Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hát a bojkott nem ér sokat...vannak ott olyan cégek akik rendesen fizetnek és az ügyfelek legnagyobb része nem fog csak azért nem ciprusi céghez fizetni, mert Iron elcseszte. Fxpro, Hotforex, XM, és még sorolhatnám azok a cégek akik pont most tesznek meg mindent, hogy Iron ügyfeleket szerezzenek....és még nem is beszéltünk az új cégekről akik mögött nagyon brutál befektetők vannak....

A Legokosabb ha ezt az ügyet senki sem fogja hagyni, Brüsszelbe viszitek és közben új cégeket kerestek....most nagyon durván alakul át a piac...jönnek újak, régiek mennek tönkre, váltanak emberek...kb 1-2 hónap és sokkal tisztábban lehet látni...addig meg remélem letudjátok zárni Ironnál az ügyeket...

Hozzászólás

• Én is Brüsszelre gondoltam ha minden kötél szakad.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hát a bojkott nem ér sokat...vannak ott olyan cégek akik rendesen fizetnek és az ügyfelek legnagyobb része nem fog csak azért nem ciprusi céghez fizetni, mert Iron elcseszte. Fxpro, Hotforex, XM, és még sorolhatnám azok a cégek akik pont most tesznek meg mindent, hogy Iron ügyfeleket szerezzenek....és még nem is beszéltünk az új cégekről akik mögött nagyon brutál befektetők vannak....

A Legokosabb ha ezt az ügyet senki sem fogja hagyni, Brüsszelbe viszitek és közben új cégeket kerestek....most nagyon durván alakul át a piac...jönnek újak, régiek mennek tönkre, váltanak emberek...kb 1-2 hónap és sokkal tisztábban lehet látni...addig meg remélem letudjátok zárni Ironnál az ügyeket...

Lehet, hogy vannak akik fizetnek, ... még.

De mi van akkor, ha ők is úgy döntenek, hogy mégsem fizetnek? Az ügyfélnek szinte semmi esélye cipruson jogorvoslatra, ahogy ezt az ironfx esete nagyon jól megmutatta.
        Akinek van egy kis esze az átlátja ezt és remélhetőleg hajlandó egy rendesebben szabályozott környezetbe átvinni a pénzét.

Ciprus egy banánköztársaság, ami csak papíron úniós ország. A gyakorlatban semmilyen úniós normatívának nem felelnek meg.

A hotforex pedig az egyik legócskább cég, így remélem, hogy csak viccből említetted. Legfeljebb nektek volt jó a hotforex és az xm, kihedgelni egy kis bónuszt, de van ezeknél klasszisokkal jobb és olcsóbb bróker tucatszám, ráadásul cipruson kívül.

Legyen ez aranyszabály minden kereskedőnek a jövőre nézve:

Ciprusi brókert NEM!!!

Market maker brókert NEM!!!

Ciprusi market maker brókert pedig végképp NEM!!!

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Lehet, hogy vannak akik fizetnek, ... még.

De mi van akkor, ha ők is úgy döntenek, hogy mégsem fizetnek? Az ügyfélnek szinte semmi esélye cipruson jogorvoslatra, ahogy ezt az ironfx esete nagyon jól megmutatta.
          Akinek van egy kis esze az átlátja ezt és remélhetőleg hajlandó egy rendesebben szabályozott környezetbe átvinni a pénzét.

Ciprus egy banánköztársaság, ami csak papíron úniós ország. A gyakorlatban semmilyen úniós normatívának nem felelnek meg.

A hotforex pedig az egyik legócskább cég, így remélem, hogy csak viccből említetted. Legfeljebb nektek volt jó a hotforex és az xm, kihedgelni egy kis bónuszt, de van ezeknél klasszisokkal jobb és olcsóbb bróker tucatszám, ráadásul cipruson kívül.

Legyen ez aranyszabály minden kereskedőnek a jövőre nézve:

Ciprusi brókert NEM!!!

Market maker brókert NEM!!!

Ciprusi market maker brókert pedig végképp NEM!!!
          Azért a hotforex jó cég már bocs. Nem tudom hányszor szeretnétek, hogy leírjam, hogy én nem headgeltem...? De komolyan, eddig azt hittem csak Iron alkalmazottak dillettánsak és nem értik azt amit leírtam...

Egyébként sehol se tudtok tutira menni...láttam én már kanadai, ciprusi, usa, angliai, minden fajta brokit bedőlni. Téves biztonság érzeted lesz ha úgy gondolod, hogy máshol nagyobb biztonságban lesz a pénzed...egyszerűen lépni kell ha valahol valami nem stimmel...ennyi.

