Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt .................................!

A Magyar Nemzeti Bankhoz (MNB) megküldött levelezésére, csatolt dokumentumaira és képernyőmentéseire, , az IRON FX Global Ltd. (Befektetési vállalkozás) megkeresésére az alábbiak szerint válaszolunk.

Tájékoztatjuk, hogy a Befektetési vállalkozás határon átnyúló befektetési szolgáltatást nyújtó pénzügyi intézmény, melynek székhelye Cipruson található. A hatályos jogszabályok alapján amennyiben a Befektetési vállalkozás Magyarországon végzett határon átnyúló szolgáltatása megsérti vagy bizonyíthatóan fennáll annak a veszélye, hogy megsérti a Magyarországon hatályos előírásokat, vagy a Felügyelet hiányosságot észlel a Befektetési vállalkozás működésében, akkor a pénzügyi felügyeletet ellátó hatóság tájékoztatja a székhely szerinti illetékes felügyeleti hatóságot.

Tájékoztatjuk, hogy az MNB a Befektetési vállalkozás vonatkozásában megkereste a ciprusi társhatóságot.

ECNSTP számla 03.11.én lett kezdeményezve a kiutalás 5600 EUR-ról.

Azóta nem sikerült kiutalni, gondolod, hogy más kelti a hangulatot? Mindenki kelti, mert amatőr cég vagytok, pénzért mindenre képesek vagytok. Te is csak egy egyszerű koldus vagy, hál istennek már nem sokáig fogtok tetszelegni itt a fórumon, úgyhogy élvezd ki.

Nem, az Iron pontosan azt képzelte és eltervezte előre, hogy büntetlenül
    lenyúlja az ügyfelek pénzét. Jó, a részvényesek pénzét nem sikerült
    begereblyézni. Azt gondolták ezt meg lehet csinálni és büntetlenül
    megúszni.
    Nagyot csalódnék a rendszerben, ha így lenne.
    De szerintem, ha nagyon lassan is, de be fognak érni az eljáráshegyek.
    Ha nagyon lassan is, de valahogy a ciprusi BEVA-nak is kell rendeznie
    20.000 EUR-ig a számlát. Hiszen ez unión belüli ügy, az egész
    unióra hatással lehet, ha nincs ez az ügy megfelelően kezelve!
    Szerintem még a Cysecet sem kell fikázni, jó, a tempójuk nem F1-es.
    De lehet, ezres nagyságrendű panaszt kezelnek.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      valakivel osszekeversz mert sosem oktattam sot a bónusz arbitrázs ellen dolgoztam, pár embert rúgtam is ki emiatt ez koztudott...

Nevezd aminek akarod és gondold ahogy akarod, a végeredmény ugyanaz
      Azok keltik a hangulatot akik fájlalják hogy hogy megállítottuk a visszaélést.

Ha neked és barátaidnak nincsen semmilyen érdekeltséguk már az IronFX-nél akkor mondd csak mégis mit érsz el a torténeteiddel?!? valaki felbérelt hogy terjesszél hitelrontó dolgokat?
      Vádolod valamivel Zoli? Ha szerinted hitelrontás akkor pert kell indítani. De persze te csak hazudozol tovább.

Hozzászólás

• gyerekek csak dolgozik a Cysec
        https://www.atozforex.com/news/break...mexfx-license/

Hozzászólás

• ha megtettek a commexfx-el megtehetik az ironnal is

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ha megtettek a commexfx-el megtehetik az ironnal is
            hmm ez ezért érdekes...

Főleg az a rész, hogy kötelesek azonnal kifizetni az ügyfeleknek a betétet és a PROFITOT!!!

Itt Iron vagy sürgősen fizet vagy csődbe megy, de akkor viszont mehetnek a letöltendők is valószínűleg...

Szükségem lenne egy magyar TC-re, a weboldalról már eltakarították.. Igazából bármi ami magyar nyelvű szabályzat jól jönne. THX

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              hmm ez ezért érdekes...

Főleg az a rész, hogy kötelesek azonnal kifizetni az ügyfeleknek a betétet és a PROFITOT!!!

Itt Iron vagy sürgősen fizet vagy csődbe megy, de akkor viszont mehetnek a letöltendők is valószínűleg...

Szükségem lenne egy magyar TC-re, a weboldalról már eltakarították.. Igazából bármi ami magyar nyelvű szabályzat jól jönne. THX
              Igen ez azert erdekes mert ha a commexfx-nel ez a szitu akkor az ironnal is ez az eljaras
              kivancsi vagyok mi tortenik ...ha nem tud fizetni a commex fizet-e a ciprusi BEVA es ez mennyi ido?

Hozzászólás

• Mit gondoltok, a magyar pernél érdemes beidézni tanúnak Németh Zoli illetve a számlamenedzser mellett Pintér Petit is?
                Bónuszos számlán nagyon sokat nyertek, akkor ezért elismerést érdemeltek az irontól most ugyanezért csalónak minősítik az ügyfelet. Érdemes lenne ezeket a félreértéseket a bíróságon tisztázni.

http://www.profit.hu/ironfx-szakvelemeny2013

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mit gondoltok, a magyar pernél érdemes beidézni tanúnak Németh Zoli illetve a számlamenedzser mellett Pintér Petit is?
                  Bónuszos számlán nagyon sokat nyertek, akkor ezért elismerést érdemeltek az irontól most ugyanezért csalónak minősítik az ügyfelet. Érdemes lenne ezeket a félreértéseket a bíróságon tisztázni.

http://www.profit.hu/ironfx-szakvelemeny2013
                  Persze, hogy érdemes!
                  Amúgy ki a fene az a Pintér Peti?

