Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• palpista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .. az nem állja meg a helyét, hogy tolvajtól lopni nem szégyen. Etikailag.
    Miről beszélsz hogy nem szégyen, tolvajtól nem is lehet lopni mert az nem az övé amit össze lopott, még jó hogy ha te lopnál az emberektől mondjuk 100 ezreket és aztán az utcán leejtesz egy 10000 ft ost én nem adnám vissza neked. Ez már nem erkölcs hanem agyalágyultság, nem is a te tízezresed hanem lopott pénz mért adjam vissza, ha azt mástól loptad, nem tudni kitől, de eleve nem az tied volt, én kiállok a normális erkölcs mellett de ez már röhej hogy szerinted bűn lopni egy rablótól, a jó vagyoksághoz párosuljon normális ész is vagy önveszélyes lesz.

Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A visszaélésnél arra gondoltak, hogy ne nyiss az Iron Fx nél Internal Hedge-re új számlát és szembeállítsd egymással, mert az kockázatnélküli profit.
    Viszont ha másik brókernál nyitottad, az már nem kockázatnélküli profit, mivel más árjegyzés van, más platform, más szerver, más kondíciók stb.

És akkor jöttök itt az erkölcsös dumáról néhányan, ti vagytok az igazi hányinger, meg a Németh Zoltán, aki ezzel a hazug személyiségével vezető tud lenni egy ilyen cégben. Ez mindent elmond.
    Először is ha bónuszos az egyik számlád és össze hedgeled a másikkal akkor a másik lehet kinti, benti, bónuszos, nem bónuszos. Akkor is károsítod a céget, csalás és kész.
    Kiszámolva leírtam nektek mért van így, kérlek aki nem érti ne fárasszon hogy ne kelljen megint itt kiszámolva levezetnem példákkal.

Remélem nem értetted rám is hogy hányinger vagyok mert
    ki akarok hangsúlyozni valamit, én utálom a market makereket és nem is Ironról beszéltem mikor mondtam hogy a bónusszal csalni erkölcstelen hanem én általánosságra értettem hogy ha velem nem szemét egy bónuszt adó bróker akkor én lelki ismeretem nem bírja hogy megkárosítsam és vissza éljek a bónuszával.
    Azért adja hogy sokkal több ügyfele legyen, marketing, ezzel nem lenne baj amíg nem kezd el szemétkedni.

Hozzászólás

• Perhaps eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem biztos hogy az az érdekes hogy itt ki hogyan látja (az iron egymásnak uszította a bónusz hedge és a "normál" kereskedők táborát, ez jó látszik a beírt kommenteken), inkább az lenne már a pozitív dolog és előrehaladás az ügyben ha végre az európai felügyeletek elkezdenének foglalkozni ezzel, és beleásnák magukat a témába, mert a ciprusikorruptbirkapásztor-felügyelet (bár a cysec-et felügyeletnek sem érdemes nevezni), a füle botját sem mozgatja amíg valamilyen európai szervezet aminek ez a hatásköre az orrára nem koppint.

Nyilvánvalónak kell lennie mindenkinek, hogy amíg olyan számlákat sem fizet ki az iron, amelyiken kereskedés sem volt egy darab sem, holott ezeket a számlákat ha kéri a tulajdonos az lenne a minimum hogy azonnal visszautalja, de ő visszatartja 3-4 hónapon keresztül, mindenfajta tlc-re meg a jó*****anyjára hivatkozva, akkor értelmetlen bármiről is beszélni és aki ezt nem látja át és még mindig bedől az iron jóvastagbőrvanapofámon-zoltán képviselőjének a hazugságainak az csak tartson is ki mellettük és tolja be hozzájuk lehetőleg az összes pénzét.

Az biztos, hogy ez megpecsételi a többi Ciprusi bróker sorsát. Ha bármikor történhet ilyen ki fog befizetni az Xm-hez vagy mondjuk FxPro-hoz? Én biztos nem és nem is ajánlom senkinek. A felügyeletük semmit nem ér, ha úgy tartja kedvük lelépnek a pénzzel. Persze azt mondják, sose csinálnának ilyet... Zoltán és az Iron is ezt mondta.

Én több mint 5 hónapja kértem ki a pénzem, azóta sincs sehol, csak a fenyegetőzés és zsarolás szerű dolgok. Nullázás persze sehol, ez is csak egy nagy kamu volt...

