Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A számla története szerint folyamatosan újranyitotta a shortját, ami ugyan az mintha egyetlen pozija lett volna nyitva végig, csak néha zárta majd újra nyitotta kicsit állítva a lotméreten.
    Nyithatok egy shortot és addig várok míg le nem nullázódik a számlám vagy meg nem háromszorozódik, vagy néha lezárhatom és később újra nyitom ugyan azt a pozit, nagyobb idősíkon meg lehet oldani.

Két eset lehet, tényleg igaz hogy csak tradelni akart kipróbálva Iront és ártatlan áldozat lett,
    vagy másik számlán fedezte a bónuszt és úgy állítja be mintha ártatlan áldozat lenne aki segíteni akar másoknak is és milyen jó embernek tűnik, de csak azért teszi ezt és támadja a honlapján nyilvánosan Iront hogy jobban vissza utalják neki a pénzét ezzel zsarolva őket.
    Én nem állítom hogy melyik eset igaz, csak sose lankad a figyelmem, sokszor nem olyanok az emberek és dolgok mint amilyennek tüntetik magukat.
    Minden pozíciót februárban nyitott és mindegyiket márciusban zárta. Nem nyitotta újra hanem egyszerre volt bent 1.8 lot.

Hozzászólás

• Tisztelt szallac, lost89!

Teljesen igazat adok Nektek! Bizonyos értelemben bónuszcsaló vagyok (remélem Zoltán ezt nem hallja), ha ez azt jelenti, hogy éltem a bónusz adta lehetőségekkel. Véleményem szerint ez a bónusz csalós „játék” nem csak fekete/fehér. Soha nem állítottam, hogy követendő példa lenne az IronFX-en történő kereskedésem, sőt ezen kereskedés első olvasatra a szakmával teljesen ellentétes. Az általad készített kép valóban jó rálátást biztosít:
      http://prntscr.com/7nx8i6

Nem használtam stopot, soha nem is használok. A Stop itt a tőke+bónusz összege volt. Ha az EUR/USD árfolyammozgása nem az elképzelésem szerint alakult volna, bizony elveszítem a tőkémet, de a bónusz révén nagyobb teret tudtam adni a mozgásnak, növeltem a profitszerzés valószínűségét, csökkentettem a volatilitás által jelentett kockázatot. Azonban ha távolabbról nézzük és feltesszük, hogy az IronFX számla a teljes befektetési portfolióm egy kis hányadát képviseli, akkor máris nem tűnik annyira illogikus lépésnek a stop-ok nélküli kereskedés és a teljes tőkém kockáztatása.

Végigolvasva erla01 utóbbi időben írt eszmefuttatásait, teljes mértékben azonosulni tudok vele. Én magam is lehajolnék egy utcán heverő ezresért és felveszem a kesztyűt a ringben a brókercégekkel szemben.

Abban is egyet értünk, hogy azért írtam le a történetet a BetBulls-ra, mert velem is megtörtént. Ha mondjuk Budacash károsult lennék, akkor arról írnék és valószínűleg a BEVA felé benyújtandó papírokról és határidőkről lennének benne információk. Persze valamelyest álszent dolog, hogy csak ezt az esetet karoltam fel. Azonban hibás feltételezésnek tartom, hogy az oldalamon azért adnék teret a történetnek, hogy befolyással bírjak az IronFX felé. Nincsenek illúzióim, ez egy olyan oldal, melyet egy szűk réteg olvas, pl a tozsde.forum.hu nagyságrendekkel látogatottabb.

Kedves Zoltán!

