Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    IronFX mindjárt elsírja magát.
    Amúgy egy Isten háta mögötti bróker, ahová nem küldenék ki pénzt. Comission 4$/lot összesen.

Látom, köszönöm, érdekes.
    St. Vincent and the Grenadines, hát ez teljesen kizárva.
    És az oroszok is.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Látom, köszönöm, érdekes.
      St. Vincent and the Grenadines, hát ez teljesen kizárva.
      És az oroszok is.
      Van angliai, negatív számlavédelmes bróker normális forex kondíciókkal.
      Lásd kép neve.
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Van angliai, negatív számlavédelmes bróker normális forex kondíciókkal.
        Lásd kép neve.
        Persze, ismerem, ideális.
        Fentebb írtam róla!

Hozzászólás

• Anca aki vezette a global officokat, Markos jobb keze volt mai nap a saját hozzáférését vágta el a rendszerektől és ment el.....ez mindent elárul....Ő egy biztos pont volt az életünkbe. Remélem talált, kapott egy jobb lehetőséget
          Ahogy a hozzászolásokat olvastam a még ott dolgozók azt gondolják hamarosan ez vár mindenkire....

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bíróságon van az ügy.

Magyar iroda.. Voltam ma bent, kellemes családias... vagyis inkább kripta hangulat. Várják a holnap ne nyiss ki emailt. A besúgó srác mehet hétvégén Ciprusra, utána kb 3 ember marad. Nem kérdés mi lesz a vége.
            Nagyon szomorú, hogy megy tönkre amit Zoli felépített sok munkával. Mindegy Zoli van rengeteg ablak még, ha más nem lesz.
            Látogatásunk után 10 perccel lekapcsolták a világítást az irodában.
            Pár hete lehet hátra a budapesti ÉLENJÁRÓ ironfx irodának. Ezt ott is megerősítette a még ott dolgozó 2 account manager egyike.
            Németh Zoli ellen már saját bevallásuk is szerint "lázadnak". Nem szeretnének miatta börtönbe kerülni.

Hozzászólás

• Nagyon felgyorsultak az események.
              Marshall Gittler is kilépett állítólag. Akkor ennyi volt...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagyon felgyorsultak az események.
                Úgyse nézték túl sokan a videóit.

Hozzászólás

Úgyse nézték túl sokan a videóit.
                  30 -on volt a nézettsége mikor belinkelted. Holnapra 100 fölött lesz a fórumunk miatt.

Jól jellemzik ezek a számok a világelsőt.

Hozzászólás

• Az a sok ember aki járkál....

Semmi aktivitás. Azért kívánjunk sok szerencsét majd új tulajnak ha lesz...

Hozzászólás

Osztom erla01 véleményét. Amíg ott teljesülnek a megbízásaim ahol én szeretném, és ki is fizetnek rendesen, nekem teljesen mindegy milyen modellben dolgozik a bróker.
                      Amint jönnek az észrevehető trükközések a pozikkal, vagy problémáznak a fizetéssel, odébb kell állni.
                      ECN környezetben is lehúznak félreteljesítésekkel, ha akarnak.
                      Ennek ellenőrzésére lesz jó a ForexRiska új fejlesztése, ami már kiírja, hogy a script futtatása, és a tényleges pozíció bekötése között mekkora csúszást alkalmazott a bróker.
                      Nincs és sosem volt olyan bróker amelyik ne tudna csalni ezer módon. Ez csak szándék/viszonylag tisztességes működés kérdése.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nagyon felgyorsultak az események.
                        Peti még mindig csak azt tudom javasolni hogyy cseréld le az informátorodat...
                        Marshall ma reggel is tartott eligazítást a kollégáknak!

Koszonom hogy ennyire aggódsz az IronFX dolgozói miatt!

már nem emlékszem melyik dátumot választottad de Júni 1-e elmúlt és a 30-a is nagyon kozel van...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Anca aki vezette a global officokat, Markos jobb keze volt mai nap a saját hozzáférését vágta el a rendszerektől és ment el.....ez mindent elárul....Ő egy biztos pont volt az életünkbe. Remélem talált, kapott egy jobb lehetőséget
                          Ahogy a hozzászolásokat olvastam a még ott dolgozók azt gondolják hamarosan ez vár mindenkire....
                          Zalán a te életedben nem tudom hogyan volt biztos pont az Anca.
                          Te is tájékozódj kérlek mielott hulyeségeket írsz...
                          Már tobb mint egy hónapja bejelentette az Anca hogy vissza kell menjen a szulohazájába személyes okok miatt

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Peti még mindig csak azt tudom javasolni hogyy cseréld le az informátorodat...
                            Marshall ma reggel is tartott eligazítást a kollégáknak!

Koszonom hogy ennyire aggódsz az IronFX dolgozói miatt!

már nem emlékszem melyik dátumot választottad de Júni 1-e elmúlt és a 30-a is nagyon kozel van...

Biztosan ezek a "pletykák" a legnagyobb problémák, ugye Zoltán?
                            Fizetik a csodaszer mirror stp-t az önként, saját maguktól ígért
                            48 órán belül? Erre bezzeg elfelejt válaszolni!
                            Keveseket érdeklő baromságokra viszont azonnal reagál.

Hozzászólás

• Ugyan nem vagyok pszichológus de többen is olvassák ezt a fórumot akik bizony azok. Egyikük véleménye szerint Zoltánunk ***.

Mindenkinek feltűnt hogy a magyar irodával kapcsolatos súlyos gondokat nem kommentálta *** barátunk?

Aki szerint jelenleg az ironfx talpon van az nyújtsa fel a kezét

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zalán a te életedben nem tudom hogyan volt biztos pont az Anca.
                                Te is tájékozódj kérlek mielott hulyeségeket írsz...
                                Már tobb mint egy hónapja bejelentette az Anca hogy vissza kell menjen a szulohazájába személyes okok miatt
                                Biztos a gyenge gyomra miatt, meg nem szeret ülni, jobban szereti a SZABAD levegőt...

Valahogy eszméletlen sebességgel fogynak az emberek, akiket vagy te rugsz ki vagy "családi" problémák miatt lépnek ki.

Arra kell figyelni, hogy minden cégnél van egy balek, ha nem tudod ki az ........

Hozzászólás

Working...
                                X