Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amíg nem kéred vissza addig nem fut a 90 nap.
    Ez ha igy van torlod a kiutalast es kersz egy masik kiutalast es megint kezdodik a 90 nap?

Hozzászólás

• Ez az oldal is igazolja a káoszt

http://www.forexpeacearmy.com/public...www.ironfx.com

Hozzászólás

• Charge back : automatikusan jár minden bankkártyához. Abban igazad van,hogy 90 nap az "elévülési idő", viszont ez a 90 nap a termékre/szolgáltatásra vonatkozik.
        Egy brókercég szolgáltatása többek között a beutalás-kereskedés-platform biztosítása-kiutalás. A szolgáltatás a kiutalással teljes. mivel kiutalás nincs, így te nem kaptad meg azt a szolgáltatást, amit kértél, azaz a ch.back jogos. Ez vitathatatlan. A bankos ügyintézők nem értenek hozzá, mivel nincs benne gyakorlatuk, az sem tudják mi a fene ez. Ha elmondod nekik és a bankban van erre egy olyan osztály, ahol értelmesebbek dolgoznak (elvileg van- kártyás tranzakciók-) és sikerül velük szót érteni, akkor sikered lehet. K&H-ban pld nagyon pengék, ezt tapasztalatból mondom, ill. írtam erről részletesen már a forexpeacearmy-n a 4xp topicban. Érdemes lehet beleolvasni.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Charge back : automatikusan jár minden bankkártyához. Abban igazad van,hogy 90 nap az "elévülési idő", viszont ez a 90 nap a termékre/szolgáltatásra vonatkozik.
          Egy brókercég szolgáltatása többek között a beutalás-kereskedés-platform biztosítása-kiutalás. A szolgáltatás a kiutalással teljes. mivel kiutalás nincs, így te nem kaptad meg azt a szolgáltatást, amit kértél, azaz a ch.back jogos. Ez vitathatatlan. A bankos ügyintézők nem értenek hozzá, mivel nincs benne gyakorlatuk, az sem tudják mi a fene ez. Ha elmondod nekik és a bankban van erre egy olyan osztály, ahol értelmesebbek dolgoznak (elvileg van- kártyás tranzakciók-) és sikerül velük szót érteni, akkor sikered lehet. K&H-ban pld nagyon pengék, ezt tapasztalatból mondom, ill. írtam erről részletesen már a forexpeacearmy-n a 4xp topicban. Érdemes lehet beleolvasni.
          Akkor jól értem, 80 naponként érdemes visszakérést csinálni,
          ha nem fizet mehet a Chargeback? Ha fizet, mehet a depó megint!
          Ráadásul a VISA-ra a profitot is ráteszik, nem úgy, mint a Mastercardnál!
          Így azért nagy mértékben csökkenthető a mostanság nagy brókerkockázat, nem? Igaz, a profit ugorhat, esetleg?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Akkor jól értem, 80 naponként érdemes visszakérést csinálni,
            ha nem fizet mehet a Chargeback? Ha fizet, mehet a depó megint!
            Ráadásul a VISA-ra a profitot is ráteszik, nem úgy, mint a Mastercardnál!
            Így azért nagy mértékben csökkenthető a mostanság nagy brókerkockázat, nem? Igaz, a profit ugorhat, esetleg?
            Talan Zoltan elmagyarazza pontosan, ennyit segithetne ,ha maradtt egy kis gernic benne

Hozzászólás

• Nem, profitot nem tesznek rá a VISA-ra, nekem is visa volt, csak a depot lehet visszakérni.

Hozzászólás

Charge back : automatikusan jár minden bankkártyához. Abban igazad van,hogy 90 nap az "elévülési idő", viszont ez a 90 nap a termékre/szolgáltatásra vonatkozik.
                Üdv
                Ha megkérlek belinkelnéd a topicot ahol írtál erről?
                Azt megkérdezhetem hogy neked mennyi idő volt a chargeback és mekkora összegről volt szó? Most indítottam chargebacket Az Erstenél VISAra, mert már 2 hónapja várok én is a tőkémre, csak hogy tudjam mire számítsak.

