Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lassi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Információim szerint a cseh piacról most is milliós befizetések vannak...

Ordas nagy kamu vagy, barátom...

Itthon nem a kifizetések mennek hanem a bírósági perek a cég ellen és személy szerint pl. Németh Lehúzomahonfitársaim Zoli ellen is.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Érdekes, de ugye azt hallottuk, hogy Zoltánnak csomó pénze van bent különféle neveken, amit egy elég komoly IB alatt tartott..

Kérdeztem már tőle, hogy ez igaz-e, de akkor elsunnyogta.. Gondolom akkor igaz lehet.
      Ez megmagyarázza, hogy miért van még mindig ott.
      Szeirntem aki még nem ment el, az csak azért van ott, mert neki is ragadt be pénze.
      Nézzük meg, hogy hány magyar értékesítő lépett le az elmúlt 1 évben, és ki az aki most is ott van.

Elment legalább 15 (egyszer már nekiálltam itt kilistázni, de lusta vagyok visszakeresni), és dolgozik ott még 3 akiről tudok. Németh Zoltán, Bak Norbert, Mecser Dániel.
      A Zolit esetleg még ott tarthatja a lojalitás, bár ezt is kötve hiszem. Jobban szereti ő a pénzt a saját anyjánál is. A másik kettő tuti csak azért van ott, mert vagy nincs lelkük, vagy ők is bónuszoztak és várják, hogy hogyan alakulnak a dolgok.

Hozzászólás

Nem jellemző,hogy kértünk volna bónuszt de pont ezek között volt három bónuszos számla egy 20K és két 10K számla, a mai napig mennek a kereskedések rajta.

Remélem tudtam segíteni!
        Szkeptikus vagyok, szerintem Lassi egy Ironos kolléga lehet, aki nyugtatni akarja a társaságot. Ez a bejegyzés kizárólag akkor lenne hiteles, ha egy szkennelt bizonyíték pl.: egy bankszámlakivonat jóváírás oszlopa, Ironos Transacton history is felkerülne Lassi által. Ez nyilván nem fog megtörténni, tehát ebben a formában hiteltelen és számomra hihetelen a fizetés ténye (((

Szeretnék tévedni

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szeirntem aki még nem ment el, az csak azért van ott, mert neki is ragadt be pénze.
          Nézzük meg, hogy hány magyar értékesítő lépett le az elmúlt 1 évben, és ki az aki most is ott van.

Elment legalább 15 (egyszer már nekiálltam itt kilistázni, de lusta vagyok visszakeresni), és dolgozik ott még 3 akiről tudok. Németh Zoltán, Bak Norbert, Mecser Dániel.
          A Zolit esetleg még ott tarthatja a lojalitás, bár ezt is kötve hiszem. Jobban szereti ő a pénzt a saját anyjánál is. A másik kettő tuti csak azért van ott, mert vagy nincs lelkük, vagy ők is bónuszoztak és várják, hogy hogyan alakulnak a dolgok.
          Mindenesetre pénz nélkül dolgozni és még a lelkét is eladja az ördögnek
          Bár a munkaidő kényelmesen telik, mert munka nem sok van és papagáj módjára ismételgetik a kincstári szöveget...már annyiszor elmondták, hogy maguk is elhiszik ez az örületes nagy baromságot, aminek se füle se farka.
          Lehet, hogy fizetés gyanánt tulajdonrészt kapnak a cégnél? A leendő IronFx részvényekre spekulál Zolika és csapata. Ez már tragikomikus De jó, aki nincs benne ebben a mocskos storyban.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ordas nagy kamu vagy, barátom...
            Ebben most igazad lehet.

Megjelenik a sötét égen egy fénylő csillag és közli a jó hírt... Ilyet olvastam már valahol.

Ha tényleg segíteni akart volna, akkor már hónapokkal ezelőtt kiáll és elmondja, hogy „xy vagyok, Iron IB, ez történt az ügyfeleimmel, sajnálom, vigyázzatok, ezt javaslom tenni…”

Most, így, nicknévként, első kommentelőként hiteltelen…
            https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Ha Lassi valóban az Iron IB-je, gondolom van weblapja is, ahol reklámozza. Miért nem kérdeztek rá?

Hozzászólás

• Azért tisztán látszik, hogy hanta az egész amit az Ironosok nyomnak. Én előbb véletlenül a teljes általam átutalt összeget kértem vissza, arra pedig mivel nem volt helyes (ugyanis volt egy pár száz dollár vesztőm de zártam mindent amikor hallottam, hogy gáz van ) fél nap alatt jött is a declined válasz. Nem volt semmi bónusz mese ellenőrzés...Azonban miután korrigáltam, és a kisebb összeget kértem vissza (hogy ne tudjanak kötekedni előbb egyeztettem velük, hogy rendben van?) (még ha volt is bónusz, ha kevesebb pénzed maradt a számládon úgy, hogy még soha nem utaltál vissza akkor kizárt bármilyen visszaélés részedről) naná, hogy már 2 hónap is eltelt azóta. Tehát igazából pont fél napra volt szükségük, hogy átnézzék az átutalási igény korrektségét.

