Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Azért , érdekes lehet 1 rendörségi feljelentésben, 1 YouTube-s videóra hivatkozni .

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azért , érdekes lehet 1 rendörségi feljelentésben, 1 YouTube-s videóra hivatkozni .
      Az a meglátásom, hogy itt sok hangember van...:-(

Hozzászólás

• a ciprusi cegnyilvantartas szerint az ironfx global igazgatoi:

Results of Name Examination

Collapse Online Services Online Services

Organisation and Name Search / Study File

Organisation and Name Search / Annual Company Fee

Orders Basket

Electronic Filing

Confirmation of Authenticity of Certificates and Certified Copies

Login

print Print

Organisation Details

--------------------------------------------------------------------------------

Return To Search Results New Search

--------------------------------------------------------------------------------

Pay Special Contribution (€350)
        Choose Year: Choose Year: 2011 2015 Add To Basket

Current Details

Name IRONFX GLOBAL LIMITED
        Reg. Number ΗΕ 260651
        Type Limited Company
        Name Status Current Name
        Registration Date 12/01/2010
        Organisation Status Active
        Status Date

File Status
        Directors & Secretaries
        Registered Office

Directors & Secretaries

Name

ΝΕΟΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Director
        ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Director
        ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΡΙΑΛΑΣ Director
        ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΣΙΟΥΡΗΣ Director
        ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Director
        TOTALSERVE MANAGEMENT LIMITED

https://efiling.drcor.mcit.gov.cy/Dr...tname=%25&sc=1

Hozzászólás

• Adamv! Hogy áll a bíroságon az ügyaed?Volt már valami meghallgatás?A számládat nullázták már?

Hozzászólás

• Siena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az a meglátásom, hogy itt sok hangember van...:-(
            Ezt te miből gondolod?

Hozzászólás

• Az FPA oldaláról egy friss bejegyzés:
              -----------------------------------
              ling, indonesia, Indonesia
              Rating:
              Date of Post: 2015-07-09
              Review:

Dear friends
              ESMA (European Securities and Markets Authority) is taking action against ironfx financial crime in EU. Cyprus is part of EU
              ESMA requested all ironfx victims email to legal@esma.europa.eu with evidences of non payment and already complaint to Cysec but Cysec no help, no action.
              Also please give consent to ESMA your personal data will be used for investigation purposes

below is letter from ESMA

title: Breach of Union Law investigation procedure (ESMA/BS/2012/87rev)

We refer to your email of 25 June 2015 and your two emails of 28 June 2015. We have attached those three emails to this email.

In order to progress with the review of the complaints made in those emails, we would like to obtain consent to disclosure of the information, including personal data, contained in those emails. In particular we are referring to the disclosure of the information to other authorities who are competent to handle the complaints, including particularly the Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Therefore, please confirm that you give your consent to the disclosure of the information, including personal data relating to you, within those emails.

Also, in order for us to disclose information to competent authorities including CySEC regarding the individual Iron FX investors referred to in the attached email correspondence, we ask for the consent of the individuals referred to in those emails. Therefore please respond to us with documentation from those individuals which unambiguously confirms their consent to disclosure. Such documentation can be an email from each of those individuals or a letter from those individuals. Where an individual wishes to give consent, the individual should simply state that he/she consents to the disclosure of information, including their personal data, to competent authorities including CySEC.

Please note that in cases where we do not receive consent to disclosure in an individual case, it may not be possible to progress with that particular case.

Yours sincerely,

Legal, Cooperation and Convergence Unit

European Securities and Markets Authority (ESMA)

103, rue de Grenelle, 75007 Paris – France

Together. please send email to ESMA right now
              it is
              legal@esma.europa.eu

With title: breach of union law investigation procedure (ESMA/BS/2012/87rev)

Hozzászólás

• Aki tud Zoltánról adatokat legyen szíves küldje át nekem privátban

- régi lakcím,
                - anyja neve, - ez megvan
                - születési év, teljes dátum -ez is megvan
                - születési hely
                - szem. ig szám.

Köszi

Hozzászólás

• Hali, valaki mer még kereskedni náluk ?

Mivel ki tudja ,hogy és mikor likvidálják a nyitott pozikat .

Hozzászólás

• Sziasztok!

Én kereskedem továbbra is, mondtam az okát. Az utóbbi időben a szerverek lassúak, főként éjjel figyelhető ez meg, tegnap nzd-s instrumentumokon majd 12 másodperc volt egy nyitás és a zárás sem volt kevesebb. Sprd továbbra is brutális, de ezt tudom, számolok vele.
                    Jó lenne valamit csinálni a szerverekkel Zoli, ha van rá lehetőséged, kérlek szólj pár szót ennek érdekében. Köszi.

Hozzászólás

• Üdvözlet mindenkinek!
                      Átfutottam az eddigi hozzászólásokat és kérdezném, hogy
                      - az elmúlt fél év alatt ért-e el bárki, bármilyen eredményt?
                      - hogy áll most ez az egész ügy?
                      - lehet-e pertársasághoz csatlakozni, hogyan?
                      - van-e valaki, aki összefogja a károsultakat?
                      - elegem van, hónapok óta nem fizetnek ki, mit tehetek?

Örülnék, ha olyan válaszolna, aki képben van, esetleg tett is már valamit, utánajárt dolgoknak.
                      Minden segítséget, jó tanácsot köszi!!!

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Én kereskedem továbbra is, mondtam az okát. Az utóbbi időben a szerverek lassúak, főként éjjel figyelhető ez meg, tegnap nzd-s instrumentumokon majd 12 másodperc volt egy nyitás és a zárás sem volt kevesebb. Sprd továbbra is brutális, de ezt tudom, számolok vele.
                        Jó lenne valamit csinálni a szerverekkel Zoli, ha van rá lehetőséged, kérlek szólj pár szót ennek érdekében. Köszi.
                        Zolit lefokozták, már csak mezei sales manager cipruson miután Londonnak annyi lett.

Hozzászólás

• Tényleg ,jó lenne ha gyorsulna,és csökkenne a sprd ,legalább mint a kifizetések úgy menne Hi hi hi

Legalább meg látnánk az alagút végét ....

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zolit lefokozták, már csak mezei sales manager cipruson miután Londonnak annyi lett.

Kafa... Nem baj, ha olvasod Zoli, kérlek kérdezz már rá.
                            Nem a gépemmel van baj, másnak is lassú a kiszolgálás.
                            Sprd-ken is csökkenthettek ha van rá lehetőség.

Pertársaság : keresd Gyulát (Petit).

Egyéb hír : azt "hallottam", hogy a rendőrség is kezd lépni az ügyben s nyomoznak már az ügyben, szóval halad ez, csak lassan, de gondolom előbb utóbb csak lesz valami.

Az AUG 15-ös pletyka nem tudom igaz-e, én itt olvastam erről elsőre, az még egy teljes hónap + a CySEC p.csölési ideje, szóval én arra számítok, hogy 2015-ben az iron még élni fog. Addig simán elhúzódik ez a sztori.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              szegeny Zoli en arra szamitottam ,hogy eloleptetik es a kivallo vezetoseggel egyutt dolgozik a megoldason a hatterben,
                              csak nehogy ablakpucolo legyen az iron szekhazban

Hozzászólás

• Zoli ahogy elnezem van eleg ablak az iron irodan ,na ezeken aztan lehet mirrorozni
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X