Hozzászólás

• Batorpeti, itt a link.

http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.4xp.com

Anno bementem a bankhoz és mondtam, hogy akarok egy ilyet. Adtak egy papírt, hogy töltsem ki, csatoljam hozzá a szla kivonatot (bankit, amivel bizonyítom, hogy tényleg depoztam nekik).
                  Pár nap múlva felhívtak és telefonon is elmondtam, hogy mi volt, hogy volt.
                  Bekértek minden adatot, a cég honlapját, a tc-jét, minden levelezést stb stb. Mindent, ami csak ezzel kapcsolatos. Aztán mondták, hogy írásba mondjam fel a szerződést a céggel és kérjem vissza a pénzt. Megtörtént (mailben), válasz nem volt -természetesen-. Eltelt x nap, aztán szóltak, hogy a várakozási idő letelt, mehet a VISA elé a történet. Ott hamar mondták, hogy OK és utalták is.
                  2014. áprilisától 2014 aug. elejéig tartott, sok az az idő, amíg csak vársz. Ilyen határidő, olyan határidő, de a végén OK-s lett. 45.000$-ról volt szó.

Hozzászólás

Batorpeti, itt a link.

http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.4xp.com

Anno bementem a bankhoz és mondtam, hogy akarok egy ilyet. Adtak egy papírt, hogy töltsem ki, csatoljam hozzá a szla kivonatot (bankit, amivel bizonyítom, hogy tényleg depoztam nekik).
                    Pár nap múlva felhívtak és telefonon is elmondtam, hogy mi volt, hogy volt.
                    Bekértek minden adatot, a cég honlapját, a tc-jét, minden levelezést stb stb. Mindent, ami csak ezzel kapcsolatos. Aztán mondták, hogy írásba mondjam fel a szerződést a céggel és kérjem vissza a pénzt. Megtörtént (mailben), válasz nem volt -természetesen-. Eltelt x nap, aztán szóltak, hogy a várakozási idő letelt, mehet a VISA elé a történet. Ott hamar mondták, hogy OK és utalták is.
                    2014. áprilisától 2014 aug. elejéig tartott, sok az az idő, amíg csak vársz. Ilyen határidő, olyan határidő, de a végén OK-s lett. 45.000$-ról volt szó.
                    Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalataidat, sokunk számára hasznos lesz még!

Hozzászólás

• Köszi az infót

Én Skrill keresztül fizettem be 06.03 án, most írtam nekik hogy szeretnék "chargeback" kérni.
                      Kíváncsi vagyok hátha...

Hozzászólás

• http://www.profi-forex.us/news/entry4000007129.html

Hozzászólás

• According to latest financial reports, the cost of British IronFX amounts to about 60,000 pounds sterling, whereas means remaining on accounts amount to less than 90,000 pounds. If according to results of CySec investigation a decision is taken not for the benefit of the broker, then licenses of IronFX for activity in Great Britain, Australia, and some other countries will be suspended or even annulled.
                          Zoltan te dolgoztal az ironfx.uk-nal szepen teljesittetel ezek szerint

Hozzászólás

• Németh úr mostanában kapja meg az első idézést.

Hozzászólás

• Elkülönített számla

Kedves Németh Zoltán!

"Elkülönített Ügyfél Tőke

Az IronFX folyamatosan elkülönítve tartja az ügyfelei tőkéjét a cég saját tőkéjétől. Az ügyfélszámlák egy megfelelő kóddal vannak ellátva, így a pénz teljes egészében az ügyfél kereskedésére van felhasználva."

Hivatkozva a fenti idézetre, kérem tájékoztasson, mi a kódja a tőkémnek?

Köszönöm.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ismét felteszem a kérdést, hátha elkerülte a figyelmedet:

Mi a probléma pontosan, aminek "normalizálódni" kell?

Hogyan tervezitek megoldani a problémát?
                                Akkor ismét!

Továbbá, javaslom, hogy egészen addig, amíg Németh Zoltán nem válaszolja meg a neki ezen a fórumon feltett komoly és fontos kérdéseket, csak hazudni és mellébeszélni jár ide, a további hazug és félrevezető hozzászólásait korlátozzák!

Hozzászólás

Working...
                                X