Köszönöm, hogy megtisztelt válaszával! A véleményem valóban szubjektív, hisz objektív rálátásom nincs a háttérben történő eseményekre, ahogy Önnek sincs. Ne legyenek illúzió, a mi pénzünkről olyan politikai érdekcsoport fog dönteni (vagy már döntött), akik nemhogy az Ön nevéről, de a cégén belül betöltött titulusról sem hallottak még. Továbbra is érthetetlen számomra Zoltán, hogy ha ezen a forumon nem követelmény az Ön aktív részvétel, akkor minek van itt? A cég kommunikációs stratégiájáról a honlapról, közleményekből képesek vagyunk tájékozódni mi magunk is, szerintem nincs szükség arra, hogy ezt Ön még itt ismételgesse. Ha segíteni akar, akkor van egy javaslatom. Készítsen egy nyilvános listát (pl googledocs), ahol a károsultak feliratkozhatnak. Ezzel a listával menjen be minden nap a főnökéhez és lobbizzon az érdekükben. Majd ha nem tudott eredményt elérni, akkor írja meg, hogy „sajnálom fiúk, én megpróbáltam, de van még egy ötletem, megkeresek egy másik kompetens személyt, hátha előrébb tudom mozdítani az ügyet, holnap jelentkezem, kitartást!”. Csak úgy Zoltán, ahogy nekem is megígérte anno levélben, idézem: „A magam részérol megpróbálom megsurgetni a feldolgozást!”. Kérem Zoltán ne adja fel, sürgesse nap mint nap és tájékoztassa a forum tagjait, hogy milyen lépéseket tett az ügy érdekében, a többi szerintem felesleges.

Üdvözlettel,
      Csaba

Hozzászólás

• Nem akartalak megvádolni csak gyanús voltál, minden pozid short és addig vártál míg le nem nullázódik vagy meg nem triplázódik.
        Ha azt akarom hogy ne legyen gyanús akkor tettem volna átmeneti longokat is be és vissza nyitottam volna a shortot minden átmeneti long után.

Hozzászólás

• Egy abuser 10.000.-$-ra 10 lotot köt nem 1.8-at.

Hozzászólás

Nem akartalak megvádolni csak gyanús voltál, minden pozid short és addig vártál míg le nem nullázódik vagy meg nem triplázódik.
            Ha azt akarom hogy ne legyen gyanús akkor tettem volna átmeneti longokat is be és vissza nyitottam volna a shortot minden átmeneti long után.
            Igazad van szallac, de nincs takargatni valóm! Vállalom a nevem és vállalom a pénzügyi döntéseimet is a nyilvánosság előtt.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egy abuser 10.000.-$-ra 10 lotot köt nem 1.8-at.
              Igen általában, de megoldható kisebb lottal is, ha egy hónap alatt megy elég pipet akkor is elbukhatod a számlád vagy megtöbbszörözheted. A swap egy két hónap alatt nem olyan sok.
              És nem vádoltam meg ma senkit csalással csak gyanúmat fejeztem ki.

Hozzászólás

• Keressétek elő a cég nyilatkozatait január 15-e után... én megtettem:

"
                Kedves Ügyfelünk,

A tegnapi szélsőséges piaci események következtében, melyet az okozott, hogy a Svájci Nemzeti Bank felhagyot a EUR/CHF árfolyamküszöbével, számos bróker jelentős veszteséget halmozott fel kereskedési könyveiben.

Az IronFX Global Limited-et nem érintették ezek az események a szigorú kozkázatkezelési rendszereknek és folyamatoknak köszönhetően és továbbra is megfelelünk az összes felügyeleti szervünk által előírt tőke követelményeknek. Így szeretnénk tájékoztatni Ügyfeleinket, hogy üzletmenetünk a megszokottak szerint halad. További kérdés esetén, ne habozzanak felvenni a kapcsolatot számlamenedzserinkkel szerte a világban.

Üdvözlettel,

IronFX
                Az online kereskedés élenjáró vállalata"

Többek között ennek a segítségével tereltek be még több ügyfelet a pénzükkel együtt.
                Napnál is világosabb hogy súlyos bűncselekményeket követett/ követ el a cég sok alkalmazott közreműködésével.

Bízzunk benne a hogy a felelősök megkapják megérdemelt büntetésüket, az ügyfelek pedig a pénzüket.