Hozzászólás

• Egy kis érdekesség: http://www.donnaforex.com/index.php?...&topic=16600.0

Megosztani, fordítani ér!

Hozzászólás

• Friss hír:

Megkérdeztem az Ombudsmani Hivataltól, hogy megkapták-e a levelem, ugyanis volt olyan közöttünk, akinek csak a 20 eurót kapta meg, a kitöltött adatlapját nem. (Ezt javaslom mindenkinek megtenni, mert újabb időhúzási ürügy!) Egyúttal rákérdeztem ki és mikor fog fizetni. Ezt a választ kaptam:

Dear Mr......,

We have received your complaint application via e-mail on the 4th September 2015 and is in progress.

The investigation process usually takes 6months to be completed and at times, if required, it might be extended by another 3 months.

Thank you

Financial Ombudsman Officer

Szóval a vizsgálat időtartama 6 hónap, amit meghosszabbíthatnak bizonyos esetekben 3 hónappal! Ha a legrosszabb esetet veszem: 6 hónapja nem kaptam meg a visszautalásomat a tetű Irontól. A vizsgálat jó esetben 6 hónap, rossz esetben 9. Tehát a pénzem, a tőkém legrosszabb esetben 15 hónapig illetéktelen kezekben van, ha egyáltalán bárki ki fogja fizetni....mert ugye a 20.000 eurós biztosítás keretében kellene fizetni valakinek!!!

Lassi nagyon eltűnt...semmi hiteles anyagot nem tett ki a fórumra...

Hozzászólás

• Kikérem magamnak h vmiféle IronFx-es kolléga vagyok...
                      Ezért nem szoktam ilyen helyeken írni mert hihetelen h vannak olyan emberek akik mindent kétségbe vonnak.
                      Nem hirdetem magam sehol, mindig is csak szűk körben javasoltam a befektetőimnek azt a brókercéget ahol éppen kereskedtünk mi magunk is!

Csak segíteni akartam és a jó szándék vezérelt, ezért osztottam meg a történetemet!
                      De azt hiszem nem kell magyarázkodnom...csak feldühít a dolog.
                      Én is több hónapja várom h rendeződjenek a pénzkifizetések és ettől függetlenül nekünk is be vannak adva a panaszok az Ombudsmanhoz.

Hozzászólás

• Milyen érdekes, hogy más céget hamar lehúznak a WC-n, itt meg már Január óta megy a lopás.
                        http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/Get...2-8abb535f86b3

Hozzászólás

Kikérem magamnak h vmiféle IronFx-es kolléga vagyok...
                          Ezért nem szoktam ilyen helyeken írni mert hihetelen h vannak olyan emberek akik mindent kétségbe vonnak.
                          Nem hirdetem magam sehol, mindig is csak szűk körben javasoltam a befektetőimnek azt a brókercéget ahol éppen kereskedtünk mi magunk is!

Csak segíteni akartam és a jó szándék vezérelt, ezért osztottam meg a történetemet!
                          Én is több hónapja várom h rendeződjenek a pénzkifizetések és ettől függetlenül nekünk is be vannak adva a panaszok az Ombudsmanhoz.

Akkor gondolom nem zárkózol el egy személyes találkozótól.

Hozzászólás

Kikérem magamnak h vmiféle IronFx-es kolléga vagyok...

Nézd : olyan vagy mint a pénz , A belé vetett bizalomtól van értéke .
                            Egyenlöre a mi tapasztalataink , ellentmondanak annak amit állitasz .

Bereggel ide 1 ujj ember akinek a megbizható információi , egyenlöre nem bizonyithatóak .
                            Minden sértés nélkül mondom , itt még nincs neved . Vagy elhisszük amit mondasz (szeretnénk ) , vagy nem .
                            Mondjuk Adamv-vel való találkozón , eloszlathatjátok ezt a bizalom félre értést .
                            Ha már ö is azt mondja látott bármi bizonyitékot , neki elhisszük .
                            Hogy te Ironos voltál-é vagy sem , engem nem érdekel .

Hozzászólás

• Ajánlom figyelmetekbe az ironfxscam.com oldalt.

Iron csinálta a balhét miatta, de elutasították természetesen.

Egy domaint nem tudnak megszerezni, aztán Zoltánunk itt próbálkozik... egy vicc a társaság.

Valaki benézett a lengyel irodába.. még működik csak ember nincs benne..

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ajánlom figyelmetekbe az ironfxscam.com oldalt.

Iron csinálta a balhét miatta, de elutasították természetesen.

Egy domaint nem tudnak megszerezni, aztán Zoltánunk itt próbálkozik... egy vicc a társaság.

Valaki benézett a lengyel irodába.. még működik csak ember nincs benne..
                                Szerintem hetfon hivd fel telefonon mind a 18 iron irodat lefogadom , hogy csak a londoni es ciprusi irodaba veszik fel a telefont. Fejlodik a fostalicska

Hozzászólás

Working...
                                X