Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Kereskedő,
    Ügyfelei iránti folyamatos elkötelezettségét és támogatását bizonyítva az IronFX Global rendszeresen szervez ingyenes oktatási programokat.

Annyira megható

Más: a Cysec megkeresésünkre határozottan tagadta hogy tudna a jómadarak kinullázós akciójáról (az ironnál azt mondják az ügyfeleknek hogy ezt a felügyelet javasolta nekik) és kérték hogy hogy küldjük már el a levelet amit erről a cég küldött.

Tehát mindenki aki kapott a kinullázós mailből legyen szíves küldje el a Cysec-nek!

Ide kell?

info@cysec.gov.cy

Mi legyen a szöveg?

Itt jegyzem meg, a mirrorról sem fizetnek!

Hozzászólás

• allitolag az iron ategenged 400$ az ecn-re aki mirrorozni akar
      szerintem ez csak idohuzas

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Itt jegyzem meg, a mirrorról sem fizetnek!
        Erről beszéltünk...

Ügyfél törli a nagy összegű, hónapok óta várakozó kiutalási kérelmét saját kezűleg, majd elkezd szarakodni a kis pénzekkel. Aztán mikor a nagyobb pénzek jönnek hirtelen elakad a kifizetési lendület.

Az ironfx egy csaló, szélhámos cég, ne bízzatok bennük.

Aki ezekután mégis bekajálja a hazugságaikat annak gratulálok.

Hozzászólás

Erről beszéltünk...

Ügyfél törli a nagy összegű, hónapok óta várakozó kiutalási kérelmét saját kezűleg, majd elkezd szarakodni a kis pénzekkel. Aztán mikor a nagyobb pénzek jönnek hirtelen elakad a kifizetési lendület.

Az ironfx egy csaló, szélhámos cég, ne bízzatok bennük.

Aki ezekután mégis bekajálja a hazugságaikat annak gratulálok.
          igen ez igy van csakhogy ez egy zsarolas mert vagy ezt teszed 400$ korokkel vagy idovel nullazak a szamlat
          gazemberek varsz 4 honapot a kiutalasra aztan megzsarolnak

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            igen ez igy van csakhogy ez egy zsarolas mert vagy ezt teszed 400$ korokkel vagy idovel nullazak a szamlat
            gazemberek varsz 4 honapot a kiutalasra aztan megzsarolnak
            Ha tudnának legális módot az eltörlésre már rég megtették volna. Most is csak próbálnak beszaratni mindenkit.

Gondolom Zoli rájött, hogy ha valaki elviszi a balhét az ő lesz, és kicsit tele a gatya.

Hozzászólás

• Szerintem az ironnal szartak be de nagyon erzik a vesztuket
              remelem ez az utolso probalkozasuK es senki nem cumizza be

Hozzászólás

• A vilageso ceg fejlodik ugye zoltan?

Hozzászólás

Pontosan, remekül átlátod, így a balekok még a nagy visszakéréseket
                  is törölték, a cyseces panasz is okafogyottá vált!

Azért el kell ismerni, a simlizéshez nagyon értenek.
                  Nem olyan butácskák ám ők! Az egész Ponzi szépen meg volt
                  tervezve az elejétől kezdve! A pénzeket pedig a legváratlanabb
                  időben nyúlták le, mert ki gondolta, hogy amikor átbuzerálják
                  a bónusz rendszert, akkor történik majd meg ez!
                  Így aztán gigantikus összegek ragadtak bent, sokaknak.
                  Ez zseniális, "gratulálok". Csalni, félrevezetni, ködösíteni remekül tudnak.
                  És vastag bőr is van az arcukon, úgyhogy megy ez nekik!

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    allitolag az iron ategenged 400$ az ecn-re aki mirrorozni akar
                    szerintem ez csak idohuzas

Persze, mert törölni kell akkor a visszakéréseket.
                    Ennyit megér nekik az.
                    Mindennek van értelme, logikája!

Hozzászólás

• Volt egy barátom már nem él szegény, volt egy szavajárása lassú víz partot mos ,és aki nem szerette az egyenes beszédet azt benzinnel locsolgatta és a gyufa szálat a doboza fel állítva az újára támasztva pöckölgette a férgek felé ,és milyen szépen énekeltek !