Hozzászólás

Igen általában, de megoldható kisebb lottal is, ha egy hónap alatt megy elég pipet akkor is elbukhatod a számlád vagy megtöbbszörözheted. A swap egy két hónap alatt nem olyan sok.
                  És nem vádoltam meg ma senkit csalással csak gyanúmat fejeztem ki.
                  Nem vettem vádaskodásnak, jogosan merült fel benned!

Hozzászólás

• BetBulls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem vettem vádaskodásnak, jogosan merült fel benned!
                    Csaba!
                    Nem hiszem, hogy magyarázkodnod kell bárkinek a kereskedési stratégiádról. Mindegy, hogy ki milyen stratégiát használ. Van aki számla stoppal, van aki pozíció stoppal dolgozik, ez mindenkinek magánügye.
                    Az, hogy a bróker félrevezeti az ügyfeleket, konkrét bizonyíték hiányában vádaskodik, rendelkezik olyan pénz felől ami nem az övé az viszont felháborító és elfogadhatatlan.

Hozzászólás

• A számla stoppos stratégiákat tiltani szokták a bónuszos brókerek, persze csak akkor ha kérem a bónuszt, mert nagyon veszteséges nekik, nem éri meg így adniuk, függetlenül attól hogy fedezem e másik számlán, nem is az fáj nekik hogy fedezem, hanem hogy ilyemkor egész számla a stop.
                      A profitodat nem hiszem hogy oda adják, mármint ha fizetések beindulnának, ha bele tudnak kötni a stratidba és cégként mondhatja hogy pl ne skalpolj.. ezért jó nem mm hez menni.

Hozzászólás

• Persze, hogy nem kell.
                        Csaba,
                        Amit csináltál kb egy visszafogott profit.hu stratégia.

Ennek alapján akkor a Magyar ügyfelek 70% bónusz csaló.

Felejtsétek már el...várjuk ki amíg az utolsó vevő is visszalép és utána befog dőlni ez a cég.

Hozzászólás

• Kedves Zoltán,

az internetes fórumokat olvasgatva látom, hogy Ön oszlopos tagja az IronFX csapatának. Egy másik fórumon tett kijelentését szeretném idézni még pár évről korábban, ismét szó szerint: "Nálunk nem tunik el a pénz, bármikor kiveheted amid van! Valamint az ugyfél számlája biztosítva is van."

Zoltán, fenntartja még ezt az állítását?
                          Az alábbi forumon olvastam:
                          http://www.forexestozsde.hu/valsag-v...n-t107-20.html

Úgy tartanám korrektnek, ha revideálná magát és a hitelesség végett tájékoztatná a forexestozsde.hu forum olvasóit. Hisz Ön egy hiteles személy Zoltán, nem?

Köszönettel,
                          Csaba

Hozzászólás

A számla stoppos stratégiákat tiltani szokták a bónuszos brókerek, persze csak akkor ha kérem a bónuszt, mert nagyon veszteséges nekik, nem éri meg így adniuk, függetlenül attól hogy fedezem e másik számlán, nem is az fáj nekik hogy fedezem, hanem hogy ilyemkor egész számla a stop.
                            Az Iron nem tiltotta a számla stoppos stratégiát ahogy az XM sem tiltja. A profit.hu extrem stratégiáját sem tiltották, pedig tisztában voltak vele, hogy ez (is) erre épül és persze ugyanúgy adták a bónuszt.

Hozzászólás

• Az jó ha nem tiltották, csak fura, nagyon veszteséges nekik.

Hozzászólás

• Kedves Zoltán,

maga lenyűgöz engem. Alig tíz perce szörfözöm az interneten és máris mennyi információt találok. Egy interjúban nem is olyan rég, az alábbi kijelentést tette, sokadjára idézem Önt szó szerint:

Hinting at a roll out of a major project, Mr Nemeth said: “We are preparing a big surprise to the entire FX industry; keep an eye out, it is coming soon.”

Zoltán, mikor ezt a kijelentést tette, akkor a kialakult helyzetre gondolt?

Csaba

Hozzászólás

Working...
                                X