Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Pedig volt párszor de sokan kérdezitek:

Charge-back

MINDEN bank ahol van visa, master stb...ott van ez a szolgáltatás. Be kell menni a fiókba, kérni a kérvényt és kitölteni...kérnek majd doksikat azokat oda kell nekik adni. Nem nagy ügy szerencsére...van itt olyan ember aki igénybe vette és sikerült is neki

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Pedig volt párszor de sokan kérdezitek:

Charge-back

MINDEN bank ahol van visa, master stb...ott van ez a szolgáltatás. Be kell menni a fiókba, kérni a kérvényt és kitölteni...kérnek majd doksikat azokat oda kell nekik adni. Nem nagy ügy szerencsére...van itt olyan ember aki igénybe vette és sikerült is neki
      köszi,

nekem azt mondta a bankom (rafi) hogy telefonon is lehet...
      de ha valami szolgáltatást vettél igénybe és nem kaptad meg...
      nem tudom lehet, vagy kell-e bizonyítani?

Hozzászólás

• pupak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        köszi,

nekem azt mondta a bankom (rafi) hogy telefonon is lehet...
        de ha valami szolgáltatást vettél igénybe és nem kaptad meg...
        nem tudom lehet, vagy kell-e bizonyítani?
        Befizettél, kereskedtél, stb...amikor kiakarod venni a pénzed akkor lenne teljes a szolgáltatás...ha nem tehát teljesen jogos ez a charge back

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nekem van ötletem, de ne kövezzetek érte.
          Gondolom sok érdeket sértene (nem a sima ügyfelekre gondolok) ha bezárna Iron, mert lehet nem is tud eleget fizetni a biztosító..
          Az ügyfelek a pénzüket akarják iron meg életben maradni, ezért nem akar csődöt jelenteni.
          Ha beismeri hogy csőd van és hogy eddig ezt eltusolta akkor azt is elismeri hogy bűncselekményt követett el és támadhatóvá válik, akik elhitték hogy nincs baj csak vizsgálatok vannak azok se tradelnének már ott.. még sokkal többen jelentgetnék fel, és senki új ügyfél nem tenne be pénzt, a régiek is mind ki akarnák utalni emiatt nem lenne bevétele Ironnak soha többé.
          Iron meg akar menekülni, mi pénzt akarunk
          (de gondolom nincs meg az ügyfélpénz a negatív egyenlegesek chf dolga miatt), ez a kettő lehetséges, ha minden jelenlegi ügyfél kereskedik és nem utal ki csak amennyi feltétlen szükséges, ha lesz bevétel akkor Iron saját zsebből ki tudja majd fizetni az ügyfeleket, mert ugye az elkülönített számlán valószínű nem sok maradt, ki kell pótolnia zsebből.
          Ha mindenki mintha mi se történt volna kereskedik ahelyett hogy kiuatal és hónapokig várja a pénzét amit ki tudja mikor kap meg mire csődöt jelentenek és a biztosító meg még további hónapokig fog időt húzni esetleg nem is bír majd fizetni eleget akkor Ironnak lesz elég bevétele.
          Szerintem ez egy megoldás, nem biztos hogy a legjobb, jobb ötletem nincs, felelősséget nem vállalok.
          Bár ha helyre jönnek akkor nem tudom ki mer majd befizetni, javasolnám Ironnak hogy vegye már lejjebb a szpredeket és swapot, legyen gyors teljesülés, csökkentse le a minimum számla nyitási összeget 100 usd re és arra is adjon 100% bónuszt, aki meg gyanúsan tradel attól el kell venni.
          Aki nagyon nyereséges annak ajánljanak ecn számlát nagyon jó kondíciókkal és teljesüléssel.
          A multi asset trader számlájukat néztem, van garantált stop és állítólag dma, ez szuper, vegyék lejjebb a minimális számlanyitási összeget itt is 100 usd re mert az ügyfelek nem bíznak, nem mernek sokat berakni, sokan nem fognak beutalni másképp, legyen huf számla is ha nincs.
          Jobban örültem volna ha Zoltán igyekszik válaszolni a feltett kérdésekre.

A jelenlegi feltételek mellett hülye lenne bárki is folytatni a kereskedést, hiszen a cég megbízhatósága lassan negatív tartományba süllyed.

