Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Siena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az info az FB IronFx Clients oldaláról van

Important update: From 1st August Ironfx will delete CAP from release system. If we will move all money on book account, we will lose half of money. If we avoid release system CAP will rest like now. In few words we must renounce to withdraw money from them.

Eddig azt hittem, hogy beszélek angolul, de úgy látszik mégsem...

A „CAP” tőkét jelent?
    És mi a „release system”? Van pofájuk „release system” -nek nevezni a MM számlákat? Vagy rosszul értem?

„If we avoid release system CAP will rest like now. „ Na, ez is egy se füle, se farka mondat. Nagyjából persze azért rájöttem, hogy mit jelenthet.
    Holnap találkozok egy anyanyelvi angollal, majd megmutatom neki. De szerintem nem sokra megy majd vele ő sem, mert ezt nem anyanyelvi angol írta.

Tudnál egy linket küldeni erről a fészbuk IronFx Clients oldalról? Nem sikerült megtalálnom a beidézett szöveget a speciális google keresés opcióval sem.

Köszi!

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A „CAP” tőkét jelent?
      És mi a „release system”? Van pofájuk „release system” -nek nevezni a MM számlákat? Vagy rosszul értem?

„If we avoid release system CAP will rest like now. „ Na, ez is egy se füle, se farka mondat. Nagyjából persze azért rájöttem, hogy mit jelenthet.
      Holnap találkozok egy anyanyelvi angollal, majd megmutatom neki. De szerintem nem sokra megy majd vele ő sem, mert ezt nem anyanyelvi angol írta.

Tudnál egy linket küldeni erről a fészbuk IronFx Clients oldalról? Nem sikerült megtalálnom a beidézett szöveget a speciális google keresés opcióval sem.

Köszi!
      Én Google forditóval probáltam . Eredmény ugyanaz .Gyakorlatilag nem értem mit akarnak .Sebaj . Ott a magyar ügyfélszolgálat a chaton .
      Ja nem . A chat is eltünt .
      Helyette levelet ajánlanak .
      Mi van ? Ennyire kevés az emberük , már ezt sem tudják kiszolgálni ?
      Itt a végjáték ?

Hozzászólás

Köszi!
        IronFX clients csoport

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én Google forditóval probáltam . Eredmény ugyanaz .Gyakorlatilag nem értem mit akarnak .Sebaj . Ott a magyar ügyfélszolgálat a chaton .
          Itt a végjáték ?

Közben leesett a tantusz az angol szöveggel kapcsolatban. Azt hiszem „téves vonatkoztatás” -nak hívják nyelvész körökben, ami miatt nem értettem meg .

Azt hittem, hogy ezt egy iron -os írta, de egy ügyfél volt.

Ez a „release system” pedig a mirrorozást jelenti alighanem.

„Fontos fejlemények: Augusztus 1 -től az Ironfx törölni fogja a tőkét a „release system” -ből (mirrorozás). Ha minden pénzt átmozgatunk book -os számlára, akkor el fogjuk veszíteni a pénz felét. Ha pedig nem használjuk a „release system” -t, akkor a tőke nem lesz mozdítható, mint ahogy most sem az. Néhány szóban összefoglalva: le kell tennünk róla, hogy pénzt utaltassunk vissza tőlük.”

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszönöm!

Hozzászólás

A „CAP” tőkét jelent?

Köszi!

A CAP sapkát jelent. Pedig nem is tudok angolul.

Igen, a beragadt MM-es számlákat lehet így kibűvészkedni
              és ez a release system.

A beragadt számláknál 2.4X es volt a sapka eddig.
              Tehát, ha a bookra ment és átvezetted az stp-re
              100 dollár bónusznál 240-et vontak csak le eddig.
              Ezután a profit felét veszik majd el.

A normál mirror stp/book számláknál marad a 2X-es
              levonás továbbra is, ha a rossz irányba megy a pénz,
              tehát a bookra. A sapka eltörlés csak a release system-re
              vonatkozik. Azokra akik így akarják kinyerni a beragadt
              pénzüket. Ez szigorítás.

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Itt a végjáték ?
                A CAP itt valószínűleg azt a limitet jelenti, ami eddig volt a 100% bónuszra, vagyis, hogy legfeljebb annak a dupláját veheti csak el tőled a bróker akármennyit nyertél. CAP = tető, fedő, zárókupak.

Lefordítva ez azt jelenti, hogy ha eltörlik a limitet, akkor minden kivett összeg felét elveheti a cég, mert megszűnik a 100%-os limit.

A CAP alatt: Ha mondjuk 500$ befizetett tőkével és 500$ kapott bónusszal csináltál 5000$-t, akkor legfeljebb 1000$-t vonhatott le a bróker (az 500$ bónusz kétszeresét).

