Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• bobsurf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Adamv,

Ha jól értem, akkor Te sikeresen szereztél vissza pénzt Tőlük. Megkérdezhetem mi volt a siker kulcsa? Mondhatni igen eltökélt vagyok, hogy visszaszerezzem, ami az enyém.
    Nem, nekem elfogadták és visszaigazolták a kiutalásomat januárban, majd Zoltán hazudozott pár hétig, hogy mindjárt a bankszámlámon lesz stb. aztán azóta is ott van náluk.

Büntető feljelentés, bíróság és sajtó. Ennyit tudsz tenni.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Abból a pénzbol amit eddig kilopott telik neki pár kávéra...
      Kemény szavak, nem csalódtam benned.

Zoltán! Az az érzésem, hogy egy helyben toporogsz Te is és a kis cégecskéd is. Itt az ideje, hogy előre menjetek vagy visszavonulót fújjatok. Most komolyan! Ha van okotok/bizonyítékotok, akkor tegyétek a dolgotokat: nullázzatok, ahogy ígérted. Tényleg! Lássunk már végre valami határozottságot ennyi szerencsétlenkedés után Ha nincs okotok/bizonyítékotok, akkor meg össze kéne húznod magadat, de úgy rendesen: ne okoskodj, ne vádaskodj, ne is írj semmit, csak csöndben várd a sorsod.

2 hete egy csomó embernek kiküldtetek egy ijesztgetős emailt, amiben az állt, hogy a számlaegyenlege nulla alatt van és ha kéri, szépen ki fogjátok fejteni hogyan jött ki ez az eredmény. Azzal mi van? Szerintem azt is el fogjátok sunnyogni, mert mást nem is tehettek. Vagy igen? Mit? Az ügyfeleknek 7 napjuk volt válaszolni, nektek meg mennyi is?

Zoltán! 5 hónap után vagy előre kéne menni, vagy hátra most már tényleg. Bár ahogy a magyar irodát elnézem, az irány nem kérdéses...

Hozzászólás

• http://www.devisen-traden.de/ironfx-...ver-the-world/

https://www.facebook.com/pages/Scamm...67728676590790

http://forex-trading-italiano.de/201...usive-traders/

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          2 hete egy csomó embernek kiküldtetek egy ijesztgetős emailt, amiben az állt, hogy a számlaegyenlege nulla alatt van és ha kéri, szépen ki fogjátok fejteni hogyan jött ki ez az eredmény. Azzal mi van? Szerintem azt is el fogjátok sunnyogni, mert mást nem is tehettek. Vagy igen? Mit? Az ügyfeleknek 7 napjuk volt válaszolni, nektek meg mennyi is?
          az a csomo ember konkrétan 12 volt és ebbol kétlem hogy mindet ismernéd!
          a dontés megszuletett veluk kapcsolatban és az VÁdám is koztuk van.
          a végrehajtás pedig megtorténik nemsokára...

Hozzászólás

Akkor ez azt jelenti, hogy 12 ember kepes volt a csod szelere juttatni a vilagelso ultra brutal brokerceget?

Hozzászólás

igen minden rendben van az IronFX-nél

Ezt büntetőjogi felelősséged teljes tudatában ki mernéd jelenteni még egyszer?

Hozzászólás

• Szép
                Ezeket mind a 12 ember csinálta valszeg akikről szó van.
                irigylem őket...50 millio EUR ragadt bent nekik összesen.
                Szerintem ha összeszámoljuk az összes irodát (ami IronFX tulajdonban van és nem csak bérlik) a szabályozásokat, eszközöket sincs meg már az 50 millió....

Annyit ér egy cég amennyi a cashflowja....hmm...olcsó lesz az Iron csak még kicsit kell várni.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ezt büntetőjogi felelősséged teljes tudatában ki mernéd jelenteni még egyszer?
                  Azt hiszed Zoltán le mer ilyet írni?

Hozzászólás

A 12 emberen kívül (ha már be is vannak azonosítva) a többi aki kérelmezte a visszautalást az akkor miért nem kapta meg?!
                    Ja mert titeket felügyeleti és egyéb szabályozások "kényszerítenek" arra, hogy csakis becsületesen és a TCF betartásával, vagyis egyenlően bánni minden ügyféllel, tehát sajnos csak időrendi sorrendben tudjátok feldolgozni a kiutalásokat.
                    Tulajdonképpen ti vagytok az áldozatok ebben, mert megkötik a kezeteket azok a csúnya ellenőrző szervek akik miatt szégyenfolt esett a neveteken.

Miért nem találtok már ki hihetőbb mesét? Ezt már unjuk hallgatni hónapok óta, legyetek már kreatívabbak és mondjatok valami újabb storyt, hogy ezek után most hogy már tudjátok ki húzott le titeket akkor a többi visszautalást miért nem teljesítitek?

