Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a pénze annak az általad említett csomó mindenkinek ott van a kereskedési számlán, és a kiutalásuk feldolgozásra vár
    ha ez nálad lopás...

de érdekes hogy pont azok az egyének beszélnek lopásról akik bónuszoztak
    Zoli Zoli es egy honapig hol volt a penz?
    ja es meg valami te kis kamu mester bizonyitani is kene mar 6 honap utan a bonuszozast de latom ez nem sikerul a fostalicska cegeteknek,
    de ne agodj arra van eleg bizonyitek ,hogy a kivallo iron alkalmazottak erre buzditottak mindenkit

Hozzászólás

• Kedves Zoltán!

elolvasta a tegnapi mailemet?

Hozzászólás

• Igazad van b+ Zoli, ez nem lopás. Ez kérlek sikkasztás b+, ami szarabb a büntetőjogi megítélés szempontjából.

Nem akartok még csődöt jelenteni?

Hozzászólás

• A számlamenedzserek helyett nem kellene lassan inkább válságmenedzsereket felvenni?

Hozzászólás

Zoltán! Most már mindenki lopott aki használta a bónusz promóciót? Óvatosabban kéne használnod ezt a szót Ennyire meghülyítettek az ellenségképpel, hogy az általatok évekig tolt promó használóit kollektíven vádolod bűncselekmény elkövetésével?

Hozzászólás

• Te lopásnak minősíted azt, ha valaki elbukja a bónuszt? Elmondom, hogy a lopás az az, amikor valaki más (idegen dolgot) azért vesz el, hogy azt jogtalanul eltulajdonítsa.
              Ha el lehet a bónuszotokat bukni, ami le is van írva b+, akkor az hogy lenne lopás? HM? Ideadtátok, elbukható, innentől kezdve hogy áll meg a lopás? B+ Zoli, még ha le is van írva, hogy a cég adta és a cégé, akkor meg miért bukható el? Te b+ nem vagy normális, ha ezt hajtogatod,hogy ez lopás.

Az, hogy a bónuszt elbukták egyesek az nem törvénybe ütköző magatartás.
              Oda nyertek? Az sem törvénybe ütköző magatartás.
              Akit meg elkaptatok internalozásban vegyétek el a bónuszt, nem a hozamot, hanem a bónusz részt és állítsátok vissza az eredeti állapotot 8in intergrum restitutio - ha érdekel).
              Az meg az arcátlanság netovábbja, hogy elkapjátok belső bizniszelésben és levesztitek a teljes profitot, MERT
              - vagy bizonyítod és megmutatod a 2 számlát egymással szembekötve és ennek eredményeként bizonyítást nyer az internálozás, ezzel meg elismered,hogy "csalt" de ennek ellenére sem veheted el a teljes nyereséget, mert te magad bizonyítod,hogy a tőkét is le akarjátok nyúlni
              - vagy nem bizonyitod, de akkor az nem "csalás", hanem egyszerű profit

Olyan alap dolgokkal nem vagytok képbe, hogy az vérlázító.
              Hallod, Zoli, a szakma szégyene az Iron és a CySEC is!

Hozzászólás

• 500 fővel is elvan a cégetek az tuti, jól mondtad nemrég. Van a markos, még rajta kívül 10-15 ember, a többi 480 ügyvéd, de nem nem nyúltatok ezzel nagyon mellé, szükségetek lesz rá hamarosan.

Hozzászólás

• Szerintem amíg Brüsszel nem fog lépni, nem nagyon lesz itt semmi változás.

Az a durva, hogy szabályozó szervek akiknek rendet kéne tartani se csinálnak semmit.

Én még ehhez hasonlót nem láttam....

Hozzászólás

• Isten malmai lassan őrölnek.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

a pénze annak az általad említett csomó mindenkinek ott van a kereskedési számlán, és a kiutalásuk feldolgozásra vár
                      ha ez nálad lopás...

Nem minősül lopásnak a bónuszozás csak csalásnak, amennyiben hedgelve lett másik számlával.
                      Ha szegsz szabályt az hivatalosan csalásnak nevezhető, ha tiltanátok mondjuk a skalpolást és skalpolva nyernék tőletek sokat akkor csaltam mert tiltott stratégiát használtam, de nem lopás, ugyan ez a bónusz hedge, ide nyerek, oda nyerek, tc tiltja, nem kötelező mm hez menni ahol minden tilos, némelyik cég a skalpot tiltja, más mást, ha szegek feltételt akkor el tudtok tanácsolni, profitot is törölt már némelyik mm,de deposit mindenképp jár vissza.
                      Én türelmes vagyok a cégetekkel, tradelek, nem is kértem vissza utalást, remélem rendbe jönnek a dolgok hogy mindenki vissza tudja kapni a pénzét.

Hozzászólás

• Felejtsük már el ezt a hedgelve lett, vagy nem lett hedgelve.

Akinek ott a pénz a számláján, annak nem lett hedgelve, mert ha hedgelve lett volna és erre megdönthetetlen bizonyíték lenne (azaz rajtakapás esete állna fent), a cég egyből levette volna a profitot a nyertes számláról, ahogy tette sok ismerősöm esetében is. Egyből, még aznap, vagy másnap lekapták a pénzt.
                        Ott a pénz? Igen, akkor az profit és kész.

Zoli, hallod, mikor jelentetek csődöt? ;-)

Hozzászólás

• Jól van na.
                          Bizonyítani nem lehet ha nem belső Ironos számlával hedgeled össze, ezért szívta meg Iron, azt csak te tudod hedgelted e, de tiltott, ha nem tetszik nem kell elfogadni a bónuszt, csak bónuszos számlán tilos.

Hozzászólás

• Intrenált sem tudták megfogni, nemhogy az externált. Láttam olyan módszereket internálra, hogy csak pislogtam én is. Esélytelenek voltak, a hogy most is esélytelenek ezt a szitut túlélni.

Hozzászólás

Vess egy pillantást az ugyfél portálodra, és látni fogod hogy a januári kérelmed el lett utasítva...
                              Vetettem egy pillantást. És érdekes módon nincs nullázva a számlám. Most ezt pontosan mivel is magyarázod ki?

Meg azt, hogy hol volt a pénzem Január 26-tól Február 20-ig?

Levontátok a számlámról majd visszakerült... Tehát az én pénzemmel az utasításom ellenére valami mást csináltatok..

Egyébként ha vetsz egy pillantást az emailjaidra, akkor látod, hogy elfogadtátok a kiutalást. Az hogy utána visszamenőleg változott sajnos nem mentség..

Hozzászólás

• Ennyi. Ez a sikkasztás Zoli. Amit Ádám mond. Javítsd ki, ha tévedek!

Hozzászólás

Working...
                                X