Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ádám az account managered megírta neked hogy értelmetlen találkoznotok, mert nem az o hatáskore az ugyed.
    Pereskedni szeretnél, akkor intézzed az ugyvédeddel a dolgokat, és majd a mi kogi osztályunk válaszol neki...
    Tolem és a tobbi alkalmazottól minden információt megkaptál amire szukséged lehet!
    Azért egy kávéval megkínálhatná és dumálhatna vele pár percet az account managere, ha már 5. hónapja bent van a pénze, nem?

Amúgy a jogi osztályotok SOHA nem válaszol SENKINEK. Ettől függetlenül minden szükséges információ rendelkezésre áll.

Hozzászólás

• azert ez egy perverz jatek az irontol... barmit megtehetnek mert Markos es a ciprusi elnok cimborak... tehat:
      nem fizetnek es nem is fognak
      a cysec nem fog csinalni semmit mert politikailag kontrolalt
      ha a penzedet akarod perelsz de ez hosszu es maceras elhuzodhat 2 evig is
      vagy kihedgeled a penzed

Hozzászólás

• Hali

Nekem is van számlám az IronFX-nél.A mai napon kezdeményeztem a hazautalást, és nem éltem vissza semilyen módon a bónusszal.
        Felhívtam a supportot, ott azt mondták hogy 10-15 nap mivel vizsgálatok folynak a bónusszal visszaélők ellen! Meglátjuk mi lesz. Írok majd ide hogy mi a helyzet a hazautalásommal......

üdv

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azért egy kávéval megkínálhatná és dumálhatna vele pár percet az account managere, ha már 5. hónapja bent van a pénze, nem?

Amúgy a jogi osztályotok SOHA nem válaszol SENKINEK. Ettől függetlenül minden szükséges információ rendelkezésre áll.
          Abból a pénzbol amit eddig kilopott telik neki pár kávéra...

Hozzászólás

Kedves Zoltán

Ezek szerint lopással vádolsz nyilvánosan?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sokak visszautalásával 4 hónapja foglalkoznak...
              300$ remélhetőleg nem okoz problémát. Ha ennyi sem jön vissza, akkor tényleg gond van.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Én csak most regisztráltam ide, de már legalább 1 éve vannak számláim az Ironnál. Most próbálok hazautalni, de nem valami gyors... Mondhatni áll.

Valaki meg tudná mondani, hogy mi számít "csalásnak" az Iron szemszögéből?
                Ha ugyanazon a számlán volt 2felé is nyitot pozi, az már hedgelésnek minősül náluk?
                És milyen szankciókat helyeztek kilátásba?

Illetve minden tippet szívesen fogadok, amit érdemes/ajánlott megtenni, hogy mihamarabb a pénzemhez juthassak.

Valaki kapott mostanában pénzt? Én év elején még kaptam...

Üdv,
                Bob

Hozzászólás

• Adam !! ezt a szep hozzaszolast mented ugye

Hozzászólás

ezeknel az iron alkalmazottaknal elgurult a gyogyszer rendesen
                    vilagelsok...

Hozzászólás

• Sziasztok!

Csak a tisztánlátás végett, ha egy olyan ember elé, aki életében kereskedett elérak valaki egy szla.történetet, annak kb. 5 másodperc kell, hogy levágja róla, hogy bónuszozott-e vagy sem. Bonyolultabb esetekben 10. Nem több, max. 10 mp.
                      A kiutalások január 10-e előtt pedig úgy működtek, hogy kérted, és másnap elindult (Tnap ) és t+2-3-ra USD volt az USD-s bankszámládon.
                      Nos, ha ezen gondolkodunk kicsit, akkor -remélhetőleg- világos, hogy a pénzek hazautalásának nem lehet semmi akadálya azokban az esetekben, ahol nem történt bónusszal való visszaélés. Az egész procedúra, ami kérés-t-t+2-3 nap, azaz summa 5 nap (ami szintén nevetségesen sok) nem hosszabbodhat meg csupán 10 másodperccel, amíg átnézik a számládat, ahol az átnézik azt jelenti, hogy ránéznek a szla. történetre.

