Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Megvan erre is a megfelelo módszer ahogy észre lehet venni az ilyen kereskedoket. Az elso jel hogy kb hasonló osszeget tesz be a két ember, másik hogy mindketto a maximális bónuszra hajt, mert kapzsik! Ezután mivel minél elobb le akarnak lépni a pénzzel mindkét számlán a maximális pozíció méretet nyitnak és megvárják míg pár perc alatt kistoppolódik az egyik oldal.

Az ilyen kereskedoktol figyelmeztetés nélkul visszavonjuk a bónuszt!
    Mi adja a jogi alapot, ha a két ügyfél között nincs bizonyítható kapcsolat?

Hozzászólás

• vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi adja a jogi alapot, ha a két ügyfél között nincs bizonyítható kapcsolat?
      Vanti, Oda ütöttél, ahol fáj.. LIKE-ollak! Adtam a hírnevednek.

Hát Zoli, ebből jól kijönni, nem fogsz....

Mi az, h visszavonod? Van nálatok helyi bíró? vagy mi?

Hozzászólás

• A szabályzat / felhasznális feltételek 16-os pontjaban világosan le van írva hogy a bónuszt bármikor visszavehetjuk ha visszaélést vagy csalást feltételezunk!
        Mivel a bónusz a mi penzunk és mi adtuk így vissza is vehetjuk!

Ez elég jogi alap.

Hozzászólás

A szabályzat / felhasznális feltételek 16-os pontjaban világosan le van írva hogy a bónuszt bármikor visszavehetjuk ha visszaélést vagy csalást feltételezunk!

Ez elég jogi alap.
          Köszönöm, Ez nagyon kellett: "feltételezünk".

Pont, mint a tada...

Hozzászólás

• Zoli!

Az ,hogy Józsi bácsi délben 1 lottal longot köt, Mari néni meg ugyanekkora shortot, az a brókert nem jogosítja fel semmire.

Hozzászólás

A szabályzat / felhasznális feltételek 16-os pontjaban világosan le van írva hogy a bónuszt bármikor visszavehetjuk ha visszaélést vagy csalást feltételezunk!

Ez elég jogi alap.
              Akkor tényleg olyan ez a bónusz, mint szaron a masni.

Hozzászólás

• Ugyanúgy mukodik ez mint bármilyen más szolgáltató cégnél.

Nem vagyunk kotelesek minden ugyfelet elfogadni. Visszautaljuk az eredeti befizetett osszeget és kész, vagy nem adunk bónuszt, ha adtunk vissza vehetjuk.

Az ugyfél nem kovetelheti a bónuszt jogilag! Ez nem egy olyan dolog ami jár.
                Ezt mi adjuk és ha olyan a helyzet akkor vissza is vesszuk!

Eddig nem sok embertol kellet visszavenni a bónuszt. Vagy azért mert nem sokan próbálnak így csalni, vagy mert nem látványosan csinálják.

AKI RENDELTETÉSSZERUEN HASZNÁLJA A BÓNUSZT ANNAK SEMMITOL NEM KELL TARTANIA!

Ha valaki nem kereskedni jon ide hozzánk hanem csalni akkor azt páros lábbal rugjuk ki.

Hozzászólás

Ugyanúgy mukodik ez mint bármilyen más szolgáltató cégnél.

Nem vagyunk kotelesek minden ugyfelet elfogadni. Visszautaljuk az eredeti befizetett osszeget és kész, vagy nem adunk bónuszt, ha adtunk vissza vehetjuk.

Eddig nem sok embertol kellet visszavenni a bónuszt. Vagy azért mert nem sokan próbálnak így csalni, vagy mert nem látványosan csinálják.

Ha valaki nem kereskedni jon ide hozzánk hanem csalni akkor azt páros lábbal rugjuk ki.

Nah ez tipikus market maker megoldás. Amikor nyerő az ügyfél, akkor kockázatos és meg kell tőle szabadulni....

