Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• "És ami rajta van az azt állítod fedi a valóságot."

Ha azt állítja úgyis van

"Tudna valaki erre szentelni 1 percet, hogy ez kiderüljön. Mer ha már a myfx-es spreadekbe nem bízhatunk, akkor miben?"

Amit pedig meg kellenél tenni a tisztánlátásért:

keresni kell olyan embert, akinek ott van számlája, és pont ugyanolyan számlája és megkéred, hogy tegye fel a spreadrecordert neked pár keresztre. Akkor látod csak meg a valódi teljesítményt, hogy milyen ingadozások vannak, milyen likviditás változások, mi az átlagos spread.

A többi csak találgatás. A számok beszélnek, nem az ügynökök

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Judit nagyon egyszeru járj utána!
      Tedd fel az éles számlád screen-shotját.

Nyisd meg a számládat nem kell se dokumentum se befizetés és egybol látod az éles Micro szamlát.
      Természetesen kereskedni nem tudsz de legalább a saját szemeddel látod!
      Nyitok egy éles STP/ECN mikro számlát az ironnál, és fel fogom tenni a screen-shotot a spreadjeiről, mellé téve másik brókereknél lévő éles számlám screen-shotjait.

Ha versenyképes a spread, akkor tobábbi tesztben is benne vagyok./Akár utalok is rá pénzt, és megnézem élőben./

Korábban már raktam fel EUR/USD 0 spreades screen shotot éles számlámról. Kíváncsi vagyok az Iron tud e ilyet.

Hozzászólás

• Köszönöm. Én eddig az FXOpenét láttam csak és ott maximálisan fedte a valóságot. Itt viszont nem értettem mi ez az ellentét az ügynök és egy számomra hiteles ember között.
        Kiváncsian várom vajon itt tényleg butítás folyik-e. És Zoltánnak csak a kassza csörgése a fontos.

Hozzászólás

• Addig itt van az éppen aktuális spread egy másik brókernél USDJPY-en pontban, azaz nem pipben!Most kötöttem a pozit, természetesen éles.

http://gallery.site.hu/d/22201503-1/usdjpylong.gif

Hozzászólás

• Most itt tart a dolog spreadileg, szintén pontban.

http://gallery.site.hu/d/22201634-2/usdjpylong_001.gif

Hozzászólás

• És most itt tart a dolog, éppen az állítólagos nem létező 0 a spread!/+ comission/
              Természetesen éles számlán.

http://gallery.site.hu/d/22201646-2/usdjpylong_002.gif

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Addig itt van az éppen aktuális spread egy másik brókernél USDJPY-en pontban, azaz nem pipben!Most kötöttem a pozit, természetesen éles.

http://gallery.site.hu/d/22201503-1/usdjpylong.gif
                azaz pipette-ben?

http://www.babypips.com/school/pips-and-pipettes.html

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönöm. Én eddig az FXOpenét láttam csak és ott maximálisan fedte a valóságot. Itt viszont nem értettem mi ez az ellentét az ügynök és egy számomra hiteles ember között.
                  Kiváncsian várom vajon itt tényleg butítás folyik-e. És Zoltánnak csak a kassza csörgése a fontos.

Vajon mi lehet az ellentét?
                  Az ügynök pénzést, jutalékért dolgozik, a kereskedő pedig minél kevesebb jutalékot akar kifizetni, mint pl. Te is! Szerinted miből adódik az elentét?

Nem...., Zoltánnak nem a "kasza csörgés" a fontos, hanem az hogy te minél többet keress!
                  Komolyan választ keresel ezekre a kérdésekre???

Ez itt egy "piac" a Zoli el akar adni valamit, mindenki más pedig azt keresi hogy hol veheti meg ezta szolgáltatást, hol olcsóbb, hol nem verik át.
                  Ez az eszmecsere itt szélmalomharc a semmiért!
                  Csupán arra jó hogy az IronFx bekerül a köztudatba, mert napi szinten csámcsognak rajta az emberek, pl. itt is.
                  Teljesen mindegy hogy szidják, vagy dícsérik.
                  Zoltánnak és a cégének ez csak egy sima marketing, és nem kerül semmibe, csak a ráfordított időbe.
                  Mi hülyék pedig benyaljuk a mézesmadzagot!
                  És lásd az eredményét, emberek mennek és nyitnak számlát!
                  Ennyi.

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Megragadnám a lehetőséget, amennyiben ennyire rálátsz a kereskedőkre, hogy áruld el, valós-e a 90% elveszti a pénzét agyonszajkózott "statisztika"?

Hány százalék képes a tartós nyereség eléréséhez? Mennyire ingadozó ez?

