Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lassi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A problémás kifizetésű számlák mind a Cysec alá tartozott azaz ciprusi felügyelet alá lett megnyitva anno 2-3éves számlákról van szó.

Információim szerint a cseh piacról most is milliós befizetések vannak...
    esetleg valami informacio , hogy hany ugyfelet fizettek ki es az osszeg?
    csak magyar ugyfeleknek fizettek vagy masoknak is? ha csak magyar ugyfeleknek akkor valoszinuleg az MNB kozlemenye miatt

Hozzászólás

• Nálam személy szerint 8ügyfélnek utaltak...kb 70.000usd értékben.

Csak a saját tapasztalatomat osztottam meg, de unokatestvérem barátjának is utaltak a múlt héten.

Igen...az MNB közlemény is szerepet játszhatott

Hozzászólás

• Lassi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nálam személy szerint 8ügyfélnek utaltak...kb 70.000usd értékben.

Csak a saját tapasztalatomat osztottam meg, de unokatestvérem barátjának is utaltak a múlt héten.

Igen...az MNB közlemény is szerepet játszhatott
        koszi az infot
        volt kozottuk bonuszos szamla?

Hozzászólás

• Nemeth Zoltan te megerosited , hogy az iron elkezdett fizetni?

Hozzászólás

• Nem jellemző,hogy kértünk volna bónuszt de pont ezek között volt három bónuszos számla egy 20K és két 10K számla, a mai napig mennek a kereskedések rajta.

Remélem tudtam segíteni!

Hozzászólás

• Azért remélem ezt senki nem kajálja be.

Persze szívesen megnézem a bizonyítékot.

Hozzászólás

• Sztem az elmúlt események tükrében mindenki örülne ha látna egy képernyőmentést a kifizetésről.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sztem az elmúlt események tükrében mindenki örülne ha látna egy képernyőmentést a kifizetésről.
                  Na ne vicceljünk már, olyan screenshotot csinálok neked amilyet akarsz.

Fussunk össze vele, gondolom szívesen megmutatja az ő kiutalását. Ha már beregisztrált, csak azért hogy ezt a jó hírt közölje.

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/execu...ys-with-group/

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Na ne vicceljünk már, olyan screenshotot csinálok neked amilyet akarsz.

Fussunk össze vele, gondolom szívesen megmutatja az ő kiutalását. Ha már beregisztrált, csak azért hogy ezt a jó hírt közölje.
                      Ha az iron elkezdett fizetni kiderul hamarosan,addig en kacsanak tekintem az infot

Hozzászólás

• ez az uriember is otthagyta a fostalicskat...vajon miert?
                        lehet nem kapott fizut
                        nem akarta elvinni a balhet
                        bonuszcsalo volt

ugralnak kifele a sulyedo vilagelso fostalicskabol rendesen

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ez az uriember is otthagyta a fostalicskat...vajon miert?
                          lehet nem kapott fizut
                          nem akarta elvinni a balhet
                          bonuszcsalo volt

ugralnak kifele a sulyedo vilagelso fostalicskabol rendesen
                          Érdekes, de ugye azt hallottuk, hogy Zoltánnak csomó pénze van bent különféle neveken, amit egy elég komoly IB alatt tartott..

Kérdeztem már tőle, hogy ez igaz-e, de akkor elsunnyogta.. Gondolom akkor igaz lehet.
                          Ez megmagyarázza, hogy miért van még mindig ott.

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/forex...-announcement/

erdekes ,szoval az iron es a cysec kozosen vizsgaljak a szamlakat ,es aztan lenullazzak?
                            “In some cases the settlement amounts are substantially lower than the amounts claimed,” the spokesperson added.

Hozzászólás

• Zolika eleg nagy port kavart a MNB kozlemenye, biztos Markosek most nagyon szeretnek,hogy magyar vagy.

Hozzászólás

• Ez a baj, hogy elsiklotok dolgok felett! Figyeltetek, hogy mit irt a Lassi kollega ? egyik hozzaszolas :Számláinkon semmiféle bónusz nem volt, mégis jöttek a vizsgálatos és egyéb indokok...
                                De! Azutan a masik hozzaszolas : Nem jellemző,hogy kértünk volna bónuszt de pont ezek között volt három bónuszos számla egy 20K és két 10K számla, a mai napig mennek a kereskedések rajta. Most mikor hazudik az a kerdes?Szerintem döntsetek el

Hozzászólás

Working...
                                X