Viszont azzal egyetértek, hogy MM cégeket ha más mód nincs rá akkor kerülje mindenki.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azért a hotforex jó cég már bocs. Nem tudom hányszor szeretnétek, hogy leírjam, hogy én nem headgeltem...? De komolyan, eddig azt hittem csak Iron alkalmazottak dillettánsak és nem értik azt amit leírtam...

Egyébként sehol se tudtok tutira menni...láttam én már kanadai, ciprusi, usa, angliai, minden fajta brokit bedőlni. Téves biztonság érzeted lesz ha úgy gondolod, hogy máshol nagyobb biztonságban lesz a pénzed...egyszerűen lépni kell ha valahol valami nem stimmel...ennyi.

Viszont azzal egyetértek, hogy MM cégeket ha más mód nincs rá akkor kerülje mindenki.

Miért? Az alpari.co.uk csődjét is reális időn belül rendezték!
            Mi lehet a bibi pl. az activtrades-nél, ahol 500.000 GBP-ig vagy
            biztosítva az angoloknál, angol a felügyelet is, van negatív számla elleni
            védelem és meglehetősen alacsonyak a költségek, 400X-os a tőkeáttét?
            2001 óta online bróker! Pár órán belül fizet. A profitot Skrill-re teszi.
            Nem görcsöl, nem hívogat, hogy miért kérem vissza a pénzemet.
            Milyen baj érhet ott szerinted? Úgy, hogy nyilván nem az összes
            pénzemet rakom be oda! Ez érdekelne.

Hozzászólás

• Jajj, nah....miért kéne elkerülni az MM céget? Hagyjuk már ezt, hogy MM vagy nem MM.
              Fizet? Igen --> tökmindegy, hogy milyen cég.
              Nem fizet --> akkor is tökmindegy milyen cég.

Senkinek nem volt baja az Ironnal addig, ameddig fizetett, senkit sem érdekelt, hogy MM.

És most trollkodom kicsit, Zali, ne haragudj rám, tudod, hogy szeretlek, de a sensus nem MM (állításuk szerint), így most az a jó.
              Ha meg a asdfgh céget tolnád, ami MM lenne, akkor meg nem lenne vele baj.
              Pénzből élünk, mindketten, tudod és "ahol a pénz, ott a haza" elv alapján ezzel nincs is bajom, csak megemlítettem, mert mint mondtam trollkodós hangulatban vagyok ma. ;-)

Szóval tökmindegy, hogy MM vagy nem MM, csak fizessen ki és ne lopja el a lédet, nekem ez a véleményem.

Inkább a szabályzó hatóságok megléte és kiléte az ésszerűbb megközelítés, hiszen érdekes módon pld az angol felügyelettel az Iron sem mert szórakozni, mert tudták, hogy ők még az 5 órai tea előtt bezáratták volna az egész szarkupacsot, úgy, ahogy van.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miért? Az alpari.co.uk csődjét is reális időn belül rendezték!
                Mi lehet a bibi pl. az activtrades-nél, ahol 500.000 GBP-ig vagy
                biztosítva az angoloknál, angol a felügyelet is, van negatív számla elleni
                védelem és meglehetősen alacsonyak a költségek, 400X-os a tőkeáttét?
                2001 óta online bróker! Pár órán belül fizet. A profitot Skrill-re teszi.
                Nem görcsöl, nem hívogat, hogy miért kérem vissza a pénzemet.
                Milyen baj érhet ott szerinted? Úgy, hogy nyilván nem az összes
                pénzemet rakom be oda! Ez érdekelne.
                Pont arra akarok rámutatni, hogy nem általánosítani kéne...attól, hogy activtrades jó nem az összes uk broker jó...

de ne értsetek félre...hulljon a férgese, én nem védek senkit sem....csak nem kéne abba a hibába esni, hogy nem látjátok a fától az erdőt...

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Jajj, nah....miért kéne elkerülni az MM céget? Hagyjuk már ezt, hogy MM vagy nem MM.

Senkinek nem volt baja az Ironnal addig, ameddig fizetett, senkit sem érdekelt, hogy MM.

És most trollkodom kicsit, Zali, ne haragudj rám, tudod, hogy szeretlek, de a sensus nem MM (állításuk szerint), így most az a jó.
                  Pénzből élünk, mindketten, tudod és "ahol a pénz, ott a haza" elv alapján ezzel nincs is bajom, csak megemlítettem, mert mint mondtam trollkodós hangulatban vagyok ma. ;-)

Szóval tökmindegy, hogy MM vagy nem MM, csak fizessen ki és ne lopja el a lédet, nekem ez a véleményem.

