Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen
    miért szeretnél ajánlani valakit mint alkalmazott?
    kuldje el nekem az onéletrajzát angolul...

Megint sikerült belekapni egy teljesen irreleváns témába!

A csodaszer mirrort miért nem fizetik ki, Zoltán?
    Ez talán fontosabb téma, nem?
    Fogadjunk Zoltán, hogy erre nem fog válaszolni?

Hozzászólás

• Ez ugyan nenm az Iron oldala, de egy klikkel az Iron oldalára jutni éles számlát nyitandó. Érdekesek a kiutalási dátumok.

http://www.tradeforexstock.com/funding-and-withdrawal

Hozzászólás

• Van köztünk ügyvéd vagy közjegyző aki tudna segíteni fizetési meghagyással kapcsolatban?

Köszönöm

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Érdekes hozzáállás, főleg tőled, aki már nem egy tapasztalatlan kezdő.

Sok bróker nyújt az elején jó feltéteket, hogy így csábítása be az ügyfeleket, aztán később hirtelen változnak a dolgok, de ekkor már késő, ha bent van náluk a pénzed, amit nem mindegy, hogy vissza tudsz-e szerezni, vagy sem.
          Vagy ekkora mázlim van, vagy nem olyan rossz az általános helyzet.
          7 év alatt mindenhonnan megkaptam a pénzem, és sosem voltam benne nyitott pozícióval olyan durva mozgásokban, amik elvihették volna a számlát. Becsődölt brókert sem sikerült kifognom.

Nem azt mondom, hogy ezek után bármelyik brókerhez tennék pénz, csak azért mert jó feltételekkel csábít. Most már alapkövetelmény az FCA felügyelet, és az FSCS biztosítás, vagy valami ehhez hasonló. Mint látjuk a CySEC semmit nem ér. Szerencsére ezekből is lehet már válogatni. Szóval ha jön a trükközés, mint Shortosgyulánál az ETX számlán a végtelen végrehajtási idők, akkor tovább kell állni.

Hozzászólás

• Szerintem az Iron öngólt lőtt a kifizetések vég nélküli elhúzásával. Több kárt okoz magának mint a bónuszcsalók. Aki ezt a döntést meghozta, és nem tett mögé annyi embert hogy max. egy hét átfutással működjön a kifizetés, konkrétan megkárosítja a céget. Nem lesz olcsó a brand-et visszaépíteni, feltéve a szándékot, hogy az Iron a piacon akar maradni. Engem negyedik hete nem fizetnek ki, csont nélkül szabályosan kereskedtem. De az is emegy a *icsába aki a bónuszokkal trükközik.

Hozzászólás

• palpista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem az Iron öngólt lőtt a kifizetések vég nélküli elhúzásával. Több kárt okoz magának mint a bónuszcsalók. Aki ezt a döntést meghozta, és nem tett mögé annyi embert hogy max. egy hét átfutással működjön a kifizetés, konkrétan megkárosítja a céget. Nem lesz olcsó a brand-et visszaépíteni, feltéve a szándékot, hogy az Iron a piacon akar maradni. Engem negyedik hete nem fizetnek ki, csont nélkül szabályosan kereskedtem. De az is emegy a *icsába aki a bónuszokkal trükközik.

Vajon te is elmész az *icsába, ha egy olyan TESCO promót
              megveszel, hogy egyet fizet, 10-et kap? Nem a TESCO felelőssége ez?
              Ha akkora marha, hogy ilyet csinál, az az ő baja, rosszul gondolom?

Hozzászólás

• palpista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szerintem az Iron öngólt lőtt a kifizetések vég nélküli elhúzásával. Több kárt okoz magának mint a bónuszcsalók. Aki ezt a döntést meghozta, és nem tett mögé annyi embert hogy max. egy hét átfutással működjön a kifizetés, konkrétan megkárosítja a céget. Nem lesz olcsó a brand-et visszaépíteni, feltéve a szándékot, hogy az Iron a piacon akar maradni. Engem negyedik hete nem fizetnek ki, csont nélkül szabályosan kereskedtem. De az is emegy a *icsába aki a bónuszokkal trükközik.
                Nem fizetnek, mert nem tudnak. Egyszerűen nincs miből.

Elherdálták az összes pénzt. Az csak egy nagy kamu duma volt hogy 15 milliót nyertek az EURCHF árfolyamgát eltörlésekor. Ekkor bukták el a maradékot is.

(Itt felmerül Zoltán és a többi account manager büntetőjogi felelőssége is azzal kapcsolatban, hogy valótlan infomációkat közölnek a cég helyzetét illetően és az ügyfeleket megtévesztve próbálnak újabb bevételeket szerezni. Ez teljesen törvénytelen.)

Befizetések már előtte sem nagyon voltak, mivel kínából már nem jött pénz, és az volt a fő bevételi forrásuk.

A decemberi 100% promócióra is ezért volt szükség, hogy valamiből jöjjön be pénz, de figyelmeztették az ügyfelek egy részét már akkor, hogy ha bárki is pénzt mer kivenni decemberben az automatikusan abuser-listára kerül.

Erről a bónuszozásról hamarosan felteszem a soron következő cikket, így képet kapnak róla azok is, akik nincsenek tisztában arról, hogy hogyan is ment ez a dolog a cégnél.

Hozzászólás

Elherdálták az összes pénzt. Az csak egy nagy kamu duma volt hogy 15 milliót nyertek az EURCHF árfolyamgát eltörlésekor. Ekkor bukták el a maradékot is.

(Itt felmerül Zoltán és a többi account manager büntetőjogi felelőssége is azzal kapcsolatban, hogy valótlan infomációkat közölnek a cég helyzetét illetően és az ügyfeleket megtévesztve próbálnak újabb bevételeket szerezni. Ez teljesen törvénytelen.)