A CAP nélkül viszont a teljes összeg fele, azaz 2500$ az övék.

Szerintem ezt így lehet értelmezni és így van értelme a mondatnak. Na, meg a céget ismerve, sajnos hihetőnek is tűnik.

Módosítás: Idő közben született pár megoldás, amit nem olvastam mire ez kikerült. A release system-ről semmit nem tudok, így lehet, hogy az a megoldás a helyes. A lényeg, hogy normális úton nem lát pénzt tőlük az ügyfél.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A CAP itt valószínűleg azt a limitet jelenti, ami eddig volt a 100% bónuszra, vagyis, hogy legfeljebb annak a dupláját veheti csak el tőled a bróker akármennyit nyertél. CAP = tető, fedő, zárókupak.

Lefordítva ez azt jelenti, hogy ha eltörlik a limitet, akkor minden kivett összeg felét elveheti a cég, mert megszűnik a 100%-os limit.

A CAP alatt: Ha mondjuk 500$ befizetett tőkével és 500$ kapott bónusszal csináltál 5000$-t, akkor legfeljebb 1000$-t vonhatott le a bróker (az 500$ bónusz kétszeresét).

A CAP nélkül viszont a teljes összeg fele, azaz 2500$ az övék.

Szerintem ezt így lehet értelmezni és így van értelme a mondatnak. Na, meg a céget ismerve, sajnos hihetőnek is tűnik.

Módosítás: Idő közben született pár megoldás, amit nem olvastam mire ez kikerült. A release system-ről semmit nem tudok, így lehet, hogy az a megoldás a helyes. A lényeg, hogy normális úton nem lát pénzt tőlük az ügyfél.
                  Akkor megnyugodtam .
                  Vagy 200 dolcsit nyertem 5000 bónusszal ( nem is a nyerés volt a cél )
                  Ha egyáltalán fizetnek , akkor levonnak 100 dolcsit.
                  Nagy kaland .
                  De a többit kérem izibe , hamar , gyorsan , ide .
                  A segitséget köszönöm .

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A CAP sapkát jelent. Pedig nem is tudok angolul.

Igen, a beragadt MM-es számlákat lehet így kibűvészkedni
                    és ez a release system.

A beragadt számláknál 2.4X es volt a sapka eddig.
                    Tehát, ha a bookra ment és átvezetted az stp-re
                    100 dollár bónusznál 240-et vontak csak le eddig.
                    Ezután a profit felét veszik majd el.

A normál mirror stp/book számláknál marad a 2X-es
                    levonás továbbra is, ha a rossz irányba megy a pénz,
                    tehát a bookra. A sapka eltörlés csak a release system-re
                    vonatkozik. Azokra akik így akarják kinyerni a beragadt
                    pénzüket. Ez szigorítás.
                    Az üzleti angolom elég gyenge, régen műszaki területen dolgoztam pár évig tolmácsként.
                    Én simán a „capital” rövidítésének gondoltam.

„Cap
                    1. Informal for market capitalization.”

De most Humble -nél, és Nálad a pont.

„Cap.
                    A cap is a ceiling, or the highest level to which something can go.”

Itt van a „CAP” összes jelentése a pénzügyi világban:

http://financial-dictionary.thefreedictionary.com/cap

Hozzászólás

Az üzleti angolom elég gyenge, régen műszaki területen dolgoztam pár évig tolmácsként.
                      Én simán a „capital” rövidítésének gondoltam.

„Cap
                      1. Informal for market capitalization.”

De most Humble -nél, és Nálad a pont.

„Cap.
                      A cap is a ceiling, or the highest level to which something can go.”

Itt van a „CAP” összes jelentése a pénzügyi világban:

http://financial-dictionary.thefreedictionary.com/cap

Az szép. Én meglehetősen szégyellem magam, hogy nem tudok
                      angolul.
                      De most röhögjetek, a Google fordítóval tudtam meg CAP szó
                      jelentését. Jó, jelen ügyben azért sejtettem miről van szó!
                      Előnyöm volt, mert rossz helyen kapiskáltál.
                      Az idézet remek.

Hozzászólás

A „CAP” tőkét jelent?

Köszi!
                        Lefotóztam...remélem sikerül csatolni...
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Nem értem sem a mirrorozást...sem az alternatív megoldásokat. Azt gyanítom, hogy ezzel totál csőbe akarnak húzni mindenkit. Nem erre szerződtünk, amikor megnyitottuk a számlákat, és tartok tőle, hogy nem is teljesen járható út.