Az meg, hogy Polyánszky Attila meg Pálinkás Nikolett azonnal ment a konkurenciához De érdemes tudni, hogy Niki már nincs ott, megsértődött valamin....

Hozzászólás

• Én nem félnék ciprusin tartani keveset, ha mindig utalnám ki a felesleges benti pénzt.
        Ha van bankkártya a számlához és rávezeted a benti egyenleged egy részét a brókerszámládról ami talán nem olyan lassú folyamat, akkor tudsz vásárolni meg automatából ki is vehetsz készpénzt, így könnyen gyorsan kiveszegetheted a benti fölös profitjaid ami már biztonságba lesz.
        Ha mindig csak nem fájó összeget hagysz bent akkor nincs nagy bróker kockázat.

Hozzászólás

• Levél Zoltánnak.. Csak előlem mindig bujkál, berakom ide is mert látom, hogy itt sunnyog egész nap.

Szia

Látom sajnos megint nem sikerült elolvasnod amiről beszélsz, a TCF természetesen nem jelent semmi olyat, hogy amíg ti vizsgáltok valakit addig senkit nem fizethettek ki, SŐT.

De belinkelem neked, ha esetleg nem érted, szívesen elmagyarázom.

http://www.tcfinfo.co.uk/mepasite/49/What_is_TCF.aspx

http://www.tcfinfo.co.uk/mepasite/74...s_and_TCF.aspx

Mondjuk azt sem értem milyen hatóság követel meg ilyeneket tőled. De örülök, hogy ilyeneket írogatsz.

Köszi

Ádám

Head of Sales London? Ez még a beosztásod? Vagy kamu mint az Egyetemi végzettséged?

Hmm hova tűnt Dubai??? Lassan nem marad szabályzó ebben a nagy fejlődésben

Az IronFX Global UK Limited engedélyező és szabályozó szerve a Financial Conduct Authority (FCA sz. 585561)
          Az IronFX Global (Australia) Pty Limited engedélyező és szabályozó szerve az ASIC (AFSL sz. 417482)
          Az IronFX Global (South Africa) (Pty) Ltd engedélyező szerve a Financial Services Board (FSP No 45276)
          Az IronFX Global (Ukraine) LLC az UCRFIN tagja (tagsági szám: 125/10)

Az IronFX Global Limited engedélyező és szabályozó szerve a CySEC (engedélyszám: 125/10)

Figyelitek, hogy felül már Cysec van nem pedig FCA?

Hozzászólás

• en most neztem a honlapot Dubai meg szerepel
            IronFX Global MENA Limited is authorized and regulated by Dubai Financial Services Authority (DFSA no. F002432)

Hozzászólás

• de a hirek szerint( AtoZ forex) 1-2 ember dolgozik a dubai irodaban , ugyhogy hamar bezarjak azt is

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                en most neztem a honlapot Dubai meg szerepel
                IronFX Global MENA Limited is authorized and regulated by Dubai Financial Services Authority (DFSA no. F002432)
                Ha magyarul nézed akkor nincs és még a licence number se stimmel

Hozzászólás

• valoszinuleg az ironfx global limited mena is kulon ceg
                  IRONFX GLOBAL MENA LIMITED
                  Registered offices:
                  301,Level 3, South Tower, Emirates Financial Towers, Dubai International Financial Centre, Dubai, 506548, United Arab Emirates
                  Contact details:
                  9714 000000
                  Business activities:
                  Arranging Custody
                  Registered Number:
                  1662
                  DNFBP:
                  No
                  Status of registration:
                  Active
                  Date of Incorporation:
                  28 August 2014
                  Type of License:
                  Regulated
                  Commercial License Validity Date:
                  28 August 2015
                  Type of Entity:
                  Company Limited By Shares
                  Class of Issued Shares:
                  ordinary shares
                  Ordinary
                  Directors:
                  PETROS G. ECONOMIDES
                  POLYVIOS RIALAS
                  MARKOS ANDREAS KASHIOURIS
                  NEOCLIS NICOLAOU
                  Company SecretaryEMETRIS KYRIACOU
                  Name:
                  IronFX Global MENA Limited
                  Trading Name:
                  IronFX Global MENA Limited
                  Shareholders:
                  IRONFX GLOBAL LIMITED
                  Amount of Authorised Share Capital:
                  USD 1000000.00
                  Number of Issued Shares:
                  500
                  Nominal Value of One Share:
                  USD 2.000000
                  USD 1000.000000
                  Amount of Paid Up Share Capital:
                  USD 1000.00
                  Directors:
                  MARKOS DRAKOS

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nagyon kiváncsi vagy ahhoz képest hogy semmi érdekeltséged nincs az IronFX-el kapcsolatban...

