Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Azt csiripelik a madarak hogy Németh Zoli az egyik legtöbb pénzzel beragadt bónuszvadász...
    Kisebb stróman hadsereget szervezett be a magyar és román (meg nyilván több más ország piacáról).

Meg tudjátok erősíteni ezt az információt?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azt csiripelik a madarak hogy Németh Zoli az egyik legtöbb pénzzel beragadt bónuszvadász...
      Kisebb stróman hadsereget szervezett be a magyar és román (meg nyilván több más ország piacáról).

Meg tudjátok erősíteni ezt az információt?
      nekem is ez az info van

Hozzászólás

• Ès akkor nem rendezte volna le azt, hogy a saját pènze kijöjjön? Nem èletszerü a szituáciò...

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ès akkor nem rendezte volna le azt, hogy a saját pènze kijöjjön? Nem èletszerü a szituáciò...

A kifizetésekre semmi ráhatása nincsen!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A kifizetésekre semmi ráhatása nincsen!
            Persze hogy nincs ráhatása a kifizetésekre. Sőt Zoltánunk már csak egy sima értékesítő lett megint mint pár éve.

Ahogy hallottam, azért próbál kib@szni másokkal , hátha így az ő beszorult pénze kijön valahogy.
            Ezek a dolgok Szeptember fele ki fognak derülni, hogy igaz-e vagy sem... Azért ha kiderül, hogy azért hazudott itt, hogy ezzel haszonra tegyen szert.. az Btk kérdés.

Hozzászólás

• Érdekes kis videó ez is:

https://www.youtube.com/watch?v=1kSUVIzbAuE

Meg alatta a hozzászólások is.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Érdekes kis videó ez is:

https://www.youtube.com/watch?v=1kSUVIzbAuE

Meg alatta a hozzászólások is.
                A zene az valami kegyetlen idegesítő. Inkább befizetek az Ironhoz mint hogy ezt hallgassam 15 percig.

Hozzászólás

• Egyre többen lépnek a tettek mezejére.

http://365scope.com/

Hozzászólás

• hozzaszolas a leapreate.com-on
                    LATAM TEAM • 9 hours ago
                    Hi,

we are a group of terminated employees from LATAM.

IronFX closed the offices without prior notice us, without paying our last salary by law, they did nothing.

we send email to HR, to CEO, to Head of Sales, to Accounting BUT NO REPLY FROM ANYONE!!!!!!

WE OWED MONEY. IRONFX CANNOT HELP, NO LISTEN TO US.
                    IRONFX OPERATE AND TREAT US BAD AND ILLEGALY.

gondolom az ironnal mar onkentes alapon dolgoznak az alkalmazottak , mert nagyon mar fizura sincsen penz

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Egyre többen lépnek a tettek mezejére.

http://365scope.com/
                      Ezzel nagyon vigyázzatok, valahonnan megvan neki egy csomó Ironos email cím, arra megy hogy lenyúlja a károsultakat.

Sunci:

Gondolom az iroda dolgozói is bónusz csalók...

Hozzászólás

• Ez vicc! A CySEC a közleményében feltüntette a pénzügyi ombudsman elérhetőségét: complaints@financialombudsman.gov.cy
                        Írtam erre a címre még pénteken (aug. 7-én) egy levelet, amihez mellékletben csatoltam, amit kellett...Még el sem olvasták....egyáltalán dolgoznak ott? Vagy csak viccből dobtak a károsultakhoz egy e-mail címet, ahova mehetnek a panaszok, amiket úgysem olvasnak el...

Ez a visszaigazoló program a levelek státuszáról az Iron miatt lett telepítve...nem hiszem, hogy a progi lenne rossz...

Hozzászólás

• Üdv.

Igen, kivételesen az ombudsmani iroda dolgozik és nekem küldött választ is.

Én két hete írtam nekik de akkor pár nap mulva válaszoltak.Gondolom most mindenki megrohanta őket, pontosabbban "csak az a pár darab abuser aki hőbörög" )))))

Egy formanyomtatványt fogsz kapni e-mailban amikor válaszolnak. Azt kell kitölteni és visszaküldeni nekik, valamint 20 Eurot kell elutalni nekik.
                          A formanyomtatvány 4. oldalán rajta lesz, hogy milyen dokumentumokat kérnek még ( pl.: személyi igazolvány másolat, e-mailek stb...

De ha írsz privátban szivesen segítek ha kell. Ha gondolod elküldöm e-mailban ezt a formanyomtatványt is.

Hozzászólás

• Robert112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Üdv.

Igen, kivételesen az ombudsmani iroda dolgozik és nekem küldött választ is.

Egy formanyomtatványt fogsz kapni e-mailban amikor válaszolnak. Azt kell kitölteni és visszaküldeni nekik, valamint 20 Eurot kell elutalni nekik.
                            Ciprusra?
                            Bónuszt adnak rá?

Hozzászólás

• Siena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez vicc! A CySEC a közleményében feltüntette a pénzügyi ombudsman elérhetőségét: complaints@financialombudsman.gov.cy
                              Írtam erre a címre még pénteken (aug. 7-én) egy levelet, amihez mellékletben csatoltam, amit kellett...Még el sem olvasták....egyáltalán dolgoznak ott? Vagy csak viccből dobtak a károsultakhoz egy e-mail címet, ahova mehetnek a panaszok, amiket úgysem olvasnak el...

Ez a visszaigazoló program a levelek státuszáról az Iron miatt lett telepítve...nem hiszem, hogy a progi lenne rossz...
                              Tény, hogy nem túl meggyőző, főleg a félkész weboldalukkal.

Viszont minden lehetőséget meg kell ragadni.

- Lehet írni a pénzügyi békéltető tanácsnak.
                              - A ciprusi városi bíróságnak (kérni a cég fizetésképtelenségének megállapítását).
                              - Az ESMA-nak.

Mindenképp érdemes az ügyet kivinni ciprusról és EU-s szinten intézni, elkerülendő az összefonódást a cég és az eljáró hatóság között.

Viszont az Iron-nak CySEC-nek mindenképp kell írni, mert azzal tudja bizonyítani az ember, hogy nem tudja rajtuk keresztül elintézni a dolgot.

Hozzászólás

• Érdekes módon Ciprus ebben is érintett:

http://index.hu/gazdasag/2015/08/11/...ya_az_usa-ban/

Szeretne még valaki ott befektetni?

Hozzászólás

Working...
                                X