Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Perhaps, nézd, erre írtam korábban, hogy részemről az IronFx jelenleg egy malacpersely, amit majd a CySEC fog feltörni valamikor. Én sem szeretem, ha a pénz nem dolgozik, így úgy döntöttem, hogy a beragadt pénzt dolgoztatom, azaz kereskedem rajta, de az egyenleg nem mehet 20.000EUR fölé. Amikor elérem, ITR, leverage 1:1 és kivárom, amíg vége lesz a történetnek.
    Lehet ez is egy járható út, mármint annak aki tud kereskedni és nyereséget termel. És a maradék 90%?
    Te is tudod, hogy az FX világában 90vs10 az arány a veszteséges és a nyereséges ügyfelek tekintetében, tehát valószínűleg ez a hozzáállás a nagy számok törvénye alapján is az iron malmára hajtaná a vizet, mert ő annak örül ha az ügyfél nem veszi fel a pénzét hanem tovább kereskedik. 100-ból 90 ott is hagyja a pénzét.
    Sokan az fx-et kaszinónak használják (tudja ezt iron is) és pont ez miatt hogy elhúzza a kifizetéseket így némely ember nem tud felülkerekedni a "szenvedélybetegségén" és hozzányúl a visszautalni kívánt számlájához is, mondván ha úgy sem fizet, akkor még nyomok rajta egy-két kört, aztán majd a több pénzt utalom haza.. csakhogy nem nyereséges trédjei lesznek hanem vesztők a nagy többségnek így a csőd szélére került iron máris elérte a célját ezzel a húzással (is).

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      "Azt is megemlítettem korábban hogy az europai kozponti bank biztosítja 100.000 EUR-ig az EU-s bankszamlákat." - Zoli, ez hogy jön most ide? Milyen bankszámlákat biztosít ez EKB? Azt ne mondd nekem, hogy mindenkinek, minden ügyfélnek saját bankszámlája van az iron jóvoltából, mert esküszöm lemegyek hídba és megvárom, míg felavat Orbán Ráhel.
      Max az cégeteknek lehet bankszámlája, amin van 30milla bizi, de ne keverd össze a szezont a fazonnal. Megint milyen badarságról beszélünk?
      az ecb nem biztosít semmilyen bankszámlát, pláne nem természetes személyekét.
      ezeket az adott ország szervei biztosítják.
      http://www.oba.hu/hu/betetvedelem/be...itas-europaban
      itt van országonként, h mely szervezet biztosítja az adott országban a számlákat.
      miért nem lepődök meg, h NZ már megint hülyeséget írt?

Hozzászólás

• Az tisztességtelen kereskedésnek minősül ha: Nyitsz egy számlát az Iron-nál mondjuk 4000 $-al. Utána nyitsz egy újabbat ugyanekkora tőkével! Ha okosabb vagy akkor az ismerősöd nyitja hogy nehezebben vegyenek észre!

Decemberben kaptál mindegyikre 100% bóuszt is!

az egyiken veszel a lehető legnagyobb mérettel EUR/USD-t a másikon eladod.

Ez a csalás az én szemszögemből.Ehhez mi ész kell?

Félreértés ne essék nem védem az Iron-t, mert ez egy hatalmas nagy kamu hogy a Bónuszcsalók miatti ellenőrzések végett nem tudják teljesíteni a kifizetéseket.Nekem is van benn pénzem.....

Hozzászólás

• fearline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az tisztességtelen kereskedésnek minősül ha: Nyitsz egy számlát az Iron-nál mondjuk 4000 $-al. Utána nyitsz egy újabbat ugyanekkora tőkével! Ha okosabb vagy akkor az ismerősöd nyitja hogy nehezebben vegyenek észre!

Decemberben kaptál mindegyikre 100% bóuszt is!

az egyiken veszel a lehető legnagyobb mérettel EUR/USD-t a másikon eladod.

Ez a csalás az én szemszögemből.Ehhez mi ész kell?

Félreértés ne essék nem védem az Iron-t, mert ez egy hatalmas nagy kamu hogy a Bónuszcsalók miatti ellenőrzések végett nem tudják teljesíteni a kifizetéseket.Nekem is van benn pénzem.....
          ok...ez nem csalás csak kitalálta az Iron, hogy ne fizessen.

A másik meg az, hogy nem emiatt nem fizetnek...tacsra ment a risk management program. Ezt most nagyon tagadják, de ez van.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Fules,

Korábban leírtam a menetét a dolgoknak.
            Bár az IronFX nem fog csodot jelenteni de ha mégis ez torténne akkor ugyanúgy megy mint az más cége esetén volt (AlpariUK vagy WorldSpreads)
            Kérdés mikor lesz előbb pénz, ha csődöt jelent, vagy ha nem.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ok...ez nem csalás csak kitalálta az Iron, hogy ne fizessen.

A másik meg az, hogy nem emiatt nem fizetnek...tacsra ment a risk management program. Ezt most nagyon tagadják, de ez van.
              Nem olvastam a Szabályrendszert amit az Iron állít a Kereskedők felé, de lényegtelen is.

A gond nyilván nem a bónusszal visszaélők miatt van,ez szerintem mindenki számára világos.

Hozzászólás

• Vannak, akik tudnak kereskedni, nekik a fenti megoldás jó lehet, jól jöhetnek ki ebből a beragadásból, mert a pénzük dolgozik, s valamikor majd lesz egy nagyobb bejövő tétel a bankszámlájukon, szépen leadózzák és mindenki boldog.