Azt mondják, amíg lósz*r van, addig veréb is van. Ha az ügyfél a veréb, akkor ti....?

Hozzászólás

• Sziasztok
                    Én még leragadtam ott, hogy a myfxbooknak a spreadjei nem fedik az ironfx-es valóságot?
                    Hogy is van ez ? Hagy ne nyissak ezér számlát náluk...
                    Tudna valaki erre szentelni 1 percet, hogy ez kiderüljön. Mer ha már a myfx-es spreadekbe nem bízhatunk, akkor miben?

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok
                      Én még leragadtam ott, hogy a myfxbooknak a spreadjei nem fedik az ironfx-es valóságot?
                      Hogy is van ez ? Hagy ne nyissak ezér számlát náluk...
                      Tudna valaki erre szentelni 1 percet, hogy ez kiderüljön. Mer ha már a myfx-es spreadekbe nem bízhatunk, akkor miben?

Kjudit, Az ilyen myfxbook-os történetben sem hiszek. Nézd meg ki a szponzor.... Az ilyen oldalakat mindig nagy fenntartással kell kezelni....

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nah ez tipikus market maker megoldás. Amikor nyerő az ügyfél, akkor kockázatos és meg kell tőle szabadulni....

Azt mondják, amíg lósz*r van, addig veréb is van. Ha az ügyfél a veréb, akkor ti....?
                        Kedves Joe,

Azzal nincs semmi gond hogy valaki nyereséges.
                        Láttam kereskedoket meggazdagodni a MM számlákon. Még mindig itt kereskednek nálunk!

A baj a csalókkal van. Nem tudom miért gyakori az a mentalitás hogy valaki tisztességtelenul akar profitra szert tenni. A becsuletesség kihalóban van.

Hozzászólás

Ugyanúgy mukodik ez mint bármilyen más szolgáltató cégnél.

A "csalás" definiciója nálatok a profit, ugye? Szép lassan mindenki rájön, hogy mire való a bónusz. A "rendeltetésszerű bónuszhasználat" meg a számlanullázás, ha jól gondolom...

Hozzászólás

Nem tudom miért gyakori az a mentalitás hogy valaki tisztességtelenul akar profitra szert tenni. A becsuletesség kihalóban van.
                            na ez az a pillanat, amikor előkapom a hegedűt az ágyneműtartóból

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kjudit, Az ilyen myfxbook-os történetben sem hiszek. Nézd meg ki a szponzor.... Az ilyen oldalakat mindig nagy fenntartással kell kezelni....
                              Nagyon jó a myfxbook spread-jelzője de nem minden broker és pláne nem minden broker összes számlatípusa szerepel rajta.
                              Picit gondolkozzatok már mielőtt hőbörögtök és kérdezzetek értelmes dolgokat ha információra van szükségetek!

Sajnos nagyon lesüllyedt az utóbbi hónapokban a fórum a színvonala.

Hozzászólás

Kedves Joe,

Azzal nincs semmi gond hogy valaki nyereséges.
                                Láttam kereskedoket meggazdagodni a MM számlákon. Még mindig itt kereskednek nálunk!

A baj a csalókkal van. Nem tudom miért gyakori az a mentalitás hogy valaki tisztességtelenul akar profitra szert tenni. A becsuletesség kihalóban van.
                                Nekem sincs gondom a nyereségességgel. Nem is értem miért írtad. Nem értem mi lenne abban a csalás, ha Józsi bácsi 1 lottal nyit longra , Mari néni 1 lottal shortra... Mi ebben a tisztességtelen? Azt sem tudom, hogy mi alapján ítéled el őket csalásért... Ez a ő kereskedési döntésük volt. Valamelyikük nyer, valamelyikük bukik. Neked szerintem az lenne a dolgod, hogy ebben asszisztálj.

Hozzászólás

Working...
                                X