Mindig is én feleltem a magyar piacért, a Levente besegített a dolgok szervezésében.
                    Már régen hazugoztam le Zolit, épp itt az ideje.
                    Tehát nem vagyok ügyfelük:
                    Akkor itt egy segítőkész spanyol hölgy a chaten aki végül átkapcsolt az account manageremhez, Bak Norbihoz, aki szintén rendkívül segítőkész volt. (persze nekem nem is lehet account managerem hiszen semmi érdekeltségem nincs az ironfx-ben...)

Ana Huapaya - Spanish Fri, 06/26/15 02:39:38 pm UTC

Hello Client. How may I help you?

Client 02:40:17 pm

Hi Ana

Ana Huapaya - Spanish 02:40:22 pm

Hi
                    How are you?

Client 02:40:57 pm

can you check my withdrawal WMSF666GSTNK8WU8 please?

Ana Huapaya - Spanish 02:41:30 pm

Sorry sir but I donpt have access to anothe domain
                    I' recommend you
                    to contact your account manager

Client 02:42:01 pm

who is my acc manager?
                    Ana?

Ana Huapaya - Spanish 02:48:59 pm

please
                    let me one second
                    NBak@IronFX.com
                    Norbert Bak

Client 02:50:25 pm

do you have any financial problems?

Ana Huapaya - Spanish 02:50:55 pm

No sir

Client 02:52:00 pm

i'm waiting for 89 usd for 4 months

Ana Huapaya - Spanish 02:52:23 pm

I'd recommend you again to contact your account manager
                    or support

Client 02:53:04 pm

he doesnt answer at all...

Ana Huapaya - Spanish 02:53:35 pm

yes of course

Norbert Bak - Hungarian 02:55:23 pm

Thank you for your chat. Feel free to contact us again.

Ennyi volt Norbi részéről a beszélgetés.

Kedves, nemde?

Tetves 89 usd-t nem képesek kiutalni ezek a szerencsétlenek 4 hónapja...

Németh Zoli, mondtam már hogy szerintem hazudsz ?

Hozzászólás

• Felül már csak a cysec van , eddig az FCA és az ausztrál váltogatta egymást.

Leplezni próbálják a csalást de sokak lementették a korábbi screeneket.

Folyamatosan az angol felügyelettel kérkedtek, éveken keresztül. Most már nem...
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• A Barcelona stadionjában a szponzor hirdető falon sem voltak feltüntetve a vörösök

Hozzászólás

• Alexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A Barcelona stadionjában a szponzor hirdető falon sem voltak feltüntetve a vörösök
                          Érdekes Bak Norbert is el van tűnve pár napja. Ő se dolgozott jól? Vagy csak Zoltánnal együtt bujkálnak...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Érdekes Bak Norbert is el van tűnve pár napja. Ő se dolgozott jól? Vagy csak Zoltánnal együtt bujkálnak...
                            Az én kapcs tartóm is már csak egyik levélre válaszolt még a hét elején ,azóta semmi életjel ...

Hozzászólás

• Alexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az én kapcs tartóm is már csak egyik levélre válaszolt még a hét elején ,azóta semmi életjel ...
                              ki a kapcsolattartód?

Az enyém berezelt, nem mer pénzt bevinni már és várja hogy melyik nap nem kell mennie dolgozni.
                              (Szerintem be se járnak már dolgozni, egész nap sötét van az irodában)

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ki a kapcsolattartód?

Az enyém berezelt, nem mer pénzt bevinni már és várja hogy melyik nap nem kell mennie dolgozni.
                                (Szerintem be se járnak már dolgozni, egész nap sötét van az irodában)
                                Lehet már csak otthonról tartják a frontot ,ez egy elég rendes srác nála nem észleltem a gerinc nélküli hozzá állást ,egy melósként viselkedett de a jelennek állapotoknak megfelelően amit tudattak vele azt átadta úgy éreztem, meg várom a hétfőt a nevével minden írásom meg van a vele való kommunikációkról ,egyébként még nem láttam a nevét a fórumban.

Te találtál jogi képviselőt ezekkel szemben ? Én átadtam az enyémnek nézzen utána a lehetőségeknek ,csak ugye nem ilyen esetekből húznak le 30évet a pályán.

Hozzászólás

Working...
                                X