Inkább a szabályzó hatóságok megléte és kiléte az ésszerűbb megközelítés, hiszen érdekes módon pld az angol felügyelettel az Iron sem mert szórakozni, mert tudták, hogy ők még az 5 órai tea előtt bezáratták volna az egész szarkupacsot, úgy, ahogy van.
                  Megint olyan dolgot kevertek ide ami nem ide való....tök mindegy, hogy x cég akit jelenleg szeretek MM vagy nem...nem ezért írom...egyszerűen így gondolom....ha céget képviselnék vagy akarnék akkor itt lenne a logo, és mint eddig is nyomnám...jelenleg nem nyomok senkit és csak a szimpla meglátásomat próbáltam átadni...

Viszont ahogy látom, tök mindegy mit írok le...én bonus headgelő vagyok, mindig egy brókercéget akarok eladni és csak az a jó....trollkodjatok nyugodtan, ez a topic amúgy semmi másra nem jó

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jajj, nah....miért kéne elkerülni az MM céget? Hagyjuk már ezt, hogy MM vagy nem MM.

Pontosan! Akinek van egy kis józan esze, angol felügyelet (FCA) és
                    negatív számla elleni védelem. (EUR/CHF-szerű történet miatt)
                    Természetesen bónusz ilyen helyeken nemigen van.

Hozzászólás

• http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/Get...5-0c94f1026fc2
                      http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/Get...9-ff53fe0f42dc
                      ez a resz azert erdekes
                      Sales persons (including service providers used by CIFs to communicate with clients, e.g. call
                      centers, IBs) must not use aggressive language and exercise pressure to clients in order to
                      invest (deposit more funds) and/or trade

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/Get...5-0c94f1026fc2
                        http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/Get...9-ff53fe0f42dc
                        ez a resz azert erdekes
                        Sales persons (including service providers used by CIFs to communicate with clients, e.g. call
                        centers, IBs) must not use aggressive language and exercise pressure to clients in order to
                        invest (deposit more funds) and/or trade
                        azert itt egy par mocsok dolog fel van sorolva amit az iron es az alkalmazottak elkovettek

Hozzászólás

• Az mm eknél néha szokás elvenni a profitot, beleköt ha skalpolok, meg mindenféle kiskapu van vagy kerül bele előbb utóbb a szerződésbe amire hivatkozva nem fizet, mivel neki az érdeke hogy minél inkább vissza tartsa a lóvét.
                          Pl Etx már nem lehet skalpolni..
                          (Igazi) nem mm sose veszi el a profitot, mert ha kiment a kötésem akkor az a lóvé az enyém, nincs kinek vissza adni, mert a piactól nyertem nem a brókeremtől aki velem szembe fogad.
                          Egy normális bróker úgy működik hogy nyerni megyek oda, az mm eknél meg ezt se azt se lehet, korlátozások pl minimum 5 pipre tehetem a stopot hogy nehogy csak 2 pipet bukjak, inkább legalább 5 öt, arra megy ki hogy vesszek minél többet, mindenféle kifogással semlegesítheti a pozim vagy a profitom és más kicseszéseket is tudnak okozni.

Hozzászólás

• Osztom erla01 véleményét. Amíg ott teljesülnek a megbízásaim ahol én szeretném, és ki is fizetnek rendesen, nekem teljesen mindegy milyen modellben dolgozik a bróker.
                            Amint jönnek az észrevehető trükközések a pozikkal, vagy problémáznak a fizetéssel, odébb kell állni.
                            ECN környezetben is lehúznak félreteljesítésekkel, ha akarnak.
                            Ennek ellenőrzésére lesz jó a ForexRiska új fejlesztése, ami már kiírja, hogy a script futtatása, és a tényleges pozíció bekötése között mekkora csúszást alkalmazott a bróker.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Osztom erla01 véleményét. Amíg ott teljesülnek a megbízásaim ahol én szeretném, és ki is fizetnek rendesen, nekem teljesen mindegy milyen modellben dolgozik a bróker.
                              Amint jönnek az észrevehető trükközések a pozikkal, vagy problémáznak a fizetéssel, odébb kell állni.
                              ECN környezetben is lehúznak félreteljesítésekkel, ha akarnak.
                              Ennek ellenőrzésére lesz jó a ForexRiska új fejlesztése, ami már kiírja, hogy a script futtatása, és a tényleges pozíció bekötése között mekkora csúszást alkalmazott a bróker.

Júúj, 2 pont spread az GBP/USD-n 0 slippage, hol lehet ilyen kondíciókat elérni, melyik bróker ez, ha nem titok? Az egyéb költség, ha van, mennyi a tréden?
                              Köszi.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Júúj, 2 pont spread az GBP/USD-n 0 slippage, hol lehet ilyen kondíciókat elérni, melyik bróker ez, ha nem titok? Az egyéb költség, ha van, mennyi a tréden?
                                Köszi.
                                IronFX mindjárt elsírja magát.
                                Amúgy egy Isten háta mögötti bróker, ahová nem küldenék ki pénzt. Comission 4$/lot összesen.

Hozzászólás

Working...
                                X