Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• TP-t zárt a rendszer, MM számlán teljesen szabályos és megszokott, hogy a tp teljesül a GAP-ben, de az SL nem.

TP teljesülés hivatkozása a bróker részéről : MM a számla, oda tetted, ott is teljesül.

SL ugrás magyarázata : ott nem volt ár, mi is csak azt tudjuk adni, amit mi kapunk.

Mi is a probléma ezzel? Jaaaa, azt hiszem érzem. Ez nem túl korrekt, de ez van, ez is csak egy a sok trükk közül. Mindegyik ezt csinálja, ne aggódj.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      TP-t zárt a rendszer, MM számlán teljesen szabályos és megszokott, hogy a tp teljesül a GAP-ben, de az SL nem.

TP teljesülés hivatkozása a bróker részéről : MM a számla, oda tetted, ott is teljesül.

SL ugrás magyarázata : ott nem volt ár, mi is csak azt tudjuk adni, amit mi kapunk.

Mi is a probléma ezzel? Jaaaa, azt hiszem érzem. Ez nem túl korrekt, de ez van, ez is csak egy a sok trükk közül. Mindegyik ezt csinálja, ne aggódj.
      Na ez Nem semmi! Ez egyértelműen az ő malmukra hajtja a vizet! Nem Gond!

Hozzászólás

TP-t zárt a rendszer, MM számlán teljesen szabályos és megszokott, hogy a tp teljesül a GAP-ben, de az SL nem.

Korrekt bróker így intézte:

EURUSD nyitás 1,10065 GAP-el
        TP 1,10471 (több mint 40 pippel rosszabb helyen, pár órán belül jóváírták több számlán is)

http://pichost.me/2018615/

Hozzászólás

• Akkor minden rendben van. Ironról tudjuk, hogy nem korrekt, ő nem így intézi.

Fearline, nehogy írj a dealingek, vagy valakinek, mert elkezdenek ezzel foglalkozni és úgy leköti őket majd ennek a feladatnak a megoldása, hogy nem fognak haladni a bónuszos ügyek felgöngyölítésével. Te sem akarhatod, hogy most emiatt vagy 3-4 hónapot csússzon a soron következő ember vizsgálata, szóval ne írj semmit nekik, nehogy elkezdjenek ezzel is foglalkozni. :-)

Hallod, Zoli, nem akartok még csődöt jelenteni? Nem siettetem, csak kérdem. Véget érne ez a szenvedés, mindenkinek jobb lenne, nem?

Hozzászólás

Akkor minden rendben van. Ironról tudjuk, hogy nem korrekt, ő nem így intézi.

Fearline, nehogy írj a dealingek, vagy valakinek, mert elkezdenek ezzel foglalkozni és úgy leköti őket majd ennek a feladatnak a megoldása, hogy nem fognak haladni a bónuszos ügyek felgöngyölítésével. Te sem akarhatod, hogy most emiatt vagy 3-4 hónapot csússzon a soron következő ember vizsgálata, szóval ne írj semmit nekik, nehogy elkezdjenek ezzel is foglalkozni. :-)

Hallod, Zoli, nem akartok még csődöt jelenteni? Nem siettetem, csak kérdem. Véget érne ez a szenvedés, mindenkinek jobb lenne, nem?
            Érdekes kérdés a videóban, hogy elismerték , hogy Március óta semmi kifizetés nincs. Lassan 4 hónapja nem fizetnek de ez nem csőd?

(igazából februári kikérésről is tudok ami nincs kifizetve és megvizsgálva sem, tehát azóta nem lehet kifizetés)

Hozzászólás

• Undorító, amit a CySEC csinál. Szerintem tisztában vannak a helyzettel, mégsem lépnek. Nem véletlenül hátrált ki sok felügyelet a cég mögül. Ennek ellenére a CySEC a füle botját sem mozdítja. Szerintem van kommunikáció a ciprusi felügyelet és a többi felügyeleti szerv közt, nem hiszem, hogy ne lenne, biztosan jelezték is nekik, hogy valami nem kerek, mégsem tesznek semmit. Gusztustalan, de ez van.

Hozzászólás

Akkor minden rendben van. Ironról tudjuk, hogy nem korrekt, ő nem így intézi.

Inkább csöndben is maradok,dolgozzanak csak!

Mindegy én már nem idegesítem magam....nyitni kell egy új számlát egy másik brókernél ezzel meg majd lesz valami....,de annál jobban nem rühellek semmit mint mikor valaki hazudozik!

Hozzászólás

• Így van, másnál kell trédelni. Mondjuk én tolom az Ironnál is, 20.000EUR-ig jó vagyok, hadd hízzon a kis malacperselyem.

Hozzászólás

Így van, másnál kell trédelni. Mondjuk én tolom az Ironnál is, 20.000EUR-ig jó vagyok, hadd hízzon a kis malacperselyem.
                    nehogy drahma legyen belőle

Hozzászólás

• Úgy látom, k*rva nagy mákom volt, hogy nekem még visszautalták a pénzemet 02.09-én. Szoktam is mondani mindenkinek, hogy az a fontos, hogy az ember szerencsés legyen!

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Úgy látom, k*rva nagy mákom volt, hogy nekem még visszautalták a pénzemet 02.09-én. Szoktam is mondani mindenkinek, hogy az a fontos, hogy az ember szerencsés legyen!
                        Az elég érdekes, mert én Január 23-án kértem ki. Akkor most mégsincs kiutalási sor? Meg TCF? (TCE amire Zoltán gondol... de mindegy tőle elnézhetjük)

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az elég érdekes, mert én Január 23-án kértem ki.
                          Vess egy pillantást az ugyfél portálodra, és látni fogod hogy a januári kérelmed el lett utasítva...

Hozzászólás

• Zoltan te megint hazudozol
                            egy csomo ugyfelnek Adamnak is jovahagytatok a penzkikerest januarban a penzt le is vettetek a szamlakrol aztan februarban visszamenoleg kicserltetek elutasitasra a kikereseket. gyakorlatilag egy honapig egy csomo ugyfel penzet elloptatok,ugyhogy ne hazudozz itt mar ugyis vege a fostalicska cegeteknek

Hozzászólás

• es a lopasra van bizonyitek is az mt4 szamlatortenetben ott van ,hogy az ugyfelek penzze egy honapig eltunt

Hozzászólás

• a pénze annak az általad említett csomó mindenkinek ott van a kereskedési számlán, és a kiutalásuk feldolgozásra vár
                                ha ez nálad lopás...

de érdekes hogy pont azok az egyének beszélnek lopásról akik bónuszoztak

Hozzászólás

Working...
                                X