Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - 45e USD kártyával
    - Visa fizet egy bróker helyett
    Van aki szív, van aki szúr, "mindenki másképp csinálja".

Picit gondold át légyszi - komolyra fordítva.
    Picit gondold át légyszíves..én nem Németh Zoli vagyok, hogy szopassalak titeket a mellébeszéléssel, segíteni próbálok. NEM a VISA fizet, hanem a VISA biztosítója.
    Amúgy a forexpeacearmy-ra több, mint 1 éve tettem fel. Már akkor tudtam, hogy az Iron-nál 1 év múlva baj lesz és lehet erről beszélni és egy fake bejegyzéssel szopatni az embereket. Ugye?

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Picit gondold át légyszíves..én nem Németh Zoli vagyok, hogy szopassalak titeket a mellébeszéléssel, segíteni próbálok. NEM a VISA fizet, hanem a VISA biztosítója.
      Amúgy a forexpeacearmy-ra több, mint 1 éve tettem fel. Már akkor tudtam, hogy az Iron-nál 1 év múlva baj lesz és lehet erről beszélni és egy fake bejegyzéssel szopatni az embereket. Ugye?
      Legyen szabad megemlítenem halkan, hogy Alpari UK-ügyfél voltam és az Alpari csődje után az FSCS fizetett az egyenlegem alapján centre pontosan.
      De:
      Ez GBR, nem British Virgin, Ciprus (hiába EU-tag) és társai
      FSCS: brit alap, pénzügyi intézmények biztosítója, a brókerházi betétek 50e GBP-ig biztosítottak.
      Kb ez a dolgok normális menete, sztem.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Legyen szabad megemlítenem halkan, hogy Alpari UK-ügyfél voltam és az Alpari csődje után az FSCS fizetett az egyenlegem alapján centre pontosan.
        De:
        Ez GBR, nem British Virgin, Ciprus (hiába EU-tag) és társai
        FSCS: brit alap, pénzügyi intézmények biztosítója, a brókerházi betétek 50e GBP-ig biztosítottak.
        Kb ez a dolgok normális menete, sztem.
        Mire normális?
        Mert bróker csőd nem az...

Erla pedig segített sok embernek ezzel. Ahelyett, hogy most kötekednél vagy megkérdőjeleznél bárkit, csak köszönd meg szerintem és lépj tovább. A jövőben nagy segítség lehet.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mire normális?
          Mert bróker csőd nem az...

Erla pedig segített sok embernek ezzel. Ahelyett, hogy most kötekednél vagy megkérdőjeleznél bárkit, csak köszönd meg szerintem és lépj tovább. A jövőben nagy segítség lehet.
          Köszönöm.

Amúgy a brókercsőd nem különlegesség sem OTC-n sem börzén kereskedőknél.

Hozzászólás

• A lehetőségek reális felmérését jól jellemzi ahogy elhagyott szerelmesként ragaszkodnak egyesek egy pitiáner, pszichopata és/vagy machozista szélhámoshoz, bizonyos Zoltán nevű figurához aki néha virtuális lényként igyekszik szerepelni. Finnyásan és szeszélyesen válogat a megcsalt szerelmesek kérdései, átkai között, hogy válaszoljon-e vagy sem, néha előbújva majd könnyedén lelkiismeretlen démonként elillanva az ismeretlenbe.
            Állítsuk őt bíróság elé?

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Batorpeti, itt a link.

http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.4xp.com

Anno bementem a bankhoz és mondtam, hogy akarok egy ilyet. Adtak egy papírt, hogy töltsem ki, csatoljam hozzá a szla kivonatot (bankit, amivel bizonyítom, hogy tényleg depoztam nekik).
              Pár nap múlva felhívtak és telefonon is elmondtam, hogy mi volt, hogy volt.
              Bekértek minden adatot, a cég honlapját, a tc-jét, minden levelezést stb stb. Mindent, ami csak ezzel kapcsolatos. Aztán mondták, hogy írásba mondjam fel a szerződést a céggel és kérjem vissza a pénzt. Megtörtént (mailben), válasz nem volt -természetesen-. Eltelt x nap, aztán szóltak, hogy a várakozási idő letelt, mehet a VISA elé a történet. Ott hamar mondták, hogy OK és utalták is.
              2014. áprilisától 2014 aug. elejéig tartott, sok az az idő, amíg csak vársz. Ilyen határidő, olyan határidő, de a végén OK-s lett. 45.000$-ról volt szó.
              Ez vajon működhet akkor is, ha a beutalásom egy másik brókertől ment át az Ironhoz?

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez vajon működhet akkor is, ha a beutalásom egy másik brókertől ment át az Ironhoz?
                Naná az is a Visa sara, majd kicsengeti, akár 100e USD-t is.
                Magam is ilyen összegeket szoktam kártyával fizetni. Visa Electronnal persze.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  gondold át mégegyszer. szerinted bankkártyával fizettél be az ironhoz?

Hozzászólás

• Csőd és befektetővédelmi alap, Ciprus: (komolyra fordítva)

1.) Az IronFX csődjét hivatalosan kimondatni Cipruson.
                    A végtelenségig húzhatja az Iron amíg valami teljesen bedönti.