Akik nem tudnak kereskedni, nekik be kell látni, hogy ez nem megy, más megoldást kell találniuk, pld. vannak kifejezetten jó szignálszolgáltatások, amit követve fialtathatják a pénzüket, igaz ehhez is kell tapasztalat és némi gyakorlat. Van itt a fórumon egy kereskedő, elindította a posztját is, nem ugrik be a neve, de róla csak jót írtak, egy hete olvastam bele, divergenciákra kereskedik, van live trade-es konferencia stb stb, őt is meg lehet hallgatni, kötelezettséget nem vállal vele senki.
                Ha nem jól sül el a dolog, akkor is van a pénzügyi sl., amit kötelező tartani, azaz ha túl van a kereskedő egy 20%-os tőkeveszteségen, akkor vegye tudomásul, hogy ez nem az ő asztala és ne erőltesse. Az önfegyelem hiányával senki nem tud mit kezdeni, sem én, sem te, sem senki. Csakis a szla. tulajdonoson áll, hogy hogy jön ki ebből a dologból.

Akik eleve azért jöttek, mert fülükbe jutott, hogy itt ingyen levest osztanak (sok ilyen van), azoknak javaslom, hogy gondolják át az alábbiakat. Befektettek egy dologba, melynek jó esetbe volt hozama, ami sokszorosa annak a hozamnak, amit a bank adott volna, de cserébe most a pénzük egyelőre nem hozzáférhető, de nem veszett el, így felejtsék el ezt a pénzt egy darabig, nem férnek hozzá. Legyen ez egy feltörhetetlen, lekötött betét, *****jó hozammal.

Akik meg ebbe tették bele minden megtakarításukat és most nagyon kell a pénz, kenyérre kell a pénz, szó szerint kenyérre kell (ilyet is ismerek sajnos), azoknak nem tudok mit javasolni. Ezzel nem tud mit kezdeni egy józan gondolkodású ember elméje.

Hozzászólás

• Hali,
                  feltettem a kérdést egy másik egyelőre jól működő szolgáltatónak mit javasolna az iron ügyfeleknek ,

Az XX cég ebben az esetben csak azt tudja jelezni, hogy ilyen helyzetekben a károsult ügyfelek egyenként tegyenek panaszt az alábbi linken keresztül : http://cysec.gov.cy/en-GB/complaints/cifs/

Továbbá az XX esetében az ügyfél eldöntheti azt, hogy pontosan melyik felügyelet alatt szeretne regisztrálni, FCA vagy CySEC. Az XXX cég nem biztosít az ügyfelek számára bónuszokat, éppen azért, hogy az ügyfelek bármikor hozzáférhessenek befektetéseikhez.

Hozzászólás

• Az XX cég ebben az esetben csak azt tudja jelezni, hogy ilyen helyzetekben a károsult ügyfelek egyenként tegyenek panaszt az alábbi linken keresztül : http://cysec.gov.cy/en-GB/complaints/cifs/

Előzetesen kell panaszlevél az Iron felé, amire a "When did you first complain to the CIF?*:" részben hivatkozol. (Alul fel lehet tölteni róla egy PDF-et v. screenshot-ot.)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kedves Fules,

Korábban leírtam a menetét a dolgoknak.
                      Bár az IronFX nem fog csodot jelenteni de ha mégis ez torténne akkor ugyanúgy megy mint az más cége esetén volt (AlpariUK vagy WorldSpreads)

A felugyeleti szerv átveszi a cég feletti iranyítást és átadja az adminisztráció lebonyolítását egy konyvvizsgáló cégnek (lásd Alpari eseténeb KPMG).
                      Ok a számlákat zárolják, nyitott pozíciókat csukják, és az elkulonített ugyfél toke számláról kifizetik az ugyfeleket az adminisztrációs ellenorzések végén (ez hónapokat vehet igénybe).
                      Ha nem lenne elegendo ez a pénz akkor lép életbe a Brókercég saját biztosítása (az IronFX Esetében az Investors Compensation fund ami ugyfeleként 20.000€-t biztosít) valamint a Felugyeleti szervek saját biztosítása.
                      Azt is megemlítettem korábban hogy az europai kozponti bank biztosítja 100.000 EUR-ig az EU-s bankszamlákat.

Világos, de miért nem fizet az Iron, ha nincs csőd helyzet?
                      Még a neki nagyon előnyös mirror stp-t sem?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        azert nem fizeti mert azt a penzt elkoltik. a virtualis penzt a bookrol nem tudjak de ahogy igazi penzt csinalt valaki stp-en azt mar igen

Hozzászólás

• mit gondolsz mibol fizetik a sok alkalmazottat ,bereket ,irodakat ?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egy újabb kérdés amire roppantsegítőkész-zoltán nem fog válaszolni
                            Költői kérdésnek viszont jó.

Hozzászólás

• Perhaps eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egy újabb kérdés amire roppantsegítőkész-zoltán nem fog válaszolni
                              Költői kérdésnek viszont jó.
                              nem fog mert Zoltan sem tud semit.az iron vezetosege titokban tart mindent.
                              Zoli csak nyomja a kamu dumat mert ezert fizetik ,habar egy kicsit belefaradt az utobbi idoben
                              mar az is titok ,hogy kik vannak az iron vezetosegeben...

Hozzászólás

• a vilagelso fostalicska ceg nem tesszi ki a honlapra a vezetoseg es tulajdonosok neveit...furcsa nem?

Hozzászólás

Working...
                                X