Menjen el az összes érintett, Jóska, Sára, Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárba' !

Ha nyílt lesz a tárgyalás, akkor még én is elmegyek, hogy legalább röhögjek egy jót. Mert pénz ebből szerintem már nem lesz.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    hmm ez ezért érdekes...

Magyart nem sikerült kibányászni, bár arra jogilag nem hivatkozhatsz amúgy se (ld. 28-as pont). De van pár régebbi TC hátha valami hasznát veszitek.

Az utolsó kettő az két verseny, de ami miatt érdekes, az a benne található TC hivatkozás, hogy mi volt érvényben akkoriban.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Valaki küldött már ironnak fizetési meghagyást? Ha igen, mi a tapasztalat? Átvették, nem vették át, elismerték, nem válaszoltak, stb...

MNB-től válaszoltak a reklamálásomra, azt mondják legyek türelemmel 30 napjuk van hogy válaszoljanak. faxa...

Hozzászólás

• Sajnos nem olvastam ezt a fórumot amikor beutaltam az Ironfx-hez.
                        Persze hallottam a problémáról, de az ironnál biztosítottak róla, hogy ez csak a bónuszos számláknál áll fent.
                        Semmi baj,gondoltam én nem akarok bónuszos számlát. Megnyitottam a számlát.
                        Beutaltam nem kevés pénzt. 2015. május 28.-án kiutaltam mert úgy éreztem a kereskedés alatt, hogy valaki ül velem szemben a másik oldalon. Pl.: DAX-on teljesen likvid időszakban 14 pip-el került odébb a jegyzésem. Megreklamáltam, persze válasz nem érkezett. Azt már nem is írtam meg, hogy nem engednek be a trade-be vagy nem engednek ki. Inkább menekülni szerettem volna ettől a cégtől. Azóta is várom a pénzem, ennek holnapután 3 hete. Beszéltem több emberrel Többet között Németh Zoltánnal.

AZ ÉN SZÁMLÁM NEM BÓNUSZOS SZÁMLA ÉS SOHA NEM IS VOLT ILYEN SZÁMLÁM!!!
                        Ezek ellenére telefonon azt az infót kaptam ugyancsak Német Zoltántól:
                        "Azért csúszik a kifizetésem, mert náluk minden számla egyenlő elbánásban részesül, meg is követelik tőlük a felügyeleti szervek."
                        Akkor most mi van???
                        A legkomolyabb, hogy senki az IronFx-nél nem tud egy tól-ig időpontot sem amikor várható lenne a pénz.

Hozzászólás

• robert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sajnos nem olvastam ezt a fórumot amikor beutaltam az Ironfx-hez.
                          Persze hallottam a problémáról, de az ironnál biztosítottak róla, hogy ez csak a bónuszos számláknál áll fent.
                          Semmi baj,gondoltam én nem akarok bónuszos számlát. Megnyitottam a számlát.
                          Beutaltam nem kevés pénzt. 2015. május 28.-án kiutaltam mert úgy éreztem a kereskedés alatt, hogy valaki ül velem szemben a másik oldalon. Pl.: DAX-on teljesen likvid időszakban 14 pip-el került odébb a jegyzésem. Megreklamáltam, persze válasz nem érkezett. Azt már nem is írtam meg, hogy nem engednek be a trade-be vagy nem engednek ki. Inkább menekülni szerettem volna ettől a cégtől. Azóta is várom a pénzem, ennek holnapután 3 hete. Beszéltem több emberrel Többet között Németh Zoltánnal.

AZ ÉN SZÁMLÁM NEM BÓNUSZOS SZÁMLA ÉS SOHA NEM IS VOLT ILYEN SZÁMLÁM!!!
                          Ezek ellenére telefonon azt az infót kaptam ugyancsak Német Zoltántól:
                          "Azért csúszik a kifizetésem, mert náluk minden számla egyenlő elbánásban részesül, meg is követelik tőlük a felügyeleti szervek."
                          Akkor most mi van???
                          A legkomolyabb, hogy senki az IronFx-nél nem tud egy tól-ig időpontot sem amikor várható lenne a pénz.
                          tegyel panaszt a cysec-nel ez az elso lepes
                          a penzt az ne nagyon vard mert uresa kassza a vilagelsonel

Hozzászólás

• Hurrá

Az a baj, nem hiszem, hogy a sysec segít.
                            Úgy vélem cinkos összeborulás van, egyébként már rájuk szálltak volna.
                            Valami magasabb szinten fogom kezdeni.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              tegyel panaszt a cysec-nel ez az elso lepes
                              a penzt az ne nagyon vard mert uresa kassza a vilagelsonel
                              Én azt nem értem,hogy ha ne várja a pénzét mert azt nem kapja vissza,szóval az a pénz hová lesz?Akkor milyen pénzel kereskedik egyáltalán?
                              Mert gondolom a számláján még ott a pénz,akár kereskedhetne is vele.
                              Vagy az csak egy virtuális money?
                              Az ő "fizikai" pénze hol van akkor?

Hozzászólás

• robert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hurrá

Az a baj, nem hiszem, hogy a sysec segít.
                                Úgy vélem cinkos összeborulás van, egyébként már rájuk szálltak volna.
                                Valami magasabb szinten fogom kezdeni.
                                nem segit de elobb utobb ,ha gyulnek a panaszok majd valami tortenik

Hozzászólás

Working...
                                X