2.) A Cysec-et megpróbáltam átnézni (egy ismert brókernek van ciprusi és UK ága, ezért érdekelt.)
                    Nem láttam világosan szétválasztva a felügyeletet a biztosítási alaptól. Mint FCA/FSCS a briteknél.
                    Cipruson a banki rogyásokat haircut-tal rendezték. Igaz milliós számlákon.
                    Milyen EU-tag egy ilyen ország vagy Görögo.?

Per:
                    Irgalmatlan költség, akár 10 évig húzódhat, a lét tuti, hogy kimentik az utolsó centig.

Hozzászólás

• Füles!

Nemigen, mivel B2B transzfer volt és nem kártyás depo.
                      Ennek a chargeback-nek az a lényege,hogy te, mint vevő nem kapod meg az ellenértéket, amiért fizettél és a kártyaszolgáltató vissza tudja terhelni a jogtalanul megszerzett pénzt az eladó/szolgáltató bankszámlájára, annak beleegyezése nélkül is.
                      Azaz ha az ironhoz kártyával utaltál be és a cég nem hajlandó/tud fizetni, akkor a kártyaszolgáltató a cég számlájára ráterheli a kérdéses összeget. Ha a terhelendő számla üres, akkor jön a képbe a kártyaszolgáltató biztosítója, aki ilyenkor helytáll.

MyBusiness: Igen, ez lenne a lényeges, hogy az iron fizetésképtelenségét állapítsák meg cipruson. Ciprusnak és a többi brokinak érdeke lenne,hogy ez a dolog rendeződjön korrektül, mert máris hatalmas a bizalomvesztés, ami -ugye- bevételkiesés. A retail ág döntő többsége ciprus és anglia közt oszlik meg, így ha ciprus talpon akar maradni ezt illene rendezni. Szerintem.
                      Nem értem továbbá, hogy miért gondolod, hogy mindenki 100-200$-okkal játszik ezen a játszótéren. Hidd el, sokan láttak már egybe 200$-nál több pénzt is.

Hozzászólás

• egy kis erdekeseg:
                        polyvios rialas nevezetu uriember visszavonult mar nem igazgato az ironfx-nel , a ciprusi ceg birosag adatai szerint..
                        de ki is ez az uriember? ez egy regi motoros 31 evig a ciprusi adohivatal vezetoje volt, gondolom ez egy fontos kapcsolattarto volt a ciprusi politikai vezetoseggel.
                        kezd akadozni a politikai vedelem az ironnal... valamiert ez a dorzsolt uriember tavozott az irontol, gondolom eleg kenyelmetlen ciprusnak, hogy egy fontos kormanyhivatalnok az iron igazgatoja volt.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egy kis erdekeseg:
                          polyvios rialas nevezetu uriember visszavonult mar nem igazgato az ironfx-nel , a ciprusi ceg birosag adatai szerint..
                          de ki is ez az uriember? ez egy regi motoros 31 evig a ciprusi adohivatal vezetoje volt, gondolom ez egy fontos kapcsolattarto volt a ciprusi politikai vezetoseggel.
                          kezd akadozni a politikai vedelem az ironnal... valamiert ez a dorzsolt uriember tavozott az irontol, gondolom eleg kenyelmetlen ciprusnak, hogy egy fontos kormanyhivatalnok az iron igazgatoja volt.
                          Zoltán ott van még?

Érdekelne, hogy akkor most minden rendben van e a cégnél vagy nincs. Ha minden rendben milyen problémát kell megoldani 8 hónapja... és miért nem sikerült eddig...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zoltán ott van még?

Érdekelne, hogy akkor most minden rendben van e a cégnél vagy nincs. Ha minden rendben milyen problémát kell megoldani 8 hónapja... és miért nem sikerült eddig...
                            meg eltunt ket piros potty az ironos terkeprol( a tegnap meg ott voltak) , fogynak az irodak , de azonkivul minden rendben , van napi video meg mindenfele kamu duma
                            Zolika hany irodaval fogtok maradni ?

Hozzászólás

• erla01

"Nem értem továbbá, hogy miért gondolod, hogy mindenki 100-200$-okkal játszik ezen a játszótéren. Hidd el, sokan láttak már egybe 200$-nál több pénzt is."[/QUOTE]

Természetesen 100e USDk (M-ók) is mozognak a számlákon de azt nem kártyával szokás fizetni, mivel platina kártyával is van banki limit és a brókernél is van.
                              Továbbá nem a British Virginre és hasonló helyekre küldjük hanem pl a Saxohoz vagy J.P. Morganhez
                              (Nem rád vonatkozik! nem egészséges hitelből és mindent pénzzé téve depositot képezni mert ilyennel is találkoztam a fórumon.
                              Persze az illető úgy tudta, hogy a tőzsdézés tanfolyamon tanulható.)

Hozzászólás

• Sziasztok,

Van-e valamilyen eredményes útja a panasztevésnek? Hol lehet jeleznem azt hivatalosan, hogy április óta áll a kifizetési kérelmem az irontól?

Hozzászólás

Working...
                                X