Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szerintem egyszerű a magyarázat!
    Tipikus, jellemző emberi tulajdonság a hibáinkat, a
    felelősséget rátolni másra. Mindig más a hibás,
    mi magunk sosem.
    Jelen esetben is hasonló történik. Mindenért csakis a
    bónusz csalók a felelősek, senki más. Az Iron korrektül,
    felelősen jár el. Ő nem tehet a kialakult helyzetről.
    Nem is igyekszik megoldani azt. Lesz ami lesz.
    Már az sem érdekli, hogy 5 évi munka vész el.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Zalán a te életedben nem tudom hogyan volt biztos pont az Anca.
      Te is tájékozódj kérlek mielott hulyeségeket írsz...
      Már tobb mint egy hónapja bejelentette az Anca hogy vissza kell menjen a szulohazájába személyes okok miatt

Az alábbi választ 2 hónappal ezelött küldte Ön Nekem, arra a kérdésemre, hogy mikot teljesül a kiutalásom:

"Az biztos hogy nem kell hónapokat várnia"

Jobban tenné, ha a valós problémákra adna válasz itt a fórumon.

Mikor fog végre utalni az Iron??????????????

Aki kapott utalást az utóbbi 1 hónapban tegye fel a kezét! Túl nagy a csönd :í

Hozzászólás

• A budapesti, bezárás szélén álló irodában azt a választ kaptuk a személyes látogatásunk alatt erre a kérdésre hogy SENKINEK sem fizet már a cég.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A budapesti, bezárás szélén álló irodában azt a választ kaptuk a személyes látogatásunk alatt erre a kérdésre hogy SENKINEK sem fizet már a cég.
          az ironfx-et megette a rozsda egy halom ocskaVAS lett a cegbol mar eladni se sikerul senkinek

Hozzászólás

• RUST FX Remelem kedves Zoltanunk megerdemelt piheneset biztos helyen letolti.

Hozzászólás

• Zoltán: Látom megint bujkálsz előlem, megmondanád mikor lesz a beígért nullázás? Nekem még ott a pénz a számlán. Meg mi van a részletes válasszal amit ígértetek?

Milyen szépen fogynak az engedélyek is, Új Zéland, Oroszország.. Meg ha jól hallom Bafin-nal is van valami gondotok....

Hozzászólás

• Fizetési meghagyással valaki jutott valamire?

Hozzászólás

• Perhaps eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha valakinek így sem megy szívesen segítek.
                  Szia. Nekem kellene segítséged, nem tudok angolul. A rendőrségi feljelentésemet elutasították, és nem tudom hogyan tovább.

Hozzászólás

• csak van Marshall daily video kemeny 13latogat
                    https://www.youtube.com/watch?v=4aBM...ature=youtu.be

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      csak van Marshall daily video kemeny 13latogat
                      https://www.youtube.com/watch?v=4aBM...ature=youtu.be
                      Ha lenne olyan kereskedő aki nem bónusz miatt kereskedne ott akkor többen néznék...nem kell meglepődni az ilyeneken

Hozzászólás

• A Marshall videón a monitorok fele ki van kapcsolva az irodában. Biztos az új munkaerőt várják... Ja, nem, biztos még nem értek be a dolgozók.

Hozzászólás

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A Marshall videón a monitorok fele ki van kapcsolva az irodában. Biztos az új munkaerőt várják... Ja, nem, biztos még nem értek be a dolgozók.
                          Dehogy, nincs elég pénz arra, hogy minden monitort bekapcsoljanak. Spórolnak.

Hozzászólás

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A Marshall videón a monitorok fele ki van kapcsolva az irodában. Biztos az új munkaerőt várják... Ja, nem, biztos még nem értek be a dolgozók.
                            Ha minél későbbi videót néztek akkor annál többen vannak az irodába

Lehet most is sokan lesznek hamarosan ha összes nem CY irodából begyűjtenek embereket irodabezárás után...

Hozzászólás

• Zoltán! Tudom, hogy égsz a vágytól, hogy valakit azon kapj, hogy nem tartja a szavát vagy hazudik, mert azzal feléd csökkenne a színvonal, de értelmezzük már együtt a mondatot:

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Teszek egy felajánlást:

törlöm magam erről a fórumról ha az ironfx talpon marad a jelenlegi tulajdonosi körrel júniusig.

Akkor megbuktam mint elemző, semmi keresnivalóm itt.
                              Majd elismered, hogy:

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezzel nem azt mondom hogy a 3 hónap várakozás normális dolog, de most jelenleg ez a helyzet.
                              A bónusszal visszaéloknek lehet koszonni, ok pedig hamarosan mind el lesznek számoltatva...
                              Na most, ha szerinted is 3 hónapnál tovább kell mindenkinek várnia a pénzére, akkor minimum térdeltek, de inkább fetrengtek.
                              Talpon és a helyzet magaslatán semmiképp sem vagytok. Ezenkívül számos helyen megjelent, hogy befektetőt kerestek, illetve a vezetőség nevei is lekerültek a honlapról.
                              Úgyhogy ha Gyula marad, nem sérti a saját szavát, pont.
                              Tudom, hogy csípi a szemecskédet, de ha nem kapjátok össze magatokat sürgősen, akkor eljön az a pont, amikor vissza fogod sírni azokat a boldog békeidőket, amikor még csak Gyula szólogatott be neked...

Tényleg inkább pörögjetek fel, és akinek azt ígértétek, hogy nulláztok, annak nullázzatok.
                              2 hete meg kellene már tennetek, mire vártok?
                              Nem kell a bónuszosokra fogni a kiutalás lassúságát csak csináljátok a dolgotokat.
                              Ha találtatok egy szerintetek csalót, azt szankcináljátok és kész. Hadd haladjanak a kiutalások.

Hozzászólás

• Az megvan hogy "sorry . Your account is blocked" ?

Fejlesztenek az ironos bűnözők.

Hozzászólás

Working...
                                X