor igazam van, köszönöm szépen.
        3, Platformtól függ, hogy sl/tp mikor lehet berakni.
        ha úgy érted, hogy nem olyan bónusz, mint az Ironnál, hanem amire gyanakodsz, ami ecn-él is elmegy, mert semmi veszteséget nem okoz neki, akkor látod jól. Azért nem mondanám, hogy igazad van, mert feltételes módban írsz róla, nem ismered a igazán. Maradjunk abban, úgy van, ahogy a vége felé írtad, szóval bizony ez sem kizáró ok

Hozzászólás

• Kedves IronFx Károsultak!

Az lettem én is. Speciális károsult.
          Nekem ugyanis egy SZŰZ számlám van az IronFx-nél.
          Az a számla csak létre lett hozva. Ennyi, pont.
          Az IronFx több, mint negyed éve megtagadja a kifizetést. (03.06-óta)

A türelmem és jóindulatom elfogyott. Ügyvédeim megerősítették, hogy jogomban áll nyilvánosságra hozni a velem történteket.
          Bevállalom, megteszem, minden létező fórumon és formában, ameddig csak szükséges.

Aki akar több infót, támogatna ötlettel, bármivel az keressen meg! lastforexlesson@gmail.com
          Kiss Attila Bp.

Hozzászólás

• Kedves Kolléga !

Azért ez már érdekes hatóságilag engedélyezik le lehúzni az embereket , Cipruson szerintem még a biztosítás sem fog működni , a szó beszéd szerint már nem sokáig lesz meg a magyar képviselet .

Hozzászólás

• http://leaprate.com/2015/06/cysec-lo.../#comment-4091

hatha beneznek az ironhoz is

Hozzászólás

• Csakhogy mindenki tudja, már mirror számla STP oldaláról sem fizet ki a cég...

Hozzászólás

• Zolika, olvasod? Erre mi a válaszod, meg a szűz számlák befagyasztására? Nagy mázlid, hogy nem a ti cégeteknél vagyok, én már bizony megtaláltalak volna, és ahogy olvasom, meg is fognak. Senkit nem érdekel, hogy milyen minőségben dolgozol ott, rajtad lesz elverve a por, ez bizony így szokott lenni

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csakhogy mindenki tudja, már mirror számla STP oldaláról sem fizet ki a cég...
                    persze ,hogy nem.a mirroral csak penzt akartak kicsalni az ugyfelktol ,de szerencsere csak keves ember tolt be penzt...
                    nem is akarnak fizetni senkinek , lassan mar a mukodeshez se van penzuk :

Hozzászólás

• Zoltan meg csak halgat lassan tudatosul benne ,hogy a fostalicska ceg bukik es neki is felelosege lessz...

Hozzászólás

• Perhaps eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ja és bocs Füles, de nem válaszoltam teljes mértékben arra amit írtál, nevezetesen hogy az iron nem utasította el a kifizetésedet csak azt mondja hogy nem fizet addig amíg a vizsgálatok le nem zárulnak. Tehát amit az MNB-től írtak ennek értelmében fordulhatsz panasszal a PBT-hez? Nem, mivel nem utasított el az iron.
                        Ki van ez találva.. ott is vannak jogászok akik azért nem hülyék... és ráadásul Te is meg én is fizetjük őket, hogy ellenünk dolgozzanak

Azért nyilván nem hagytam annyiban és válaszoltam az MNB-nek illetve tanácsot kértem tőlük, hogy akkor a jelen helyzetben a több hónapos számla kifizetés visszatartása esetén mégis kihez kell fordulni panasszal vagy feljelentéssel, jogorvoslattal?
                        Várom tőlük a választ.

Szia!

Kaptál választ?

Hozzászólás

• nyilhegy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves IronFx Károsultak!

Az lettem én is. Speciális károsult.
                          Nekem ugyanis egy SZŰZ számlám van az IronFx-nél.
                          Az a számla csak létre lett hozva. Ennyi, pont.
                          Az IronFx több, mint negyed éve megtagadja a kifizetést. (03.06-óta)

A türelmem és jóindulatom elfogyott. Ügyvédeim megerősítették, hogy jogomban áll nyilvánosságra hozni a velem történteket.
                          Bevállalom, megteszem, minden létező fórumon és formában, ameddig csak szükséges.

Aki akar több infót, támogatna ötlettel, bármivel az keressen meg! lastforexlesson@gmail.com
                          Kiss Attila Bp.
                          Kedves Attila,

Nem lettél károsult, sem nem tagadja meg az IronFX a kiutalási kérelmedet.
                          Ahogy informálva lettél a kiutalásod sorban áll a tobbi ugyféllel egyutt.
                          Természetesen jogod van panaszt tenni ha ennek szukségét érzed, ettol fuggetlenul meg fogod kapni a kiutalásod amint rád kerul a sor.

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Csakhogy mindenki tudja, már mirror számla STP oldaláról sem fizet ki a cég...
                            Ha problámád van kuldd el nekem e-mailben.
                            Legjobb tudomásom szerint mukodik rendesen a Mirror Számláról a kiutalás...

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Zolika, olvasod? Erre mi a válaszod, meg a szűz számlák befagyasztására? Nagy mázlid, hogy nem a ti cégeteknél vagyok, én már bizony megtaláltalak volna, és ahogy olvasom, meg is fognak. Senkit nem érdekel, hogy milyen minőségben dolgozol ott, rajtad lesz elverve a por, ez bizony így szokott lenni
                              Tibor, biztos lehetsz benne hogy ha az ugyfelunk lennél szívesen találkoznék veled is... és nem kell megkeresni engem nagyon szívesen egyeztetek idopontot és helyszínt a találkozóra bárkivel.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves Attila,

Nem lettél károsult, sem nem tagadja meg az IronFX a kiutalási kérelmedet.
                                Ahogy informálva lettél a kiutalásod sorban áll a tobbi ugyféllel egyutt.
                                Természetesen jogod van panaszt tenni ha ennek szukségét érzed, ettol fuggetlenul meg fogod kapni a kiutalásod amint rád kerul a sor.
                                3 hónapja sorban áll 1 szűz számla????????? na neeeeeee

Hozzászólás

Working...
                                X