Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te meg ott követed el a hibát, hogy minden egyes kötésnél számolni akarsz a bónusszal. A bónusszal ugyanis mindaddig nem kell számolnod, amíg nem akarsz pénzt kivenni a számláról.
    [/URL].
    Idézem neked Németh Zoltán szavait: "a Bónusz mindaddig úgy van kezelve mint a te pénzed amíg kiutalást nem kezdeményezel."
    Zoltán ezen mondata tökéletesen igaz és Te éppen az ellenkezőjét állítod, amiből az következik, hogy mehetsz az általad említett topikba. Sajnálom, hogy ennyit vesződtél egy elvi hibás táblázattal.
    Ha már egyszer beleugrottál a bónusz-buliba ,nem tudsz a bónusz nélkül mozdulni sem. Minden kötésnél számolnod kell vele.
    Aki akarta, már rég megérthette miről szólt ez a történet, de van aki még mindig küzd az elemekkel.

Hozzászólás

• Totkának igaza van. Már rég azt látom ez a téma megy a legjobban. Mi lenne, ha nem ide írnánk hanem midenki azon keresztül üzenne, amelyik bróker mellett döntött. (jaj most is ideírtam)
      Ez az Ironfx ilyen vonzó lenne?

Hozzászólás

• Ha már ez a "téma" megy a legjobban, esetleg megkérhetnénk Zoltánt hogy a karácsonyi bónuszt hosszabbítsák meg a Magyar fórumozók kedvéért?
        Egy barátom lecsúszott róla és most nyitna egy számlát az Iron-nál.

Hozzászólás

• vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Idézem neked Németh Zoltán szavait: "a Bónusz mindaddig úgy van kezelve mint a te pénzed amíg kiutalást nem kezdeményezel."
          Zoltán nem tudta pontosan elmagyarázni, de ezt már megszoktuk tőle.
          Igen, úgy van kezelve, mint a saját pénzed, a vele megkeresett nyereség a tied. De ha vesztesz nem kell a bónuszt megadnod, így feleződik a veszteséged, mert az a saját tőkéből, és a bónuszból is azonos mértékben vonódik!!!

vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha már egyszer beleugrottál a bónusz-buliba ,nem tudsz a bónusz nélkül mozdulni sem. Minden kötésnél számolnod kell vele.
          Aki akarta, már rég megérthette miről szólt ez a történet, de van aki még mindig küzd az elemekkel.
          Nem haza beszélek, nem ugrottam bele a bónuszba.
          Rólad egy vicc jut az eszembe:

Figyelem, figyelem!-szólal meg az autórádió-Felhívjuk az M7-es autópályán utazók figyelmét hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben robog. Egy autós, aki szintén hallgatja a közleményt hirtelen felcsattan:
          -Hogyhogy egy? Mind!

Úgy látom ülnek veled még mások is abban az autóban.

Engem meg lehet győzni, de csak érvekkel, és számokkal. Ha egy hasonló táblázattal igazolod nekem, hogy szerinted miért nem így működik a bónusz, akkor azt megköszönöm. Még azt is elismerem, ha esetleg én tévedtem. De legyél már szíves számokkal is igazold azt, amiről itt beszélsz.
          Írhatnak a helyeslők is.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha már ez a "téma" megy a legjobban, esetleg megkérhetnénk Zoltánt hogy a karácsonyi bónuszt hosszabbítsák meg a Magyar fórumozók kedvéért?
            Egy barátom lecsúszott róla és most nyitna egy számlát az Iron-nál.
            Kedves Fórumozók jó hírem van!

Meghosszabbította a menedzsment a 100% bónuszt az Újévre való tekintettel!
            Ez még nem hivatalos, így a weboldalra sem kerult még ki. De a héten fel kerul!

Így egészen Január 31-ig lehet kihasználni az akciót!

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Zoltán nem tudta pontosan elmagyarázni, de ezt már megszoktuk tőle.
              Igen, úgy van kezelve, mint a saját pénzed, a vele megkeresett nyereség a tied. De ha vesztesz nem kell a bónuszt megadnod, így feleződik a veszteséged, mert az a saját tőkéből, és a bónuszból is azonos mértékben vonódik!!!
              Elég egyszeruen és érthetoen el lett magyarázva.
              A legtobben túl akarják bonyolítani a dolgot!
              Írtam tobb kulonbozo példát, tessék rákeresni a hozzászólásaimra és végigolvasni.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nekem is jó hírem van.

