Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Németh Zoltán!

"Elkülönített Ügyfél Tőke

Az IronFX folyamatosan elkülönítve tartja az ügyfelei tőkéjét a cég saját tőkéjétől. Az ügyfélszámlák egy megfelelő kóddal vannak ellátva, így a pénz teljes egészében az ügyfél kereskedésére van felhasználva."

Hivatkozva a fenti idézetre, kérem tájékoztasson, mi a kódja a tőkémnek?

Köszönöm.
    Kis naiv .
    Én az ügyfelest kértem meg , bizonyitsa hogy a "fizikai" pénzem megvan .
    A válasz : a számlainformáció és az MT4 mutatja .
    Persze.
    Fél perc és a számlainfóban annyí "virtuális " pénzed lesz , amennyit láttatni akarnak veled .

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hivatkozva a fenti idézetre, kérem tájékoztasson, mi a kódja a tőkémnek?
      a kód bár nem túl rövid, de sajnos nagyon egyszerű: TheftWasAllowedByCysec2015

Hozzászólás

• Érdemes lehet a Nemzeti Bank irányt is nyomni. Telefonon beszéltem velük. A Pénzügyi Békéltető Testület 150. számú űrlapját kell papíron beadni. IronFX Global Limited MNB Azonosító száma K0005274.
        Valamint töltsétek ki minél többen a bejelentések oldalt. Az csak pár perc:
        https://www.mnb.hu/felugyelet/piacfe...ntesek-kerdoiv

Hozzászólás

• Az MNB-nél már sokan futottak köröket, s eredménye nem lett egyiknek sem. Azaz az MNB impotens, mivel a cég ciprusra van regisztrálva. Töltsd ki nyugodtan, s várd meg míg azt mondja az MNB, hogy továbbítja panaszodat a CySEC-hez, ugyanis ez történt már nem egy alkalommal, a fórumon még kép/levél is van feltéve ezzel kapcsolatban.
          Az ironnak akkor van vége amikor a cysec azt mondja, hogy vége. Lassan 20 napja vizsgálódnak, eddig nem sikerült nekik megállapítani, hogy a cég fizetésképtelen. Jó munkához idő kell, ugye, ezt tudjuk mindannyian.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ....az MNB impotens,
            inkompetens, Lalikám, inkompetens.......mondjuk ha jobban belegondolok, az impotens is megállja a helyét
            www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• Tehetetlenek is és kétlem, hogy kellőképpen értenének ehhez.

Hozzászólás

• Azért lassan kezdem sajnálni Zoltánt. Sok munkával egy nagy brókercég elismert személye lett, most meg bujkálnia kell, nézni azért hogy a sok munka megy a kukába... és nézi is minden nap....ma is itt volt..

Biztos, hogy nem kívánom senkinek.

Akik még időben dobbantottak (Pálinkás Nikolett mondjuk már határeset, de ő az igazi előjelzője a tönkremenő brókercégeknek) azok már új életet kezdtek egy másik pont ugyanilyen cégnél..(pl Ernő...)

De Zoltán mit fog csinálni? Annyi haragost gyűjtött, hogy amelyik cég felveszi annak annyi..

Tényleg Marshall meddig van szabin? Örökre?

Hozzászólás

• Marshall visszatert, a facebookon megnezheted a napi videot

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Batorpeti, itt a link.

http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.4xp.com

Anno bementem a bankhoz és mondtam, hogy akarok egy ilyet. Adtak egy papírt, hogy töltsem ki, csatoljam hozzá a szla kivonatot (bankit, amivel bizonyítom, hogy tényleg depoztam nekik).
                    Pár nap múlva felhívtak és telefonon is elmondtam, hogy mi volt, hogy volt.
                    Bekértek minden adatot, a cég honlapját, a tc-jét, minden levelezést stb stb. Mindent, ami csak ezzel kapcsolatos. Aztán mondták, hogy írásba mondjam fel a szerződést a céggel és kérjem vissza a pénzt. Megtörtént (mailben), válasz nem volt -természetesen-. Eltelt x nap, aztán szóltak, hogy a várakozási idő letelt, mehet a VISA elé a történet. Ott hamar mondták, hogy OK és utalták is.
                    2014. áprilisától 2014 aug. elejéig tartott, sok az az idő, amíg csak vársz. Ilyen határidő, olyan határidő, de a végén OK-s lett. 45.000$-ról volt szó.
                    Ahogy Móriczka álmodozik

Hozzászólás

• mybusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ahogy móriczka álmodozik
                      ? ? ? ? ? ? ? ?

Hozzászólás

• Ha gondoljátok írjatok ezekre az e-mail címekre és érdeklődjetek, hogyan halad a panaszotok elbírálása. Ha nem is válaszolnak rá, legalább nő rajtuk a nyomás.

chairman@cysec.gov.cy

vice-chairman@cysec.gov.cy

complaints@cysec.gov.cy

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ahogy Móriczka álmodozik
                          Én úgy tudom, ez egy megtörtént eset.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én úgy tudom, ez egy megtörtént eset.
                            - 45e USD kártyával
                            - Visa fizet egy bróker helyett
                            Van aki szív, van aki szúr, "mindenki másképp csinálja".

Picit gondold át légyszi - komolyra fordítva.

Hozzászólás

• Több embert is ismerek akik megcsinálták.
                              Őt is ismerem személyesen és megtörtént.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                - 45e USD kártyával
                                - Visa fizet egy bróker helyett
                                Van aki szív, van aki szúr, "mindenki másképp csinálja".

Picit gondold át légyszi - komolyra fordítva.
                                Jelenleg az én kártyás kikérésem is Chargeback alatt van, befogadták szerencsére.

De vannak itt többen akik már visszakapták Irontól a pénzt szintén chargebackkel.

Hozzászólás

Working...
                                X