Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• M. Dani:

tehát szeretném akkor ha megerősítenéd
    hogy a pénzem (és az összes ügyféltőke)
    elkülönítve az ironfx rendelkezésére áll
    tehát nem sérült az ügyfél pool

Daniel M. - Hungarian 02:08:07 pm

Az IronFX folyamatosan elkülönítve tartja az ügyfelei tőkéjét a cég saját tőkéjétől. Az ügyfélszámlák egy megfelelő kóddal vannak ellátva, így a pénz teljes egészében az ügyfél kereskedésére van felhasználva.

. 02:08:07 pm

és a kifizetések késlekedésének nem oka a cég fizetésképtelensége/fizetési nehézsége

Daniel M. - Hungarian 02:08:25 pm

Jelenleg a sok kivizsgálás, melyet a bónusszal visszaélők miatt kellett bevezessünk, lassítja a feldolgozási folyamatot.

. 02:08:37 pm

tehát akkor megerősíted hogy a pénz megvan és rendelkezésre áll?
    tehát?
    igen/nem

itt bedobta hogy inkább mirrorozzak. De azért nem merte azt mondani, hogy megvan a pénz..., aztán megszakította a chatet, majd utána minden alkalommal

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      (én szeretném látni azt a számlát amin a pénzem van)
      Nem hiszem, hogy markos megmutatja a bankszámláit bárkinek is. :-)

Amúgy igazán vége lehetne ennek az egész szenvedésnek már. Így is állt a pénz januártól, van aki komoly összeggel van beragadva és nem nyúlt hozzá. A pénze nem dolgozott, ezzel jelentős bevételkiesése lett. A bónusz jó lehetőség volt az alacsony kockázatú, de jó profittal kecsegtető üzletek közül, de vannak olyanok is, akik kereskednének is a beragadt pénzzel és a bónuszozás csak alternatíva volt. Low risk - high profit, de ha ez nincs, maga a lehetőség nem lett volna, akkor simán elvannak a kereskedéssel. 40-50e$-ból már ki lehet jönni szerintem, csakhogy most ehhez sem fér hozzá senki, aki valaha is utalt be pénzt az ironhoz.
      Arról meg már nem is beszélek, hogy a cég ezzel az undorító húzással sok ember életét változtatta meg, s kényszerítette az ügyfeleket más pályára. Tudok olyanról, aki lakáscserét bukott be, kocsit adott el, vagy váláson van túl és kellene a pénz, de az iron nem fizeti ki és most kölcsönökből él, közben meg ott fekszik a pénze a cégnél és nem, hogy nem bónuszozott, még kötni sem kötött. Ez a szörnyű és elfogadhatatlan számomra.
      Remélem a sors majd helyrebillenti ezt a dolgot, de ha az nem, akkor lesz pár igazán tökös legény, aki közbenjár ezen "kis karmikus anomália" megoldásában. Ásóm, erdőm s 2 kezem van, ha esetleg kéne még egy ember...

Hozzászólás

• 92.9 Mhz Klub rádió most: !!!
        Ciprusi cég nem teljesíti a kifizetéseket

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tobb mint 5000 magyar ugyfelunk van és ebbol 75 tett panaszt az MNB-nél.

Szerintem az rengeteg, 1 is sok! Erre biztosan nem lennék büszke,
          hogy 5000 ügyfélből "csak" 75 tett panaszt!

Hozzászólás

• Zoltán: 50000 ft-ot ajánlok fel, ha hitelt érdemlően bizonyítani tudod, hogy az Ironfx Globalnak 5000-nél több aktív magyar ügyfele van.

(ügyfél: egyéni számla (tehát nem alszámlák, tehát 1 mirror ugye nem 2 ügyfél...) , amin az elmúlt 6 hónapban kereskedés volt, és az ügyfél nem mondta fel a szerződést.)

Úgyis találkozunk hamarosan, oda is hozhatod.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              92.9 Mhz Klub rádió most: !!!
              Ciprusi cég nem teljesíti a kifizetéseket
              Az Ironról volt szó, semmi hasznos, ciprusi felügyelet ügye. Ennyi volt.

Hozzászólás

Zoltán: 50000 ft-ot ajánlok fel, ha hitelt érdemlően bizonyítani tudod, hogy az Ironfx Globalnak 5000-nél több aktív magyar ügyfele van.

(ügyfél: egyéni számla (tehát nem alszámlák, tehát 1 mirror ugye nem 2 ügyfél...) , amin az elmúlt 6 hónapban kereskedés volt, és az ügyfél nem mondta fel a szerződést.)