Befizetések már előtte sem nagyon voltak, mivel kínából már nem jött pénz, és az volt a fő bevételi forrásuk.

A decemberi 100% promócióra is ezért volt szükség, hogy valamiből jöjjön be pénz, de figyelmeztették az ügyfelek egy részét már akkor, hogy ha bárki is pénzt mer kivenni decemberben az automatikusan abuser-listára kerül.
                  Vagyis az ügyfelek pénzét nem tartották külön számlán? A cég pénzével nem keveredhet, elvileg.

Hozzászólás

Erről a bónuszozásról hamarosan felteszem a soron következő cikket, így képet kapnak róla azok is, akik nincsenek tisztában arról, hogy hogyan is ment ez a dolog a cégnél.

Bizonyítékom nincsen rá természetesen, de a véleményem az, hogy
                    unión kívüli bankokba utalgattak maguknak csinos kis összegeket.
                    Így nyilván elfogyott a pénz.

Hozzászólás

• Igen, szemét, mocskos aljadék bónuszosok :-). Nah, képzeld csak el az alábbi szitut. Mész az utcán, látsz egy ezrest, felveszed? Fel, ha jól gondolom...te szemét bónuszcsaló. :-)
                      Vannak azok, akik csaltak a bónusszal, azaz kihasználták a lehetőséget, mert volt hozzá agyuk, pénzük, bátorságuk stb. Vannak akik nem, mert nem volt hozzá agyuk, pénzük,bátorságuk stb.

Igen, a pénzeket elkülönített bankszámlákon tárolta az ironfx, tőled és az ügyfelektől jól elkülönítve, seychelles-i, mauritiusi és egyéb bankszámlákon "elkülönítve" :-)

Aranyosan naív vagy te Pista, hallod-e.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igen, szemét, mocskos aljadék bónuszosok :-). Nah, képzeld csak el az alábbi szitut. Mész az utcán, látsz egy ezrest, felveszed? Fel, ha jól gondolom...te szemét bónuszcsaló. :-)
                        Vannak azok, akik csaltak a bónusszal, azaz kihasználták a lehetőséget, mert volt hozzá agyuk, pénzük, bátorságuk stb. Vannak akik nem, mert nem volt hozzá agyuk, pénzük,bátorságuk stb.

Igen, a pénzeket elkülönített bankszámlákon tárolta az ironfx, tőled és az ügyfelektől jól elkülönítve, seychelles-i, mauritiusi és egyéb bankszámlákon "elkülönítve" :-)

Aranyosan naív vagy te Pista, hallod-e.
                        Egyetértek, minden szavad igaz!

Hozzászólás

• (Itt felmerül Zoltán és a többi account manager büntetőjogi felelőssége is azzal kapcsolatban, hogy valótlan infomációkat közölnek a cég helyzetét illetően és az ügyfeleket megtévesztve próbálnak újabb bevételeket szerezni. Ez teljesen törvénytelen.)

A svájci beavatkozás után beszéltem Nikolettel. Ki akartam venni a pénzt, de azt mondat minden rendben, jól jött ki belőle az Iron, nem úgy mint a többi bróker, és Ő fog szólni Nekem, he baj van, de nem lesz. Hát elfelejtett szólni....
                          Ha nem mondott igazat, felmerül a felelőssége, hogy megtévesztett.

Hozzászólás

Hali szerintem is ez volt az utolsó koporsószeg .

Kedves Ügyfelek!

Az alábbi hivatkozáson, mely folyamatosan frissül, nyomon követhetik a brókercégek veszteség/profit közlésüket:

http://forexmagnates.com/forex-indus...-time-updates/

Tehát a közhiedelemmel ellentétben, cégünk 15millió USD profitot ért el „fekete csütörtökön”, a rendkívüli kockázatkezelésnek köszönhetően. Erről röviden az alábbi cikkben olvashat:

http://www.atozforex.com/news/ironfx...illion-profit/

Most, hogy a piac átrendeződött, az IronFX világelső lett a forex brókerek között és zavartalanul folytatja tovább a működését. Pánikra nincs ok, a ki- és befizetések továbbra is zavartalanul mennek, likviditási gondok nincsenek, a kereskedés folytatódik tovább.

Előzetesen annyit a továbbiakról, hogy Birger Schäfermeier-t az idei évre ismét leszerződtettük, a következő szeminárium február 27-28-án lesz. Részletek hamarosan!

Keressen bizalommal ha kérdése merült fel.

Á ez nem átverés ............

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A svájci beavatkozás után beszéltem Nikolettel. Ki akartam venni a pénzt, de azt mondat minden rendben, jól jött ki belőle az Iron, nem úgy mint a többi bróker, és Ő fog szólni Nekem, he baj van, de nem lesz. Hát elfelejtett szólni....
                              Ha nem mondott igazat, felmerül a felelőssége, hogy megtévesztett.

Felmerül, csak az a baj, ilyenkor telefonon hívnak, ezt nehéz lesz bizonyítanod.
                              Nem véletlen, hogy állandóan hívogatják az ügyfeleket, le nem írnak
                              semmit.

Hozzászólás

• Anno kérdeztem ,ezt mikként viteleztétek ki account managert , no itt a válasz .

Nem készültünk erre, mindenkit váratlanul ért. Köszönhető a cég nagyszerű működési modelljének és a kockázatkezelési rendszernek. A rendszerek végig működtek, sajnos hatalmas spread-et tapasztaltam, de volt ár, lehetett zárni-nyitni, a stoppok és függő megbízások működtek.

Hozzászólás

Working...
                                X