Egészen bitos vagyok benne, hogy február 1-én a menedzsment megint úgy dönt, hogy újabb 1 hónappal hosszabítja meg a 100% bónuszt, majd március 1.én meg 200% bónuszt adnak, csak itt , csak most, csak nektek, csak azonnal.

TV Shopos "Horst" feelingem kezd lenni.

Egyszerűen arról van szó, hogy Market Maker számlát már csak minél nagyobb Bónusszal lehet rásózni az emberekre.

Hemzsegnek a bónuszt adó MM cégek.

100% bónuszt adnak pl ezek is:
                http://www.tradeviewforex.com/tvf-la...cent-bonus.php

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez a beszéd! Előre is köszönjük (mármint azok nevében akik megértették hogy mire jó a bónusz).
                  Egyébiránt ma már lemarad az a cég a versenymezőnyből, aki nem ad bónuszt.
                  Arról nem is beszélve hogy a bónusz egy fillérjébe sem kerül egy brókercégnek, csak többet keres az üzleten, mert a kezdő kereskedő ígyis, úgyis nagyobb pozíciómérettel fog kötni, ami ugye pedig jó a brókernek.
                  Nem is értem hogy miért kavar ez ilyen vitát, hogy jó, vagy nem jó a dolog egy ilyen fórumon.
                  Akinek tetszik használja, akinek nem, az pedig mellőzze.
                  Le merem fogadni hogy az összes véleménynyilvánító közül a 95%-nak nincs számlája az IronFx-nél, de azért osztja az észt...
                  Tipikus Forex stílus!

Itt egy pár weboldal, hogy ki, milyen bónuszokat ad:

http://100forexbonus-broker.blogspot.hu/

http://www.fxempire.com/forex-broker...deposit-bonus/

http://www.bestforexbonus.com/deposit-bonus

Hozzászólás

• Minél inkább Sün egy cég, annál nagyobb bónuszt ad.
                    Ezek már 200%-nál járnak:

http://www.poojim.com/deposit-bonus/...clusive-bonus/

Hozzászólás

• Még egy utolsó komment a bónuszról.

Minden tőzsde tanfolyamon azt sulykolják, hogy a tőzsde nem online szerencsejáték, nem olyan mint a sportfogadás, hanem ez kő kemény munka.

Ezzel csak az a bajom, hogy a bónusz intézményét az online póker oldalakon, és a sportfogadás oldalakon használták elősször.
                      A lényeg ott is a beetetés. A bónusz megjelenée a tőzsde világában pontosan azt muntatja, hogy a Market Maker számlák bizony sokkal közelebb állnak a szerencsejátékhoz, mint a munkához.

Itt az élő bizonyíték rá.Anglia legnagyobb online szerencsejáték cégénél már bizony a póker, és a sportfogdás mellett ott szerepel a bónuszokkal megnyomatott tőzsde is:

http://financials.williamhill.com/hu/index/#

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Minél inkább Sün egy cég, annál nagyobb bónuszt ad.
                        Ezek már 200%-nál járnak:

http://www.poojim.com/deposit-bonus/...clusive-bonus/

Nálam ez viszi a pálmát a 400%-kal!

http://www.bestforexbonus.com/deposit-bonus/caesartrade

Hozzászólás

Le merem fogadni hogy az összes véleménynyilvánító közül a 95%-nak nincs számlája az IronFx-nél, de azért osztja az észt...
                          Vagy nem látott még éles számlát...

Hozzászólás

• http://poker.williamhill.com/hu/index/

Hozzászólás

Mivel kevesebb mint 20an vitatkozunk itt, így egymagam kiteszem több mint 5%át az Ironfxes számlás tagonkak

@Prozac:
                              kétségtelen, hogy olyan a tőzsde, mint a szerencsejáték. Van aki ésszel csinálja és jól megél belőle, a balekok meg jól elbukják a pénzüket. Pont mint az online pókerben, és a sportfogadásban.

Csak azt nem értem ennek mi köze van ennek a bónuszhoz....

Hozzászólás

• Csak hogy valami IronFx-es dolog is kerüljön ide: az STP/ECN Micro Számlánál mennyi a befizetési minimum? Mert csak a maximumot látom.

Hozzászólás

Working...
                                X