Úgyis találkozunk hamarosan, oda is hozhatod.
                Koszonom Ádám a kedves ajánlatot...
                Tartsd meg a pénzed, még szukséged lesz rá hamarosan

másrészt nem akarok neked bizonyítani semmit

és végul miért nem a rendes, teljes chat beszélgetést teszed ki?
                beleírsz osszeollózol dolgokat?

Hozzászólás

• Chat transcript

Név: .

E-mail: adam.***@***.hu

Számlaszám (adott esetben) 18010***

Name Adam ***

E-mail adam.***@***.hu

Daniel M. - Hungarian Thu, 09/17/15 01:50:45 pm Europe/Berlin

Üdvözlöm, .! Miben segíthetek?

. 01:51:12 pm

Érdeklődnék hol tart a kiutalásom
                  kb 7 hónapja van feldolgozás alatt
                  dani?
                  Ittvagy?
                  Értem én hogy bújkáltok zolival.. főleg hogy kijött az mnb figyelmeztetés is

Daniel M. - Hungarian 01:59:13 pm

A feldolgozásokat metódusok és devizanemek szerint csoportosítjuk időrendi sorrendben pl: Skrill, Neteller, Bankkártya és Banki-átutalás, ezeken belül van EUR, HUF és USD. Így elfordulhat, hogy egyes listák rövidebbek, így a kiutalások teljesítésének a sebessége is eltérő, ezért nem tudok Önnek konkrét határidőt mondani a kérelme feldolgozására, és felgyorsítani sem tudom.

. 02:01:06 pm

7 hónap dani

Daniel M. - Hungarian 02:01:41 pm

Közben megnéztem a számlát.

. 02:01:41 pm

nem pár nap

Daniel M. - Hungarian 02:02:01 pm

Felmerült a gyanú a kereskedési stratégia alapján, hogy megszegte a szerződési feltélteleket.

. sent the chat transcript to adam.***@***.hu.
                  02:03:22 pm

Daniel M. - Hungarian 02:03:27 pm

A felügyelet nagy valószínűséggel felfog minket szólítani, hogy töröljük a profitját, így azt javaslom mielőbb kezdje el a release system-et alkalmazni vagy egy másik szolgáltatót használva áthedgelni az összeget.

. 02:03:38 pm

te hülye vagy?
                  az mnb most adott ki figyelmeztetést

Daniel M. - Hungarian 02:04:16 pm

Ez egy standard bejelentés a belső vizsgálattal kapcsolatban, azon Ügyfelek ellen akik megsértették a szerződési feltételeket. Alapvetően ez nem újdonság, hanem megerősíti azt amit már eddig is közöltünk az Ügyfelekkel. Az IronFX szívesen látja a vizsgálatot, amely bebizonyítja hogy a cég nem követett el törvényszegést és véget vet a rágalmazó panaszt tevő társaság ellen. Az IronFX szorosan együtt működik a CySEC-el már évek óta de mai napig sem kaptunk jelzéseket a törvényszegésre.
                  Ismerős a társaság?

. 02:05:01 pm

A ciprusi felügyeleti szerv, a Cypus Securities and Exchange Commission ugyanakkor augusztus 6-án bejelentette, hogy már folyamatban van egy vizsgálat az IronFx Global Ltd.-vel szemben a jogszabályok megsértésének gyanúja miatt.

Daniel M. - Hungarian 02:05:15 pm

Ez egy standard bejelentés a belső vizsgálattal kapcsolatban, azon Ügyfelek ellen akik megsértették a szerződési feltételeket. Alapvetően ez nem újdonság, hanem megerősíti azt amit már eddig is közöltünk az Ügyfelekkel. Az IronFX szívesen látja a vizsgálatot, amely bebizonyítja hogy a cég nem követett el törvényszegést és véget vet a rágalmazó panaszt tevő társaság ellen. Az IronFX szorosan együtt működik a CySEC-el már évek óta de mai napig sem kaptunk jelzéseket a törvényszegésre.

. 02:05:34 pm

folyamatban van egy vizsgálat az IronFx Global Ltd.-vel szemben a jogszabályok megsértésének gyanúja miatt.

Daniel M. - Hungarian 02:05:35 pm

A fordításban volt hiba, az eredeti görögöt érdemes elolvasni.

. 02:05:38 pm

mutatom mégegyszer

Daniel M. - Hungarian 02:05:48 pm

Tud görögül?

. 02:05:54 pm

dani te tudsz?

Daniel M. - Hungarian 02:06:06 pm

Nem de a kollégák viszont igen.
                  Másban tudok esetleg segíteni?

