Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A számla stoppos stratégiákat tiltani szokták a bónuszos brókerek, persze csak akkor ha kérem a bónuszt, mert nagyon veszteséges nekik, nem éri meg így adniuk, függetlenül attól hogy fedezem e másik számlán, nem is az fáj nekik hogy fedezem, hanem hogy ilyemkor egész számla a stop.
    A profitodat nem hiszem hogy oda adják, mármint ha fizetések beindulnának, ha bele tudnak kötni a stratidba és cégként mondhatja hogy pl ne skalpolj.. ezért jó nem mm hez menni.
    Néha elcsodálkozom rajtad.

Ha tiltja semmi gond, de itt nem tiltotta senki. Ha elveszi 6-8-10 hónap után a nyereséget ami az elkülönített ügyfélszámlán van akkor az a pénz hova kerül? Azok kapják meg akik vesztettek? Mert a CYSEC rendelkezése és a törvények szerint az ügyfél pool és a céges pénz nem összemosható.

Azért jó verseny lehetett, aki vesztett így járt, aki nyert az csaló és még a pénzét is megtartják. Ez azért tényleg pofátlanság.

Hozzászólás

• Tudom hogy külön kell tartani az ügyfél pénzeket és nekem logikus hogy nem jó a cégnek ha számlastopot használják. Olyat tett már mm cég hogy profitot törölt, nem tudom hogy tehetik meg és milyen határidőn belül nyereség után.

Hozzászólás

• BetBulls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Zoltán,

maga lenyűgöz engem. Alig tíz perce szörfözöm az interneten és máris mennyi információt találok. Egy interjúban nem is olyan rég, az alábbi kijelentést tette, sokadjára idézem Önt szó szerint:

Hinting at a roll out of a major project, Mr Nemeth said: “We are preparing a big surprise to the entire FX industry; keep an eye out, it is coming soon.”

Zoltán, mikor ezt a kijelentést tette, akkor a kialakult helyzetre gondolt?

Csaba
        mission accomplished. total success!

Hozzászólás

• Felejtsétek már el...várjuk ki amíg az utolsó vevő is visszalép és utána befog dőlni ez a cég.[/QUOTE]

valoszinu ezen dolgozik a managment, hogy eladja a ceget...
          a playtech mar nem vesszi meg az iront mert megvette az avatradet es a plus500 reszvenyeket is veszi...
          akkor ki lessz a vevo? valakinek van valami infoja?

Hozzászólás

• Nem igazán látom át, hogy az iron mit árulhat.
            A know-how-t tuti nem, mivel az hozzáférhető, brókercéget mindenki tud csinálni.
            Ügyféllistát? Rég kiszivárgott már, értéktelen.
            Ingatlant? Azt esetleg igen, gondolom van pár ingatlan a portfólióba.
            Értéket képviselhet még a kialakított infrastruktúra, de az sem feltétlen, mivel ez egy friss cégnél is kialakítható.
            Brand? Értéke már nem az igazi és akkor még finom is voltam.
            Gondolom más nemigen van, a számlák üresek lehetnek, az egyenlegekről nem tudok mit mondani, gondolom tartozás tartozás hátán, így nem tudom, hogy ki vehetné meg a céget.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem igazán látom át, hogy az iron mit árulhat.
              FC Barcelona mezeket.

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/forex...ry-violations/

Odacsapott a Cysec, de az iron valamiért nem zavarja őket...

Korrupt bagázs, egész ciprus bele fog bukni az ironba előbb utóbb.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  http://www.financemagnates.com/forex...ry-violations/

Végig büntetik a cégeket, majd a bevételből fizetik az Iron károsultakat

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    http://www.financemagnates.com/forex...ry-violations/

en nem hiszek a veletlenekben...
                    szoval a safecap a tegnap bejelenti,hogy megvette az avatradet es rogton kapnak egy buntit a cysec-tol , na ezt azert kaptak mert nem az iront vettek meg erdekes egybeeses
                    maffia banda

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Végig büntetik a cégeket, majd a bevételből fizetik az Iron károsultakat
                      Más is látja így a hozzászólók közül az oldalon:

„this is bullshit. CySEC the sister of ironfx. they fined them because teddi did not buy ironfx.
                      absolute bullshit.
                      ironfx is dead. „

Ki az a „teddi" ?

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Más is látja így a hozzászólók közül az oldalon:

„this is bullshit. CySEC the sister of ironfx. they fined them because teddi did not buy ironfx.
                        absolute bullshit.
                        ironfx is dead. „

Ki az a „teddi" ?
                        http://www.forbes.com/profile/teddy-sagi/

Hozzászólás

• van egy szalloige :Óvakodj a görögöktől, még ha ajándékot hoznak is

mai verzioban:Óvakodj a görögöktől, még ha bonuszt adnak is

Hozzászólás

• erdekes Daniel M. portugal nyelven tart webinart ,legalabbis az iron honlapon ez van
                            Análise Fundamental
                            06 July 2015, 18:00 PM - 19:00 PM BST with Daniel M., Language: Portuguese

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kedves Csaba!

Joga van véleményt nyilvánítani de ez természetesen az on szemszogébol van megvilágítva. Sajnos nincs minden információ birtokában így a véleménye szubjektív.

Az én célom itt hogy az értelmesen és kultúráltan megfogalmazott kérdésekre válaszoljak. A helyzetet tobbszor is vázoltam de ez nem jelenti azt hogy jómagam orulok a jelenlegi állapotoknak. A háttérben ami nyilván nem látszik kifele a megoldáson dolgozunk.