Hozzászólás

• Perhaps eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A 12 emberen kívül (ha már be is vannak azonosítva) a többi aki kérelmezte a visszautalást az akkor miért nem kapta meg?!
                      Ja mert titeket felügyeleti és egyéb szabályozások "kényszerítenek" arra, hogy csakis becsületesen és a TCF betartásával, vagyis egyenlően bánni minden ügyféllel, tehát sajnos csak időrendi sorrendben tudjátok feldolgozni a kiutalásokat.
                      Tulajdonképpen ti vagytok az áldozatok ebben, mert megkötik a kezeteket azok a csúnya ellenőrző szervek akik miatt szégyenfolt esett a neveteken.

Miért nem találtok már ki hihetőbb mesét? Ezt már unjuk hallgatni hónapok óta, legyetek már kreatívabbak és mondjatok valami újabb storyt, hogy ezek után most hogy már tudjátok ki húzott le titeket akkor a többi visszautalást miért nem teljesítitek?
                      Egyébként egyszerűbb a válasz mint hinnéd.
                      Ha hozzá nyúlnának a tőkédhez akkor már perelhetőek 110%-ra. Így, hogy nem nyúlnak hozzá senki se tud semmit tenni a saját országában. Ahogy hozzá fognak nyúlni, akkor lehet pl már itthon is perelni őket.

Tehát azért jönnek ezek a tündérmesék, hogy időt nyerjenek. A sok kirúgás, kevesebb iroda és természetesen ezzel kevesebb engedéllyel is rendelkeznek (nem tudom ezt valaki észre vette-e már) arra jó, hogy olyan köntösbe hozzák ahol a bejövő cashflow és a kintlévőség már kicsit vonzóbb egy befektető számára.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kedves Zoltán

Ezek szerint lopással vádolsz nyilvánosan?
                        Zoli, gondoltam, hogy nem mersz válaszolni rá. Nem csalódtam benned

Ugyanúgy ahogy a pénzt se meritek levenni a számlámról. Ezt ígéred kb 4 hónapja... (Aki nem csinálja a mirrort annak elvesszük a pénzét, kinullázzuk).

Csak azt nem értem minek jársz ide, próbálod ijesztgetni az embereket és te vagy beszarva.

Hozzászólás

• Remélem, hogy amit itt ***** belinkelt, azt mindenki kötelező házi feladat gyanánt ma délután a személyes adataival kitöltve továbbítja is a megfelelő hatóságok, felügyeletek, szervek felé.
                          Ettől többet már nem lehet tenni senkiért sem, ha már valaki vette a fáradtságot és szépen leírt mindent, hogy csak a személyes adatokat kelljen mindenkinek beleírnia, bízom benne hogy nem dolgozott hiába, és azt is remélem hogy itt nem mindenki csak sopánkodik, hanem a saját érdekében (érdekünkben) tesz is valamit.
                          Ha valakinek nem megy az angol akkor konyhanyelvi fordító
                          használja ezt, arra tökéletesen megfelel amire jelen esetben kell.
                          Ha valakinek így sem megy szívesen segítek.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egyébként egyszerűbb a válasz mint hinnéd.
                            Ha hozzá nyúlnának a tőkédhez akkor már perelhetőek 110%-ra. Így, hogy nem nyúlnak hozzá senki se tud semmit tenni a saját országában. Ahogy hozzá fognak nyúlni, akkor lehet pl már itthon is perelni őket.

Tehát azért jönnek ezek a tündérmesék, hogy időt nyerjenek. A sok kirúgás, kevesebb iroda és természetesen ezzel kevesebb engedéllyel is rendelkeznek (nem tudom ezt valaki észre vette-e már) arra jó, hogy olyan köntösbe hozzák ahol a bejövő cashflow és a kintlévőség már kicsit vonzóbb egy befektető számára.
                            igen, igen... mint azt kifejtettem én is egy korábbi hozzászólásomban, hogy csakis időhúzásra játszanak, így teljesen egyetértek veled
                            A kérdés inkább csak ironikus és költői volt

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Zoli, gondoltam, hogy nem mersz válaszolni rá. Nem csalódtam benned

Ugyanúgy ahogy a pénzt se meritek levenni a számlámról. Ezt ígéred kb 4 hónapja... (Aki nem csinálja a mirrort annak elvesszük a pénzét, kinullázzuk).

Csak azt nem értem minek jársz ide, próbálod ijesztgetni az embereket és te vagy beszarva.
                              Ádám az ugyedben a dontés megszuletett a vizsgálat eredménye végleges...
                              ez nem vádaskodás
                              e-mailt kaptál róla hogy mi lesz a kovetkezmény, hamarosan végre is lesz hajtva

Hozzászólás

• Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Akkor ez azt jelenti, hogy 12 ember kepes volt a csod szelere juttatni a vilagelso ultra brutal brokerceget?
                                ez azt jelenti hogy Magyar oldalról 12 embernél állapítottunk meg eddig visszaélést

Hozzászólás

Working...
                                X