300$? -- rohadtul gondot jelent, nem, nem a 300$-od jelent gondot, hanem az, hogy visszakérted.

Hedge számlán belül? Nem, nem baj, mert ilyen van és még életszerű is, nem is kell tovább menni, mint a straddel stratégia, ahol ugyanakkor nyílik long és short is, hirek előtt és 10-15 pip sl után az egyik megmarad (ha mázlid van), szóval ez nem gond.
                      A gond ott kezdődik, hogy a pénz, ami elkülönítve van itt-ott (honlap szerint) éppen nem ott van, ahol kell, hanem emitt-amott, érted...más zsebben van, mivel a pénz nem vész el, csak más emberé lesz.
                      Ezt nevezzük brókerkockázatnak, amit most szépen beszoptunk.

Továbbá most is és mindig is azt az álláspontot képviseltem, hogy egyedül és kizárólag a cég, annak managementje és a benne dolgozók felelősek azért, mert ezt a témát engedték ideáig fajulni.

Igazi címeres ökörnek kell lenni ahhoz, hogy azt gondolja valaki, hogy a no-dep.bonus rendszer fenntartható és hasznot hajt. Egyszerű matek, egyszerű statisztika, ami emögött van, 3-t kell buknod innen,hogy az 1 ide nyertedet kiegyenlítsd és az 1/3-as arányt semmiféle módszerrel sem tudod megoldnai, mert a kereskedők tömege 50-50%-os arányba fognak ide nyerni és innen bukni, így a bónusz veszteséget termel.
                      Azt meg nem is értem, hogy hogy merte azt hinni bárki is, hogy egy "élelmes" kereskedő nem hajol le az ingyen pénzért...marhák.

Szerintem az iron elérte azt a szakaszt 2014 év végén, (a q4ben) ahonnan már nem lehet akvirációval tovább fejlődni és itt volt az ideje kivenni a pénzt. Nem, nem nekünk, azoknak akik mögötte állnak. De ne féljtek, jön majd egy új cég, aki ad majd bónuszt és a végén újra bent marad mindenki pénze, aztán jön majd ismét egy új és így tovább.

Hozzászólás

Én soha nem loptam tőletek és ezt te is tudod Zoli. Több éve vagyok az ironnal, ezután nem ilyen szavakat várnék...

De beszélhetünk arról hol volt a pénzem 1 hónapig, amikor nem volt a számlámon... Erre is várom a választ 4 hónapja.

Hozzászólás

Vállalják azt is, akit érdekel szóljon
                          El tudná ezt magyarázni egy laikusnak. Ezek szerint lenne valami lehetőség, hogy hozzájussak a pénzemhez?

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            El tudná ezt magyarázni egy laikusnak. Ezek szerint lenne valami lehetőség, hogy hozzájussak a pénzemhez?
                            egyszeru az iron athedgeli a penzed a szamladrol ecn szamlara...
                            de mivel mar ecn-rol sem fizetnek ez is csak egy idohuzas

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Be kell fizetni hozzá. Így aztán se az eddigi se az "új" pénzed nem látod többet.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én soha nem loptam tőletek és ezt te is tudod Zoli. Több éve vagyok az ironnal, ezután nem ilyen szavakat várnék...

De beszélhetünk arról hol volt a pénzem 1 hónapig, amikor nem volt a számlámon... Erre is várom a választ 4 hónapja.
                                Kedves Adamv,

Ha jól értem, akkor Te sikeresen szereztél vissza pénzt Tőlük. Megkérdezhetem mi volt a siker kulcsa? Mondhatni igen eltökélt vagyok, hogy visszaszerezzem, ami az enyém.

Hozzászólás

Working...
                                X