Tudna valaki segíteni, hogy mi ez a mirrorozás és egyéb altarnatív lehetőségek? Sikerült itt már valakinek ilyen utakon pénzt visszakapnia?
                          Arra emlékszem, hogy ezt Németh Zoltán is említette már egy pár héttel ezelőtt. Sőt, állítólag ezt kellene az üzletkötőknek promotálni...persze akitől hallottam - egy pár hónapja már eljött ügyintéző, ő azt mondta nekem, hogy nem korrekt megoldás az IronFx részéről. Akkor mégis van ennek buktatója? Vagy mégsem?

Hozzászólás

• Meg kell törni a napok óta tartó csendet :-)

Siena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem értem sem a mirrorozást...sem az alternatív megoldásokat. Azt gyanítom, hogy ezzel totál csőbe akarnak húzni mindenkit. Nem erre szerződtünk, amikor megnyitottuk a számlákat, és tartok tőle, hogy nem is teljesen járható út.

Tudna valaki segíteni, hogy mi ez a mirrorozás és egyéb altarnatív lehetőségek? Sikerült itt már valakinek ilyen utakon pénzt visszakapnia?
                            Arra emlékszem, hogy ezt Németh Zoltán is említette már egy pár héttel ezelőtt. Sőt, állítólag ezt kellene az üzletkötőknek promotálni...persze akitől hallottam - egy pár hónapja már eljött ügyintéző, ő azt mondta nekem, hogy nem korrekt megoldás az IronFx részéről. Akkor mégis van ennek buktatója? Vagy mégsem?
                            Fórumozók! Csak nem elmentetek nyaralni Ciprusra?

Hozzászólás

• Hali, igen mindenki kapja vissza a manit és abból mennek köszönetet mondani Ciprusra ,mert ott még a bónuszt is oda adják !!!

Hi Hi hi hi....

Hozzászólás

• Sziasztok!

Szeretném bemutatni az ÁTBFX -et.

Az ÁTBFX forex, amerikai és angol részvény, árutőzsdei termék és nemesfém CFD kereskedésre szakosodott, vezető, globális online bróker. A vállalat egy 2014-ben alapított nemzetközi pénzügyi szolgáltató csoport tagja, élenjáró belső technológiával, páratlan tranzakció végrehajtással, és a piacon elérhető legjobb termékválasztékkal és a legkisebbbb spreadekkel.

Az ÁTBFX több, mint 2 nyelven beszélő ügyfélszolgálata a nap 24 órájában elérhető. Magyar nyelven is!

A Weboldalunkon megtalálhatóak az átlag spread-jeink.
                                http://www.ÁTBfx.com/en/trading-acc...ads-comparison
                                Ha az élő adatokra lenne kiváncsi akkor kattintson az alábbi linkre:
                                http://www.forexfactory.com/market.php

Itt ki lehet választani a mi cégunket és össze tudja hasonlítani a spread-eket más cégekkel.

Minden kérdésre szívesen válaszolok!

FAQ:

-Székhelye?
                                -Seychelles. Miért? Baj? Most nem mindegy neked, hogy hol lopnak meg?

-Felügyeleti szervek?
                                -Nincs, miért? Ha a CySec lenne, nem mindegy neked? Impotens barmok egy az egyben azok is.

- A deposit miért nem céges, miért egy ukrán magánszámlára megy?
                                - Mert így gyorsabban a megfelelő helyre kerül, ez is az üzletpolitika része, amúgy meg nem mindegy neked, hogy a Barkleys bankba utalod és onnét lopom el, vagy egyből nekem küldöd, mi?

- Bónusz van?
                                - Van, mennyi kell? 100%-200%-500%-ot tudsz választani, de nem mindegy neked, hogy van vagy nincs, úgysem látod a pénzed soha többet.

- Platformok?
                                - Nem mindegy neked, úgyis buksz, így platform nincs semmi, elég ha beutalsz, í pénzed megfelelő helyen lesz, veszek belőle irodaházat meg kiskutyát. Több kiskutyát is. Meg 1 halat, mert azt szeretem.

-SWAPOK, SPRD?
                                - Van. Sok. Mindkettő, de nem mindegy neked,hogy drága vagyok-e vagy sem, utald be a lét, vissza nem látod sosem.

- Requote, mt4 manager?
                                - Nincs, nem volt, nem is lesz, amúgy meg nem mindegy neked... ?

- Miért az ÁTBFX-et válasszam?
                                - Mert cégünk vezető ebben a szegmensben, világviszonylatban egyedülálló ott van a weboldalunkon minden általunk alapított kamuújság által nekünk adományozott cím, mint pld best of the best swaps, best and fastes gróvv meg minden ilyen, ott van.

További kérdésekre is szívesen válaszolok, keressetek bizalommal!
                                www.átbfx.coooom
                                infó@átbfx.cooom
                                livechat, live telefon, skype meg a többi.

Hozzászólás

Working...
                                X