Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez se semmi: volt ironfx alkalmazottak véleménye a cégről

http://www.glassdoor.com/Reviews/Iro...ws-E687629.htm

Hozzászólás

• Zalán

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Miért fogják úgy kezelni mint a pedofilokat?
      Az ilyen arrogáns, gátlástalan, tenyérbemászó stb negatív tulajdonságokkal szenvedő figurára csak egyetlen szerep várhat,,,!
      A régi falusi gazdaságok ilyen edényekben tárolták a friss tejet.......
      Nem bújhat el a világban, jó néhány ember szívesen "elbeszélgetne" a szépen kiborotvált fizimiskájával!

Hozzászólás

***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        S még ezek után is lapul, mint az a bizonyos dolog a fűben.......

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez a verseny egyszerű:

- Senki nem nevez soha az Iron versenyére, ez csak vakítás...beteszik az ügyfeleket az eladók, hogy lássák a nagy emberek milyen jók. 1000-ből kb 15-20 azért igazi, de összesen nincs 1000 versenyző.
          - Tehát csak sima emberek vannak. Senki nem kereskedik a spread, végrehajtás, oktatás stb..miatt...
          - Akik maradtak azok a bónusz kereskedők. Bár minden számla kapja a bónuszt ha kell ha nem.
          - Nem volt már kinek adni a nyereményt mert csak bónusz csalók voltak...ha az összeset kizárják akkor nem maradt semmi és senki.
          - Nem tudnak adni díjt annak a nyomorult egy ügyfélnek sem, mert a pénz nem jött be, hogy osszák mert bónusz traderek elvitték ugyebár....

Kezd nekem az Iron esete egy légyre emlékeztetni aki beragadt és az ablaknál próbál kijutni de nem megy, de próbál, próbál, próbál....
          Az egyik nyertes kis hazánkból került ki emlékeim szerint.
          Ő vajon igazi lehetett, vagy szintén csak egy nímand?
          Most, ahogy nézegetem a képet, olyan érzésem van, mintha valami nem stimmelne rajta.
          Nem lehetséges, hogy utólag Photoshop -oltak bele Téged?
          Na, mindegy. Én csak egy karikaturista vagyok a Ludas szerkesztőségétől, nem értek a komoly dolgokhoz. És még a humorom is elég beteges ráadásul.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az egyik nyertes kis hazánkból került ki emlékeim szerint.
            Ő vajon igazi lehetett, vagy szintén csak egy nímand?
            Most, ahogy nézegetem a képet, olyan érzésem van, mintha valami nem stimmelne rajta.
            Nem lehetséges, hogy utólag Photoshop -oltak bele Téged?
            Na, mindegy. Én csak egy karikaturista vagyok a Ludas szerkesztőségétől, nem értek a komoly dolgokhoz. És még a humorom is elég beteges ráadásul.
            Régi szép idők....

Magyar Balázs létezik és többen beszéltek vele amúgy...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nem igazán tartozik rád, pláne amilyen stílusban kérdezel és beszélsz...
              de nem rád való tekintettel hanem a normális olvasók kedvéért:

A verseny elo helyezettje egy bónusszal visszaélo személy lett.
              Természetesen a nyereményt nem kapta meg és vizsgálat alá helyeztuk a számláit. Továbbmegyek az elso 10 helyezett mindegyike bónuszozott...
              Így a díjat nem adtuk át senkinek.
              Senki nem ment Monaco-ba.
              A Yacht sosem volt az IronFX tulajdona csak béreltuk, idén lemondtuk.
              Zoltan nem csalodtam benned .. koszonom a valaszt erre is szamitottam...a lenyeg ,hogy a vilagelsonel elfogyott a penz.de ha mar ez a szitu javasolnam a kovetkezo versenyt:
              a neve lehetne IRONFX GLOBAL SCAM COMPETITION
              a leghamarabb penzt elbuko ugyfelek nevezhetnek be
              dijak:
              1 Egy csodalatos Marshall Gittler picusnyakkendo gyujtemeny ,plusz egy daily video DVD gyujtemeny
              2 egy eszmecsere Markos Kashouris tarsasagaban a piramis jatek epitesenek titkairol, helyszin az ironfx alltal adomanyozott park , majd egy ezt koveto kozos manualis abuser szamlaatvizsgalas az ironfx irodaban
              3 Egy intenziv ablakpucolo tanfolyam a kivallo ertekesito Nemeth Zoltan tarsasagaban
              4 Egy 500 darabos hasznalt iroda szek gyujtemeny ironfx logoval
              5 Egy eszmeletlen vilagkoruli utazas az ironfx bezart irodaiba
              IRONFX WISH YOU SOLID TRADING

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/forex...e-for-105-mln/

a vilagelso ironfx-et nem veszik meg... vajon miert?

Hozzászólás

• Suncika, ez jobb mint a fake twitteres bejegyzás Verufakistól. Hatalmas, hatalmas, sííííro!!!

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Suncika, ez jobb mint a fake twitteres bejegyzás Verufakistól. Hatalmas, hatalmas, sííííro!!!
                    Who the f*ck is, Verufakis?

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      http://betbulls.hu/wp-content/uploads/2015/05/iron4.jpg

Elképzelésem szerint ebből a bázisból az EUR/USD árfolyama short irányba fog kitörni, mindenesetre kedvező volt a pozíció felvétele – a bázis miatti – szűk stop-ok elhelyezése miatt.

Persze stoploss sehol sincs elhelyezve.