Pont az lenne a lényeg, hogy valami egyezség szülessen arról, hogy az ügyfelek hogyan férhetnek hozzá a pénzükhöz. Ahhoz ugyanis kétség sem férhet, hogy az a pénz ami a kereskedői számlájukon van megilleti őket a valóságban is.

ilyesmire gondoltam például, hogy ha valaki ki szeretne venni 5000$-t, akkor mondjuk ne egy összegben tegye, hanem havonta vegyen ki csak 500$-t, azt viszont a cég fizesse is ki. Így a cég is időt kap, és az ügyfél is megkapja a pénzét lassacskán.

Sajnos Zoltán ismét eltűnt és nem hajlandó érdemi beszélgetést folytatni az ügyfeleivel, ami a legutóbbi kvázi beismerése után szintén elég nagy hülyeség és azt mutatja, hogy a cég nem hajlandó az őszinteségre és a megegyezésre.

Hozzászólás

• Tegyük fel hogy nem várunk a kiutalásra mert nem bír fizetni, mint ahogy Alpari is fizetésképtelenséget jelentett be, hiába az elkülönített ügyfélpénz, az is elúszhat ha baj van, Alpari asszem ecn és mm is volt pont mint Iron és a biztosító fizet ott, az elkülönített egyenlegek semmit se értek ott se.

Szóval tegyük fel tradelünk mert úgyse bír még fizetni, talán nem is fog tudni de akkor a biztosítóba reménykedhetünk.
            Aki veszteséges és elbukja a pénzét azt eleve nem kell kifizetni , ha elkezdenek a jelen ügyfelei tradelni ott akkor nagy részük elveszti a pénzét, a profitosokat meg át kéne vezetni ecn re és ha utána ott még elég időt tradeltek akkorra talán tud már fizetni, addigra elég időt kap a cég is és sok jutalékot keres, meg az elbukott mm számlákat.

Hozzászólás

• Ne már Humble, ne alkudozzatok senkivel. A kereskedési számlán lévő pénz 20.000EUR összegig biztosítva van. Jelentsenek csődöt és kész, semmiféle részletfizetés meg alkudozás nem jöhet szóba. Én sem kezdtem el alkudozni, hogy sl-re futott a pozim, buktam 800$-t, de legyen már inkább csak 750 és azt is 3 részletbe szedjék le. NEM.
              CSŐD --> CYSEC --> Kártalanítás + pár embernek kóter. Ennyire egyszerű, vagy kóter helyett el lehet tűnni, de akkor egy darabig nincs hazajövetel.

Hozzászólás

• Szallac, szia! Az ügyfelek nagy része a bónusz miatt ment be, azért és csak azért,hogy kihasználja azt, kereskedni nem tud. Éppen ezért nem is fog még csak megpróbálkozni sem azzal, hogy a pénzét kitekerje onnét valahogy. Az iron részéről pedig egy zero sprd, no commission, no swap számla lenne a minimum felajánlani annak, aki mégis csak kereskedésre adja a fejét.
                Jah, igen és 100%osan el kell felejteni mindenféle baromságot, ami hátráltat (mt4 manager off). A szervereket meg rendbe kell tenni, mert iszonyatosan lassúak, de annyira, mint egy beteg csiga. Tudom, mert trédelek, látom, hogy vackok.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szallac, szia! Az ügyfelek nagy része a bónusz miatt ment be, azért és csak azért,hogy kihasználja azt, kereskedni nem tud. Éppen ezért nem is fog még csak megpróbálkozni sem azzal, hogy a pénzét kitekerje onnét valahogy. Az iron részéről pedig egy zero sprd, no commission, no swap számla lenne a minimum felajánlani annak, aki mégis csak kereskedésre adja a fejét.
                  Jah, igen és 100%osan el kell felejteni mindenféle baromságot, ami hátráltat (mt4 manager off). A szervereket meg rendbe kell tenni, mert iszonyatosan lassúak, de annyira, mint egy beteg csiga. Tudom, mert trédelek, látom, hogy vackok.
                  nem teljesen mindegy, hogy bónuszos pénz vagy nem bónuszos pénz van egy ügyfél számlán? Ha van fennt pénz bárkinek a számláján, azt kötelesek kifizetni. A Cysec tett egy állásfoglalást, hogy semmilyen esetben nem törölhetik a profitot a számláról, innentől fogva nincs miről vitatkozni, hogy bónusz vagy nem bónusz, mert az Iron Fx 3 éve tudja, hogy visszaéltek a bónusszal, de ők ebből tökéletesen ynereséget termeltek. Ha nem vennéd észre, ez egy kommunikációs stratégia volt, ami kapóra jött. Nincs pénz se bónuszos se bónusz nélküli ügyfélnek. ECN ről 4. hónapja nem érkezik emg a pénzem meg az ügyfeleimnek.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ne már Humble, ne alkudozzatok senkivel. A kereskedési számlán lévő pénz 20.000EUR összegig biztosítva van. Jelentsenek csődöt és kész, semmiféle részletfizetés meg alkudozás nem jöhet szóba. Én sem kezdtem el alkudozni, hogy sl-re futott a pozim, buktam 800$-t, de legyen már inkább csak 750 és azt is 3 részletbe szedjék le. NEM.
                    CSŐD --> CYSEC --> Kártalanítás + pár embernek kóter. Ennyire egyszerű, vagy kóter helyett el lehet tűnni, de akkor egy darabig nincs hazajövetel.
                    Ez a megoldás reálisan a legkorrektebb .
                    Ha a cég vezetöi a csöd után tudnának ujra elég pénzt összeszedni, ugyis ujraindulnának más néven .
                    Tehát az Iront nem kell sajnálni . Ha rosszul gazdálkodott akkor bukott, csöd .