Most egy 1984 születésű múlt nélküli senki gondolja ,hogy életében nem jön el egy ilyen perc Hi hi hi !!! Kicsi e világ gyerekek ...

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/forex...nal-investors/

Hozzászólás

• a vilagelso fostalicska
                          vagy befektetot talalnak vagy csod

Hozzászólás

• a Playtech -el nem lessz uzlet mert inkabb a playtech a Plus500-al uzletel

Hozzászólás

• csak mert iszonyúan fáj a fejem és unatkozok
                              írta zoltan"igazmondo" nemeth:

"A kérdés ebbe a topic-ba jott így a személyes véleményemet tudom csak leírni.
                              Kétség sem fér hozzá hogy az IB régi és nagy cég. Ok viszont csak részvényekben és opciókban jók. A Forex termékekben az IronFX sokkal jobb szolgáltatást nyújt. Nem véletlenul vagyunk a világranglista 3. fokán csekély négy év alatt míg az IB a top tízben sincsen sajnos. "

"A tokegarancia az egyik legfontosabb.
                              Fentebb már leírtam párszor hogy milyen tokegaranciákkal rendelkezik az IronFX. Ha ossze adjuk akkor 220.000€-ig biztosítva vagy."

"18 likviditás szolgáltatót akik AAA minosítéssel rendelkeznek általában NEM az olcsóságuk miatt választ egy brókercég."

"Az irodák meg a dolgozók számát pont pozitívumnak tekintem, mert más nagyobb brókerekkel ellentétben hozzánk be tudsz sétálni az irodába ha úgy tartja a kedved. Emellett pont a globális lefedettség a titka a gyors fejlodésunknek."

"A Forex-ben a szolgáltatásunk verhetetlen"

"Jelenleg sem teljesítenek pozíció nyitást a Likviditás szolgáltatók így nem tudom meddig tart ez az állapot. "

"Úgy látszik sokan próbálják rossz hírét kelteni az IronFX-nek, és olyan információk terjednek amiknek nincsen valóság alapja."

"Egészen idáig csak 2 személy ít nekem direkt e-mailt azzal kapcsolatban hogy problémájuk van a kiutalással."

"gond nem lesz úgyhogy aggodalomra semmi ok"

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                valakivel osszekeversz mert sosem oktattam sot a bónusz arbitrázs ellen dolgoztam, pár embert rúgtam is ki emiatt ez koztudott...

Nevezd aminek akarod és gondold ahogy akarod, a végeredmény ugyanaz
                                Azok keltik a hangulatot akik fájlalják hogy hogy megállítottuk a visszaélést.

Ha neked és barátaidnak nincsen semmilyen érdekeltséguk már az IronFX-nél akkor mondd csak mégis mit érsz el a torténeteiddel?!? valaki felbérelt hogy terjesszél hitelrontó dolgokat?
                                Tisztelt .................................!

A Magyar Nemzeti Bankhoz (MNB) megküldött levelezésére, csatolt dokumentumaira és képernyőmentéseire, , az IRON FX Global Ltd. (Befektetési vállalkozás) megkeresésére az alábbiak szerint válaszolunk.

Tájékoztatjuk, hogy a Befektetési vállalkozás határon átnyúló befektetési szolgáltatást nyújtó pénzügyi intézmény, melynek székhelye Cipruson található. A hatályos jogszabályok alapján amennyiben a Befektetési vállalkozás Magyarországon végzett határon átnyúló szolgáltatása megsérti vagy bizonyíthatóan fennáll annak a veszélye, hogy megsérti a Magyarországon hatályos előírásokat, vagy a Felügyelet hiányosságot észlel a Befektetési vállalkozás működésében, akkor a pénzügyi felügyeletet ellátó hatóság tájékoztatja a székhely szerinti illetékes felügyeleti hatóságot.

Tájékoztatjuk, hogy az MNB a Befektetési vállalkozás vonatkozásában megkereste a ciprusi társhatóságot.

ECNSTP számla 03.11.én lett kezdeményezve a kiutalás 5600 EUR-ról.

Azóta nem sikerült kiutalni, gondolod, hogy más kelti a hangulatot? Mindenki kelti, mert amatőr cég vagytok, pénzért mindenre képesek vagytok. Te is csak egy egyszerű koldus vagy, hál istennek már nem sokáig fogtok tetszelegni itt a fórumon, úgyhogy élvezd ki.

Hozzászólás

Working...
                                X