Nyilván a vezetoség be is zárhatta volna a céget Január 15-én az SNB beavatkozásra hivatkozva, de ez senkinek sem lett volna kedvezo és látatóan nem is tervezik a kozeljovoben. Inkább a management a kialakult probléma megoldásán dologzik amihez ido kell. Ezzel szemben jópáran azon dolgoznak hogy minél nagyobb pánikot keltsenek, és kárt okozzanak a cégnek nagatív publicitással (gyakorlatilag tovább novelve a várakozási idot és a problémát) és ezt csak azért teszik mert a bónusszal kicsalt "profitot" nem kapják meg és a szerzodési feltételek értelmében nincs is joguk kovetelni.

Ettol fuggetlenul nem célom népszeruségi versenyt nyerni csak a munkámat végzem (amiben nem kovetelmény a fórumon való aktív részvétel) és továbbra is ezt fogom tenni.
                              Kedves Zoltán!

Ez az első hozzászólásod amiben elismered, hogy baj van a cégnél és január 15-e óta csődhelyzetben van.

Miért vársz együttműködést az ügyfelektől miközben folyamatosan átvertétek őket és minden egyes hozzászólásoddal tagadtad a valós helyzetet, valamint próbáltad másokat okolni a kialakult helyzetért?

Ha a cég csődöt jelentett volna január 16-án akkor az ügyfelek kártalanítása már megkezdődhetett volna a befektetői kompenzációs alap által.

Milyen megoldáson dolgoztok? Kinek jelent ez megoldást? Az ügyfeleknek az lenne a megoldás ha megkapnák a pénzüket.

Gondolom a ti megoldásotok nem erről szól, hanem arról, hogy magatokat és a kimentett pénzeket mentsétek.

A korrupt ciprusi kormány pedig valószínűleg azért állt mellétek mert hatalmas érvágás lenne nekik is ha ennyi pénzt össze kéne szedni, amennyivel az ügyfeleiteknek tartoztok.

Valószínűleg a ciprusi BEVA-nál sincs annyi pénz, amennyit ki kéne fizetni, hasonlóan a magyar BEVA-hoz és az itteni brókerbotrányokhoz, így a kománynak is be kéne avatkozni valamilyen formában, amit szeretnének ők is elkerülni. Ez az időhúzás viszont az ügyfeleitek kárára megy.

Bocsánat, de a saját kapzsiságotokért és elbaltázott üzleti stratégiátokért előbb-utóbb vállalnotok kell a felelősséget!

Szerintem innentől kezdjünk el őszintén beszélni egymással és talán te is több tiszteletet és együttműködést fogsz tapasztalni az ügyfeleid részéről.

Javaslom, hogy hagyjuk a mellébeszélést és tárgyaljunk a tényekről.

Nincs pénzt, ezt már tudjuk, ezen nincs mit tárgyalni.

Milyen megoldásokon dolgoztok, és mikorra várható belőle eredmény? (Ugye, nem a mirror számlára és egyéb badarságokra gondoltál mint megoldás?)

Milyen lépéseket vársz az ügyfelektől, akik szeretnék megkapni a pénzüket? Hogyan lehetne egy "win-win" helyzetet kialakítani?

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves Zoltán!
                                Milyen lépéseket vársz az ügyfelektől, akik szeretnék megkapni a pénzüket? Hogyan lehetne egy "win-win" helyzetet kialakítani?
                                Nekem van ötletem, de ne kövezzetek érte.
                                Gondolom sok érdeket sértene (nem a sima ügyfelekre gondolok) ha bezárna Iron, mert lehet nem is tud eleget fizetni a biztosító..
                                Az ügyfelek a pénzüket akarják iron meg életben maradni, ezért nem akar csődöt jelenteni.
                                Ha beismeri hogy csőd van és hogy eddig ezt eltusolta akkor azt is elismeri hogy bűncselekményt követett el és támadhatóvá válik, akik elhitték hogy nincs baj csak vizsgálatok vannak azok se tradelnének már ott.. még sokkal többen jelentgetnék fel, és senki új ügyfél nem tenne be pénzt, a régiek is mind ki akarnák utalni emiatt nem lenne bevétele Ironnak soha többé.
                                Iron meg akar menekülni, mi pénzt akarunk
                                (de gondolom nincs meg az ügyfélpénz a negatív egyenlegesek chf dolga miatt), ez a kettő lehetséges, ha minden jelenlegi ügyfél kereskedik és nem utal ki csak amennyi feltétlen szükséges, ha lesz bevétel akkor Iron saját zsebből ki tudja majd fizetni az ügyfeleket, mert ugye az elkülönített számlán valószínű nem sok maradt, ki kell pótolnia zsebből.
                                Ha mindenki mintha mi se történt volna kereskedik ahelyett hogy kiuatal és hónapokig várja a pénzét amit ki tudja mikor kap meg mire csődöt jelentenek és a biztosító meg még további hónapokig fog időt húzni esetleg nem is bír majd fizetni eleget akkor Ironnak lesz elég bevétele.
                                Szerintem ez egy megoldás, nem biztos hogy a legjobb, jobb ötletem nincs, felelősséget nem vállalok.
                                Bár ha helyre jönnek akkor nem tudom ki mer majd befizetni, javasolnám Ironnak hogy vegye már lejjebb a szpredeket és swapot, legyen gyors teljesülés, csökkentse le a minimum számla nyitási összeget 100 usd re és arra is adjon 100% bónuszt, aki meg gyanúsan tradel attól el kell venni.
                                Aki nagyon nyereséges annak ajánljanak ecn számlát nagyon jó kondíciókkal és teljesüléssel.
                                A multi asset trader számlájukat néztem, van garantált stop és állítólag dma, ez szuper, vegyék lejjebb a minimális számlanyitási összeget itt is 100 usd re mert az ügyfelek nem bíznak, nem mernek sokat berakni, sokan nem fognak beutalni másképp, legyen huf számla is ha nincs.

Hozzászólás

Working...
                                X