szallac : "(de gondolom nincs meg az ügyfélpénz a negatív egyenlegesek chf dolga miatt)
                    Aztán , mi a fene közöm van nekem a chf-esek veszteségéhez ?
                    Trédeltem azon ? Nem .
                    Akkor mért az én pénzemböl fizetnék ki az ö veszteségüket ?
                    Nincs meg az ügyfélpénz .Hm...
                    Ez sikkasztás .
                    Gondolod ha 1 cég sikkaszt , és ezt a kommunikáció hiányával el tudja leplezni , vagy ugyanezt hamis kommunikációval éri el (bónuszcsalók ) ,AKAR fizetni neked , nekem , nekünk ?
                    A nagy lúf@szt !
                    Kiszed annyi lét amennyit tud , mi meg pereljünk .Oszt évek mulva TALÁN lesz belöle valami .
                    Én , nem mondom hogy te ne trédelj , de egyre kevesebb az esélyed/jünk hogy a cégtöl szépszerével pénz látunk .

Hozzászólás

• A piacvezető IronFX a Google Trend szerint!
                      http://imgur.com/ST0cBkR

Hozzászólás

• Szerintem sem lesz itt már simán pénz, csak ha valahogy becsődöl, esetleg akkor.

Pár napja beszéltem egy Ironossal, aki arra a kérdésre, hogy mégis mikor utal az Iron, azt válaszolta, hogy nem tud konkrét időpontot, persze pont a dolláros számlák átnézése a nagyon lassú, és egyébként minden rendben a számlámmal, az adatokkal. Majd ha kitaláltak valamit, akkor utalnak. Ez volt az elszólása
                        Majd ha kitaláltak valamit, akkor utalnak.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szerintem sem lesz itt már simán pénz, csak ha valahogy becsődöl, esetleg akkor.

Pár napja beszéltem egy Ironossal, aki arra a kérdésre, hogy mégis mikor utal az Iron, azt válaszolta, hogy nem tud konkrét időpontot, persze pont a dolláros számlák átnézése a nagyon lassú, és egyébként minden rendben a számlámmal, az adatokkal. Majd ha kitaláltak valamit, akkor utalnak. Ez volt az elszólása
                          Majd ha kitaláltak valamit, akkor utalnak.
                          ha elolvasod a kovetkezot:
                          http://www.financemagnates.com/forex...-e100000-fine/
                          a commexfx eseteben a cysec mar 2 eve tisztaban van a problemakkal es megse tett semi konkret lepeseket csak mostt...mit gondolsz az ironnal maskep lessz?

Hozzászólás

• http://oi59.tinypic.com/14nh98n.jpg

ezt azert olvassatok el

Hozzászólás

• iron

a vilagelsok
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• M. Dániel és B. Norbert még mindig az IronFX szekerét tolják. Úgy látszik, náluk a gerinctelenség, az ügyfelek átverése minden pénzt megér. Bár nem hiszem, hogy olyan sok pénzt kaphatnak. De ha már nem kapnak, akkor fognak meglepődni. Talán azért ragaszkodnak ennyire ehhez a csaló céghez, mert tehetségtelenek, semmi tudásuk és képességük nincs semmihez.

Hozzászólás

Working...
                                X