. 02:06:17 pm

akkor ezt megbeszéltük

Daniel M. - Hungarian closed the chat. 02:06:28 pm

. was banned for 41666 days. 02:06:28 pm

Daniel M. - Hungarian 02:06:28 pm

Thank you for your chat. Feel free to contact us again.

Hogyan értékelné a chat et? Bad

Megjegyzések:

Duration: 15m 43s

Chat has been opened from website: https://www.ironfx.com/hu/client-por...account?page=3

Hozzászólás

• Chat transcript

Név: .

E-mail: adam.***@***.hu

Számlaszám (adott esetben) 18010***

Daniel M. - Hungarian Thu, 09/17/15 02:06:46 pm Europe/Berlin

Üdvözlöm, .! Miben segíthetek?

. 02:06:53 pm

még írtam

Daniel M - Hungarian 02:06:58 pm

Igen?

. 02:07:01 pm

tehát szeretném akkor ha megerősítenéd
                    hogy a pénzem (és az összes ügyféltőke)
                    elkülönítve az ironfx rendelkezésére áll
                    tehát nem sérült az ügyfél pool

Daniel M - Hungarian 02:08:07 pm

Az IronFX folyamatosan elkülönítve tartja az ügyfelei tőkéjét a cég saját tőkéjétől. Az ügyfélszámlák egy megfelelő kóddal vannak ellátva, így a pénz teljes egészében az ügyfél kereskedésére van felhasználva.

. 02:08:07 pm

és a kifizetések késlekedésének nem oka a cég fizetésképtelensége/fizetési nehézsége

Daniel M - Hungarian 02:08:25 pm

Jelenleg a sok kivizsgálás, melyet a bónusszal visszaélők miatt kellett bevezessünk, lassítja a feldolgozási folyamatot.

. 02:08:37 pm

tehát akkor megerősíted hogy a pénz megvan és rendelkezésre áll?

. sent the chat transcript to adam.***@***.hu.
                    02:08:51 pm

. 02:09:09 pm

tehát?
                    igen/nem

Daniel M - Hungarian 02:09:33 pm

Csak azokkal van problémánk, akik visszaéltek a bónusszal. Tehát az olyanokkal, akik hasonló kereskedést folytattak az Önéhez. Sajnos ennek a szenvedő alanyai a normálisan kereskedő ügyfelek. A lehetőségek: • Vannak akik átkereskedik az összeget egy másik brókert használva ellen oldalnak (ez is egy lehetőség) • Törölje a kiutalást, kereskedjen, és amikor tényleg szüksége lesz a profitjára, akkor beadja újra a kérelmet (addigra remélhetőleg megoldódik a helyzet) • Várjon türelemmel (előbb-utóbb Önre kerül a sor) • Mirror számlával fel lehet gyorsítani a kiutalást • Jogi megkeresés a Compliance részleg és a felügyeleti szerv felé De én az első két lehetőséget ajánlanám Önnek. Köszönöm a türelmét és a megértését!

. was banned for 62500 days. 02:09:49 pm

Daniel M - Hungarian closed the chat. 02:09:49 pm

Daniel M. - Hungarian 02:09:49 pm

Thank you for your chat. Feel free to contact us again.

Hogyan értékelné a chat et? Bad

Megjegyzések:

Duration: 3m 3s

Chat has been opened from website: https://www.ironfx.com/hu/client-portal

Hozzászólás

• A lehetőségek: • Vannak akik átkereskedik az összeget egy másik brókert használva ellen oldalnak (ez is egy lehetőség) • Törölje a kiutalást, kereskedjen, és amikor tényleg szüksége lesz a profitjára, akkor beadja újra a kérelmet (addigra remélhetőleg megoldódik a helyzet) • Várjon türelemmel (előbb-utóbb Önre kerül a sor) • Mirror számlával fel lehet gyorsítani a kiutalást • Jogi megkeresés a Compliance részleg és a felügyeleti szerv felé De én az első két lehetőséget ajánlanám Önnek. Köszönöm a türelmét és a megértését!

Zoltan ez a Danika valami klonod? mert te is ezt a suket dumat nyomtad le itt a forumon szorol szora. vagy ez a hivatalos kamu duma es ti rendesen megtanultatok?
                      remelem MARKOS buszke ratok a kis kamuzo csicskasokra

Hozzászólás

• Kedves Zoli

Pontosan ki hatalmazott fel arra hogy egy ügyfél adatait nyilvános fórumra kirakd?
                        Én biztosan nem, és ilyen kitételt a TC-ben sem találtam..
                        Erről is lesz szó a találkozón....