Mennyi idő alatt veszti el a pénzét a többség?

Hányszor töltik fel magukat újból?

Vannak-e tartósan eredményes EA-k?

Az eredményes traderek milyen, mekkora számlával dolgoznak, másoljátok-e őket, mivel kereskednek?
                    Mindenhol más % van. Amit én látok hogy kb 70% aki veszít.
                    De ez az ugyfelektol fugg. Sokan azt hiszik 1-2 hónap demózás után hogy profi kereskedok de aztán csúfos véget ér a dolog.

Az ossze tobbi infó is relatív, minden ugyfél más.

Nagyon jó robotot még nem láttam.

Másolni nem másoljuk az ugyfeleket, mert sose lehet tudni hogy akár egy profi is mikor hibázik.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nyitok egy éles STP/ECN mikro számlát az ironnál, és fel fogom tenni a screen-shotot a spreadjeiről, mellé téve másik brókereknél lévő éles számlám screen-shotjait.

Ha versenyképes a spread, akkor tobábbi tesztben is benne vagyok./Akár utalok is rá pénzt, és megnézem élőben./

Korábban már raktam fel EUR/USD 0 spreades screen shotot éles számlámról. Kíváncsi vagyok az Iron tud e ilyet.
                      Hamarosan csinálunk olyat is, csak azért mert annyira kéritek!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mindenhol más % van. Amit én látok hogy kb 70% aki veszít.
                        De ez az ugyfelektol fugg. Sokan azt hiszik 1-2 hónap demózás után hogy profi kereskedok de aztán csúfos véget ér a dolog.

Az ossze tobbi infó is relatív, minden ugyfél más.

Nagyon jó robotot még nem láttam.

Másolni nem másoljuk az ugyfeleket, mert sose lehet tudni hogy akár egy profi is mikor hibázik.
                        Tehát a maradék 30 % stagnál vagy nyereséges?
                        Vannak konzisztens nyerők? Mennyi ideje, ideig nyereségesek?
                        Mennyi idő alatt vesztik el a pénzüket.

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tehát a maradék 30 % stagnál vagy nyereséges?
                          Vannak konzisztens nyerők? Mennyi ideje, ideig nyereségesek?
                          Mennyi idő alatt vesztik el a pénzüket.
                          Amint említettem ez megint relatív.
                          Minden ugyfél más.
                          Van aki 1 hónapig kereskedik kiveszi a profitot feléli és kezdi elorol, van aki egy évig csak termeli a pénzt és utána vesz ki egy hosszabb ''szabit''.

Olyan is van aki egy ideig jól kereskedik, majd kicsit a fejébe száll a dolog, és benyit egy nagyobb pozit és elveszít mindent.

sokmindent láttam már, de nem tudnék általánosítani.

Hozzászólás

• Lehet azért a bónuszokból válogatni.
                            Ha nullázol, újra töltik.

http://fxmasmiracle.3tgfx.com/index.php?affid=31

Hozzászólás

• "Csak mellékesen megjegyzem hogy az arbitrage ugylet az árfolyam kulombozetre ill rossz árazásra épul! A bónuszhoz eredetileg semmi koze!"

Nem állítottam, hogy a bónuszhoz van köze, csak azt, hogy ezzel arbitrázs-lehetőség keletkezik.

"Technikailag abban hasonlit hogy ellentétes pozíciók vannak felvéve, de az arbitrage esetén egybol zárnak a nyitás után, míg a fent említett stratégiával megvárják amíg kistoppolódnak! "

Tévedsz. Az arbitrázs ügyletet nem feltétlen zárják nyitás után. Sok olyan eset van, de ez nem feltétel. Pl. a kamatkülönbözet arbitrázs (nem carry mielőtt még bárki hülyének nézne, kockázatmentes ügyletről beszélek) pl. nem zárható azonnal, hagyni kell a pozíciót lejárni.

Egy ideje keresem a piacon az arbitrázs lehetőségeket és folyamatosan kötök is egy párat. Van amelyik hosszabb, van amelyik rövidebb ideig áll fent, majd megszűnik vagy megszüntetik. (Nem csak a forexen). Sokat kell nézelődni, de megéri
                              A csalás fogalma pedig egy kicsit más. Arról is tudnék mesélni. Sok market maker eszköz pl. egyértelmű csalás. Ha az "bónusz-arbitrázs" csalás lenne akkor nem visszavennétek, hanem büntetőpert indítanátok. Garantáltan bukott per lenne, mert ez a csalástól nagyon messze van.

Hozzászólás

• Nézzetek csak ide:

http://www.forexpeacearmy.com/public....ironforex.com

Hozzászólás

Working...
                                X