Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 4rn0ld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Van-e valamilyen eredményes útja a panasztevésnek? Hol lehet jeleznem azt hivatalosan, hogy április óta áll a kifizetési kérelmem az irontól?
    Január óta nem fizetnek senkinek kb. (elvétve volt pár kifizetés de mostmár semmi), én a per híve vagyok, érdemes perelni az Iron-t és azt a személyt aki esetleg megtévesztett, vagy hazudott.

Gondolok itt mindenféle 220 000 eurós biztosításra és társaira.

Most kaptam:

IronFX Global, your Solid provider of online trading, is delighted to announce the 20% IRON BONUS, exclusively for IronFX UK clients.

20% IRON BONUS on up to $2,000

kemény

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Január óta nem fizetnek senkinek kb. (elvétve volt pár kifizetés de mostmár semmi), én a per híve vagyok, érdemes perelni az Iron-t és azt a személyt aki esetleg megtévesztett, vagy hazudott.

Gondolok itt mindenféle 220 000 eurós biztosításra és társaira.

Most kaptam:

IronFX Global, your Solid provider of online trading, is delighted to announce the 20% IRON BONUS, exclusively for IronFX UK clients.

20% IRON BONUS on up to $2,000

kemény
      20e EUR az EU-ban általában, UK-ban 50e GBP

Ezeket lőni kellene aknavetővel!
      A bróker a bűnözővel egyenlő Magyarországon, megvan az oka.

Hozzászólás

• 4rn0ld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok,

Van-e valamilyen eredményes útja a panasztevésnek? Hol lehet jeleznem azt hivatalosan, hogy április óta áll a kifizetési kérelmem az irontól?
        hivatalos több is, de hogy eredményes-e azt még nem tudni.

Hozzászólás

• Sziasztok!

A sharing bonus TC-je Aug.27-ei dátumozású. Van benne valami érdemleges változás? Nem olvasnám végig, ha egy mód van rá, magyar verzió nincs. Az érdekel főleg, hogy nem akarja-e az Iron a teljes hozamra kiterjeszteni a felezést és nemcsak a bónusz összegéig felezni. Eddig úgy volt, hogy ha betettem 5000-et, kaptam rá 5-öt és max 5000-et vontak le a bónuszon felül. Nem változott ez?
          Németh Zoli is válaszolhat ha éppen erre jár. Köszi

Hozzászólás

• https://www.ironfx.com/content/2/0/0...nus_secure.pdf

OK, megvan, 14es pont 2ik bekezdés. Akor ez nem változott

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

A sharing bonus TC-je Aug.27-ei dátumozású. Van benne valami érdemleges változás? Nem olvasnám végig, ha egy mód van rá, magyar verzió nincs. Az érdekel főleg, hogy nem akarja-e az Iron a teljes hozamra kiterjeszteni a felezést és nemcsak a bónusz összegéig felezni. Eddig úgy volt, hogy ha betettem 5000-et, kaptam rá 5-öt és max 5000-et vontak le a bónuszon felül. Nem változott ez?
              Németh Zoli is válaszolhat ha éppen erre jár. Köszi
              Ez a pont nem változott a Sharing Bonusz számlán.

Hozzászólás

• Zoltan az angliai iron 20% bonus TC hol talalhato?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  köszönöm

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zoltan az angliai iron 20% bonus TC hol talalhato?
                    Amikor al-számlát regisztrálsz ott feldobja a bónusz kondícióit.
                    De a fooldalra is fel fog kerulni elobb utóbb a promóciók alá...

Hozzászólás

Amikor al-számlát regisztrálsz ott feldobja a bónusz kondícióit.
                      De a fooldalra is fel fog kerulni elobb utóbb a promóciók alá...
                      Előbb utóbb? A te fizetésed is így van? Majd megkapod ha tényleg kell.... Előbb utóbb...

Mi a helyzet a számlám nullázásával? Eltelt 3 hónap és nem történt meg...

Tudnál erről nyilatkozni?

Hozzászólás

• megható, elmorzsolok egy könnycseppet:

https://www.ironfx.com/hu/client-portal:

AZ ÜGYFELEK TŐKÉJE BEFEKTETÉSI BESOROLÁSÚ
                        Nemzetközi Bankokban van elhelyezve

Hozzászólás

• .....csak valaki más neve alatt

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Előbb utóbb? A te fizetésed is így van? Majd megkapod ha tényleg kell.... Előbb utóbb...

Mi a helyzet a számlám nullázásával? Eltelt 3 hónap és nem történt meg...

Tudnál erről nyilatkozni?
                            mindent a maga idejében...

Hozzászólás

Egyelőre. Majd változik utólag, hamis dátummal.

Ha már így előkerültél, legyél kedves válaszold meg a többi neked címzett kérdést is!

Hozzászólás

mindent a maga idejében...
                                Azt mondod már csak az ígérgetés maradt...

Magyar iroda megy még? Nem hallani róluk semmit..

Hozzászólás

Working...
                                X