Nem ollóztam össze semmit, csak gondoltam felesleges bemásolni ezt a sok sületlenséget amit Dani összehordott...
                        De akkor ha ő nem mert válaszolni te megmered tenni?

Megvan az ügyféltőke maradék nélkül?

Hozzászólás

Kedves Zoli

Pontosan ki hatalmazott fel arra hogy egy ügyfél adatait nyilvános fórumra kirakd?
                          Én biztosan nem, és ilyen kitételt a TC-ben sem találtam..
                          Erről is lesz szó a találkozón....

Nem ollóztam össze semmit, csak gondoltam felesleges bemásolni ezt a sok sületlenséget amit Dani összehordott...
                          De akkor ha ő nem mert válaszolni te megmered tenni?

Megvan az ügyféltőke maradék nélkül?
                          ez nagyon durva! ezért már önmagában fel kellene jelentened, szólj az adminnak, hogy vegye le a bejegyzést, de előtte logolja, meg csinálj pár printscreen-t!

nem beszélve arról, hogy az ironfx-nek ki kellene rúgnia az ilyen alkalmazottat, ha normális cég lenne. na meg a felügyelet is eljárna, ha normálisan működne.

Hozzászólás

• "Vannak akik átkereskedik az összeget egy másik brókert használva ellen oldalnak"
                            Elnézést kérek mindenkitől, akinek az idejét, a kereskedéstechnikai oktatásaimon, raboltam.
                            Kérem osszák meg velem azt a technikát, amivel átkereskedhetem az összeget egy másik brókerhez.
                            Bár ha ez 100% os, akkor nem lenne szükségem a másik számlára.
                            Technika nélkül tisztán mázlival. KB annyi esélyem van rá, mint arra, hoyg az itteni összeget duplázom meg. -két spread
                            Ha valami technikát használok, akkor meg a spread kétszeresét fizetem... KB mennyi is ez? skaplerként a pénzem fele...?

Bónuszcslók?
                            Fel kell írni a szabályokat és ráereszteni egy keresőalgoritmust az összes kötésre. Egy délután alatt megvan a teljes vizsgálat.
                            De a szabályokat az ASZF be is írjátok be, mert ha az, hogy, amit eladok más megveszi csalás, akkor...

Normál esetben:
                            az, hogy vannak számláim, amire nem tudok bejelentkezni, mert nincs kapcsolat a szerverrel. VAGY
                            a két IB szerződésemből az egyiket Értesítés Nélkül szüntettétek meg VAGY
                            Értesítés Nélkül megváltoztattátok a másik szerződésem jutaléktábláját VAGY
                            eltűnt a kapcsolattartóm
                            Ok lenne a továbblépésre

Mit csinálok:
                            Nem hisztizek MNB nek, SYSEC nek stb
                            Viszont akkora ellenreklámot csinálok, amekkorát csak tudok. Mást nem is kell, csak megmutatnom a teljesítetlen kiutalási kérést az egyik számlámon.
                            Ha valami kapcsolattartó hív, akkor az első kérdésem, hogy "sysec?". Ha igen, akkor kösz nem.

A többi számlán töröltem a kiutalási kérést és kereskedek. Aztán ha normalizálódik a helyzet, mindet kiürítem.
                            Nekem ez a legolcsóbb az ironnak meg többe van, mintha fizetnének.

Hozzászólás

• MNB sajtóközlemény:
                              Ciprusi befektetési vállalkozásra panaszkodnak a magyar ügyfelek
                              http://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtoko...agyar-ugyfelek

Hozzászólás

• MNB válasz:
                                "A CySEC válaszlevelében tájékoztatta a jegybankot, hogy 2015. augusztus 6-án bejelentést tett arra vonatkozóan, hogy a befektetési vállalkozással szemben a jogszabályok megsértésének gyanúja miatt vizsgálatot indított. Vizsgálatának lezárása után annak eredményeit a CySEC közzé fogja tenni és/vagy időközben folyamatos tájékoztatást nyújt majd, amennyiben ez szükséges.
                                A társhatóság tájékoztatása szerint a ciprusi befektetési cégekkel szembeni, kártérítési igényekhez is kötődő panaszokat a befektetők, a kártérítési igények peren kívüli vizsgálatában hatáskörrel rendelkező Pénzügyi Ombudsmannak jelenthetik be a complaints@financialombudsman.gov.cy e-mail címen. Tájékoztatjuk, hogy az esetleges kártérítési igényt is tartalmazó panaszát jutassa el a hatáskörrel rendelkező ciprusi pénzügyi ombudsmanhoz a fenti e-mail címre."

Hozzászólás

Working...
                                X