A célom a kezdeti tőkém triplázása volt, melyet 58,95 USD-vel túl is teljesítettem (5.000 USD tőkére 10.000 USD profit).

Ugyan már, szerintem elég nyilvánvaló hogy a bónuszra utazott, vagy ha nem akkor meg egy ilyen embernek ne legyen tőzsdéről szóló weboldala. Azt akarja elhitetni hogy szűk másfél hónap alatt 200% profit az olyan természetes, persze stoploss nélkül (a másik számlán a buy pozíciók úgyis megvédik ).

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/short/kideru...ok.216389.html

bocs, rosszul írtam a nevét, igaz, igaz.

ezen hatalmasat nevettem

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Suncika, ez jobb mint a fake twitteres bejegyzás Verufakistól. Hatalmas, hatalmas, sííííro!!!
                          koszi
                          akar be is nevezhetunk a versenybe csak minket kizarnak

Hozzászólás

• lost89, nézd meg a pozi méreteit, 0.3 lotokkal ment be.
                            Természetesen nem tudom, hogy bónuszozott-e vagy sem, de szerintem nem, mivel ezek a poziméretek kicsik ahhoz.

10.000es számlán 2 szer 0.3 lottal eléggé nagyot kell moccanni a piacnak egy irányba ahhoz, hogy kifusson a számla.

Egy körülbelüli számolással : 0.6 lot margin követelménye (500as lev. mellett) cca. 120-130$ lehet, 20%-os sl out-tal és 0.6os szorzóval cca 1400 pipet és az apraját, most nem számolom ki, de ott körül.
                            Aki 1400 pipes elmozdulást vár és úgy bónuszozik az teljesen hülye és nekem úgy tűnik, hogy a betbulls-os ember nem az, így én komoly összeget tennék rá, hogy ő nem bónuszozott.

Jah, igen, miért ne lehetne szűk másfél hónap alatt 200%-ot csinálni? Ha akarod megmutatok neked egy számlát, ami a kockázatvállalás eléggé magas, viszont az eredménye elképesztő.

Hozzászólás

• Tisztelt Forum Tagok, Kedves Zoltán!

Nem vagyok aktív résztvevője a fórumnak. A forum.tozsde.hu 2009-es megalakulásakor személyesen gratuláltam Harkányi Zoltánnak, hogy elindított egy kezdeményezést, ahol a tőzsdetársak megoszthatják egymással tapasztalataikat, segíthetnek egymásnak, színvonalas és szakmai beszélgetéseket folytathatnak.

Közel tíz éve alapítottuk tőzsdetáraimmal együtt a BetBulls.hu szakmai portált azzal a céllal, hogy korrekt tájékoztatást, szakmai segítséget nyújtsunk Ügyfeleinknek.

Én személy szerint is IronFX károsult vagyok és szeretnénk segítséget nyújtani a hasonló helyzetben levő tőzsdetársaimnak, barátaimnak. Az alábbi linken többek között megosztottam a Ciprusi Felügyelet felé kitöltendő formanyomtatvány elérését és kitöltési útmutatóját.
                              http://betbulls.hu/index.php/meglop-minket-az-ironfx/

Aki még nem tette meg, töltse ki a nyomtatványt, illetve tegye meg észrevételeit az MNB felé is. Ha segítségre szorultok, írjatok a blog oldalon a kommentek részben.

Kedves Zoltán!

Megdöbbenve olvastam az Ön hozzászólásait. Személy szerint nem szoktam meglepődni egy-egy befektetési szolgáltatást nyújtó cég csalásain, lopásain, hisz ez sajnos elkerülhetetlen része ennek a szektornak. Ebből itt Magyarországon az utóbbi időben sajnos sokat megtapasztalhattunk (Budacach, Hungária Értékpapír, Kun-Mediátor), de nemzetközi szinten is bőven lehetne sorolni. Az IronFX remek példával szolgál. Úgy gondolom a magyar társadalom most jóval érzékenyebb erre a témára, habár Ön a londoni irodájában ülve ebből valóban keveset érzékelt. Ezért számomra teljességgel elfogathatatlan és visszataszító, ahogy Ön ahelyett, hogy honfitársai érdekeit védené, védelmükben fellépne, ügyüket felkarolná, inkább az Ön fizetését kikockázó főnökeinek kíván megfelelni.

Zoltán, Önnek megvolt a választás lehetősége, de a szememben erkölcsileg megbukott. Az IronFX egy szükséges rossz, viszont Önt személy szerint teljesen etikátlannak és hiteltelennek tartom, hisz olyan megjegyzéseket tesz, mely sérti mások becsületét, jó hírnevét. Ellene van a fórum Tagok és károsultak jól felfogott építő érdekeinek. Ezúton szeretném Önnek jelezni Zoltán, hogy panasszal élek az IronFX HR osztályán az Ön által az IronFX Ügyfelei felé tanúsított magatartása és sértő, arrogáns megjegyzései miatt. Ha az IronFx egy piacvezető, stabil vállalat, melyben első az Ügyfél - ahogy azt Ön állítja -, akkor nyilvánvalóan érdemben kivizsgálják majd a bejelentésem. Továbbá megkérem, hogy hozzászólásaival ne vádaskodjon, ne kárörvendjen, ne zavarja meg a fórum Tagok beszélgetéseit.

Üdvözlettel,
                              Csaba

Hozzászólás

• Igen, igen, jól gondoltam, a betbulls-os ember nem hülye. A stílus maga az ember. Vitathatatlan a szellemi fölénye...

Hozzászólás

Working...
                                X