Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne kezdjük el ezt a "beles" dolgot, nem sok értelme van, azok az idők már lejártak. Egy ideig lehet ezt játszani, időt húzni stb. stb. de előbb-utóbb vége kell legyen.
    igazad van lassan vege lesz es mindenki szembesul a kovetkezovel:
    UNPARALELLED TRADING WITH IRONFX

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      bárki aki a .co.uk oldalon regisztrál az az FCA alá kerul!
      A .co.uk az csak egy domain.
      A regisztrációs folyamaton sehol sem látom az FCA opciót, nem lehet kiválasztani

Nem lenne kellemes ha a végén kiderülne hogy 50 ezer GBP helyett csak 20e EUR a kompenzálás

Hozzászólás

• zolibacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A .co.uk az csak egy domain.
        A regisztrációs folyamaton sehol sem látom az FCA opciót, nem lehet kiválasztani

Nem lenne kellemes ha a végén kiderülne hogy 50 ezer GBP helyett csak 20e EUR a kompenzálás
        a számlanyitás után mindenki e-mailt kap a jelszavával és abban benne vannak a szerzodési feltételek, abban is meg van említve az FCA regisztráció

Hozzászólás

a számlanyitás után mindenki e-mailt kap a jelszavával és abban benne vannak a szerzodési feltételek, abban is meg van említve az FCA regisztráció
          Megemlítve egy zsáknyi felügyelelet megvan említve.
          Mikor számlát nyitottam volna nagy hebegést kaptam arról, hogy miként kaphatnék FCA felügyeletet. Majd utánanézek - írta a magyar hölgy 2-3 hónapja, aki a Linkedin szerint ingatlanügynök.
          Még nem kaptam választ.
          Nem is szeretnék kapni.
          Mi az, hogy "meg van említve"?? Egy szerződésben nem "említeni" kell egy pénzügyi felügyeletet.
          Az IronFx a tőzsdefórumon intézi az ügyeit? Miért nem tiltják ki az ilyen figurákat innen - nem értem.

Hozzászólás

valakivel osszekeversz mert sosem oktattam sot a bónusz arbitrázs ellen dolgoztam, pár embert rúgtam is ki emiatt ez koztudott...
            A bökkenő az hogy ezt is te írtad, persze nem nyilvánosan azt sem tudod már mikor, kinek mit hazudtál:

sosem akartuk azonnal megszuntetni a bonus abuserek csapatát

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megemlítve egy zsáknyi felügyelelet megvan említve.
              Mikor számlát nyitottam volna nagy hebegést kaptam arról, hogy miként kaphatnék FCA felügyeletet. Majd utánanézek - írta a magyar hölgy 2-3 hónapja, aki a Linkedin szerint ingatlanügynök.
              Még nem kaptam választ.
              Nem is szeretnék kapni.
              Mi az, hogy "meg van említve"?? Egy szerződésben nem "említeni" kell egy pénzügyi felügyeletet.
              Az IronFx a tőzsdefórumon intézi az ügyeit? Miért nem tiltják ki az ilyen figurákat innen - nem értem.
              írd meg a számlaszámod és megmondom melyik felugyelet alá tartozik...

Hozzászólás

Valahogy nekem ezekről a dolgokról, felügyelet, kifizetés, stb. ez a vicc jut eszembe:

Mesterséges megtermékenyítő iroda hirdeti magát. A kopott irodában gyönyörű nőt fogad egy gyanús külsejű férfi.
                - Én azt akarom, hogy a fiam olyan okos legyen, mint Einstein. A férfi egy kis port szór egy pohár vízbe.
                - Más?
                - Olyan alakja legyen mint egy germán istennek!
                A férfi újabb port szór a vízbe.
                - Még valami?
                - Olyan szép legyen, mint Alain Delon!
                Még egy kis por a vízbe.
                - Más?
                - Ennyi elég.
                - Igya meg ezt a keveréket!
                A nő megissza és azonnal elalszik. A férfi elkezdi gombolni a sliccét:
                - Na majd adok én neked Alain Delont!

Hozzászólás

Kénytelen vagyok itt kérdezni, mert mail-en keresztül meglehetősen nehézkes válszt kapni:
                  1 Szabó Linda még a kapcsolattartóm? Ha nem, akkor ki? Sajnos nem kapok választ Tőle az utóbbi hetekben.
                  2 Én melyik felügyelethez tartozom?
                  3 Bak Norbert telefonszámát legyen kedves megadni, akár privátban is. Gondolom nem titkos?

Köszönettel.

Hozzászólás

Nincs más vágyam mint Önnel levelezni.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nincs más vágyam mint Önnel levelezni.
                      ennek orulok akkor várom a levelet...

Hozzászólás

Pszichopata.

Hozzászólás

Érdekes erre válaszolsz, de arra , hogy hova tűnt az egyik ügyfél account managere arra nem....

1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 5. 2. em. 5.

Aki keres itt is megteheti ugye?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Érdekes erre válaszolsz, de arra , hogy hova tűnt az egyik ügyfél account managere arra nem....
                            Ha az Én kérdésemre gondoltál, privátban kaptam választ, hogy3 hónapon belül a 3, kapcsolattartómnak örülhetek. Persze nem értesített senki, nekem kell fórumon keresztül kutatnom.

És persze feldolgozás alatt áll a kiutalásom...

Hozzászólás

• Haljatok ,gyerekek ezek a felügyeletek sokat nem osztanak szoroznak ,inkább a biztosító védhet az inkorrekt brokiktól akik törvény jog hézagát használják ki a nagy bankok árnyékában ,de ha nem akar csődbe menni akkor az cumi , e szép cégnél fel tornásztam a számlám a max bizti összegre és ki utaltatni meg nem tehetem , mert annak sem küldik vissza aki soha nem kereskedett . A magyar képviseletre jogosultság ca 300,000ft tökével bérelt irodával , no meg N z feljebb közölt címével a Ciprusi üres kasszával együtt ,ez tényleg jó csomag...

Hozzászólás

• Kedves Kereskedő,
                                Ügyfelei iránti folyamatos elkötelezettségét és támogatását bizonyítva az IronFX Global rendszeresen szervez ingyenes oktatási programokat.

Annyira megható

Más: a Cysec megkeresésünkre határozottan tagadta hogy tudna a jómadarak kinullázós akciójáról (az ironnál azt mondják az ügyfeleknek hogy ezt a felügyelet javasolta nekik) és kérték hogy hogy küldjük már el a levelet amit erről a cég küldött.

Tehát mindenki aki kapott a kinullázós mailből legyen szíves küldje el a Cysec-nek!

Hozzászólás

Working...
                                X